Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
این انیمه گنشین واقعا عجیبه. یه ور کار ufotable هست که محبوب ترین انیمه ساز هست برای من از یه ورم این گنشین ملعون هست که به شدت بدم میاد ازش :| :D تا حالا عشق و نفرت همزمان اینطوری تجربه نکرده بودم :-" :D
حالا جالب اینجاست که اصلا نفرتت از یه بازی دیگه هست، داری نسبتش میدی به گنشین :-" :D
یه بازی دیگه از همین شرکت به اسم houkai impact 3rd بازی کردم واقعا هنوز کابوسش رو می بینم :-"
به حدی ناجور سعی می کنه از پلیر پول بکشه که کف دستمو داغ کردم دیگه سمت بازی های این لاشخورا نرم :D
مثل این میمونه که من از انیمه گاد ایتر بدم بیاد، بعد بیام تمام انیمه های دیگه که ufotable ساخته رو هم بلاک کنم :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
حالا جالب اینجاست که اصلا نفرتت از یه بازی دیگه هست، داری نسبتش میدی به گنشین :-" :D

مثل این میمونه که من از انیمه گاد ایتر بدم بیاد، بعد بیام تمام انیمه های دیگه که ufotable ساخته رو هم بلاک کنم :D
نه آقا بعد این پست باز حماقت کردم و گنشین رو دانلود کردم و چند ده ساعتی هم بازی کردم و متاسفانه یه چیز تهوع آوری بود عین همون هونکای :| این دفعه دیگه نشیمنگاه رو داغ زدم که هر موقع میشینم پای سیستم دردش یادم بیاد و برای بار سوم این حماقت رو تکرار نکنم هیچوقت :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
نه آقا بعد این پست باز حماقت کردم و گنشین رو دانلود کردم و چند ده ساعتی هم بازی کردم و متاسفانه یه چیز تهوع آوری بود عین همون هونکای :| این دفعه دیگه نشیمنگاه رو داغ زدم که هر موقع میشینم پای سیستمش دردش یادم بیاد و برای بار سوم این حماقت رو تکرار نکنم هیچوقت :D
بازم مشخصه که با پیش زمینه اینکه "قراره حالم بهم بخوره" رفتی سراغش:D
هونکای و گنشین هم من هر دو رو بازی کردم، هیچ شباهتی به همدیگه ندارن (چرا یه ذره ظاهر بعضی شخصیت ها شبیه هستن ولی کلا میگم) :D

حالا اینجا جاش نیست ولی یه بار بیا توی تاپیک گنشین قشنگ بگو مشکلت با چه بخش هایی از بازی هست تا اونجا روش بحث کنیم :D

در خصوص انیمه اش هم درسته که ufotable داره میسازه ولی شخصا امیدی به داستانش ندارم، نهایت میشه یه ایسکای دیگه مثل هزار تا انیمه این مدلی دیگه :D

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
اتک رسیدم فصل چهارم تا الان هیچکدوم از فیلم ها و ova ها رو ندیدم چیزیو از دست دادم ایا؟؟
راستی چرا هر فصل چهره کارکترا اینهمه فرق می‌کنه تو فصل چهار یکی دو قسمت اول حس کردم یه انیمه دیگه دانلود کردم ؟؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اتک رسیدم فصل چهارم تا الان هیچکدوم از فیلم ها و ova ها رو ندیدم چیزیو از دست دادم ایا؟؟
راستی چرا هر فصل چهره کارکترا اینهمه فرق می‌کنه تو فصل چهار یکی دو قسمت اول حس کردم یه انیمه دیگه دانلود کردم ؟؟

استدیو سازنده تو فصل 4 عوض شده

دارم CP: Edgerunners رو می بینم 7 قسمت رفتم جلو
این جوری نیست که داستانش خیلی خاص و نابی باشه
ولی دنیا و خشونت و شخصیت ها واقعا فوق العاده است

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
22
با این روشی که برای انتشار انیمه در پیش گرفتن در واقع گند زدن به همه هایپش :-" من قبلا مانگاش رو خوندم و توی سری برام نمیدونم چندمی به حساب میومد ولی به نظرم اینجا دیگه جایی بود که نهایت استفاده از مبحث استند رو برده بودن و وقتش شده بود که یه تغییر اساسی در داستان بدن. برای همین خیلی منتظر پارت 7 و ایشون هستم :D

من 5 پارت از انیمه هاشو دیدم، به نظرم پارت 4 از همه بهتر بود. پارت 7 مانگاشو هم شروع کردم، خیلی داشتم باهاش حال میکردم که یه دختره وارد داستان شد. دیگه حال نکردم ادامه بدم. به نظرم شخصیت های اصلی، همون زوج جانی و جایرو میموندن بهتر بود.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
این چند قسمت اخیر SummerTime Rendering بیشتر از هرچیزی شبیه Resident Evil بود.:D
بشدت عالی، بنظرم عالی جمع و جورش کردند.

دیگه یک قسمت مونده ولی اصل داستان تمام شد.:D
شخصيت های اصلی بخصوص ویلین عالی بودند.
بعضی شخصیت های فرعی روی اعصابم بودند و اصلا فازشون رو نفهمیدم.
مثل مادر دوست شینپه که اصلا این صحنه های آخر حرکتی که زد رو درک نکردم چون هیچ تاثیری نداشت یا میو که سایه اش خیلی بهتر از خود کرکتر بود.

نمیشه گفت انیمه‌ ترسناکیه ولی خب نیمه اول بیشتر توی سبک Mystery و Thriller است.

نیمه اول فاز داستان معلوم نیست ولی از نیمه دوم ببعد هیجان داستان بشدت بالا میره و بهترین قسمت ها در نیمه دوم هستند.:D

انیمیشن ها در اکثر قسمت خوب هستند ولی یک جاهایی لامصب ها اندازه همین ماپا و استدیو های گولاخ کار کردند‌.:|

دیگه رسمه این طور داستان ها به نقطه اول داستان برمیگردند.
همین Re:Zero بعید میدونم غیر از این باشه.:D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
هزار چپتر چی فکر میکردم, چی شد :|
این اودا هم هنرهاش رو تازه داره رو میکنه :D
اودا بعد وان پیس باید یه مانگا تو اون سبک بکشه:-" هم خودش آرزو به دل نمیمونه... هم طرفدارهای آرت استایلش:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر