Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بسیار عالی. منم بگم چیکار کردم تو این تابستون. سعی می کنم خلاصه بگم :D

صادق راست میگه. واقعا این تابستون فصل خوبی نیست. از اون وقتی که هفتگی انیمه می بینم، بدترین فصل بوده واسم. ولی بازم یکی دو تا کار خوب هستش.

به نظر من Natsuyuki Rendezvous یه سر و گردن از بقیه انیمه های این فصل بهتره. واقعا یه رومنس بزرگسالانه س. هم شخصیتاش بزرگسالن (زنه 30 سالشه) هم اینکه رفتار و پیشروی داستان بزرگسالانه اس. تو اکثر انیمه های رومنس، فقط علاقه و این چیزا رو نشون میدن. آخرش یا به هم نمیرسن یا مثلا با Ki*s جمعش میکنن. ولی تو همون قسمت اول این انیمه، بحث s*x وسط کشیده میشه. البته اشتباه فکر نکنید، انیمه ذره ای اچی نیست و خیلی انیمه ی پاکی هم هست ، خواستم بگم که دید داستان خیلی بالغ تر از انیمه های معموله.

دومین انیمه ای که باهاش حال می کنم، Jinrui wa Suitai Shimashita هست. از اون انیمه های عجیب غریبه! یه لِوِل عجیب غریب تر از Mawaru Penguin Drum و اینا! اگه MPD روایت عجیبی داشت، این از بیخ و بن عجیبه.
انیمه گرافیک آبرنگی و شاد و طراحی شخصیتای معمولی انیمه ها رو داره. اما زمان انیمه ، آینده ای نامعلومیه که بشر در حال انقراضه! بعد یه موجودات بند انگشی و بسیار بسیار بسیار کاوایی که بهشون "پری" گفته میشه اومدن تو زمین که دارای تکنولوژی برتر هستن! شخصیت اصلی انیمه هم یه دختر بی نامی (یه چیز جالب اینه که تا حالا تو این 4 قسمتی که دیدم، هیچ شخصیتی اسم واقعی نداشته و یجور حرف و اشاره بوده فقط. کنایه از اینکه آدما هویت خودشونو از دست میدن!) که رابط بین انسان ها و "پری" هاست.
از اون انیمه های پر از نماد گرایی و پیام اخلاقیه! از اونایی که باید روش بحث کرد! تو قسمت 4 کل صنعت مانگا رو زیر و رو میکنن. کاری که مثلا باکومان 50 قسمته در حال انجامه!! ضعف اصلیش هم اینه که خیلی خوش ساخت نیست. سوتی کارگردانی زیاد داره. به هر حال، اگه مثل من از چیزای عجیب غریب خوشتون میاد برید سراغ این وگرنه داستان دنباله دار و این چیزا نداره.

سومین انیمه ای هم که به نظرم خوب بود، Kokoro Connect بود. از این چیز زیادی نمیگم که اسپویل بشه. اما یه درام انیمه ایه مدرسه ایه که شخصا خیلی وقت یه خوبشو ندیده بودم! داستان دراماتیکی داره. فکر کنم اکثر بچه های اینجا خوششون بیاد. (به طور خاص منظورم خلیله :D)

بقیه ی انیمه هایی که دیدم، یا خوب نبودن یا اگر هم خوب بودن، ارزش هفتگی نگاه کردن نداشتن. Sword Art Online گرافیکش عالی بود. عالی که میگم یعنی تقریبا در سطح Fate/Zero ولی ماجرا و شخصیتاش واسه من کسل کننده و کلیشه ای بودن. میذارم تموم بشه بعد ببینمش. Tari Tari هم کاملا معمولیه. مثل این قبل زیاد دیدم. Uta Koi هم وقتی تموم بشه میرم سراغش .
بقیه رو هم یا اصلا سراغشون نرفتم یا اینکه حتی یه قسمت رو هم نتونستم کامل ازشون ببینم.
---------------------
از همه ی اینا گذشته، عشق است Space Bros . تو قسمت 18 سر قضیه ی این بروس لی و اینا، قشنگ ولو شدم کف زمین :D

------------------
یه خبری رو همین الان متوجه شدم. گویا یک ماهیه که فصل دوم Chihayafuru تایید شده. دروغ چرا؟ اپسیلونی امید نداشتم تایید بشه. یعنی همون قدری امید داشتم که به تایید شدن فصل دوم Berserk امیدوار بودم!! و خب به خاطر همین خیلی خوشحال شدم از این خبر. هرچند وقتی واسه پخشش مشخص نشده ولی خیلی ها حدس میزنن شاید همین پاییزی که داره میاد پخش بشه. اما خودم فکر میکنم که حداقل بهار 2013 .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
یه خبری رو همین الان متوجه شدم. گویا یک ماهیه که فصل دوم Chihayafuru تایید شده. دروغ چرا؟ اپسیلونی امید نداشتم تایید بشه. یعنی همون قدری امید داشتم که به تایید شدن فصل دوم Berserk امیدوار بودم!! و خب به خاطر همین خیلی خوشحال شدم از این خبر. هرچند وقتی واسه پخشش مشخص نشده ولی خیلی ها حدس میزنن شاید همین پاییزی که داره میاد پخش بشه. اما خودم فکر میکنم که حداقل بهار 2013 .

خیلی وقت پیش فقط در حد یه شایعه بودش ولی دو ماه پیش Announce رو زدند....اره، خودشون چیزی از زمان دقیق پخش نگفتند..ولی میشه رو اوایل 2013حساب باز کرد (:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
اول از آقا خلیل تشکر میکنم بابت راهنمایی.

چون من درخواست معرفی انیمیشن رو دارم پس همینجا مطرم میکنم اون تاپیک برای انیمه هست.

دوستان این همه تلاش کردم و سوال پرسیدم تا در آخر بگم کسی هر انیمیشنی میشناسه که تو سبک و سیاق انیمیشن عالی Spirited Away 2001 باشه لطفا و خواهشا دریغ نکنه و معرفی کنه.:dدمتون گرم

البته بشه واسش زیرنویس هم گیر آورد.اینم کاورش:
دوستان ما رو هم دریابید.
از شهاب عزیز(Trunks)هم ممنون.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دوستان این همه تلاش کردم و سوال پرسیدم تا در آخر بگم کسی هر انیمیشنی میشناسه که تو سبک و سیاق انیمیشن عالی Spirited Away 2001 باشه لطفا و خواهشا دریغ نکنه و معرفی کنه.:dدمتون گرم
فعلا این 4 تا رو ببین ، کارای خیلی زیاد دیگه ای هم هست.
The Girl Who Leapt through Time
Karigurashi no Arrietty
Howl's Moving Castle
Whisper of the Heart

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من:
Kokoro Connect

Oda Nobuna no Yabou

Tari Tari

Binbougami ga!

رو تا الان دیدم،همین چند قسمتایی که اومدن.

نت سویوکی راندِیووز(Natsuyuki Rendezvous )و دکارا بوکو وا فلان بهمان( Dakara Boku wa, H ga Dekinai) رو دانلود کردم ولی هنوز ندیدم.

به خاطر پایان LOTGH (یه ماهی میشه)و اوت کردن افسردگیم حوصله ندارم راجبِ اینایی که دیدم توضیح بدم،ولی به ترتیبی که نوشتم این چهار تا خوب بودن.بقیه رو هنوز ندیدم اصلا.

---------
@
slipkboy
تابستون پارسال Usagi Drop و Blood-C که خوب بود.

صادق اتفاقاً من چندتا از کارای تابستون امسال رو گرفتم، اما قدرت دست این دختر دامن کوتاهاست! :D
یه طوراییم میشه این انیمه ها رو میبینم!
اوزاگی شاهکاری بود برام! شدیداً وابسته اش شده بودم!

اما از تابستون فعلاً Sword Art Online و Arcana Famiglia و Natsuyuki Rendezvous و Jinrui wa Suitai Shimashita فکر کنم این Oda Nobuna no Yabou و یه کاری تو مایه های گینتاما هست که مسخره بازی ولی شخصیت اولش یه دختره اون رو هم گرفتیم.

دیشب داشتم کارای تاثیر گذاری که دیدم رو مرور می کردم رسیدم به "بوکورانو" عجیب داستانی داشت! عجیب! حس ترس، تعلیق، اشک و ناراحتی و ن امیدی در سراسر قسمت ها باعث می شد یه جور احساس خاصی به داستانش داشته باشم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
هَی وای من...اینقدر تابستون تابستون کردید...حتی من انیمه های فصل بهار رو هم نگاه نکردم... (:

از بهار چی هست که ارزشش رو داشته باشه...تو این فصل هم از اینهایی که پیشنهاد دادید..کدومشون به گروه خونی من میخوره (سلیقه ام دیگه دستتون هست)
لیست اینقدر سنگینه که دیگه حال حوصله ی اونطوری گشتن و زدن لیست ندارم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
هَی وای من...اینقدر تابستون تابستون کردید...حتی من انیمه های فصل بهار رو هم نگاه نکردم... (:

از بهار چی هست که ارزشش رو داشته باشه...تو این فصل هم از اینهایی که پیشنهاد دادید..کدومشون به گروه خونی من میخوره (سلیقه ام دیگه دستتون هست)
لیست اینقدر سنگینه که دیگه حال حوصله ی اونطوری گشتن و زدن لیست ندارم
به نظر من فعلا Natsuyuki Rendezvous و Kokoro Connect رو از این فصل و Hyouka و Space Bros رو از فصل پیش شروع کن برسون به پخش :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
تشکر، محمدعلی دونو
حتماً میرم تو کارشون

P.S
Hyouka رو هفتگی دارم میارم.
+++++++++++++++++

از دوستانی که تو bakabt عضو اند و دانلود میکنند...یه سوالی داشتم.
تو قوانین سایت چیز دقیقی از محدودیت های Share Ratio نگفته...خواستم ببینم چقدر سفت و سخت اند، سر اینطور موارد..
من که تو TorrentLeech عضوام...اونجا خیلی سختگیری میکنند...کافیه که Share Ratio بکشه پایین تا هزارتا بدبختی نازل بشه. تو AsiaTorrent هم هستم، همه چیز بیشتر از یه جُک نیست.!

تا الان تو bakabt دو ماهی هست که دانلود میکنم، سعی کردم که همیشه Seed بدم:

attachment.php

ولی دیگه تو سرویس جدیدای که گرفتم، آپلود تاثیر منفی بدی تو سرعت دانلودام میزاره. خواستم ببینم Share Ratio دوستان تو چه وضع و حالی هستش که اگه بگیر بگیر نیست، از این به بعد..محدودیت آپلود بزارم.

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    5 KB · مشاهده: 116
آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
تشکر، محمدعلی دونو
حتماً میرم تو کارشون

P.S
Hyouka رو هفتگی دارم میارم.
+++++++++++++++++

تو قوانین سایت چیز دقیقی از محدودیت های Share Ratio نگفته...خواستم ببینم چقدر سفت و سخت اند، سر اینطور موارد..
من که تو TorrentLeech عضوام...اونجا خیلی سختگیری میکنند...کافیه که Share Ratio بکشه پایین تا هزارتا بدبختی نازل بشه. تو AsiaTorrent هم هستم، همه چیز بیشتر از یه جُک نیست.!

تا الان تو bakabt دو ماهی هست که دانلود میکنم، سعی کردم که همیشه Seed بدم:

attachment.php

ولی دیگه تو سرویس جدیدای که گرفتم، آپلود تاثیر منفی بدی تو سرعت دانلودام میزاره. خواستم ببینم Share Ratio دوستان تو چه وضع و حالی هستش که اگه بگیر بگیر نیست، از این به بعد..محدودیت آپلود بزارم.
اوه اوه! چقدر آپلود کردی. من تا حالا هیچ جایی میزان آپلودم به 1 گیگ نرسیده :D

توی bakabt بالاخره بهت گیر میدن ولی خیلی طول میکشه تا به اونجاها برسه. بعدشم گیر که بدن خیلی راحت یه اکانت دیگه میسازی :-"
من یه بار واسه chihaya chan (یکی از مدیراشون) خیلی مفصل توضیح دادم که برای من عملا غیرممکنه که بتونم Ratio رو حتی صفر نگه دارم، هیچ جوری تو کتش نرفت .

اگر ratio پایین بیاد، هیچ اتفاق خاصی نمیفته. تنها بدیش اینه که اگه مثلا تو قسمت کامنت ها یا انجمنشون چیزی بپرسی ، یا جواب نمیدن یا بد برخورد میکنن!! که اینم خیلی مهم نیست. بعد از اینکه ratio هی پایین و پایین تر بیاد، بهت warning میدن. من معمولا بعد از warning اقدام به ساخت اکانت جدید می کنم ولی بازم میتونی تا یه مدتی کار کنی.

واسه ساخت اکانت جدید هم فقط لازمه، cookie ها رو پاک کنی ، یه IP دیگه داشته باشی و ترجیحا یه بار Utorrent یا برنامه ی دیگه ای که باهاش کار میکنی رو پاک (با رجیستری) و دوباره نصب کنی :D

پ.ن : مثل اینکه دوباره هکرها Demonoid رو داغون کردن. فکر کنم رفت برا 3-4 ماه تعطیلی!!! من عادت ندارم ترکر ها مو عوض کنم ...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اوه اوه! چقدر آپلود کردی. من تا حالا هیچ جایی میزان آپلودم به 1 گیگ نرسیده :D

توی bakabt بالاخره بهت گیر میدن ولی خیلی طول میکشه تا به اونجاها برسه. بعدشم گیر که بدن خیلی راحت یه اکانت دیگه میسازی :-"
من یه بار واسه chihaya chan (یکی از مدیراشون) خیلی مفصل توضیح دادم که برای من عملا غیرممکنه که بتونم Ratio رو حتی صفر نگه دارم، هیچ جوری تو کتش نرفت .

اگر ratio پایین بیاد، هیچ اتفاق خاصی نمیفته. تنها بدیش اینه که اگه مثلا تو قسمت کامنت ها یا انجمنشون چیزی بپرسی ، یا جواب نمیدن یا بد برخورد میکنن!! که اینم خیلی مهم نیست. بعد از اینکه ratio هی پایین و پایین تر بیاد، بهت warning میدن. من معمولا بعد از warning اقدام به ساخت اکانت جدید می کنم ولی بازم میتونی تا یه مدتی کار کنی.

واسه ساخت اکانت جدید هم فقط لازمه، cookie ها رو پاک کنی ، یه IP دیگه داشته باشی و ترجیحا یه بار Utorrent یا برنامه ی دیگه ای که باهاش کار میکنی رو پاک (با رجیستری) و دوباره نصب کنی :D

پ.ن : مثل اینکه دوباره هکرها Demonoid رو داغون کردن. فکر کنم رفت برا 3-4 ماه تعطیلی!!! من عادت ندارم ترکر ها مو عوض کنم ...

ناروهُدو!

اره...همین خوبی رو داره که رجیسترش ازاده...ولی دیدی یک هو بستند D:
تا الان حوصله نکردم Passkey سیستم یوزرهای دیگه bakabt ببینم میشه دانلود کرده یا نه...ولی تو آسیاتورنت اینقدر که بی در و پیکره که راحت میشه با Passkey اکانت های اعضا، مگنت لینک درست کرد که هر چی دانلود کنی، بره تو پاچه ی اون طرف D:

این Demonoid دیگه از دست رفت...قدیم ها، خیلی بیشتر فاز می داد

محمدعلی، فک کنم باید خبر داشته باشی animetorrents.me یک ماه ای هست راه اندازی شده...هنوز خیلی مونده تا شاخ بشه.

P.S

D:

torrentleech.org
attachment.php

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    72.5 KB · مشاهده: 102
آخرین ویرایش:

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
اقا این سایت ها دیگه چیه؟ همشون تورنت هستن؟ چه قدر سخت گیرن!!!! با Nyaa چه فرقی دارن؟ اون که راحت تره!!!
One Piece 18-34:
کم کم داره داستان جالب میشه..... با قسمت 24 شدید حال کردم. جنگ زورو با هاک .!!!! عجب جنگی بود...... این قسمت به همه ی قسمتایی که تا حالا دیدم می ارزید....

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

attachment.php

الان که Ratio فوق العاده خوبه و حالا حالا ها به مشکل برنمیخوری. بیاد زیر 0.100 کلا دانلودت رو می بندن و هی اخطار می دن درستش کنی. پدرم در اومد اخطارم رو جمع کردم از رو سرویس!

محمد علی اصلا ریسک نکن. یه کم آپلود همیشه تو سایتشون داشته باش که گیر بهت ندن دیگه :D اگر هم Mac ات رو بن کنن به این راحتی ها نمیتونی از شر این بن خلاص شی مگر اینکه بری از یه کامپیوتر دیگه استفاده کنی!

اقا این سایت ها دیگه چیه؟ همشون تورنت هستن؟ چه قدر سخت گیرن!!!! با Nyaa چه فرقی دارن؟ اون که راحت تره!!!
One Piece 18-34:
کم کم داره داستان جالب میشه..... با قسمت 24 شدید حال کردم. جنگ زورو با هاک .!!!! عجب جنگی بود...... این قسمت به همه ی قسمتایی که تا حالا دیدم می ارزید....

این سایت ها ترکر هستن. فرقشون با Nyaa اینه که اینا یه سری قانون دارن (مثلا اگر اپلود نکنی سرعت دانلودت رو می بندن) یکی از پست های خلیل همه این قضیه ها رو توضیح داده. یه سرچی بزنی سریع پیدا میکنی! :D Nyaa بدیش اینه که چون قانون نداره بعد از یه مدتی بعضی از تورنت هاش به هیچ وجه سید نمی دن ولی باکا بی تی و امثالهم حتی برای قدیمی ترین تورنتهاشون هم سید هست و راحت می تونی دانلود کنی و در عوضش باید یه مقدار اپلود داشته باشی!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
محمد علی اصلا ریسک نکن. یه کم آپلود همیشه تو سایتشون داشته باش که گیر بهت ندن دیگه اگر هم Mac ات رو بن کنن به این راحتی ها نمیتونی از شر این بن خلاص شی مگر اینکه بری از یه کامپیوتر دیگه استفاده کنی!

کلی برنامه برای تغییر دائمی و لحظه ای Mac به صورت تصادفی هست که بازم میشه دورشون زد.

Nyaa بیشتر به درد انیمه های هفتگی و یا همون فصل ای میخوره، چون ترکرش عمومی هستش..ولی ترکرهای خصوصی خیلی بیشتر به درد فایل های آرشیوی میخوره که همون طور داود جان گفتش...تورنت های فوق العاده قدیمی، هنوز چندین سید داره که همیشه، میشه دانلودش ـشون کرد و یا حتی اگه Seed نداشته باشه، میشه درخواست سید کرد که چند نفر بیاند برای آپلود تو ترکر.

البته هر ترکری، سیاست خودش رو داره، بعضی ها خیلی آسون، بعضی ها عذاب اند (:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دیشب داشتم کارای تاثیر گذاری که دیدم رو مرور می کردم رسیدم به "بوکورانو" عجیب داستانی داشت! عجیب! حس ترس، تعلیق، اشک و ناراحتی و ن امیدی در سراسر قسمت ها باعث می شد یه جور احساس خاصی به داستانش داشته باشم.
من اینو دفعه ی پیش میخواستم بگم، یادم رفت!
در مورد Bokurano موافقم. ولی صادق، Infinite Ryvius رو دیدی ؟ خیلی قدیمی تر از بوکورانو هست و مسلما گرافیک و ایناش ضعیفتره ولی این تِم هایی که گفتی توش قوی تر هست حتی.
Now and Then, Here and There و Fantastic Children هم این تم ها رو دارن ولی نوع دیدشون فرق میکنه. اکشن تقریبا ندارن و بیشتر نمادگرایی میکنن.
هر 4 تا انیمه به نظر من جزو شاهکارایی هستن که به سختی میشه تو مدیوم دیگه ای به جز انیمه نشونشون داد!

ناروهُدو!

اره...همین خوبی رو داره که رجیسترش ازاده...ولی دیدی یک هو بستند D:
تا الان حوصله نکردم Passkey سیستم یوزرهای دیگه bakabt ببینم میشه دانلود کرده یا نه...ولی تو آسیاتورنت اینقدر که بی در و پیکره که راحت میشه با Passkey اکانت های اعضا، مگنت لینک درست کرد که هر چی دانلود کنی، بره تو پاچه ی اون طرف D:

این Demonoid دیگه از دست رفت...قدیم ها، خیلی بیشتر فاز می داد

محمدعلی، فک کنم باید خبر داشته باشی animetorrents.me یک ماه ای هست راه اندازی شده...هنوز خیلی مونده تا شاخ بشه.

P.S

D:

torrentleech.org
attachment.php

منم این مشکل که رجیستر رو یهو ببندن یا دعوت نامه ایش کنن رو پیش بینی کردم و از همین الان چندین اکانت ثبت نام کردم. تو Asiatorrents هم همینطور :D
من اون حرکتی که گفتی رو انجام ندادم تا حالا . جالب به نظر میرسه. باید امتحان کنم :D

تقریبا هر چیز غیر از انیمه ای که دانلود می کردم (کتاب، برنامه و فیلم و ...) از demonoid بود !! حالا باید یه جانشین خوب واسش پیدا کنم.
animetorrents.me رو هم خبر دارم. باید یه سر بریم ببینیم چیا داره. بهتره قبل از اینکه شلوغ بشه اونجا هم یه چندتایی اکانت واسه روز مبادا ثبت نام کنیم :D

پ.ن : میزان آپلودت غیر قابل باوره :D یا تو ایران نیستی یا اینکه دستگاتو 24 ساعته روشن میذاری یا اینکه به سرعت های خفن دسترسی داری :D چون با این سرعتای ما غیر ممکنه فقط تو مدت دانلود شبانه اینهمه آپلود کرد، اونم وقتی که در حال دانلود هم باشی. حتی در طی چند سال :D

One Piece 18-34:
توضیح دادن دیگه. Nyaa فقط واسه در حال پخش ها خوبه.
من یادمه سر آرک ارلانگ به وان پیس علاقه مند شدم. فکر کنم رسیدی بهش کم کم :D
محمد علی اصلا ریسک نکن. یه کم آپلود همیشه تو سایتشون داشته باش که گیر بهت ندن دیگه :D اگر هم Mac ات رو بن کنن به این راحتی ها نمیتونی از شر این بن خلاص شی مگر اینکه بری از یه کامپیوتر دیگه استفاده کنی!
بن از mac دستگاه دیگه چه صیغه ایه ؟ :D
بن از mac فقط واسه شبکه های lan محلی قابل استفاده است که اونم قابل دور زدنه. وقتی با router سر و کار داریم، یعنی در سطح IP داریم کار میکنیم.
بذار اینجوری بگم، وقتی کامپیوتر من اطلاعات منتقل میکنه به router یعنی mac کامپیوتر من رو داره، اما وقتی این اطلاعات از طریق router به ISP ارسال میشه mac کامپیوتر من دیگه قابل رویت نیست و mac آدرس router هست. بعد وقتی ISP به یه وبسایت یا router دیگه وصل بشه، mac ادرس isp هست. خلاصه که دسترسی به mac کارت شبکه ی کامپیوترها فقط تو شبکه های LAN ممکنه.

Guilty Crown 00 - Lost Christmas هم اومد
ولی هیچ ربطی به لاست کریسمس نداشت ! :biggrin1: اینا دیگه کی بودن ؟! oO اسکروج دیگه کیه ؟

فقط یه تبلیغ بود واسه ویژوال ناولی که دارن از Guilty Crown میسازن و Prequel هست.
نکته ی جالب اینه که ویژاول ناول رو دارن همون شرکتایی میسازن که قبلا Steins;Gate رو ساختن. خدا رو چه دیدی ؟ شاید اینم شد مثل Fate که Prequel رو تو یه فرم دیگه ساختن و به مراتب از داستان اصلی بهتر شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر