Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سلام.
تموم شدست
رفتی سراغش 2 3 قسمت اولو تحمل کن تا بیوفته رو دور
ولی به هیچ وجه از دست نده CGرو از اون شاهکار هاست
یچیز دیگه اشتباهی نری اول فصل دومشو دانلود کنی دقت کن:دی

من‌میخوام بگیرمش الآن اسم فصلاش شیه؟؟؟:دی...کدومش اولیه؟؟؟

دوستان Movie خوب بدون زیرنویس فارسی چی پیشنهاد میدین ؟ :d
خیلی هم قدیمی نباشه :-":d

- - -ویرایش - - -

سلام.

من‌میخوام بگیرمش الآن اسم فصلاش شیه؟؟؟:دی...کدومش اولیه؟؟؟

Code Geass: Hangyaku no Lelouch فصل اول
Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 فصل دوم
کلا R1 , R2 :d

آخرین ویرایش:
دوستان این فصل دومه K-On! چطوره؟ من از چند نفر پرسیدم میگن خیلی ضعیفه ولی به خاطر علاقه‌ی شدیدی که به فصل اولش داشتم و دارم می‌خواستم ببینم این خاطره‌های همون فصل اولم خراب نکنه. :|
ندیده کسی اینو جدا ؟ :|
این Fairytale ارزششو داره شروع کنم ؟ آخه تعداد قسمتاش زیاده یکم. بعدشم این که تموم شده یا On - goingه ؟

ندیده کسی اینو جدا ؟ :|

به نظر من اگه فصل اولشو اینقدر دوست داشتی، فصل دوم هم خوشت میاد .. نگران نباش! به اندازه فصل اول خاطرانگیزی خاص خودشو داره.
بعد از فصل دوم، فیلم سینمایی خیلی خوبی هم داره که ارزش دیدنو داره. ;)

این Fairytale ارزششو داره شروع کنم ؟ آخه تعداد قسمتاش زیاده یکم. بعدشم این که تموم شده یا On - goingه ؟
Fairytale از نظر من انیمه قشنگیه. فیلر هاش زیاد خوب نیست ولی داستان های اصلیش (با اینکه پلات همشون یکیه) یه جذابیت خاصی داشت از نظر من. تنوع تو محیط ها و دشمنا و جادوهاش خیلی زیاد بود. کلا یه دنیایی ساخته که هرچیزی رو میشه توش داشت... از سفر زمان بگیر تا اژدها و جادو و این حرفا!
کلا از بزرگان شونن هست ولی یکم سلیقه ایه. همین خل و چل بازی ناتسو یا کارای عجیب غریب اعضا یه جوی داره که ممکنه خیلی خوشت بیاد ازش یا اینکه اصلا جذبت نکنه.

انیمش تا آخر یکی از آرک های داستان ساخته شده و فعلا متوقف شده. بقیه داستان تو مانگا هست. احتمالا مانگا که تموم بشه ادامشو می سازن.

Fairytale از نظر من انیمه قشنگیه. فیلر هاش زیاد خوب نیست ولی داستان های اصلیش (با اینکه پلات همشون یکیه) یه جذابیت خاصی داشت از نظر من. تنوع تو محیط ها و دشمنا و جادوهاش خیلی زیاد بود. کلا یه دنیایی ساخته که هرچیزی رو میشه توش داشت... از سفر زمان بگیر تا اژدها و جادو و این حرفا!
کلا از بزرگان شونن هست ولی یکم سلیقه ایه. همین خل و چل بازی ناتسو یا کارای عجیب غریب اعضا یه جوی داره که ممکنه خیلی خوشت بیاد ازش یا اینکه اصلا جذبت نکنه.

انیمش تا آخر یکی از آرک های داستان ساخته شده و فعلا متوقف شده. بقیه داستان تو مانگا هست. احتمالا مانگا که تموم بشه ادامشو می سازن.

قکر کنم ادامش برای april امسال تایید شد !!

از ویکی پدیا :

[TABLE="class: infobox"]
[TR]
[TD="colspan: 2, align: center"]Anime television series[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH="colspan: 2, align: center"]Fairy Tail (sequel)[SUP][1][/SUP][/TH]
[/TR]
[TR]
[TH="align: left"]Directed by[/TH]
[TD]Shinji Ishihira[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH="align: left"]Written by[/TH]
[TD]Masashi Sogo[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH="align: left"]Studio[/TH]
[TD]A-1 Pictures, Bridge[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH="align: left"]Original run[/TH]
[TD]April 2014 – scheduled[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

درود

دوستان انیمه ای داریم که به صورت واقع گرایانه سامورای هارو به تصویر بکشه ؟! حالا چه بعد از سامورای شدن چه مراحل سامورای شدن ، با هم باشه که چه بهتر ! :دی
بهترین کار تو این سبک vagabond هست رو دست این تو این سبک وجود نداره البته متاسفانه انیمه ای ازش ساخته نشده
ولی مانگاش شاهکاره .
داستانش در مورد زندگی میاموتو موساشی هست ...چگونگی زندگی اون به عنوان یه سامورای رونین رو نشون میده ...
مانگاش از روی کتابی به اسم موساشی ساخته شده ...

من رفیقم خیلی انیمه نگاه میکرد گفتم از انیمه هات هر کدوم رو که میدونی قشنگه برام بریز یه 10 تا انیمه ریخت.
این ها رو نگاه کردم:
Kiss X sis
Servant x Service
infinite stratos
princes princess
death note
به غیر از death note و
Servant x Service بقیه خوب نبودن اون دو تایی که با رنگ قرمز مشخص کردم که فاجعه بودن از لحاظ اخلاقی.infinite هم زیادی تخیلی بود خوشم نیومد.
کلا زیاد بدم نیومد از 5 تا دو تا خوب بود death note رو خیلی حال کردم باهاش.
کلا نظرم در مورد انیمه عوض شد قبلا یه نظر دیگه داشتم الان دیدم انیمه هم میتونه جذاب باشه.
سریال تموم شده چی معرفی میکنین؟این ناروتو که اینقدر معروفه چجوریه سبکش؟زیادی تخیلیه یا نه بچگونه هست یا نه جالبه کلا؟

من رفیقم خیلی انیمه نگاه میکرد گفتم از انیمه هات هر کدوم رو که میدونی قشنگه برام بریز یه 10 تا انیمه ریخت.
این ها رو نگاه کردم:
Kiss X sis
Servant x Service
infinite stratos
princes princess
death note
به غیر از death note و
Servant x Service بقیه خوب نبودن اون دو تایی که با رنگ قرمز مشخص کردم که فاجعه بودن از لحاظ اخلاقی.infinite هم زیادی تخیلی بود خوشم نیومد.
کلا زیاد بدم نیومد از 5 تا دو تا خوب بود death note رو خیلی حال کردم باهاش.
کلا نظرم در مورد انیمه عوض شد قبلا یه نظر دیگه داشتم الان دیدم انیمه هم میتونه جذاب باشه.
سریال تموم شده چی معرفی میکنین؟این ناروتو که اینقدر معروفه چجوریه سبکش؟زیادی تخیلیه یا نه بچگونه هست یا نه جالبه کلا؟

رفیقت بهت چندتا هنتای داده.
ناروتو انیمه خوبیه. منتها انیمه های طولانی رو شروع نکن و فعلا کوتاه کوتاه برو. اینا خوبن:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Code Geass
Attack on Titan
Cowboy Bebop

رفیقت بهت چندتا هنتای داده.
ناروتو انیمه خوبیه. منتها انیمه های طولانی رو شروع نکن و فعلا کوتاه کوتاه برو. اینا خوبن:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Code Geass
Attack on Titan
Cowboy Bebop
به این ها هم میگن هنتای؟فکر میکردم یکم هنتای سنگین تر از این باشه؟همون قرمزها رو میگی هنتای هستن دیگه!
کلا به هیچ کس پیش نهاد نمیکنم دیدنشون رو! من فیلم طنز آمریکایی زیاد دیده بودم ولی تا به حال تو هیچ فیلمی اینقدر صحنه هاش برام زننده نبود.
فعلا دست به نقد من Sword Art Online رو دارم خوبه ببینمش؟این لیستی که نوشتی بهترین هاش هست و بچه گونه که نیست یعنی برای مخاطب بزرگسال ساخته شده؟

@ ShahryR
من سری دوم K-On! رو دیدم، البته نصفه :d اگر از فصل اول خوشت اومده،از 2 هم خوشت میاد! من احساس میکردم همون فصل اول دوباره داشت تکرار میشد و چیز جدیدی اتفاق نمیفتاد...

FT که زیاد نیست:-" فکر کنم زیر 200ـتا باشه :d من تا وقتی انتخاب های دیگه ای توی این سبک هست( وان پیس ، ناروتو ، بلیچ ، هانتر و ... ) FT رو پیشنهاد نمیکنم :d هانتر رو ببین حداقل،هم کوتاه تره(فکر کنم:-") هم خفن تره :d

---

دیروز یه مانگای جدید شروع کردم! " مرد تک مشتی " !
شخصیت اصلی چه قیافه ی ترولی داره =))
کاراکتر محبوب من رو هم اگر مانگا رو بخونید مشخصه! :d
طراحلی خوب هم داره مانگاش! با توجه به این شخصیت اصلی،داستانش هم جالبه :d
چه دخترهای کاوایی هم داره:-"
2چپتر دیگه مونده فقط :((

یه سؤال! این مرد تک مشتی،نحوه ی انتشارش مثل برج خداست؟ آخه یه سری چپترهای رنگی داشت،که بهش نمیخورد چنین چیزی توی مجله باشه :d

یه بنده خدایی که که برج خدا و این مانگا رو بهم معرفی کرد،الان داره روی سومیش هم کار میکنه:| بعد میگه من معرفی نمیکنم یا کسی رو معتاد نمیکنم:-"
مانگای بعدی All you need is kill میباشد :d

‌K . N . B SEASON 2
Episode 18

از اون قسمت های WTFــي بود که تو بخش دوم این قسمت هم خیلی خیلی WTFــي تر بود !‌
واقعا پیشنهاد میکنم این انیمه رو ببینید !!
چون بهترین انیمه ی ورزشی یا در کل انیمه ای هست که دیدم !!!

این رو هم بگم کسی که میگه انیمه ورزشی دوست ندارم اشتب میکنه منم کسی این انیمه رو بهم پیشنهاد کردم میگفتم وللش کی حوصله ورزشی داره ولی وقتی ببینیدش ....
..... در حد خدا انیمه ی جذابی هست !
کیفیت هم نگم که خداست انیمه !!

این Attack on Titan چقدر قشنگه:دی 9 قسمت پشت سر هم دیدم تازه داره به جاهای باحالش میرسه:دی
فقط داستان این آخرش چیه که میگن ناتموم تموم میشه و باید از رو مانگا ادامه بدی؟! من اصلا مانگا پانگا نمیدونم چی هست!:دی خیلی تو کف میذاره آخرش؟:-/ خو اینجوری که خیلی بده:| (بدون اسپویل کردن توضیح بدین لطفا:دی)

بله خیلی تو کف میزاره:-"
و به تو اصلا پیشنهاد نمیشه مانگاش رو بخونی! یحتمل همون صفحه اول میبندیش میره :d یه 2سال ناقابل صبر کن انشاالله برای فصل دوم :d

WELCOME TO N.H.K
EPISODE 1

من دیوونه شدم یا این انیمه دیوانگی کامله !
خیلی خیلی خیلی باهاش حال کردم !!
یک حالت مریض داشت انیمه یعنی میزان مریضیه انیمه از آکونو هانا فراتر بود اصلا یک لول اونورتر بود !
خیلی حال کردم با قسمت اول !
خیلی خیلی خیلی باحال بود !
به همه پیشنهاد میکنم این انیمه رو ببینم چون کلا انیمه ی مریض و دیوونه ای هست !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or