Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
آقا حالا درسته که از بالا دستور رسیده که مفهوم "چرخه نفرت" رو داخل همه داستان ها بچپونن، ولی حداقل اینقدر مسخره درش نیارن دیگه :| طرف توی بیست ثانیه از مد انتقام بعد از مرگ دوستش، می‌ره روی مد همه رو ببخشیم و انتقام بده. خب چرا آخه؟ ویلن هم که اصلا حرفی نزده که تو یهو اینقدر متحول شدی، حداقل اول صبر میکردی یه داستان غم انگیز برامون تعریف کنه و بعد توی قسمت بعد میبخشیدیش :D الان این چه جور رشد شخصیتی هست مثلا؟ :D
در حال حاضر کدوم انیمه رو دیدی که اینجوری شده؟ اگر اسپویلی هست بزار توی اسپویلر

یکسری انیمه ها دقیقا همینجوری هستن اما مثلا ناروتو کلی میاد داستان میگه یکم اوکی ترش میکنه

من از اینجا گرفتم 1080 X265
نتایج جست‌وجو برای “Doupo cangqiong” – آیوفیلم

برای Doupo cangqiong جواب میده ولی برای Swallowed Star متاسفانه ناقصه و ادامه رو از جای دیگه گرفتم.
انقدر از این انیمه تعریف شد که دیروز 3 قسمت ریمیک فصل یک رو دیدم، و به صورت کلی برام جالب بود اما به خاطر خلاصه بودن و کم بودن قسمت ها فعلا هنوز نتونستم ارتباط خاصی با کاراکترها بگیرم
فعلا فصل دوم و اسپشیال ها رو برای دانلود گذاشتم ببینم چی میشه

انقدر از این انیمه تعریف شد که دیروز 3 قسمت ریمیک فصل یک رو دیدم، و به صورت کلی برام جالب بود اما به خاطر خلاصه بودن و کم بودن قسمت ها فعلا هنوز نتونستم ارتباط خاصی با کاراکترها بگیرم
برای ارتباط گرفتن بنظرم خیلی زوده. البته من به دلایلی از همون فصل دو ارتباط گرفتم ولی فکر میکنم برای بقیه تا فصل 3 نیازه.
اینکه میگم برای من به دلایلی چون نحوه پیشرفت داستان و منطق داستان خیلی خیلی مهمه. یکیش همین نمونه که دوستان بالا گفتن یعنی بیخیال انتقام شدن بدون هیچ دلیلی من همچین چیزی رو دراپ میکنم قبلا حوصله داشتم یخورده ادامه میدادم شاید بهتر بشه ولی الان دیگه حوصله نمونه و این چیزا که به منطقم نخوره دراپ میشه :D
یا مثلا دیمن اسلیر رو من فصل یکش رو به زور نگاه کردم فصل دو همون اوایل دراپ شد ولی برای خیلی ها و شاید اکثریت انیمه بین های کل دنیا یکی از بهترینهای تاریخ اگر نگیم از بهترین های سالهای اخیره. بنابراین این وسواسی که در مورد روند داستان و سنجیدن منطق قضایا با دنیایی که نویسنده ساخته دارم باعث میشه چیزهایی که بقیه دوست دارن برای من جذاب نباشه و چیزهایی که من دوست دارم هم برای بقیه. برای همین سلیقه خود بیننده هم مهمه و اینطور نیست که اگر یکی میگه فلان انیمه رو ببینید شاهکاره حتما بقیه هم ارتباط میگیرن.
ولی بطور کلی بنظرم اگر تا فصل 3 ارتبط نگرفتید چون کلیت روند داستان مشخص میشه احتمالا دیگه تا فصل 5 هم شاید ارتباط نگیرید. البته این رو بگم فصل 5 اصلا در مورد موضوعی که فصل 3 شکل میگیره نیست و اون موضوع تموم شده و قضایای جدی تری داره اتفاق میفته ولی روند داستان رو گفتم که اگر تا 3 ارتباط نگیرید دیگه این انیمه مناسب شما نیست.

وقتی میگم فلان انیمه ها رو ببینید یه چیزی میدونم که میگم:D خوشبختانه گویا این مسخره بازیها هنوز به اونجا نرسیده. طرف رفیقش رو بکشن میره قبیله طرف رو از روی زمین محو میکنه و هرلحظه هم ببینده بجای اینکه بگه این چه جور رشد شخصیتیه میگه افرین ادامه بده دلم خنک شد :D
اتفاقا در یکی از دو پستی که در مورد معرفی دو انیمه اخیر زدم دقیقا نوشتم " داستان پر از انتقامهای شیرینه":D
چینی‌ها از اون طرف بوم افتادن:دی

طرف میاد جلوی قبیله دژمن و شاخص بازی در میاره.
یه پسری از اون قبیله میاد میگه are you courting death? ولی طرف میزنه پسره رو نفله می‌کنه.
بعد باباش میاد و طرف نفله‌اش می‌کنه.
بعد پدربزرگ و نفله
چند تا رندوم گای هم نفله میشن.
بعد Ancestor از Seclusion Training اش میاد بیرون و باز به طرف میگه are you courting death? ولی طرف میزنه Ancestor‌رو هم نفله می‌کنه.
حالا کل مشکل سر چی بوده؟ توی یه رستوران بین راهی طرف یه دختر رندومی رو دیده و داشتن با هم می‌لاسیدن که Young Lord قبیله هکذا اومده به دختره گفته بالای چشمت ابروـه.:دی

من چون زیاد چیز چینی خوندم، یه مقدار این جملات کدهایی که توی متن دادم، برام زیاد تکرار شده:دی

یه پسری از اون قبیله میاد میگه are you courting death? ولی طرف میزنه پسره رو نفله می‌کنه.
بعد پدربزرگ و نفله
بعد Ancestor از Seclusion Training اش میاد بیرون و باز به طرف میگه are you courting death? ولی طرف میزنه Ancestor‌رو هم نفله می‌کنه.
حالا کل مشکل سر چی بوده؟ توی یه رستوران بین راهی طرف یه دختر رندومی رو دیده و داشتن با هم می‌لاسیدن که Young Lord قبیله هکذا اومده به دختره گفته بالای چشمت ابروـه.:دی

من چون زیاد چیز چینی خوندم، یه مقدار این جملات کدهایی که توی متن دادم، برام زیاد تکرار شده:دی
کارای چینی به شدت از نظر منطق داستانی و روایت و شخصیت‌پردازی تو در و دیوارن، یجوریه ۱۰۰۰ چپتر میخونی هنوز اسم کاراکتر اصلی تو ذهنت نیست! داستان‌ها به شدت آبکی از فیلم هندی بدتر، مبارزات کشکی و منطق پاورآپ‌ که وجود خارجی نداره و ...
تو کل کارای چینی فقط فنگ شن جی ارزش خوندن داره.
البته من ناولاشون رو زیاد خوندم و کارای خوبین اما اقتباسایی که ازشون میشه فاجعست.
مثلا ناول the portal of wonderland یه کار حماسی و خفنیه و روایت خیلی خوبیم داره و وقتی ناولشو میخونی کیف می‌کنی اما مانهوای اقتباسیش مثل باقی کارای چینی یه سری دوزی آبکی با آرت داغونه که یک صدم فضای داستانو نتونسته محقق کنه.
تو این مورد کره‌ایا و ژاپنیا خیلی خیلی جلوترن.
چینیا یجورین آدم حس میکنه خط تولید زدن کنتراتی چرت و پرت بدن بیرون

گاتس کدوم شخصیت رو نبخشید؟
گریفیث رو :-" البته شاید اگه عجل مهلت میداد اون هم می‌بخشید ولی در کل گاتس زیاد اهل بخشیدن نبود :D
در حال حاضر کدوم انیمه رو دیدی که اینجوری شده؟ اگر اسپویلی هست بزار توی اسپویلر

یکسری انیمه ها دقیقا همینجوری هستن اما مثلا ناروتو کلی میاد داستان میگه یکم اوکی ترش میکنه

همین قسمت چهارم فصل دوم tower of god رو میگم :D
من خودم هم با موردی که مثلا طرف به مرور زمان به بد بودن انتقام پی ببره و ببخشه مشکل ندارم ولی دیگه شعاری و مسخره اش نکنن:D مثلا ولوت هم تمام مدت دنبال انتقام بود ولی اونجایی که دو تا برادر و خواهر رو کشت و یاد خودش و برادرش افتاد، در هدفش دچار شک و تردید شد و درسته در نهایت انتقامش رو گرفت ولی دیگه فقط یه انتقام کور و از روی نفرت نبود بلکه نجات دنیا و خانواده اش از سرنوشتشون بود، اینجوری که من که دیگه آدم بدی به حساب میام، بزار حداقل کاری رو بکنم که یه قهرمان پاستوریزه نمیتونه انجامش بده :D

بعد پدربزرگ و نفله

همین خوبه:D
معنی نداره یارو میزنه کل قبیله رو قتل عام میکنه استاد طرف رو میکشه خواهرش رو مورد عنایت قرار میده غذای بچه اش رو میدزده اخرش یهو با گفتن یه جمله که مثلا ساسوکه یادت میاد من و تو و ساکورا با هم تو تیم کاکاشی بودیم یهو اشک تو چشمان ساسوکه جمع میشه میگه عه ناروتو تویی بابا چرا از اول خودت رو معرفی نکردی و داداشی میشن و تموم :D
حالا اینکه مثل متن شما اغراق بود ولی کلا انتقام های شیرین لذت خودش رو داره. زندگی واقعی رو نمیدونم ولی در داستان لذتی که در انتقام هست در بخشش نیست :D

یه قسمتی از داستان یارو کاری میکنه که هفت جد یه فرقه رو که از دشمنش حمایت میکنن به فنا میده و البته حق هم داره هرچند تنها جای داستانه که اگر من بودم طور دیگه ای رفتار میکردم و یه فرصت تحقیق میدادم

طرف کاری به کسی نداره ولی وقتی یه عده تو زندگی این کرم میریزن گاهی خودش و گاهی خانواده اش رو به خطر میندازن به هیچ کدوم رحم نمیکنه

ادم عادی هم اگر در این شرایط قرار بگیره و قدرتش رو داشته باشه همین کار یا بدترش رو میکنه :D
البته برعکسش هم هست داخل همین چینی ها. مثلا یه دونگهوا هست به اسم wanmei shijie
با اصرار یکی از دوستان شروع کردم دیدنش بعد
همون اوایل بخاطر یه سری خطرات یه نیرویی دهکده قهرمان داستان رو تلپورت کرد به یه جای امن دور. بعد به محض اینکه رسیدن قهرمان داستان هم که یه بچه زیر 10 سال بود گفت من باید برگردم به محل دهکده قبلی و یه کاری انجام بدم:D یارو همون لحظه که رسیده هنوز نمیدونه کجا منتقل شده و اصلا چه خبره ولی میگه میخوام برگردم و بدون مشکل سوار پرنده اش میشه و برمیگرده به محل قبلی
و من هم درجا دراپش کردم :D
بعد دوستم اصرار کرد که نه ببین بعدا بهتر میشه. در ادامه
یارو تصمیم گرفت بره به جایی که پدرومادرش قبلا بودن در فاصله 300 هزار مایلی یعنی بیشتر از فاصله زمین تا ماه :D من هم گفتم خب اینها روی زمین که نیستن. یه دنیاییه که نویسنده ساخته و حالا اونقدر بزرگه که 300 هزار مایل هم اوکیه. بعد که یارو راه افتاد خیلی سریع رسید به اون منطقه و دست یه پسری رو هم گرفت و دوباره 300 هزار مایل طی کرد تا برسه به محل اول. خیلی هم سریع و فقط یک نفر رو سر راه دید.
و البته دوباره دراپ شد:D
یعنی تصمیمات احمقانه نویسنده ها ژاپنی و چینی نداره و متاسفانه در بین انیمه ها هم بیشتر از بقیه مدیا ها دیده میشه. احتمالا بخاطر بچه فرض کردن مخاطب و جدی نبودن ادبیات و شاید دلایل دیگه.

Last edited by a moderator:
Doupo cangqiong رو تا قسمت هشت دیدم ...تا اینجا که هیجوره نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم اللخصوص با زبان چینی و بعدشم با برادر برادر گفتناشون و ...
بجاش رفتم karakuri circus رو دانلود کردم و خیلی جذبم کرده ...کلا کارای قدیمی بیشتر جذبم می‌کنه تو فکرشم برم مانگاش رو بخونم :D
انیمه tower رو هم میبینم چرا اسم شخصیتا رو عوض کردن :|

گریفیث رو :-" البته شاید اگه عجل مهلت میداد اون هم می‌بخشید ولی در کل گاتس زیاد اهل بخشیدن نبود :D
منظورت از عجل در مورد نویسنده میگی؟
من یه لحظه فکر کردم آخر داستان مشخص شده، وقتی گفتی گاتس اونو نبخشید
بسیار دو پهلو حرف میزنی:-w

View attachment VID_20240731_220833_150.mp4

حیف یه ۲-۳ ماهی مونده که انیمه برسه به این چپتر. :(

این Kusuriya no Hitorigoto رو تا قسمت ۷ دیدم و باید بگم بدجور باهاش حال کردم. لااقل تا اینجای کار که خیلی خوب بوده، حالا این که تا آخر همین می‌مونه یا نه رو دیگه خبر ندارم.

آخرین ویرایش:
این چپتر جوجوتسو کایسن عالی بود!
بالاخره یکم داستان پردازی!
بعد کلی چپتر درب و داغون و مزخرف‌! از یک طرف چون آخر مانگا اینطوری شده، واقعا روی اعصابه! چرا تا الان نویسندگی اینقدر افتضاح بوده؟:|
امیدوارم حداقل با همین فرمون ادامه بدند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or