Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
خدایی این ریکو داخل مید این ابیس عین میمونه که مثلا لوفی رو بزاری داخل برسرک. توی داستان به این تاریکی که همه دارن با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم میکنن، ریکو یا به فکر غذاست یا دنبال توالت میگرده:| بعد این فصل دوم جالب بود ولی آخرش من نفهمیدم اصلا فاز شخصیت ها چی بود، نه شخصیت منفیش و نه باقی شخصیت ها (ریکو که کلا وللش، اون فقط دنبال غذا بود :-") هیچکدوم کارهاشون منطقی نبود :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این چه جهنمی بود تو دانماچی... من یه هفته فشار خوردم و منتظر موندم تا ببینم چی میخواد بشه، هیچی که نشد ... بعد یهو ما رو وسط یه کلیف هنگر 100 برابر بزرگتر رها کرد و رفت برای مدت نا مشخص... 😂🤣😠😡

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud

Attachments

• Violet Evergarden.rar
    223.8 KB · مشاهده: 8

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
ای بابا من فک کنم ورژن ریمستر شده ای چیزی دارم این بهش نخورد
احتمالا نسخه بلوری داری و زیرنویس برا وب هست.
الان برا خودمم دیدم اینجوریه (ندیدم انیمه رو :|:D) ، من 12 ثانیه مفنی زدم با پات پلیر درست شد(با این<) ، حالا یا این کار رو بکن ، یا نسخه وب که هفتگی پخش میشده رو بگیری درست میشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
ای مسلمون ها پلات این SpyXFamily در مانگا بهتر میشه؟
این قسمت انیمه آخرین جایی بود که در مانگا چند سال پیش اومده بود. مشکلی ندارم که بیشترش Slice of Lifeاهه، فقط میخوام بدونم انتظار چیزای بیشتری میشه از داستان داشت؟

amirdoth

کاربر سایت
Feb 1, 2021
6
سلام نمیدونم قبلا این‌جا کسی به انیمه‌های چینی(Donghua) اشاره کرده یا نه، جدیدا ( Mo Dao Zu Shi (The Founder of Diabolism رودیدم و خیلی ازش خوشم آمد گفتم این‌جا معرفیش کنم. درکل سه فصل هستش و ۳۵ قسمت.
برای منی که به صداگذاری ژاپنی عادت داشتم صداگذاری چینی اولش یکم غریب بود ولی بعدش به دلم نشست و به نظرم خیلی خوب بود و به شخصیتا میخورد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر