Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
خدا رو شکر مرگ Rem رو ندیدیم، لعنت به السا که با اینکه جزو قرارداد اش نیست،(اصلا
بجز سوبارو هیچکس از وجودیت Rem باخبر نیست.) ایشون رو همینطوری برای فان کشته!:|

چقدر سکانس بئاتریس و پرفورمنس صداپیشه اش محشر بود. میخواست احساسات واقعی خودش رو پنهان کنه.:((
OST جدیدی برای بئاکو ساختن محشره.

در مورد کتاب بئاتریس جالب اش اینجاست، بتلگیوس اسمی از سوبارو توی انجیل خودش نداره ولی بئاتریس میگه مال خودش داره.
که این خودش این سوال ایجاد میکنه مال بئاتریس چه فرقی با بقیه انجیل ها داره.
توی لوپ چهارم ارک دوم ، بئاتریس بعد قرارداد بستن با سوبارو، بخاطر نجات سوبارو حتی حاضر بود کتابخونه اش رو ول کنه تا از کشور فراری اش بده، با اینحال رام میگفت اگه از کتابخونه دور باشه ضعیف میشه...همین نشون میده جریان پیچیده تره.
در مورد بئاتریس و مادرش. این اولین بار نیست که بهش اشاره میشه،
اسپویل OVA Memory of Snow:

توی اون هم در مورد با رزوال در مورد مادرش حرف میزد، که بخاطر اون الکل نمیخوره.:-":-":-":-":-":-":-"

یک نکته شاید یادتون رفته باشه اینکه بئاتریس انسان نیست و مثل پاک یه Great Spirit هست، برای همین که اینقدر با پاک جور میشه. با اینحال روحی هست که شکل انسانی داره.
vlcsnap-2020-08-21-05h29m44s56.png vlcsnap-2020-08-21-05h27m54s246.png
در هر صورت خدایی بیچاره رو خیلی ناجور با کتاب زد:))
من خودم ندیدم همچین چیزی رو، ولی ملت میگن توی شات های فصل اول میشه انجیل قایم شده بئاتریس رو دید.
دیگه اگه شما هم دیدید به ما هم بگید.:D

عجب تیکه ایی سوبارو به گارفیل انداخت:))
vlcsnap-2020-08-21-05h22m13s141.png
vlcsnap-2020-08-21-05h22m26s253.png
vlcsnap-2020-08-21-05h22m36s150.png

دلیل اصلی که جریان اتفاقات تغییر کرد بخاطر این بود این دو لوپ که سوبارو مرده بود، بعد هر لوپ بوی ساتلا قوی تر میشه.
برای همین رفتار گارفیل نسبت به لوپ اول بدبینانه تر شده بود.

برای مثال در ارک دوم دور اول عمارت، REM کاری با سوبارو نداره ولی از دور های بعدیه که میکشش.
این نکته هم بگم همه کسی قابلیت حس کرد بوی ساحره رو نداره، توی ارک دوم فقط بئاتریس و رم میتونستن حسش کنن.
یک نکته هم هست خیلی وقته فرقه ساحره حرکتی انجام نمیداده.
برای همین اکثر اعضا بین همه حتی خودشون هم ناشناخته هست.

برای همین سوبارو تعجب گرد و از گارفیل این رو پرسید:
vlcsnap-2020-08-21-05h20m36s209.png

اها راستی با اینکه اکثرا متوجه نشدن، ریوزو اسم و لباس اش عوض شده!:D
vlcsnap-2020-08-21-05h25m53s79.png
vlcsnap-2020-08-21-05h21m53s160.png
الان بزرگترین ترس سوبارو کلا تغییر مکان چکپوینته، میترسه اگه چند روز یکجا بمونه تغییر پیدا کنه، برای همین توی زندان میخواست هرجور شده خودش رو بکشه.
البته برای اینکه میترسید ضربه مغزی چیزی بشه و بره توی کما، بیخیال زدن سرش به در و دیوار شده بود.
vlcsnap-2020-08-21-05h30m26s194.png
چقدر مرده اوتو:(( جریان پرت کردن سوبارو از درشکه اش رو جبران کرد:|(البته دلیلش این یکی رم رو نمیشناخت، یکهو سوبارو مثل دیوانه ها همینطوری شروع به زدن اش کردن و اینکه مه نهنگ باعث میشه اشخاص دیوانه بشن.)
vlcsnap-2020-08-21-05h31m07s107.png
اولین دوست سوبارو در این دنیا، مخصوصا وقتی اینقدر بهش خیانت شده به کسی اعتماد نداره.:((
vlcsnap-2020-08-21-05h31m34s111.png
توی فصل اول هم اوتو از این قدرت اش استفاده میکنه، که بیشتر به توانایی شنوایی اش برمیگرده، حالا در موردش توضیح نمیدم شاید انیمه جلوتر در موردش توضیح بده.

هفته دیگه هم گارفیل حیوانی قراره بیاد!
هایپ تا سقفه:D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
تازه Keijo! رو تموم کردم. چرا ادامه‌اش رو نمی‌سازن؟ محتوا از این خفن‌تر؟ :D
فروشش یک چیزی ماورای افتضاح بود:D بعد اون مجله اش دهن نویسنده رو سرویس کرده بود، زدن کنسل اش کردن. بخدا این ژاپنی ها بی سلیقه هستن:|:(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خدا رو شکر مرگ Rem رو ندیدیم، لعنت به السا که با اینکه جزو قرارداد اش نیست،(اصلا
بجز سوبارو هیچکس از وجودیت Rem باخبر نیست.) ایشون رو همینطوری برای فان کشته!:|

چقدر سکانس بئاتریس و پرفورمنس صداپیشه اش محشر بود. میخواست احساسات واقعی خودش رو پنهان کنه.:((
OST جدیدی برای بئاکو ساختن محشره.

در مورد کتاب بئاتریس جالب اش اینجاست، بتلگیوس اسمی از سوبارو توی انجیل خودش نداره ولی بئاتریس میگه مال خودش داره.
که این خودش این سوال ایجاد میکنه مال بئاتریس چه فرقی با بقیه انجیل ها داره.
توی لوپ چهارم ارک دوم ، بئاتریس بعد قرارداد بستن با سوبارو، بخاطر نجات سوبارو حتی حاضر بود کتابخونه اش رو ول کنه تا از کشور فراری اش بده، با اینحال رام میگفت اگه از کتابخونه دور باشه ضعیف میشه...همین نشون میده جریان پیچیده تره.
در مورد بئاتریس و مادرش. این اولین بار نیست که بهش اشاره میشه،
اسپویل OVA Memory of Snow:

توی اون هم در مورد با رزوال در مورد مادرش حرف میزد، که بخاطر اون الکل نمیخوره.:-":-":-":-":-":-":-"

یک نکته شاید یادتون رفته باشه اینکه بئاتریس انسان نیست و مثل پاک یه Great Spirit هست، برای همین که اینقدر با پاک جور میشه. با اینحال روحی هست که شکل انسانی داره.
View attachment 161586View attachment 161584
در هر صورت خدایی بیچاره رو خیلی ناجور با کتاب زد:))
من خودم ندیدم همچین چیزی رو، ولی ملت میگن توی شات های فصل اول میشه انجیل قایم شده بئاتریس رو دید.
دیگه اگه شما هم دیدید به ما هم بگید.:D

عجل تیکه ایی سوبارو به گارفیل انداخت:))
View attachment 161581
View attachment 161582
View attachment 161591

دلیل اصلی که جریان اتفاقات تغییر کرد بخاطر این بود این دو لوپ که سوبارو مرده بود، بعد هر لوپ بوی ساتلا قوی تر میشه.
برای همین رفتار گارفیل نسبت به لوپ اول بدبینانه تر شده بود.

برای مثال در ارک دوم دور اول عمارت، REM کاری با سوبارو نداره ولی از دور های بعدیه که میکشش.
این نکته هم بگم همه کسی قابلیت حس کرد بوی ساحره رو نداره، توی ارک دوم فقط بئاتریس و رم میتونستن حسش کنن.
یک نکته هم هست خیلی وقته فرقه ساحره حرکتی انجام نمیداده.
برای همین اکثر اعضا بین همه حتی خودشون هم ناشناخته هست.

برای همین سوبارو تعجب گرد و از گارفیل این رو پرسید:
View attachment 161579

اها راستی با اینکه اکثرا متوجه نشدن، ریوزو اسم و لباس اش عوض شده!:D
View attachment 161583
View attachment 161580
الان بزرگترین ترس سوبارو کلا تغییر مکان چکپوینته، میترسه اگه چند روز یکجا بمونه تغییر پیدا کنه، برای همین توی زندان میخواست هرجور شده خودش رو بکشه.
البته برای اینکه میترسید ضربه مغزی چیزی بشه و بره توی کما، بیخیال زدن سرش به در و دیوار شده بود.
View attachment 161587
چقدر مرده اوتو:(( جریان پرت کردن سوبارو از درشکه اش رو جبران کرد:|(البته دلیلش این یکی رم رو نمیشناخت، یکهو سوبارو مثل دیوانه ها همینطوری شروع به زدن اش کردن و اینکه مه نهنگ باعث میشه اشخاص دیوانه بشن.)
View attachment 161588
اولین دوست سوبارو در این دنیا، مخصوصا وقتی اینقدر بهش خیانت شده به کسی اعتماد نداره.:((
View attachment 161589
توی فصل اول هم اوتو از این قدرت اش استفاده میکنه، که بیشتر به توانایی شنوایی اش برمیگرده، حالا در موردش توضیح نمیدم شاید انیمه جلوتر در موردش توضیح بده.

هفته دیگه هم گارفیل حیوانی قراره بیاد!
هایپ تا سقفه:D

اوتو خیلی خوبه... Best Bromance Ever :D

اون به کنار یه نکته باحالی که داشت این اپیزود، وقتیه که آخرش اسم اپیزود (Friendship - Youjin) رو مینویسه
برخلاف حالت عادی، این یوجین رو به کاتاکانا می نویسه انیمه جای کانجی که میشه مثل اسم خاص خوندش که رفرنس به همون وضعیتیه که توش سوبارو باورش نمی شد که اوتو داره رفیق خودش صداش می کنه و فکر می کنه منظورش از یوجین کس دیگه است :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
فروشش یک چیزی ماورای افتضاح بود:D بعد اون مجله اش دهن نویسنده رو سرویس کرده بود، زدن کنسل اش کردن. بخدا این ژاپنی ها بی سلیقه هستن:|:(
واقعا بی‌سلیقنا. :D من از قبلش می‌دونستم ته خنده‌ست، ولی بازم بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم‌. اواخرش سعی می‌کردم اسم فنونشون رو قبل از این که خودشون بگن حدس بزنم، که هر بار یه چیز ماورایی میگفتن و منفجر می‌شدم :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
واقعا بی‌سلیقنا. :D من از قبلش می‌دونستم ته خنده‌ست، ولی بازم بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم‌. اواخرش سعی می‌کردم اسم فنونشون رو قبل از این که خودشون بگن حدس بزنم، که هر بار یه چیز ماورایی میگفتن و منفجر می‌شدم :))
اره واقعا عالی بود، اون رفرنس هایی که به انیمه های دیگه هم میداد خیلی خوب بود.:D
حیف شد جدا!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
اوتو خیلی خوبه... Best Bromance Ever :D

اون به کنار یه نکته باحالی که داشت این اپیزود، وقتیه که آخرش اسم اپیزود (Friendship - Youjin) رو مینویسه
برخلاف حالت عادی، این یوجین رو به کاتاکانا می نویسه انیمه جای کانجی که میشه مثل اسم خاص خوندش که رفرنس به همون وضعیتیه که توش سوبارو باورش نمی شد که اوتو داره رفیق خودش صداش می کنه و فکر می کنه منظورش از یوجین کس دیگه است :D
اره از اون تایتل هایی بود که اگه ژاپنی فقط باشی منظور اصلی اش رو میگیری:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
@Z-fan این قسمت 7 فصل دوم RE:ZERO:Breaktime رو ببین، وقایع بین اپیزوده:D
چیز جالب اینجاست پترا و اوتو راوی اش هستن، و برعکس بریک تایم های فصل اول که حالت Gag و Lore اشون بیشتر بود، اینجا محتوای داستانی هم داره.:D
ترجمه اش توی کامنت هاست.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
به عنوان یه فن هیرو اکادمی فقط اومدم بگم:

Toaru Kagaku no Railgun >>>>>>>>>>>>>> Boku no Hero

.....................

جایی رو سراغ دارید بشه مانگای dr.stone رو ادم وار خوند ؟؟؟ جایی که قبلا میخوندم به کل جمع کرده اینطور که پیداست ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به عنوان یه فن هیرو اکادمی فقط اومدم بگم:

Toaru Kagaku no Railgun >>>>>>>>>>>>>> Boku no Hero

.....................

جایی رو سراغ دارید بشه مانگای dr.stone رو ادم وار خوند ؟؟؟ جایی که قبلا میخوندم به کل جمع کرده اینطور که پیداست ...

Manganelo اکثر مانگاهای محبوب رو داره تا جایی که میدونم
فقط باید لاگین کنی توش تا نشون بده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Manganelo اکثر مانگاهای محبوب رو داره تا جایی که میدونم
فقط باید لاگین کنی توش تا نشون بده
اره قبلا از همین جا میخوندم ... دیروز یه سر زدم به مانگا پاندا ، دیدم اونجا هم اوکیه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سلام.
بعد Bakemonogatari برم Nisemonogatari ببینم ، یا سه تا فیلم Kizumonogatari؟
اگه اشتباه نکنم طبق ناول بعد Bakemonogatari میشه Kizumonogatari ولی انیمش رو بعدا ساختن.
سلام
برو سراغ Nisemomogatari کلا سری مونوگاتاری رو به ترتیب سال دید بهتره

1 - Bakemonogatari
2 - Nisemonogatari
3 - Nekomonogatari Kuro
4 - Monogatari Series Second Season
5 - Hanamonogatari
6 - Tsukimonogatari
7 - Owarimonogatari
8 - Kizumonogatari Trilogy
9 - Koyomimonogatari
10 - Owarimonogatari 2nd Season
11 - Zoku Owarimonogatari

قسمت اخر Koyomi به Owari S2 ربط داره بخاطر همین قبل Owari S2 ببینی بهتره

کلا سری مونوگاتاری بین ایرانی ها اندرریته شاید اولاش عجیب غریب بنظر بیاد ولی هر چی جلوتر میره جالبتر میشه ولی خب باید به ژانر supernatural علاقه داشته باشی تا بتونی کامل لذتشو ببری و اینکه تو کل سریش هم Monogatari Series Second Season و دو فصل Owari و سه گانه Kizu از بقیه جذابترن.

+

جوجو رسیدم پارت 5 و اینکه بعد از پارت 2 فکر نمی کردم اینقدر فوق العاده بشه کلا قبل از شروع پارت 3 و استندها یک انیمه معمولی - خوب بود ولی بعد از اون تبدیل به یک اثر عالی شد هم مدل مبارزاتش عوض شد و پر از قدرت های متنوع و باحال و خلاقیت و نبوغ بود و هم اینکه طنز انیمه با نمک تر شد و کلا کارکترها باحال تر بودن خلاصه که اگه کسی فصل اول براش جذاب نبوده ادامه بده که بعد از اون خیلی جذابتر میشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام.
بعد Bakemonogatari برم Nisemonogatari ببینم ، یا سه تا فیلم Kizumonogatari؟
اگه اشتباه نکنم طبق ناول بعد Bakemonogatari میشه Kizumonogatari ولی انیمش رو بعدا ساختن.

برو Nisemonogatari رو ببین... بعدش Nekomonogatari - Black
بعد اینا میتونی با خیال راحت Kizumonogatari رو ببینی سه تاش

این ترتیب رمانش بود
ترتیب عرضه انیمه که کلا باید قبل Owarimonogatari ببینی... که پیشنهاد نمیشه :D همون بعد Nekomonogatari ببینش

=====

باز یه مانگای خوب پیدا کردم به لطف یکی از رفقا :D
هر از گاهی من به سرم میزنه که باید یه مانگای شوجو بخونم و از خط کارهای کمدی و اکشن بزنم بیرون :D
البته کاری که این زیر بهش رسیدم تا حد زیادی عملا میره تو فاز جوسه و کار بزرگسال محسوب میشه
که خب بیشتر به سلیقه من میخوره

بسه مقدمه، بریم واسه معرفی

162011

Kusuriya no Hotorigoto
تعداد چپتر منتشر شده: 36

خیلی بخوام خلاصه بگم: مانگای یانگوم :D
ولی یکم بهتره باز کنیم موضوع رو ببینیم حقیقتا داستان در مورد چیه.

داستان تو ایام کهن چین میره جلو، Mao Mao یه دختر رعیت ساده است که سر و کله اش تو دارو شناسی و گیاه شناسی و اینا میچرخه. یه روز که میره علف درمانی و این چیزا بچینه، می گیرن می دزدنش میفروشن اش به قصر به عنوان خدمتکار! یه همین سادگی :D مائو مائوی قصه ما از اون جا که کلا دختر زیادی کنجکاویه و برخلاف اکثر خادم های رعیت قصر، خوندن نوشتن بلده، خیلی طول نمی کشه که یکی از افسرهای قصر (به نام Jinshi) شصت اش خبردار میشه و دست این دختر رو میگیره میگه:"آخ آخ... تو که حیفه برای ملت بسابی :D... بیا برو تو حلقه خادمای شخصی یکی از همسرای امپراتور و پیش مرگ ایشون شو :D"

از این جاست که داستان جالب میشه. مائو مائو کلا شخصیت سادومازوخیستی داره :D... علاقه اش به داروشناسی در حقیقت از علاقه و کنجکاوی اش به امتحان انواع سم و زهر روی تن خودش دراومده و خلاصه که از تعامل با کوفت و زهرمار خیلی کیف می کنه>:D< طبیعتا هم سر این موضوع با سر قبول می کنه شغل پیش مرگ بودن و داستان اصلی خانم کوچولوی کک مکی ما شروع میشه

اکثر بخش های داستان بیشتر حول محور اتفاقات مرموزیه که تو قصر می افته و جینشی یقه مائو مائو رو میگیره تا راز پشت این اتفاقات رو پیدا کنه و حل شون کنه. به نوعی کار بیشتر کار میستریه که خیلی رو مهارت مائو مائو به عنوان داروشناس و ستینگ دربار حکومت چین تمرکز داره. کنار این ها هم کلی دراما و رومنس و اینا هم هست که خیلی شوری شیرینی کار رو میبره بالا که خوراک خودمه >:)

162016
مائو مائو و جینشی تو یه قاب که کامل رابطه شون رو نشون میده :D

حقیقتا اولین بار که این مانگا بهم پیشنهاد شد رفتم تو این مانگاریدر ها و دیدم عکس پوسترش عکس جینشی ـه... که خب لامصب بیشونن بودن و قیافه اش عملا یک از نقطه های حیاتی داستانه (که واقعا تو داستان جالبه اگه بخونید) بعد من اینو دیدم گفتم... ای بابا (:| اینم از این کار شوجو تاریخی هاست که پر بیشونن و داستان های کلیشه ایه لابد کلی اچی هم داره(:|
مسلما اگه میدونستم داستان در اصل در مورد یه دختر کک مکیه که بچگیش محض تفنن زهر مار می ریخته رو دستش مطمئنا سریع تر می رفتم سراغ مانگا :D
البته همه چیزایی که بالا گفتم هنوز هم هستن :D هم بیشونن داریم، هم اچی هم المان های شوجو تاریخی

162019

دو تا چیزی که من به غیر از فضای میستری داستان دوست داشتم یکی همون ستینگ دربار ـه. که البته فقط محدود به محیط دربار نیست و جاهای مختلف داستان، مائو مائو پاش به جاهای دیگه هم باز میشه که کلا دنیاپردازی باحالی داره. هر چند گفتم یانگومه دیگه :D آشنایی داشته باشید کارتون برای هضم یه سری چیزها مثل سیاست حرمسراها و نحوه کار Red Light District و... راحت تره.
دومیش هم کلا بک استوری شخصیته است. اساسا شخصیت های عجیب غریب و دوست داشتنی زیاد داره مانگا و اون شیمی و تعامل بین شون خیلی دوست داشتنیه
مخصوصا خود جینشی و مائو مائو.:x بعد هر کدوم بک استوری ها فاکدآپ خودشون رو دارن که البته هیچ کدوم اندازه این بک استوری خود امپراتور که چون پدرش (امپراتور سابق) Lolicon و برده دار حرفه ای بوده کامل از باباش نفرت داشته و هم درجا از شر برده داری خلاص میشه هم فتیش Milf اش تقویت میشه جالب و در عین جال خنده دار نیست :))
همین الانشم تو 36 چپتر یه بخش هایی از بک استوری خود مائو مائو و جینشی که شخصیت های اصلی اند معلوم نیست که کنجکاوم بدونم چیه

162018

از اون جا که مانگا خودش اقتباس از لایت ناوله، آرت عجیب خوبی داره
دیزاین شخصیت ها مخصوصا خود مائو مائو محشره. جزئیات تزئینات لباس ها و معماری قصر و اینا هم خیلی خوبن (هر چند در حد کارهای کائوری موری تو Otoyomegatari نیست) پنل بندی و کامپوزیشن اش هم کار درجه بالاییه

البته از شانس گند اینم انتشارش ماهیانه است و می پیونده به دسته مانگاهای محبوبم (HnK - Grand Blue - in/spectre - Witch Atelier - Vinland Saga و...) که داستان این قدر خوب و تودرتوئه که اگه یه ماه از دستم در ره انتشار چپتر، کامل جریان داستان از دستم در میره:(
تا الانم دو تا آرک بزرگ داستان تموم شده که به شدت از جفتش راضی بودم. خلاصه که اگه دنبال رومنس/میستری با تم و ستینگ بزرگسال می گردید شدید پیشنهاد میشه این کار :-bd
مانگا هم ظاهرا کاریه که خیلیا ابراز علاقه کردن که انیمه شه و احتمالا یکی دو سال دیگه خبرهای اقتباس انیمه ایش رو بشنویم و اوضاع امیدوارانه است. فقط شدید امیدوارم درست و حسابی روش کار کنن، چون به نظرم پول در آوردن از یه سری چیزهاش خیلی راحته:-" و سریع میتونه یه فن بیس گنده دور خودش جمع کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر