Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
کلا هر فندوم بزرگ و معروف بشه این جریانات رو داره، من خودم اصلا هیچ کدوم از دیسکورس های این تاکسیک فن ها رو دنبال نمیکنم و با خیال راحت از اثر لذت میبرم.

بنظرم انیمه زیادی خوب شده، حیف بپری و مانگا بخونی.:D
مانگا رو هم تا چپتر ۱۱۱۱ خوندم و الان هم تو خماری انیمه ام هم تو خماری مانگا. :D
الان تنها گزینه موجود واسه رفع خماری، فیلم سینمایی های وان پیشه.

اودا سنسه عالی نواخته، بی نظیره این بشر. :x

چندتا انیمه خوب معرفی میکنید که این چندسال اومده ؟ آخرین انیمه فصلی که دیدم Ranking of kings بود.
سبکش خیلی مهم نیست ترجیحاً داستان به یه جایی رسیده باشه نصف تموم نشه :D
هفته پیش با جواهری به نام golden kamuy آشنا شدم, اگه ندیدی حتما ببین
4 فصلش منتشر شده و برای فصل 5 هم که آخرین فصلشه تایید شده

چندتا انیمه خوب معرفی میکنید که این چندسال اومده ؟ آخرین انیمه فصلی که دیدم Ranking of kings بود.
Frieren همین و بس.

Spy x Family
Summertime Render
Isekai Ojisan
Bocchi the Rock!
Chainsaw Man
Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute
Blue Lock
"Oshi no Ko"
Tengoku Daimakyou
Jigokuraku
Undead Girl Murder Farce
Sousou no Frieren
Kusuriya no Hitorigoto
Dungeon Meshi
Ninja Kamui

از تاریخی که گفتی ، اینا فصل دوم و ... اومده:

Kimetsu no Yaiba
Vanitas no Karte
Kaguya-sama wa Kokurasetai
Kingdom
Made in Abyss
Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e
Overlord
Shadows House
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka
Bleach
Mob Psycho 100
Golden Kamuy
Fumetsu no Anata e
Vinland Saga
Bungou Stray Dogs
Mahoutsukai no Yome

297170.jpg

Kaijuu 8 Gou - E02
پسر عجب قسمت خوبی بودش... OP اون (Abyss از Yungblud) که واقعاً گاد بود منو شوکه کرد.
انیمیشن های زد و خرد ها و تخریب ها رو خیلی خوب ساختن....این حالت کمدی اون رو هم جالبه از کار در آمده.
داستان هم جالبه و شخصیت ها تا اینجای کار جالب بودن.

P.S
فقط حیف که 12 قسمته

با توجه به اینکه دراگون بال پدر معنوی شونن هست، و نباید انتظار داستانی نظیر شونن های مدرن ازش داشت، باز امروزه دیدن این اثر رو پیشنهاد می دید؟ اگر بلی، لطفا و بی زحمت بهترین ترتیب دیدنشون رو بگید، با تشکر(همینکه داستان بهتر از MHA باشه کافیه:دی)

با توجه به اینکه دراگون بال پدر معنوی شونن هست، و نباید انتظار داستانی نظیر شونن های مدرن ازش داشت، باز امروزه دیدن این اثر رو پیشنهاد می دید؟ اگر بلی، لطفا و بی زحمت بهترین ترتیب دیدنشون رو بگید، با تشکر(همینکه داستان بهتر از MHA باشه کافیه:D)

یکی از بچه های قدیمی سایت و تاپیک شهاب بود @Trunks که خدای سوپر سایاجین هم بودش...الان دیگه مدتهاس که سری نمیزنه...امیداورم که هرجا باشه موفق باشه
بگذریم، 12 سال پیش بودش به پیشنهاد شهاب دارگون بال رو شروع کردم....

ترتیب کاملا به وقت خودت بستگی داره خلیل جون. شما چون اصولا الان استادی هستی واسه خودت، فکر کنم باید از سری اول نگاه کنی تا به کلکسیون شاهکار هایی که دیدی اضافه شه.
ترتیب اینطوریه:
Dragonball

شامل شروع داستان، کودکی گوکو تا بزرگ شدنش. base دنیای دراگون بال میشه راحت فهمید. Ki چیه، تکنیک ها چیه، سایان ها کیان و الی آخر...

بعد از اون،
Dragonball Z
هستش. Z رو اگه اولی رو هم ندیده باشی میتونی ببینی. طوری نیست که مثلا حس کنی شروع به دیدن دث نوت از قسمت 20 کردی مثلا. دنیاش مفهومه. ولی اساسا شما که جدی این سرگرمی رو دنبال میکنی، سری اولم ببینی بهتره. فقط گرافیکش یه نمه قدیمی هست طبیعیتا چون ماله 25 30 سال پیشه.

بعد از اینا هم
Dragonball GT
هست که بعد از Z هست. به دلیل اینکه خالق اصلی یعنی استاد توریاما سرش نبوده، بشدت ضعیفه. فقط برای اینکه پیش خودت بگی من کل سری دراگون بال رو دیدم میتونی ببینیش. مبارزاتش بعضی هاش خیلی غوله. ولی کلا طوری نیست که باید ببینی.

به اضافه 13 14 تا Movie و OVA و اینا که برخلاف سنت اینجور انیمه ها، قشنگن و ارزش دیدن دارن. خیلی هاشونم کلا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و فن بیس بزرگی دارن.

این یه توضیح خلاصه و کلی برای ترتیب بودش. اصلا یعنی شک نکن که دراگون بال بهترین انیمه تاریخ بوده و هست و خواهد بود. میتونم یه پیشنهاد ساده بهت بکنم و بری مثلا بزنی Dragonball Its my life یه سری ova میاد بری ببینیش به عظمت این انیمه پی ببری.

من با سری Dragon Ball Z شروع کنم و فیلرهاش رو هم میشه حذف کرد....هر کجای داستان نیاز به توضیح سری قبل Dragon Ball بود تو سری Z زده میشد.
و بعد از اون Dragon Ball Super رو باید نگاه میکردم..که من سری Z رو تموم کردم و سری Super رو شروع کردم که هاردم سوخت =(( و دیگه ادامش ندادم.

اما نظرم....من سری Z رو بیشتر از Super دوست داشتم، شاید بخاطر اینکه نتونستم کامل نگاش کنم....ولی سری Z حس نوستالژیک خوبی داشت و روند انیمه کشش خوبی داشت و مبارزه های خدایی داشت.

درباره ی پیشنهاد دادنش....اگه عاشق انیمه های قدیمی دهه ی 80 و الخصوص دهه ی 70 هستی....دیدنش برات لذت بخشه و رگباری نگاش میکنی.

دوستان کسی ترتیب تماشای JoJo no Kimyou na Bouken رو میدونه?
دو میلیون بخش مختلف داره
پارت 1 از فصل 5 بخش 1
پارت 600 از فصل 4 بخش 200
چرا اینجوری میکنن اینا?
چرا مثل آدم منتشر نمیکنن?
من الان توی سایت یک موویز فصل 2 رو نمیتونم پیدا کنم, کدومشه?

دوستان کسی ترتیب تماشای JoJo no Kimyou na Bouken رو میدونه?
دو میلیون بخش مختلف داره
پارت 1 از فصل 5 بخش 1
پارت 600 از فصل 4 بخش 200
چرا اینجوری میکنن اینا?
چرا مثل آدم منتشر نمیکنن?
من الان توی سایت یک موویز فصل 2 رو نمیتونم پیدا کنم, کدومشه?
به ترتیب تاریخی که اومده باید ببینی:

JoJo's Bizarre Adventure (2012)
26 قسمت

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders (2014)
24 قسمت
JoJo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - Battle in Egypt (2015) (این بخش دوم همین بالایه)
24 قسمت

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (2016)
39 قسمت

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (2018-19)
39 قسمت

JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean (2021)
12 قسمت
JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean Part 2 (2022) (بخش دوم بالایی)
12 قسمت
JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean Part 3 (2022) (بخش سوم بالایی)
14 قسمت

شرمنده یه مقدار ظاهرش بد شد پستم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or