Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من فقط موندم چرا خدا با توگاشی کاری نداره!:|

میگن باید خیلی بدشانس باشی که اینطور بشی که ایشون بوده.:(

برسرک نخونده از این دنیا نرو. فقط اینو بگم.:D
یه چیز نیمه کاره بیشتر میره روی اعصاب ... حالا قراره که بیانیه برای وضعیت داستان بدن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
یه چیز نیمه کاره بیشتر میره روی اعصاب ... حالا قراره که بیانیه برای وضعیت داستان بدن
شاید بگن در ادامه داستان چه اتفاقاتی قراره رخ بده ولی شک نداشته باش که نیمه کاره میمونه. اصلا بخاطر احترام به اون مرحوم هم ادامه نمیدن، چون فقط داستان برسرک شاهکار نبود آرتورک فوق العاده میورا هم بی نظیره!

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
چیزی که بیشتر ناراحت کننده تر هست اینه خود میورا هم میخواست داستان رو کامل کنه تا وقتی زنده هست

1621508084171.png

من مطمئنم توگاشی , آی یازاوا , هوشینو کاتسورا و خیلی از مانگاکاها که داستانشون نصف مونده همین حس رو دارن ولی شرایط نمیزاره

- و چیزی که هزار برابر ناراحت کننده تره برای من اینه میورا بیشتر نگران تموم شدن داستان بود تا زندگی خودش

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
نمیدونم چرا ولی هنوز ذهنم نپذیرفته، حتی دقیقه اولی که خبر رو خوندم به حدی برام غیرقابل بود که خط های خبر رو چندبار خوندم. اول فکر کردم نه از این خبراست که میگن فلان نویسنده معروف مرده بعد تکذیب میشه.... بعد که بقیه منابع رو چک کردم دیدم بله واقعا راسته!:( =((
الان حسم مثل وقتی هست که وسط هیاتوس ها بودیم...سالی دوبار یک چپتر جدید میومد، باز به همونم راضی بودیم، الان حس میکنم اگه صبر کنم مثل همیشه یک زمانی... هرچقدرم بگذره میگن یک چپتر جدید از راهه!
تصورش برام سخته دیگه هیچوقت و هرگز همچین روزی قرار نیست بیاد!:((

داستانی که 32 سال از زندگی ات رو پاش میزاری نیمه تمام بمونه، مغز آدم سوت میکشه.
واقعا امیدوارم بقیه مانگاکا ها مثل ایشون نیمه تمام کارشون نمونه.(بجز توگاشی البته:|)
حیف شد یک افسانه رو دنیا از دست داد! چیزی که آدم میسوزه اینکه چون نیمه تمامه هیچ استودیویی سراغ انیمه کردن اش نمیره:|

R.I.P Kentaro San:((

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
نمیدونم چرا ولی هنوز ذهنم نپذیرفته، حتی دقیقه اولی که خبر رو خوندم به حدی برام غیرقابل بود که خط های خبر رو چندبار خوندم. اول فکر کردم نه از این خبراست که میگن فلان نویسنده معروف مرده بعد تکذیب میشه.... بعد که بقیه منابع رو چک کردم دیدم بله واقعا راسته!:( =((
الان حسم مثل وقتی هست که وسط هیاتوس ها بودیم...سالی دوبار یک چپتر جدید میومد، باز به همونم راضی بودیم، الان حس میکنم اگه صبر کنم مثل همیشه یک زمانی... هرچقدرم بگذره میگن یک چپتر جدید از راهه!
تصورش برام سخته دیگه هیچوقت و هرگز همچین روزی قرار نیست بیاد!:((

داستانی که 32 از زندگی ات رو پاش میزاری نیمه تمام بمونه، مغز آدم سوت میکشه.
واقعا امیدوارم بقیه مانگاکا ها مثل ایشون نیمه تمام کارشون نمونه.(بجز توگاشی البته:|)
حیف شد یک افسانه رو دنیا از دست داد! چیزی که آدم میسوزه اینکه چون نیمه تمامه هیچ استودیویی سراغ انیمه کردن اش نمیره:|

R.I.P Kentaro San:((
واقعا درد داره که چنین ادمی تو این سن از بینمون بره
بنظرم شایسته هست ولو در قالب نوشته هم که شده پایانی رو که میورا سان برای پایان برسرک درنظر گرفته بود بازگو بشه
واقعا هنرمندی به چیره دستی و استعداد ایشون کم هست
هر قسمت مانگا واقعا چشم نواز بود
الان که میفهمم وضعیت کنتارو سان چقدر بغرنج بوده و با این حال بفکر تموم کردن داستان بوده قلبم بدرد میاد...
Rest in peace

-------------------------------------------------------------------------

اقا قضیه این توگاشی بنده خدا چیه ؟ مگه مردم نمیخوان بقیه هانتر رو ببینن؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
ببخشید بابت دو تا پست پشت سر هم

دوستان من مهارت ادیت فیلم ندارم
اگر در توانتون هست اهنگ n.u.clear mike oldfield رو با انیمه قدیمی (گلدن ارک ) و مانگا میکس کنید
بنظرم خیلی جاها لیریک به اتفاقات و صحنه های مانگا میخوره
یعنی این اهنگ وحشتناک باب یه میکس برای برسرک هست :(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
واقعا درد داره که چنین ادمی تو این سن از بینمون بره
بنظرم شایسته هست ولو در قالب نوشته هم که شده پایانی رو که میورا سان برای پایان برسرک درنظر گرفته بود بازگو بشه
واقعا هنرمندی به چیره دستی و استعداد ایشون کم هست
هر قسمت مانگا واقعا چشم نواز بود
الان که میفهمم وضعیت کنتارو سان چقدر بغرنج بوده و با این حال بفکر تموم کردن داستان بوده قلبم بدرد میاد...
Rest in peace

-------------------------------------------------------------------------

اقا قضیه این توگاشی بنده خدا چیه ؟ مگه مردم نمیخوان بقیه هانتر رو ببینن؟
من هم واقعا امیدوارم یادگاری دست نوشته ایی حداقل کلامی پایان رو گفته باشه...آخه یادمه سال ها پیش گفته بود پایان برسرک رو میدونه. البته این ژاپنی ها سر این مسائل حاضرن بمیرن ولی دهن اشون باز نشه:|
نکته بشدت دردناک ماجرا اینکه، در مصاحبه همین ماه آپریل این رو گفته:
Wazarai: Honestly asking, what percentage of your concept has been realized in Berserk?
Miura: I’ve been planning to fold it from now on. *laughs* I’ve thought to fold (the story) from now on, not unfolding it anymore.

What Miura means by folding and unfolding here is expanding the story (unfold) and tying things up (fold). It's something we had talked about in the past, how with Elfhelm the story was going to stop expanding and instead start converging towards the ending, but here we got a direct confirmation from Miura.
یادمه این اواخر حرفایی هم بود که جدی جدی میخواد آرک پایانی مانگا رو شروع کنه. یعنی واقعا اینا رو آدم میفهمه جیگرش آتیش میگیره. اگه نمیمرد دیدن پایان برسرک در آینده ممکن بود.:(
----
این آقا سه ساله بیخیال مانگا اش شده هرموقع میاد فقط اندازه یک جلد میکشه که یک پولی به جیب بزنه، اونبار هم توی پارتی ها مچ اش رو گرفته بودن. کلا مشکل این بشر کمرش نیست، یک چیز دیگست...:|
---
y549npwa6b071.png
فوق العادست!:((

آخرین ویرایش:

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
:((:((=((
همیشه مانگاهای بلند رو آنگو نمی‌کردم به امید اینکه تا چند سال دیگه تموم میشن و تا آخرش رو یه جا می‌خونم؛ ای دل غافل...
خدا بیامرزه این مرد بزرگ رو؛ روحش شاد.
خدا نیاره روزی رو که بخوایم درباره میازارکی یا اودا اینجور حرفارو بزنیم.
من برم مانگا رو از سر بگیرم، با دلی پر، جلدهای باقی مونده رو بخونم و به یاد میورا سنسی اشک بریزم.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
کمتر مانهوا یی دیدم که مثل مانگا داستان پیچیده و تاریک داشته باشه ولی Leviathan نظرمو عوض کرد
طراحی و نقاشی ها فوق‌العاده ان و کاملا یه سرو گردن بالاتر از اکثر مانهوای مثل tog وgoh و خیلیای دیگه
یه داستان خفن از موجودات عظیم دریایی که انسانها رو مثل پشه سلاخی میکنن و سطح اب اونقدری بالا رفته که مثلا شهر بوسان مجموع چنتا کشتی بزرگ ه و رو اب شناوره و امریکا و بقیه شهرها ام همینطورن
خلاصه یه نگاه بندازید حتی اگه علاقه ای به مانهوای رنگی ندارید واقعا شاهکار خ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر