Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم...

1666044492833.png

در راستای پخش فصل سوم mob، من بصورت ضربتی 2 فصل قبلی رو دوباره دیدم :-"
و اومدم طبق معمول تعریف کنم ازش :-" در کل به نظرم بین انیمه های جدید چند سال گذشته، کمتر انیمه ای به تر و تمیزی Mob psycho بوده، در کل یه پکیج کاملی هست که ایراد خاص یا بزرگی نداره. داستان ساده ولی خوب، شخصیت های عالی، کیفیت انیمیشن های بالا (مخصوصا فصل 2 لعنتی) و حتی opening ها و در کل موسیقی های استفاده شده برای انیمه هم همگی عالی بودن.
الانم که فصل 3 گویا تا اخر مانگا رو پوشش میده و پرونده این سری هم تموم میشه، در کل میره اون بالا کنار خوبان دنیای انیمه که اقتباس انیمه ای کامل دارن :-"

+

من قبلا به فصل اول 8/10 و به فصل دو 9/10 داده بودم، الان و بعد از دوباره دیدنشون به نظرم هر 2 فصل 10/10 هستن :-" البته این بخاطر مقدار جوگیری هست ولی در کل من به 10-11 تا اینمه 10/10 دادم تا الان :-"

+

mob psycho >>> one punch man

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بالاخره این چینساومن رو قسمت اولشو دیدم

خوب بود که :D
خوب که بود منتهی نه در حد و اندازه های هایپ بسیار زیادی که قبل اومدنش بود، حالا در ادامه امیدوارم در حد هایپی که پشتش بوده بشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,372
نام
محمد
Chainsawman مانگاش تمام شد.

این پارت دوم که جدا افتضاحه ولی خب در مورد پارت اول.

داستان قسمت های خوب داره؟

آره داره تیکه های جالبی ولی به همون قدر تیکه های مزخرف و مسخره و حال بهم زن داره.

بزرگترین مشکل چینساومن نبود منطق در داستان سرایی است، شما پلات اول داستان با آخر داستان ببنیید زمین تا آسمون فرق داره.

حقیقتا از یکجایی ببعد فقط توهین به شعور آدمه و اصلا مشخص نیست جریان داستان سر چی جریان داره.
من هنوزم کلی از پلات پوینت های داستان برام سواله و کلا
?What was the point

جا داره بگم چه وایفو بودن کرکتر ماکیما چه خود کرکترش اغراق به تمام معناست.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
Chainsawman مانگاش تمام شد.

این پارت دوم که جدا افتضاحه ولی خب در مورد پارت اول.

داستان قسمت های خوب داره؟

آره داره تیکه های جالبی ولی به همون قدر تیکه های مزخرف و مسخره و حال بهم زن داره.

بزرگترین مشکل چینساومن نبود منطق در داستان سرایی است، شما پلات اول داستان با آخر داستان ببنیید زمین تا آسمون فرق داره.

حقیقتا از یکجایی ببعد فقط توهین به شعور آدمه و اصلا مشخص نیست جریان داستان سر چی جریان داره.
من هنوزم کلی از پلات پوینت های داستان برام سواله و کلا
?What was the point

جا داره بگم چه وایفو بودن کرکتر ماکیما چه خود کرکترش اغراق به تمام معناست.
فوجیموتو تاتسوکی بنیان‌گذار ژانر ** شعر کیهانیه.
بقیه نویسنده‌ها در ژانرهای ** شعر معمولی، ** شعر منطقه‌ای، ** شعر کشوری و ** شعر المپیکی توفیقاتی قابل ذکر داشتن. موارد نادری‌هم بودن که ادعا کردن ** شعر کهکشانی نوشتن که قابل تایید نیست.
اما ایشون به تنهایی تونسته ** شعر کیهانی بنویسه.
-----------
انیمه Spy X Family رو از نیمه دوم قسمت اول نیم فصل دوم از فصل اول دراپ کردم.
ضمن این که انیمه خوبیه اما به نظرم مدل این داستان طوریه که توی مانگا بهتر از انیمه دراومده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اپدیت هفتگی وضعیت انیمه هایی که میبینم (با اینکه no one asked :-")

spy x family دراپ شد.
سر این اپیزود جدید واقعا حوصلم نمیکشید دیگه، داستان کلی انیمه برام اصلا مهم نیست و از اونور اون "بامزه" بودن انیمه هم دیگه خیلی تکراری شد. میتونم بگم برای من شبیه اینه که مثلا یه جوک رو 10 بار پشت سر هم بشنوی، 2-3 بار اول ادم میخنده ولی بعدش خوب تکراری میشه .

chainsaw man
این اپیزود اخری بدک نبود، توی مبارزه و ... اگه اشتباه نکنم cg خاصی نبود. من وقتی مانگا رو شروع کردم این داستان کلی و شخصیت denji برام مقداری ضایع و cringe به نظر میرسید ولی توی انیمه به نظرم وضع خیلی بدتره :-" نمیدونم شاید اثرات بالا رفتن سن باشه ولی اینطور دیالوگ ها و ... جالب نیستن اصلا.

mob psycho هم که عزیز دل هست و بهترین انیمه فصل و در موردش چیزی نمیگم :-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
به نظرم آرک dressrosa وان پیس اگه بخوای کل اتفاقایی که توش افتاده رو بهش فکر کنی میبینی که کلا خوده ایرانه الان رو داره نشون میده 😢

الان قسمت 744 رو دارم میبینم و اشکم بند نمیاد

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,372
نام
محمد
به نظرم آرک dressrosa وان پیس اگه بخوای کل اتفاقایی که توش افتاده رو بهش توجه بیشتری کنی میبینی که کلا خوده ایرانه الان رو داره نشون میده 😢

الان قسمت 744 رو دارم میبینم و واقعا اشکی واسم نمونده
وایسا به آرک وانو برسی.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
من خیلی این تاپیک رو زیاد دنبال نکردم، ولی به نظر میرسه شدیدا کفه ترازو به سمت انیمه و آثار ژاپنی متمایله.

اینجا کسی هست که دوست‌دار انیمیشن‌های غربی هم باشه؟ به ویژه آثار شبکه‌های دیزنی، کارتون نتورک و ادالت سوییم؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من خیلی این تاپیک رو زیاد دنبال نکردم، ولی به نظر میرسه شدیدا کفه ترازو به سمت انیمه و آثار ژاپنی متمایله.

اینجا کسی هست که دوست‌دار انیمیشن‌های غربی هم باشه؟ به ویژه آثار شبکه‌های دیزنی، کارتون نتورک و ادالت سوییم؟
خیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر