Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
از اونجا که تاپیک مربوط به انیمیشن هم هست این حرف رو میزنم:d
South Park ارزش داره از فصل 1 ببینم؟:|:dرزولیشن(درست نوشتم؟:d)پایین هم برام مهم نیست.

South Park ارزش داره از فصل 1 ببینم؟:|:dرزولیشن(درست نوشتم؟:d)پایین هم برام مهم نیست.

اگه مشکل زبان نداری و شوخی های انگلیسی رو خوب میفهمی مثلاً منظورش چیه (یه چیز تو مایه های بعضی حرفا که ما میزنیم و ترجمه هم کنی بی معنی میشه و فقط با زبون خودش معنی داره) رو میفهمی ارزش که داره هیچ واجبم هست.

چه قدر انیمه دیدن با کیفیت 720P لذت بخشه، تجربه کنید حتما !
از تعریف انیمه و میکاسا [ :d ] پرهیز می‌کنم و به یه سری نکات می‌پردازم. اول چرا این جوری تموم شد :| نفهمیدم راز زیرزمین چی بود، اصلا چرا غول شدن، پدر ارن چی شد و ... . در کل با اتمامش بیننده رو عملا تو کف پاسخ به رازهاش گذاشت [ کی حوصله مانگا خوندن داره، ما به دو سالشم راضیم ! ] . یه نکته ی دیگه این که انگار تو بعضی از صحنه های از تصاویر مانگا استفاده می کردن، درسته یا من اشتباه کردم ؟ در کل کار پسندیده و جالبی بود :-" یه نکته ی دیگه در ارتباط ارن :d من وسط انیمه هی احساسم نسبت به این شخصیت عوض می‌شد. بعد از این که اون غوله خوردش با خودم گفتم کاش زنده میموند، اما بعد از این که زنده موند گفتم چرا نمرد. تا این که تو این قسمتا آخرش گفتم خوب شد زنده موند :| :d بر خلاف بعضی انیمه ها هم که شخصیت های خوب نمی مردن، تو این یکی عملا همه سلاخی شدن. در کل تجربه ی جالبی بود

ایشالله میریم تو کار Fate / Zero

فقط دو تا سول پیش اومد

چقدر مونده تا Hunter X Hunter تموم بشه ؟
نظرتون در ارتباط Sword Art Online چیه ؟

@ ShahryR
من سری دوم K-On! رو دیدم، البته نصفه :d اگر از فصل اول خوشت اومده،از 2 هم خوشت میاد! من احساس میکردم همون فصل اول دوباره داشت تکرار میشد و چیز جدیدی اتفاق نمیفتاد...

FT که زیاد نیست:-" فکر کنم زیر 200ـتا باشه :d من تا وقتی انتخاب های دیگه ای توی این سبک هست( وان پیس ، ناروتو ، بلیچ ، هانتر و ... ) FT رو پیشنهاد نمیکنم :d هانتر رو ببین حداقل،هم کوتاه تره(فکر کنم:-") هم خفن تره :d

---

دیروز یه مانگای جدید شروع کردم! " مرد تک مشتی " !
شخصیت اصلی چه قیافه ی ترولی داره =))
کاراکتر محبوب من رو هم اگر مانگا رو بخونید مشخصه! :d
طراحلی خوب هم داره مانگاش! با توجه به این شخصیت اصلی،داستانش هم جالبه :d
چه دخترهای کاوایی هم داره:-"
2چپتر دیگه مونده فقط :((

یه سؤال! این مرد تک مشتی،نحوه ی انتشارش مثل برج خداست؟ آخه یه سری چپترهای رنگی داشت،که بهش نمیخورد چنین چیزی توی مجله باشه :d

یه بنده خدایی که که برج خدا و این مانگا رو بهم معرفی کرد،الان داره روی سومیش هم کار میکنه:| بعد میگه من معرفی نمیکنم یا کسی رو معتاد نمیکنم:-"
مانگای بعدی All you need is kill میباشد :d

جامپ یه مجله ی انلاین هم داره که تک مشت مرد در اون منتشر میشه
البته این مانگا نسخه ی چاپی هم داره و فروشش هم نسبتاً خوب بوده.

به نظرم از 95% مانگاهای معروف بهتره. طنز خفنی هم داره. طراحش هم که یکی از اساتید بر حق طراحی مانگاست.

نویسنده اش هم یک روانی کامله که ایده هاش ورای کلیشه های رایجه.

یه مانگای داغون داره به اسم makai no ossan که طراحیش در حد خط خطی های روی نیمکت های مدارس راهنمایی ـه
اما داستانش فاق العاده است.

All you need is kill متاسفانه یا خوشبختانه از حد انتظارم خیلی بهتر بوده، تاکشی اُباتا که با طراحی دث نوت و باکومن حرفی باقی نذاشته
فعلاً هم داستان خوب پیش میره، البته از 5 چپتر نمیشه قضاوت خاصی داشت.
نکته ی مثبتش هم اینه که از روی رمان اقتباس میشه و معلومه در یک نقطه ای تموم میشه و آب بهش نمی بندن :دی
-------------------------------
در مورد FT یک مشکل اساسی وجود داره و اون خنک بودن بیش از حد داستان ـه!

شوخی ها بی نهایت لوس، صحنه های احساسی که شبیه ریختن آب یخ روی بیننده است و کاراکترهای مونثی که به جز برجسته بودن کار خاصی نمی کنن.
:|
چه قدر انیمه دیدن با کیفیت 720P لذت بخشه، تجربه کنید حتما !
از تعریف انیمه و میکاسا [ :d ] پرهیز می‌کنم و به یه سری نکات می‌پردازم. اول چرا این جوری تموم شد :| نفهمیدم راز زیرزمین چی بود، اصلا چرا غول شدن، پدر ارن چی شد و ... . در کل با اتمامش بیننده رو عملا تو کف پاسخ به رازهاش گذاشت [ کی حوصله مانگا خوندن داره، ما به دو سالشم راضیم ! ] . یه نکته ی دیگه این که انگار تو بعضی از صحنه های از تصاویر مانگا استفاده می کردن، درسته یا من اشتباه کردم ؟ در کل کار پسندیده و جالبی بود :-" یه نکته ی دیگه در ارتباط ارن :d من وسط انیمه هی احساسم نسبت به این شخصیت عوض می‌شد. بعد از این که اون غوله خوردش با خودم گفتم کاش زنده میموند، اما بعد از این که زنده موند گفتم چرا نمرد. تا این که تو این قسمتا آخرش گفتم خوب شد زنده موند :| :d بر خلاف بعضی انیمه ها هم که شخصیت های خوب نمی مردن، تو این یکی عملا همه سلاخی شدن. در کل تجربه ی جالبی بود

ایشالله میریم تو کار Fate / Zero

فقط دو تا سول پیش اومد

در مورد هانتر فکر می کنم انیمه تا حدود 280 مانگا رو پوشش داده تا حالا. کلاً هم 340 چپتره. با یه ضرب و تقسیم ساده میشه حساب کرد که حدود 20 تا 30 قسمت دیگه ازش مونده.
--------------------------
Sword Art Online دو تا مشکل داره که یکیش اصلاً مهم نیست و دومی انیمه رو به گاج میده.

مشکل اول اینه که اگر خیلی RPG باز باشی ممکنه حفرات داستانی خاصی برات بروز کنه که چندان مهم نیست.

مشکل دوم اینه که انیمه از نیمه ی دوم شیرجه میره توی دامن رومنس آبگوشتی و روابط کاراکترها به شدت باور ناپذیر و سطحی میشه.

هرچند در مجموع دیدنش کشنده نیست.

یه چیز کمیکی هم بگم که تنوع پست تکمیل بشه :دی
یه وب کمیک کره ای به اسم Hellper رو اخیراً دیدم که در زمینه ی بولد بودن جوجو رو می خوره و هسته اش رو هم تف نمی کنه :دی
یه چیزی ـه که قابل توصیف نیست و حتماً باید ببینید

امروز لیست 10 انیمیشن برتر AFI (انجمن منتقدین آمریکا) رو هم اتفاقی دیدم:
AFI: 10 Top 10

صد رحمت به لیست های IGN:-b

کل F\Z یه طرف،
کشتن پدر و استاد و زن و بچت برای هدفی که تهش هیچی به خودت نمی رسه...
یه طرف...! :((

کارای این کیریتسوگو منو همچین می گرفت که اصن نمشنیدم Opها و Ed ها رو... :|

داشتنش که داره. اما باید با فرهنگ غربی به خصوص امریکا شدیدا آشنا باشی چون 90 درصد شوخی ها و reference ها به اون مربوط میشه.

دوستان چند تا انیمه بهم معرفی کنید که انیمه هام ته کشیده!!! :biggrin1:

من اینا رو دیدم و ازشون خوشم اومده:
Berserk
Full Metal Alchemist Brotherhood
Death Note
Elfen Lied
Ghost in the Shell Stand Alone Complex
Hellsing Ultimate
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)

دوستان چند تا انیمه بهم معرفی کنید که انیمه هام ته کشیده!!! :biggrin1:

من اینا رو دیدم و ازشون خوشم اومده:
Berserk
Full Metal Alchemist Brotherhood
Death Note
Elfen Lied
Ghost in the Shell Stand Alone Complex
Hellsing Ultimate
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)

به ترتیب معادل حال انیمه های بالا:d

Basilisk
Gosick یا Gin no Saji یا Last Exile
Code Geass
برای الفن چیزی توی ذهنم نیست (اگر هم بود سعی می کردم فراموشش کنم :دی)
Ergo Pro/xy
Shigurui
برای شینگکی چیزی توی ذهنم نیست:دی

آخرین ویرایش:
سلام
اومدم عرض کنم همه اونایی که اون همه از Kill La Kill تعریف کرده بودن ، هنتای تشریف دارن :دی

پرهام ماشالا تو که دستی بر آتش فیری تیل داری این حرفا از تو بعید بود :دی
مانگای فیری تیل در حال حاضر تونسته آنچنان کاری با قلوب مومنین کنه که نگو و نپرس خیلی خفن شده :دی
بعد اینهمه نکته ی مسخره توی این داره اون حواشی رو چی کار داری :دی

در نهایت به به کی پای پستت رو لایک زده:
sina_unl

البته بعید بود سینا انیمه بین نباشه :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or