Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
با درود دوباره خدمت عشاق و سینه چاکان دنیای شیرین و لذت بخش انیمه.

خواهشمندم یه 2-3 تا منبع خارجی و بروز برای انیمه معرفی کنید.
با سپاس از همکاری شما

آخرین ویرایش:
خب بعد از مشورت با امیر آکیبا انیمه Steins Gate رو کامل دیدم:
فوق العاده بود. خیلی خیلی قشنگ بود. فکر کنم الان دیگه رفت در صدر لیست انیمه هام قرار گرفت. تنها انیمه ای که داخلش از هیچکس بدم نمیومد و هیچ شخصیت اعصاب خورد کنی نداشت :دی
رابطه اوکابه و کوریسو خیلی زیبا بود :(( از تو سر هم زدناشون بگیر تا حرفایی که از دهن کوریسو در میرفت و اوکابه مسخره اش میکرد :)) اون قسمت هم که عشقشون رو به همدیگه ابراز کردن و بعد مجبور شدن از همدیگه جدا بشن چیزی نمونده بود اشکم در بیاد :(( بنده خدا اوکابه چقدر زجر کشید:( اون از تجربه پیاپی مرگ مایوری، مجبور کردن بقیه به فداکاری کردن در حالی که فقط خودش همه چیز یادش میموند و آخر سر هم که تا عشقش رو به کوریسو ابراز کرد و فهمید اونم دوستش داره مجبور شده ازش جدا بشه و توی دنیای بدون کوریسو زندگی کنه :(( یعنی اگه انیمه اینطوری تموم میشد من دغ میکردم :-s ولی خب خوشبختانه اینطوری نشد :دی

دو قسمت آخر و نجات دادن کوریسو هم خیلی زیبا بود. اونجا که اوکابه مجبور شد چاقو بخوره و بعد برای شبیه سازی صحنه ای که خودش میبینه دست کرد توی زخمش تا خونریزی کنه...... اوج فداکاری:(( کلا 4-5 دقیقه پایانی قسمت 24 یه چیزی ورای عالی بود :دی جابجا شدن نقش اوکابه و مایوری، دادن مدال ها به اعضای گروه، نگه داشتن مدال سوزوها و نهایتا روبرویی اوکابه و کوریسو و حرفای اوکابه :x

اون OVA ـش هم خیلی خوب بود و دقیقا همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم :دی خوبه که سازنده ها زندگی شخصیت های انیمه بعد از جریانات داستان اصلی رو بهمون نشون دادن و بدون هیچ Closure ـی هوادارا رو رها نکردن. هرچند پایان انیمه اصلی هم خیلی خوب بود و اگه این OVA هم وجود نداشت باز هیچ کمبودی احساس نمیشد :دی جواب کوریسو توی صحنه پایانی قابل حدس ولی بسیار زیبا بود: "چشمات رو ببند" :bighug:
خلاصه این شاهکار رو به هیچ عنوان از دست ندید که چیز خیلی خوفیه :دی

سلام دوستان.
دیروز یه کار خیلی قشنگ رو تموم کردم.
GTO:
خیلی انیمه ی قشنگی بود. کلی خندیدم:)) سر بعضی از صحنه هاش چنان میزدم زیر خنده که خانواده میخواستن منو بندازن بیرون...:d
اونیزوکا نمیاد ایران درس بده؟؟ من شخصا سر همه ی کلاساش میرم:d
با دیدن این انیمه شدیدا به مدرسه علاقه مند شدم!! ای کاش زمانیکه مدرسه بودم میدیدم یه مقدار بیشتر از دوران مدرسه لذت میبردم:d میبردم به معلما نشون میدادم میگفتم: " یاد بگیرید":d
من مدرسه میخوام.....:(( اونم مختلط:d

حالا یه سوال !!! این انیمه تا کجای مانگا رو پوشش میده؟ میخوام برم مانگا بخونم...:d

سلام دوستان.
دیروز یه کار خیلی قشنگ رو تموم کردم.
GTO:
خیلی انیمه ی قشنگی بود. کلی خندیدم:)) سر بعضی از صحنه هاش چنان میزدم زیر خنده که خانواده میخواستن منو بندازن بیرون...:d
اونیزوکا نمیاد ایران درس بده؟؟ من شخصا سر همه ی کلاساش میرم:d
با دیدن این انیمه شدیدا به مدرسه علاقه مند شدم!! ای کاش زمانیکه مدرسه بودم میدیدم یه مقدار بیشتر از دوران مدرسه لذت میبردم:d میبردم به معلما نشون میدادم میگفتم: " یاد بگیرید":d
من مدرسه میخوام.....:(( اونم مختلط:d

حالا یه سوال !!! این انیمه تا کجای مانگا رو پوشش میده؟ میخوام برم مانگا بخونم...:d
سری اولش رو هم ببین ...البته سری محسوب نمیشه...
جوونیای اونیزوکا هست....

@mehdi_iron

مانگای GTO کلاً 200 قسمته...

انیمه تا قسمت 105 مانگا رو کامل پوشش میده...

از قسمت 106 باید شروع کنی به خوندن... یک نکته‌ای که خیلی مهمه اینه که 2 قسمت آخر انیمه (همون جریان Miyabi و گذشته‌اش) فیلره و اصلاً تو مانگا نیست...

یعنی انیمه تا قسمت 41 = قسمت 105 مانگا... از قسمت 106 هم چیزایی هست که انیمه نکردن

حتماً اول همین بخون که فوق‌العاده است... تو سبک خودش (ارازل بازی) رو دست نداره GTO

بعدش اگه خواستی میتونی بری سراغ مانگا Shounan Junai Gumi ... داستانش راجع به دوران مدرسه Onizuka و رفیقش Ryuuji هست و اینکه چه جوری شد که انقدر معروف شدن و تشکیل گروه OniBaku و باقی مسایل.

خیلی جالب کار شده... مخصوصاً که دوستای قدیمیشون خیلی باحالن ... خوندنش پیشنهاد میشه( تموم شده و 149 قسمته)... آخرت خنده‌ام هست.

GTO یک مانگای Spin Off هم داره به نام GTO-14 Days in Shonan که 60 قسمت تا حالا ازش اومده... البته هنوز تموم نشده... داستان راجع به برگشت Onizuka به شهری که دوران مدرسه اونجا بوده (همون شهری که داستان مانگای Shounan Junai Gumi داخلش پیگیری میشه)

یک مشکلی پیش میاد و Onizuka مجبور میشه یک مدتی بیخیال درس دادن بشه و 14 روزی برگرده همون شهری که توش قدیما زندگی میکرد... حالا برگشتن Onizuka کلی مسایل و مشکلات بوجود میاره و کلی از برو بچه‌های قدیمی که تو مانگای جوونیش نشون داده شدن رو میبینه.... داستان مانگا قبل از تموم شدن داستان اصلی (مانگای GTO) اتفاق میفته.

اینم خیلی خیلی خوب و جالب از آب در اومده... بیشتر حس و حال سری اصلی رو داره (مخصوصاً که اینجا هم Onizuka نقش معلم رو بازی میکنه)

در کل سعی کن تمام سری‌هاشو بخونی تا کاملاً ارضا بشی... مخصوصاً که هر 3 سری عالی کار شده (بخصوص سری اصلی و Shounan 14 Days)

اگرم نخواستی باقی رو بخونی حتماً سری اصلی رو تا ته بخون که مطمئناً شدید باهاش حال میکنی... فقط همینو بگم که داستان کلی پیچ میخوره و یکسری شخصیتهای سوپر خفن سروکلشون پیدا میشه... کلاً بنظرم نیمه دوم مانگا (از قسمت 105 به بعد) نسبت به نیمه اولش که انیمه هم از روش ساختن خیلی بهتر و هیجانی تر کار شده.

95270520912064186472.jpg

The Greatest Teacher Ever

.
.
.
Onizuka Eikichi 22 Years Old

با درود دوباره خدمت عشاق و سینه چاکان دنیای شیرین و لذت بخش انیمه.

خواهشمندم یه 2-3 تا منبع خارجی و بروز برای انیمه معرفی کنید.
با سپاس از همکاری شما
myanimelist برای دیدن اسم و ربته انیمه و مانگا . خوبی هم که داره اینه مثلا انیمه Stiens;gate دوست داری میری تو صفحش بعد انیمه های مشابهشم میگه .
برای دانلود از nyaa.eu (که به ملکوت پیوست :| ) و bakabt.me که هر دو تورنت هستن و اگه صفحه رو هم قند کنن . کافیه تورنت رو بیگیری تو نرم افزارت و قندشکن قطع کنی و دانلود کنی به راحتی .
horriblesubs هم تورنت ه و انیمه های ongoing اش seed خوبی داره . البته این هوریبل همه چیزاش تو nyaa هست .
otakucop هم واسه ongonig ها خوبه . لینک مستقیم میده حدودن چند روز بعد لینک مستقیمش قطع میشه .

دوستان این فصل دومه K-On! چطوره؟ من از چند نفر پرسیدم میگن خیلی ضعیفه ولی به خاطر علاقه‌ی شدیدی که به فصل اولش داشتم و دارم می‌خواستم ببینم این خاطره‌های همون فصل اولم خراب نکنه. :|

@mehdi_iron

مانگای GTO کلاً 200 قسمته...

انیمه تا قسمت 105 مانگا رو کامل پوشش میده...

از قسمت 106 باید شروع کنی به خوندن... یک نکته‌ای که خیلی مهمه اینه که 2 قسمت آخر انیمه (همون جریان Miyabi و گذشته‌اش) فیلره و اصلاً تو مانگا نیست...

یعنی انیمه تا قسمت 41 = قسمت 105 مانگا... از قسمت 106 هم چیزایی هست که انیمه نکردن

حتماً اول همین بخون که فوق‌العاده است... تو سبک خودش (ارازل بازی) رو دست نداره GTO

بعدش اگه خواستی میتونی بری سراغ مانگا Shounan Junai Gumi ... داستانش راجع به دوران مدرسه Onizuka و رفیقش Ryuuji هست و اینکه چه جوری شد که انقدر معروف شدن و تشکیل گروه OniBaku و باقی مسایل.

خیلی جالب کار شده... مخصوصاً که دوستای قدیمیشون خیلی باحالن ... خوندنش پیشنهاد میشه( تموم شده و 149 قسمته)... آخرت خنده‌ام هست.

GTO یک مانگای Spin Off هم داره به نام GTO-14 Days in Shonan که 60 قسمت تا حالا ازش اومده... البته هنوز تموم نشده... داستان راجع به برگشت Onizuka به شهری که دوران مدرسه اونجا بوده (همون شهری که داستان مانگای Shounan Junai Gumi داخلش پیگیری میشه)

یک مشکلی پیش میاد و Onizuka مجبور میشه یک مدتی بیخیال درس دادن بشه و 14 روزی برگرده همون شهری که توش قدیما زندگی میکرد... حالا برگشتن Onizuka کلی مسایل و مشکلات بوجود میاره و کلی از برو بچه‌های قدیمی که تو مانگای جوونیش نشون داده شدن رو میبینه.... داستان مانگا قبل از تموم شدن داستان اصلی (مانگای GTO) اتفاق میفته.

اینم خیلی خیلی خوب و جالب از آب در اومده... بیشتر حس و حال سری اصلی رو داره (مخصوصاً که اینجا هم Onizuka نقش معلم رو بازی میکنه)

در کل سعی کن تمام سری‌هاشو بخونی تا کاملاً ارضا بشی... مخصوصاً که هر 3 سری عالی کار شده (بخصوص سری اصلی و Shounan 14 Days)

اگرم نخواستی باقی رو بخونی حتماً سری اصلی رو تا ته بخون که مطمئناً شدید باهاش حال میکنی... فقط همینو بگم که داستان کلی پیچ میخوره و یکسری شخصیتهای سوپر خفن سروکلشون پیدا میشه... کلاً بنظرم نیمه دوم مانگا (از قسمت 105 به بعد) نسبت به نیمه اولش که انیمه هم از روش ساختن خیلی بهتر و هیجانی تر کار شده.

95270520912064186472.jpg

The Greatest Teacher Ever

.
.
.
Onizuka Eikichi 22 Years Old

ممنون از توضیحات کاملت@};-@};-
با این تفاسیر فکر کنم همش رو بخونم!! :d (حیف که ترجمه نشده!!)
خیلی دوست داشتم انیمش کل مانگا رو پوشش میداد!! اگه میدونستم ساخته میشه حتما منتظرش میموندم!! ولی بعد از این همه وقت که ساخته نشده یعنی دیگه قرار نیست ساخته شه:((
نیمه ی اول که ما رو از خنده کشت!! نیمه ی دومش میخواست با ما چیکار کنه؟!!:d

شخصیت اول Fate/Stay Night چقدر مزخرفه ، دست Kouta تو Elfen Lied رو از نظر رو اعصاب بودن بسته ! :| کلیشه ای ترین کرکتر ممکن ... بعدشم که میرسیم به این شاهکار ! خدایی کدوم آدمی یه همچین جمله ای به ذهنش رسیده ؟
78046587631696543138.jpg

واقعا ؟ جدی میگی ؟ دوربین مخفیه ؟ "مردم میمیرن اگر کشته بشن" ؟؟!!؟؟!
381.gif
381.gif
381.gif

دوستان من یک کمکی احتیاج داشتم

من توانایی دانلود انیمه و انیمیشن های زیر رو کامل ندارم کسی فروشگاه خرید اینترنتی سراغ نداره که قابل اعتماد باشه و این مورد هارو داشته باشه ؟؟

digimon
the mask
x-men anime
batman beyond
adventures of superman

شخصیت اول Fate/Stay Night چقدر مزخرفه ، دست Kouta تو Elfen Lied رو از نظر رو اعصاب بودن بسته ! :| کلیشه ای ترین کرکتر ممکن ... بعدشم که میرسیم به این شاهکار ! خدایی کدوم آدمی یه همچین جمله ای به ذهنش رسیده ؟
78046587631696543138.jpg

واقعا ؟ جدی میگی ؟ دوربین مخفیه ؟ "مردم میمیرن اگر کشته بشن" ؟؟!!؟؟!
381.gif
381.gif
381.gif

ایشون با جواد خیابانی نسبتی ندارن؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or