Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
ناروتو دوباره زد تو فیلر:|

خاک تو سرشون . . .
یه جا بود که نزدیک 20 قسمتی رفته بود جاده خاکی، دوستان ژاپنی رفته بودن درشو تخته کنن:d
من فکر کرده بودم فقط خودمون ایجورییم :d
الان دیگه جرات ندارن زیاد کشش بدن . . .
قسمتای قبلی واقعا چرت بود قسمتای بعدی هم 280 (چوجی چیپس میخرد) 281 (ناروتو هنوز تو راهه که یه چیزی یادش میاد) 282 (ناروتو بنزین تمام میکند) 283 (هشت دم هفت دم بوده است) 284 ( . . .)
ول کنین بابا !!:|

خاک تو سرشون . . .
یه جا بود که نزدیک 20 قسمتی رفته بود جاده خاکی، دوستان ژاپنی رفته بودن درشو تخته کنن:d
من فکر کرده بودم فقط خودمون ایجورییم :d
الان دیگه جرات ندارن زیاد کشش بدن . . .
قسمتای قبلی واقعا چرت بود قسمتای بعدی هم 280 (چوجی چیپس میخرد) 281 (ناروتو هنوز تو راهه که یه چیزی یادش میاد) 282 (ناروتو بنزین تمام میکند) 283 (هشت دم هفت دم بوده است) 284 ( . . .)
ول کنین بابا !!:|

خداییش ، از اون ور وان پیس مثل همیشه کند تر و کند تر پیش میره . ناروتو هم از فیلر زده بیرون ولی انگار اونم می خواد کار وان پیسو بکنه :|
من که تو این مدت همش در حال دیدن انیمه های کوتام :دی

خوش به حال خودم :d
من ناروتو و وان پیس رو اینجوری می بینم: صبر می کنم قشنگ یه آرک تموم بشه، بعد میشینم می بینمش. درست مثل یه انیمه ی کوتاه باهاش رفتار می کنم. خوبی این روش اینه که اون آرک رو، هر وقت دلم بخواد با قسمتای پشت سر هم می بینم، هر جا دلم بخواد می زنم جلو، فیلرها رو نمی بینم و ... . کلا تجربه ی خیلی بهتری بهم میده. بعلاوه، در نظر بگیرید مثلا 3 ماه ناروتو یا لوفی رو نمی بینید، بعد یهو میشینید یه آرک می بینید. اونموقعس که وقتی ناروتو میگه داتبایو یا مثلا لوفی میگه سوگههههههههه ، می فهمید چقدر به اینا علاقه دارید. یه حس خوبی داره که نگو :x

من ناروتو و وان پیس رو اینجوری می بینم: صبر می کنم قشنگ یه آرک تموم بشه، بعد میشینم می بینمش. درست مثل یه انیمه ی کوتاه باهاش رفتار می کنم. خوبی این روش اینه که اون آرک رو، هر وقت دلم بخواد با قسمتای پشت سر هم می بینم، هر جا دلم بخواد می زنم جلو، فیلرها رو نمی بینم و ... . کلا تجربه ی خیلی بهتری بهم میده. بعلاوه، در نظر بگیرید مثلا 3 ماه ناروتو یا لوفی رو نمی بینید، بعد یهو میشینید یه آرک می بینید. اونموقعس که وقتی ناروتو میگه داتبایو یا مثلا لوفی میگه سوگههههههههه ، می فهمید چقدر به اینا علاقه دارید. یه حس خوبی داره که نگو :x

شدیدا موافقم این به روز شدن انیمه و سریال مساوی با بدبختیه. هر هفته باید وایسی تا 5 دقیقه محتوا ببینی اما اونطوری میتونی رگباری پشت سر هم ببینید :دی

مشکل اینه که برای ما که فقط انیمه رو میبینیم خود به خود از آرک بعدی رو مانگاخون ها اسپویل میکنند! اینجوری بخوایم صبر کنیم آرک تموم بشه انیمه بین ها هم اضافه میشن و کلا الفاتحه! :d

قسمت اول Black Lagoon شدیدا حال داد :d :-" بریم برای بقیش :d

جالبه که همیشه اول این فصلایی که داره انیمه های جدید شروع میشن ناروتو هم جو فیلر می گیردش. خداییش اینطوری که کش میدنش، اگر حتی تو مانگای هفته دیگه هم ناروتو تموم شه، می تونن تا 3 سال دیگه ادامه بدن انیمه رو.

منم از 1 2 هفته پیش تصمیم گرفتم همین کارو بکنم . خداییش برای این انیمه ها روش کارسازیه :|:دی

همین الان D.Gray Man رو تموم کردم. با توجه به اینکه من به تم داستانی تاریک علاقه ی خاصی دارم , باید بگم که این انیمه برای من یه شاهکار کامل بود.!!!
شاید هر از گاهی کمی افت می کرد ولی واقعا انیمه خیلی جالب تموم شد.
و همین طور من خیلی علاقه دارم که دوستان شخصیت اصلی و کلا شخصیت های خوب کشته شن , این انیمه این خواسته رو هم خیلی خوب براورده کرد.
من به این انیمه نمره 10 از 10 میدم.
نه تنها داستان عالی بود بلکه شخصیت پردازی عالی و موزیک متن مسحور کننده هم داشت.
این انیمه تو Top10 من رتبه اول رو گرفت. بالاتر از BLeach و One Piece.....(خودم فکر نمی کردم اینطوری باهاش حال کنم!!)
-------------------------------------------------
دوستان هر چی انیمه با تم تاریک میشناسین معرفی کنین.
من الان تنها چیزی که به ذهنم خطور میکنه Claymore هست ! :d اگر ندیدیش حتما نگاه کن که کار خوبی هست موضوعش هم در مورد Monster Hunting هست . از لحاظ بصری به D.Gray Man نمیرسه ولی از لحاظ نشان دادن اوضاع تاریک و نابسامان خیلی قوی تر هست.

به جمع مانگا خون های ناروتو پیوستم. عجب حالی میده :دی
اصلا هم حال نمیده :دی صحنه های جنگش اصلا معلوم نیست چی به چیه. :دی در جوهر رو باز کرده ریخته تو صفحه بعد چهار تا Bang نوشته اصلا مشخص نیست کی داره کیو می زنه :دی ولی داستانیاش حال میده! 602 رو خوندم خیلی فاز داد ولی یه کم تخیلی میزد.

Honey and Clover
Love Hina
Texhnolyze
Samurai 7
Darker Than Black
Shigurui
House of Five Leaves
Rainbow - Nisha Rokubō no Shichinin
True Tears
Bakemonogatari
KuroShitsuji

نظرتون در مورد این انیمه های بالا چی هستش؟ کدوم بیشتر ارزش سریعتر دانلود کردن رو داره که بزارم بالای لیست؟

P.S
در مورد Shigurui، نمیدونم برای این انیمه بودش یا نه، یکی دو سال پیش صحبت ـش تو این تاپیک بودش که به مانگا پایبند نبوده و پایان نامفهومی داشته که برای فهمیدن جزئیات دقیقتر باید مانگای اون رو خوند؟! (درسته)

آقا اینجا کسی در مورد فوتبالیست ها (Captain Tsubasa) اطلاعات جامع داره ؟! :دی
قضیه دو سری از این فوتبالیست ها که عین هم هستن ولی طراحیشون فرق داره چیه ؟!!
یه سری بود که زمانی که ما دبستان میرفتیم پخش میشد ، همون داستان سوباسا و کاکرو و اینا ! بعد چند وقت پیش دیدم توی تلویزیون داره یه فوتبالیست هایی پخش میکنه که داستانش عین همون هست ولی طراحیش متفاوته و جدیدتره. یعنی همون قسمت میزوگی بود ، عین همون قدیمیه هم بارون می اومد و قلبش میگرفت و اینا ، ولی طراحیش جدید بود. کلآ نشستن همون رو از اول با طراحی جدید ساختن ؟! :دی

آقا اینجا کسی در مورد فوتبالیست ها (Captain Tsubasa) اطلاعات جامع داره ؟! :دی
قضیه دو سری از این فوتبالیست ها که عین هم هستن ولی طراحیشون فرق داره چیه ؟!!
یه سری بود که زمانی که ما دبستان میرفتیم پخش میشد ، همون داستان سوباسا و کاکرو و اینا ! بعد چند وقت پیش دیدم توی تلویزیون داره یه فوتبالیست هایی پخش میکنه که داستانش عین همون هست ولی طراحیش متفاوته و جدیدتره. یعنی همون قسمت میزوگی بود ، عین همون قدیمیه هم بارون می اومد و قلبش میگرفت و اینا ، ولی طراحیش جدید بود. کلآ نشستن همون رو از اول با طراحی جدید ساختن ؟! :دی

اونی کـه قدیم ها پخش میشد سری اول فوتبالیست ها بود کـه سال 1983 ساخته شده بود. اینی کـه میگی چند وقت پیش داشت نشون می داد، اگـه منظورت اونی ـه کـه شبکـه تهران نشون می داد اسمـش Captain Tsubasa: Road To 2002 ــه.

اونی کـه قدیم ها پخش میشد سری اول فوتبالیست ها بود کـه سال 1983 ساخته شده بود. اینی کـه میگی چند وقت پیش داشت نشون می داد، اگـه منظورت اونی ـه کـه شبکـه تهران نشون می داد اسمـش Captain Tsubasa: Road To 2002 ــه.
یعنی همه ماجراها و بازی های اون سری قبلی رو دوباره طراحی کردن و بعدش میره سراغ ماجراهای جدید یا کلآ چیز جدیدی نداره ؟! :دی
مثلآ اون قسمتی که میگم ، توی این عکس میشه دید. بالایی برای جدیده هست و پایینی برای قدیمیه.

یعنی همه ماجراها و بازی های اون سری قبلی رو دوباره طراحی کردن و بعدش میره سراغ ماجراهای جدید یا کلآ چیز جدیدی نداره ؟! :دی
مثلآ اون قسمتی که میگم ، توی این عکس میشه دید. بالایی برای جدیده هست و پایینی برای قدیمیه.

چرا، سری جدید در واقع تمرکزش روی مسابقاتی ـه کـه تیم نوجوان ژاپن میره تو کشور فرانسه انجام میده و بعد از اون رفتن سوباسا به برزیل و بعد از اون بارسلونا و ... ولی سری اول خیلی قشنگ تر ساخته شده بود. سری جدید رو یه جورایی خلاصه کرده بودن! تو سری اول مسابقات کشوری کـه برگزار شده بود رو توی 57 قسمت نشون دادن، تو سری جدید 19 قسمت!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or