Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
آقا چرا مثه آدم فضاييا با من برخورد مي كنيد اين چه وضيه =))=))=)) خدايي تراي دادم نميشه هركار ميكنم همون انگليسي بهتره!:D
@Houosen دو زبانس ولي نميدونم چه گناهه كبيره اييه انگليسي ديدنش :D
همین الان باید واکسیناسیونت کنیم ... همون انیمه های اکشن هم نمیشه دوبله تحمل کرد ... حالا فکر کن یه سری انیمه ها مثل کاگویا ساما فقط گفتگو بین کارکتر هاست ... رو چطور میخوای دوبله ببینی و اصلا لذتی ازش ببری...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
من اصن انيمه باز نيستم! اگه بهت بگم انيمه ي مورد علاقم Yu-Gi Oh! Duel Monsterه فك كنم ديگه باهام حرف نزني =)) و اگه بگم 2قسمت اورلرد ديدم و خيلي كسالت آوره كه فك كنم بكشيم ديگه! ولي اتك آن تايتانو دارم ميبينم باحاله:دي
آخه اصلا ربطی به انیمه باز بودن نداره :D
مثل اینه که بگی من فیلم باز نیستم پس فیلم دوبله فارسی ببینم :-" تازه انیمه دوبله انگلیسی ده برابر جرمش بدتره :-"

پ. ن:ببین من الان حتی لیگ آف لجندز رو هم با ویس ژاپنی بازی می کنم :Dدیگه خودت تا آخرش رو دریاب که چقدر مهمه ویس ژاپنی :>

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
اساتید حق مطلب رو ادا کردن.فقط اضافه کنم بنده تمام اثار شرقی اعم از چین و کره و تایلند رو فقط با دوبله ژاپن می بینم و انصافا زبان خوش اوا و قشنگیه.یعنی حداقل از چینی و کره ایه خیلی بهتره
در باب دوبله دیدن فقط یه انیمه ست که دوبله اش حلال و واجبه. اونم افرو ساموراییه دیگه همچین موردی رو من سراغ ندارم

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بازم میگم انیمه دوبله حرام است :-"
اصلا بعضی از این دوبلورهای ژاپنی به قدری صدای خوب و لطیفی دارند که شنیدن صداشون باعث ارامش روحی و روانی من میشه :-" مثل kayano Ai :x
بعضی هاشون هم به شدت صدای badass و خفنی دارند مثل Ootsuka Akio :x
دسته دیگه هم صداشون اند خندست مثل miyano mamoru :x
خلاصه این حجم از این تنوع و صداهای مختلف و باحال رو بعید میدونم هیچ دوبله دیگه ای داشته باشه چه برسه به دوبله انگلیسی که همه صداشون مثل همدیگست :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
سلام
Made in Abyss Movie 3 - Fukaki Tamashii no Reimei کدوم نسخه و انکودرش خوبه برای دانلود و زیرنویس AW باهاش هماهنگه ؟
این فیلمه دیگه داستان اش خلاصه انیمه نیست؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
برای من که چیزی نیومد ،، شما سرچ کنید ببینید سوپرایزش چیه ؟؟

این آی پی اه. نباید سرچش کنی.
مثل وب سایت بازش کن. بزنش توی Browser. مثل موقعی که می خوای بری توی تنظیمات مودم آی پی اش رو می زنی.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
برای من که چیزی نیومد ،، شما سرچ کنید ببینید سوپرایزش چیه ؟؟

چیز خاصی نبود، یه صفحه بود یه عکس از کیریتو و آلیس و اون یکی پسره توش بود. بالاش هم نوشته our memories are here.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
خب اخرین قسمت yahari هم دیدم نمیدونم چی بگم ناراحت باشم یا خوشحال پایانش ادمو تا حدی هم ناراحت میکنه دوست داشتم همه در نهایت یه پایان خوب بهشون برسه یه انتقادی هم دارم اینه که دیالوگا اخرش یکم زیادی از حد پیچیده بود اصلا ضرورتی نداشت اینجوری باشه یه شخص کم سن و سال ببینه براش یکم سنگینه ولی در کل راضی بودم از پایان کار

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
بنظرم بزرگترین مشکل فصل اخر شینگکی مقایسه اشون با کار Wit اهه.
ساندترک رو میتونن از کاری های فصل های پیشین استفاده کنن، مشکل اصلی اینجاست حقیقتا در مبحث انیمیشن اینقدر کار اونا Godlike بود، واقعا بعید میدونم ماپا در این حد باشه.
حالا یک عده بخاطر ارت استایل و طراحی کرکترا هم مینالند ولی چیزی که برای من بیشتر مهمه بحث کارگردانی و کیفیت کلی است.

ناسلامتی خود مانگا هم طراحی ها داغونه، دیگه تهش بازم آدم با خودش نمیگه که زدن نسبت به سورس متریال خراب کردن، خود چشمه از همون اول مشکل داشته.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر