Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
منم این مشکل که رجیستر رو یهو ببندن یا دعوت نامه ایش کنن رو پیش بینی کردم و از همین الان چندین اکانت ثبت نام کردم. تو Asiatorrents هم همینطور
من اون حرکتی که گفتی رو انجام ندادم تا حالا . جالب به نظر میرسه. باید امتحان کنم

تقریبا هر چیز غیر از انیمه ای که دانلود می کردم (کتاب، برنامه و فیلم و ...) از demonoid بود !! حالا باید یه جانشین خوب واسش پیدا کنم.
animetorrents.me رو هم خبر دارم. باید یه سر بریم ببینیم چیا داره. بهتره قبل از اینکه شلوغ بشه اونجا هم یه چندتایی اکانت واسه روز مبادا ثبت نام کنیم

پ.ن : میزان آپلودت غیر قابل باوره یا تو ایران نیستی یا اینکه دستگاتو 24 ساعته روشن میذاری یا اینکه به سرعت های خفن دسترسی داری چون با این سرعتای ما غیر ممکنه فقط تو مدت دانلود شبانه اینهمه آپلود کرد، اونم وقتی که در حال دانلود هم باشی. حتی در طی چند سال

D:

ایول، این شد حرکت (:

PM ـت رو چک کن.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من اینو دفعه ی پیش میخواستم بگم، یادم رفت!
در مورد Bokurano موافقم. ولی صادق، Infinite Ryvius رو دیدی ؟ خیلی قدیمی تر از بوکورانو هست و مسلما گرافیک و ایناش ضعیفتره ولی این تِم هایی که گفتی توش قوی تر هست حتی.
Now and Then, Here and There و Fantastic Children هم این تم ها رو دارن ولی نوع دیدشون فرق میکنه. اکشن تقریبا ندارن و بیشتر نمادگرایی میکنن.
هر 4 تا انیمه به نظر من جزو شاهکارایی هستن که به سختی میشه تو مدیوم دیگه ای به جز انیمه نشونشون داد!

در مورد بوکورانو:
در ابتدای انیمه و با مردن بی دلیل اولین شخصیت، اصلاً فکر نمی کردم کار در ادامه انقدر کشش داشته باشه و حتی دو یا سه هفته انیمه رو دانلود می کرد(محمد) و نگاه نمی کردم! ولی بعد یهو برگشتم سراغ انیمه! دیدم عجب داستانی داره! واقعاً هرچی بیشتر به انتهای انیمه و فاش شدن داستان های پشت پرده مثل "هر رباتی که می کشند مثل اونها دارای تعدادی بچه هست که راننده ی رباتند و حساس ترین بخش هر ربات هم اتاق فرمانه و باید اون نقطه نابود بشه"، "با مردن هر ربات تمام یک دنیا از بین می ره" و " این که یه عده حق خدایی و بازی کردن با سرنوشت یه ملت رو چقدر راحت بین خودشون تقسیم کردند" بسیار انیمه برام سنگین و جالب شد.
تاثیر کذارترین صحنه ی انیمه هم برام لحظه ای بود که اون پسره که مثل سامورایی ها زندگی می کرد و مسئول نگه داری از برادر و خواهرای کوچیکش بود دم در شهربازی مجبور شد بره راننده ی ربات بشه بود. از اون تلخ تر این بود که فهمیدم خود اون موشه هست که در اون لحظه ی دراماتیک این شخص رو برگزیده! واقعاً یه بغض و حس تنفر عجیبی داشتم که حتی نمیشه درست وصفش کرد!

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
death note رو هم تموم کردم البته میدونم خیلی ها خیلی وقته تموم کردن ولی خب ما هم تموم کردیم
انیمه خوب بود ولی اصلا دوست نداشتم L بمیره عاشق L بودم:(( از لایت هم متنفر شدم مشکل روانی داشت لایت اخرش یکم ناراحت کننده بود ولی حقش بود

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
@ Police 110
@ بقیه

کسی تمامی Opening های ناروتو شیپودن رو داره ؟

تورو خدا اگه داشتید به من بدید :(( من قبلا داشتم ولی الان ندارم :((

خیلی خاطره داشتم باهاشون :(( به دادم برسید :((

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
^^
OP هارو پیدا کردی؟ من اینا رو دارم :
DISTANCE-HARUKA_KANATA-GO-HERO_S_COME_BACK-KAMI_KAZE_SATELLITE-YURA _YURA-SIEISHUN_KYOUSYOUKYOKU-REMEMBER

One Piece 43-53:
داره داستان هین طوری قشنگ میشه. واقعا خوشحالم که ادامش دادم. اولاش جالب نبود اما داستان همین طوری داره اوج میگیره. شخصیت هاش هم خیلی دوست دارم. مخصوصا زورو.
الویدا چی بود چی شده!!! با قدرت میوه شیطانی اینطوری لاغر کرده؟؟!
یه چیز جالب تر اینه که همه دزدای دریایی با 200-300 میرن تو گرند لاین اما لوفی با 4 نفر رفته!!! حالا داستان شروع میشه......

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
خوب بلاخره من هم یه چنتایی انیمه تموم کردم که توضیحات کلا تو اسپویلر میزارم.

ناروتو
در کل بخوایم بگیم واقعا قشنگ بود و کاملا آدم رو منتظر فصل بعدیش میزاره. ولی وقتی ریز بینانه نگاه میکنی سوال های خیلی زیادی رو برای بیننده میزاره انگاری یک حالت مقدماتی و شروع برای انیمه اصلی که شیپودن باشه هست.
ضعف دیگش هم اینه که میشه گفت حدوده 80 قسمت الکی بود ، الکی کشش میدادن و داستان خاصی نداشت.
فقط من یه چنتا سوال دارم:
میدونم که اینا توی بعدی بزرگ میشن ولی چه جوریه؟ یکهو میزنه 1 سال مثلا گذشت؟
بعد بازهم مثل این همش میخواد روی ماموریت گرفتن از این و اون باشه؟ و ما هی به بقیه کمک کنیم؟ اگه اینجوری باشه واقعا رو اعصاب میره دیگه.
اگه بخوام امتیاز بدم از 10 بهش 7.8 میدم.

آواتار هم کلا انیمه قشنگی بود. شاید مثلا خیلی ها از شخصیت ناروتو بیشتر خوششون بیاد اون هم به خاطر اینه که چون انیمه بلنده روی شخصیت پردازیش بیشتر کار شده و کلا جو شاد و احمقی :D داره وای انگ در کل به خاطر آواتار جو خشن تری انگار داره ولی اون هم خوب و خنده داره.کلا بگیم از شخصیت هاش خوشتون می یاد.
کلا داستان قشنگی هم داره.
اگه بخوام امتیاز بدم از 10 بهش 9 میدم.

این هم داستان قشنگ و شخصیت های خوبی داره. در بعضی موارد از آواتار قبلی بهتره ولی کاش یکم بیشتر قدیم رو نشون بده تا ما هم انگ رو ببینیم :d
ولی این هم یک سوال از آواتار قبلی برامون گذاشته که بلاخره مادر زوکو چی شد؟ آخر زندست چیه؟ توی قسمت اول هم بهش اشاره کردن ولی کاتارا گفت داستان رو بعدا میگه.
این ژنرال آیرو هم انگار پسر زوکو ولی انگار زوکو به پسرش گقته پدرم عمو ایرو هست.
اگه بخوام امتیاز بدم از 10 بهش 9 میدم فعلا ، چون داستان تموم نشده نمیشه نظر داد و میره تا فصل های بعدی که ببینیم چی میشه.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
^^
درباره ناروتو:
خداییش سری اولش شورشو در اورده بودن. مخصوصا با اون فیلر های 1-2 قسمتی مضحک.
داستان بعد از 3 ساله. میگن سه سه سال بعد و داستان شروع میشه.
ماموریت که بازم هست. ولی همشون درجه A,S حساب میشن. چون جنگای خیلی خوفی داره. داستانش از یکی خیلی بهتره. شخصیتای گروه اکاتسکی به این سریش واقعا جون دادن.....

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ناروتو شیپودن را تا 260 دارم تا 256 که جزو داستان بود را دیدم وای که چقدر این انیمه فیلر داره الان تا قسمت 272 که پخش شده هنوز فیلیره یا نه میخوام ببینم دانلود کنم یا نه ؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Steins;Gate
آقا این روکا پسر بود؟!:| یعنی چی آقا؟!:d
Ruka_Urushibara.jpg

Last edited by a moderator:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ناروتو شیپودن را تا 260 دارم تا 256 که جزو داستان بود را دیدم وای که چقدر این انیمه فیلر داره الان تا قسمت 272 که پخش شده هنوز فیلیره یا نه میخوام ببینم دانلود کنم یا نه ؟

الان که خیلی وقته از فیلر در اومده. فقط دو هفته پیش یه قسمت ویژه برای فیلم سینمایی جدیدش فیلر دادن.

Steins;Gate
Ruka_Urushibara.jpg

آره روکا پسر بود، ولی یه بار دختر شد و بعد دوباره پسر شد!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
Steins;Gate
Ruka_Urushibara.jpg
از این چیزا زیاده. جدی نگیر.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

به حول و قوه ی الهی قراره نسخه ی bluray انیمه ی Cowboy Bebop منتشر بشه.
نسخه ی معمولی 300 و خرده ای و Limited هم 500 خرده ای دلار ناقابل.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
به حول و قوه ی الهی قراره نسخه ی bluray انیمه ی Cowboy Bebop منتشر بشه.
نسخه ی معمولی 300 و خرده ای و Limited هم 500 خرده ای دلار ناقابل.

اره، این فرصت خیلی عالی هستش برای کسایی مثل من که هنوز ندیدنش، Blu-ray ـش رو نگاه کنند...DVDای که داشتم ازش، دیسک دو ـش، کپی دیسک یک ـش بود.
البته باید تا Dec 21 هم صبر کرد ):

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا مگه این اس لوگیا نبود ؟ مگه نه اینگه لوگیا با ضربه فیزیکی مستقیم بلایی سرش نمیاد ؟ پس چرا این اینجوری شد ؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام
آقا مگه این اس لوگیا نبود ؟ مگه نه اینگه لوگیا با ضربه فیزیکی مستقیم بلایی سرش نمیاد ؟ پس چرا این اینجوری شد ؟

به حرفای آکاینو مگه گوش ندادی؟ گفتش من مذابم و حتی آتش رو هم می سوزونم. در ادامه چیز هایی هم در مورد هاکی ها بیان میشه (آرک بعدی) و اینکه لوگیا یوزرها رو با هاکی می شه متوقف کرد.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
الان نشستم قسمت 40 تا 42 از Hunter x Hunter رو دیدم. صرفنظر از اینکه بازم به این رسیدم که انیمه ی بهتری نسبت به ناروتو و وان پیس هست، یه چیزی که تو این آرک جدید برام جالب بوده، اینه که الان این انیمه شده کلکسیون دوبلورهای مورد علاقه ی من. یعنی 4 تا از 5 دوبلور مورد علاقه ام الان توی این انیمه هستن!

Miyuki SAWASHIRO که از اول انیمه با نقش کوراپیکا بود. ایشون در حال حاضر به نظر من بهترین دوبلور زن هست و بخصوص اخیرا به شدت رو بورسه. تو فصل قبل تو نقش "مینه فوجیکو" تو Lupin The Third واقعا شاهکار کرد. توی Space Bros نقش سریکا رو داره، همینطور بچگی های موتا و همینطور بچه ی کنجی (کاپه!). این فصل نقش اینابا توی Kokoro Connect رو داره، توی Jinrui wa Suitai Shimashita هم یه نقش خیلی خوب کوتاه رو داشت. من بعد از دیدن انیمه ی Kurenai و دوبله ی عالی خود شینکورو کورنای، طرفدارش شدم!

Romi Park هم نقش پاکونودا یکی از اعضای فانتوم رو داره و دو قسمته که اومده. من فوق العاده به صدای ایشون علاقه دارم. دو تا از شخصیتایی که خیلی دوسشون دارم رو هم گفته. یکی ادوارد الریک توی هر دو نسخه از Fullmetal Alchemist همینطور اوساکی نانا توی انیمه ی NANA . امیدوارم نقش این شخصیت خیلی پر رنگ باشه.

Akio OHSUTKA که صدای فوق العاده انرژیکی داره. اخیرا با نقش اسکندرش توی Fate/Zero یکی از محبوبترین شخصیتای امسالم رو درست کرد. اینم یکی از شخصیتای فانتومه و اینجا هم به نظر میرسه شخصیتش تو همون مایه هاست!

و از همه مهمتر Mamoru MIYANO که نقش رئیس فانتوم هست. هر چند تو این دو قسمت فقط چند کلمه حرف زده ولی همون واسه من کافی بوده! از شاهکاراش ، لایت یاگامی توی Death Note و اوکابه رینتارو توی Steins;Gate هست. بعلاوه ی کلی انیمه ی دیگه ...

ضمن اینکه کلا Hunter x Hunter ار لحاظ دوبله از اول هم تو وضع خوبی بود. مثلا نقش های هیسوکا و لئوریو هم خیلی خوب اجرا شدن. بخصوص هیسوکا! هرچند به شدت از صدای گون بدم میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر