Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
ygy3uze2.jpg

:دی.
...Sent from Valhalla.

این اولی که احیانا اسپویل مانگا نیست؟! :|

اقا ما قسمت اول F/Z رو دیدیم!:دی رسما نفهمیدیم وقتی 3نفر تو لوکیشن هستن کی داره حرف میزنه!:-"
این قسمت هایی هم که من دان کردم خودشون زیرنویس اینگلیسی دارن چشماش به این حالت :-b در اومد!:دی :|

اقا ما قسمت اول F/Z رو دیدیم!:دی رسما نفهمیدیم وقتی 3نفر تو لوکیشن هستن کی داره حرف میزنه!:-"
این قسمت هایی هم که من دان کردم خودشون زیرنویس اینگلیسی دارن چشماش به این حالت :-b در اومد!:دی :|
منم بار اول که قسمت اول رو دیدم رسما هنگ کرده بودم :)) اونم به خاطر شباهت کوتومینه و امیا بود :| :دی

منم بار اول که قسمت اول رو دیدم رسما هنگ کرده بودم :)) اونم به خاطر شباهت کوتومینه و امیا بود :| :دی

من هنوز نمیدونم اسم ها مربوط به کدوم شخصیت ها هستن!:دی:|

یکی که F/Z رو بهش دادم بعد همون قسمت اول گفت معلوم نیست چی به چیه پیچیدس ولش کن بعدا میبینم آخر هم ندید:|

یکی که F/Z رو بهش دادم بعد همون قسمت اول گفت معلوم نیست چی به چیه پیچیدس ولش کن بعدا میبینم آخر هم ندید:|
به نظر من که قسمت اولش رو فقط دیدم !:دی یکم تو قسمت اول اطلاعات زیاد به ادم منتقل میشه + صدای شخصیت ها ژاپونی هست = گیج شدن ادم!:دی:|
البته من قصد دارم تا اخرش ببینم! از داستانش خوشم اومد;;)

بهترین اندینگ{آهنگ های پایانی} های عمرم :

5
اندینگ اول فصل اول FullMetal Alchamist

4
اندینگ دوم انیمه ی Attack ON Titans

3
اندینگ ANOTHER

2.5
اندینگ فعلی NARUTO SHIPPUDEN

2
اندینگ PUPA

1
احساسی ترین اندینگ و موزیکی که تو عمرم شنیدم هر دفعه موهای بدنم سیخ میشه{حتما گوش کنید بخدا تاثیرش شدیدتر از 10 تا قرص آرامش بخش هست} :
اندینگ اول Attack ON Titans
لینکش :

----------------------

بچه ها تازه یادم افتاد ;;) اندینگ فعلی Hunter X hunter هم جزو اندینگ های خدا هست !

آخرین ویرایش:
فک کنم اگه من بخوام لیست بهترین OP و ED بعلاوه ی insert song ها رو انتخاب کنم، یک هفته میرم تو کُما LOL

Kill La Kill - E16
این قسمت شاهکار بود...حسابی حال کردم باهاش. ستاره ی این قسمت هم بنظرم "راگیو ساما" بودش. شخصیت این زن عالیه...به نظرم تنها فردی که میتونه رو همچین شخصیتی صحبت کنه Romi Paku ـه، با این وجود که یه تک صدا بیشتر نداره، صداش مثل همیشه بی نظیره، یه شاهکار به تمام معناس...هر جایی که تو این قسمت صحبت کرده بود رو دو سه بار نگا کردم :d

insert song ای که Cyua برای انیمه خونده، خیلی قشنگه. اصلاً فک نمیکردم همچین صدایی داشته باشه. از طرفی معلوم نیست که این "هیروکی ساوانو" چرا اینقدر به زبون آلمانی علاقه داره، اون از حمله به و غول، این هم K La K ـش

بحث اندینگ شد
یکی از زیباترین و فوق العاده ترین اندینگ های که گوش دادم و همیشه گوش میدم برای انیمه Koutetsu Sangokushi ـه
خوانندش Mamoru Miyano و اسم آهنگ KUON :d از آلبوم Break
در حال حاضر هم به جای شخصیت اودا نوبوناگا تو انیمه Nobunaga the Fool صحبت میکنه

آخرین ویرایش:
Opening و Ending فقط Op و Enـه دوم F/Z!:x :دی

یه قسمت از AoT و SG رو دیدم، از اولی بیشتر خوشم اومد:دی ولی هر دو رو ادامه میدم.:دی Psycho-Pass هم که هنوز دانلودش تموم نشده!:| عجب اشتباهی کردم فایل زیپش رو دانلود کردما!!:|

خب بعد از سال ها دوری از انیمه دوباره دارم یه چیزایی می‌بینم :دی
الان می‌خوام برم سراغ Psycho Pass که اگه خوشم نیاد میام اینجا اون وقتی که گذاشتم دان شه رو ازتون می‌گیرم :| :دی
پ.ن: کمربند L شخصیت Death Note خریدم :دی
بسوزید :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or