Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
مانگای بلیچ رو نصفه ول کرده بودم اصلا داستان این آرک انیمه رو یادم نمیاد :-"

یادم نیست واسه کدوم چپتره پس اگر کامل مانگا بلیچ رو خوندید یا اهمیت نمیدید اسپویلر رو باز کنید :D

آخرین چیزی که ازش یادمه زاراکی داشت با یه پسره میجنگید که قدرتش این بود هرچی تصور میکنی به واقعیت تبدیل میشه or some sh!t :D

ولی هولی شت 5 سالی هست اینقدر از یک انیمه لذت نبرده بودم :D :D

پ.ن: دارم همزمان برای بار سوم ریواچ هم میکنم الان قسمت 47 ام :D

من خیلی این تاپیک رو زیاد دنبال نکردم، ولی به نظر میرسه شدیدا کفه ترازو به سمت انیمه و آثار ژاپنی متمایله.

اینجا کسی هست که دوست‌دار انیمیشن‌های غربی هم باشه؟ به ویژه آثار شبکه‌های دیزنی، کارتون نتورک و ادالت سوییم؟
از کل آثار غربی فقط Boondocks رو دیدم :D

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
من خیلی این تاپیک رو زیاد دنبال نکردم، ولی به نظر میرسه شدیدا کفه ترازو به سمت انیمه و آثار ژاپنی متمایله.

اینجا کسی هست که دوست‌دار انیمیشن‌های غربی هم باشه؟ به ویژه آثار شبکه‌های دیزنی، کارتون نتورک و ادالت سوییم؟
من:D
هرچی که با کیفیت و خوب باشه میبینم

میخواد Psycho-pass se1 و Demon Slayer باشه میخواد Soul2020 و Ed, Edd n Eddy و Samurai Jack و Rick and Morty و Steins;Gate و... باشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
قسمت جدید چینساومن از نظر ویژوال خیلی خوب بودا با این حال من بخاطر داستان مزخرفش اصلا نمیتونستم ازش لذتی ببرم.:|:
same :D
در کل از نظر فنی‌ خوب‌ بوده ،موزیک ها و اندینگ ها و .... هم همگی خوب‌بودن ولی این وسط مشکل‌ جای دیگه ای هست :-"

-ستاد hater های چین ساو من

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
قسمت جدید چینساومن از نظر ویژوال خیلی خوب بودا با این حال من بخاطر داستان مزخرفش اصلا نمیتونستم ازش لذتی ببرم.:|
من واقعا دارم زور میزنم ببینمش نمیدونم چرا ارتباط برقرار نمیشه:-??

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ما که خوشمان آمد ـه ازش :D شخصیتا کم کم دارن بهتر میشن ولی همچنان ماکیما یکی از ماست ترین شخصیت های حال حاضر صنعت انیمست من نمیدونم بعدا چی میشه ولی الان اصلا از ماست هم اون ور تر ـه !!!!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,372
نام
محمد
من خیلی به بچه هایی که مانگای چینساومن رو نخوندند حسودی میکنم!:(
اوه... نه بخاطر اینکه تجربه خیلی خفنی قراره داشته باشند. بخاطر اینکه 99% از بولشت بودن داستان رو هنوز ندیدند. حس توهین شدن به شعور آدم رو هنوز ندارند.:|
من فقط دوتا صحنه خوب از مانگا یادمه یکی آخراش یکی هم چند قسمت آینده در انیمه است.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
بلیچ رو بخوام مانگا بخونم از چپتر چند شروع کنم؟
طبیعتاً از قسمت ۱:>
بانمک بودن کافی بود. سری اول انیمه از قسمت ۱ تا ۴۷۹ مانگاست. سری جدید هم از قسمت ۴۸۰ مانگا

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
چین سا من خیلی هم خوبه
:>

من نه تنها از مانگاش کلی لذت بردم که الان از انیمه اش هم دارم دو چندان لذت میبرم :>

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
بلیچ رو دیدم. و اینکه واقعا چرا رفتن این آرک پرباگ و بدرنخور رو انیمه کردن؟‌ بلیچ حتی آرک فولبرینگش هم اضافه بود! یکی از ایده‌های اصلی آرک که دزدیدن بانکای باشه جزو مواد اولیه ساخت فیلرآرک‌های انیمه های بلند مشابه خود بلیچه.
تنها دلیلی منطقیش اینه که بخوان با برن د ویچ ادامه‌ش بدن. گرچه ما که می‌بینیم نهایتا بخاطر دینی که بلیچ گردنمون داره.:D اندینگ خیلی خوبی هم داشت. ها راستی! یادم رفته بود چقدر از ایشیدا بدم میاد.:|‌ نمی‌دونم اتفاقه یا نه ولی بین کاراکترای منفور انیمه‌ایم عینکی‌ها خیلی زیادن. ایشیدا، شینپاچی، کوبی، تاشیگی، ایدای بوکو و ...:D

چین ساو من رو هم دیدم، خوبه که. 😑 خیلی من رو یاد جوجوتسو و مقداری استری داگز میندازه و تا اینجا حداقل از جوجوتسو خیلی ضعیف‌‌تر و سطحی‌تر به نظر میاد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من خودم با ارک اخر بلیچ کم مشکل ندارم
ولی فکر کنم تنها کسی باشم که با آرک فولبرینگر این جا حال کرده :D
نمیدونم حس و حال و شخصیت هاش خیلی بهم چسبیده بود اون موقع که خوندم

===========

Medalist
Ch.19

پسر باید 3 ماه دیگه صبر کنم تا اسکیت رو یخ اینوری رو ببینم :((:((
چقدر این جلد خوب بود. چقدر خوب استرس و سیستم Major شون رو نشون داده بود

==========

Kaguya Sama Love is War
THE END

چه پایان خوبی. من انتظار پایان طوفانی نداشتم و حقیقتا پایان طوفانی ای هم در کار نبود
با یه جریان خیلی آروم و دوست داشتنی ای چند چپتر آخر طی شد و داستان به آخرش رسید که فکر می کنم بهترین انتخاب ممکن بود
یه رامکام که به غیر از یکی دو تا آرک یخورده بیش از حد دراماتیک از اول تا آخرش Peak Romcom بود و واقعا دوستش داشتم و کلی خندیدم و احساساتی شدم باهاش

==========

One Piece
Ch.1065

اوه اوه از چپتر های بعد قراره Lore Dump های سنگین بگیریم یحتمل
از اون Lore Dump ها که سال ها فن ها منتظرشن >:)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
با تمام مشکلات آرک آخر بلیچ
ولی همچنان منتظر انیمه ش بودم، و مخصوصا اینجاهاش هنوز به اون فجایع نرسیدیم:-" و کاملا لذت بخشه:D

انیمه هم مثل همیشه هم آهنگاش حال میدن(همیشه به نظرم جزو نکات مثبت خفنش بوده) هم فایت هاش با این کیفیت فعلی مشخصه حال خواهند داد:-"

در مجموع که هیت نورزید:p فعلا جاش نیست:p

فول برینگ هم شاید اندازه آرک های قبلش حال نمیداد، ولی یه جورایی آرک تمرینی و جمع و جوری بود:-"
با این حال از این آرک، یکی از بهترین AMVها رو دیدم که شدیییدا باهاش حال میکنم:D وجود همین AMV باعث با ارزش بودن وجود اون آرک میشه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر