Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
My Anime Wishes

1. ادامه Hunter x Hunter با همون تیم سازنده قبلی

2. فصل سوم Sangatsu no Lion

3. فصل دوم Barakamon

4. ادامه Natsume Yuujinchou

5. ریمیک فصل دوم OPM توسط مدهاوس

6. ریمیک خوب از Kingdom

7. ادامه Hajime no Ippo

8. فصل سوم Noragami

9. فصل جدید از Gintama

10. MAPPA is going to adapt the final season of SNK well

خب همینا بسه :-"

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
هیچکدومتون Arslan Senki و Silver Spoon نمیخواید:(
خیلی چیزید:(
+ ادامه ی Space Brothers ... (با زیرنویس استکبار دونو:-" )

لیست هاتونم... وان پیس و ناروتو و بلیچ اینا رو باید شامل بشه:p بقیه چیزایی که میگید دسر حساب میشم صرفا:p

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
بحث آرزوهای انیمه ایه؟

1. شدید دلم میخواد یه اقتباس درجه یک از مانگای Yotsubato داشته باشن. که حس و حال مانگا رو هم بتونه انتقال بده. شاهکار میشه اون جوری، شاهکار! :x:x

2. مثل همه منم یه انیمه برسرک درست و درمون میخوام :((

3. از Otoyomegatari و Witch of Atelier هم یه انیمه درست و حسابی ببینیم.

4. از گینتاما یه بازی AAA تریپ قشنگ GTA درست کنن :D همون قدر خوب، همون قدر باز، همون قدر آشوب وار >:) که همه اپیزودهای کمدی تا جدی اش رو تحت عنوان ماموریت های نقشه داشته باشه

5. گیبلی یه اقتباس از The Legend of Zelda بزنه... اونم نشد. یه استدیوی درست درمونی بره سراغ انیمه کردن دو تا زنوبلیدها :x

6. فصل های بعدی Silver Spoon و Houseki no Kuni و No game no Life 8->8->

7. یه انیمه ورزشی با موضوع Esport داشته باشیم. فکر کنم چینی ها یکی داشتن. ولی کلا دوست دارم سبک Moba رو پوشش بده و اگه بتونن به طرز تخیلی ای تو دنیای Dota پیاده شه نور علی نور میشه :D

8. چرا شما لعنتیا یه انیمه درست درمون از Kingdom درست نمی کنید :((

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب بالاخره رفتم سراغ انیمه JoJo و شروع کردم به دیدنش و تا الان 18 قسمت دیدم و اینکه تا به اینجای کار اصلا در حد انتظارم نبوده انتظار یک کار یونیک و خاص با کلی کارکتر و فایت های خفن داشتم ولی تا به اینجا اونجوری که فکر میکردم نبود
و مبارزاتش تا حدود زیادی میشه گفت رو اعصابمه سر کوچکترین حرکت کلی حرف میزنن و ادا و اطوار در میان
امیدوارم فصل های بعدی بهتر بشه...
+
این Ginga Eiyuu Densetsu 1988 چرا کامل ترجمه نشده خیلی دلم میخواست ببینمش که متاسفانه نصفه ترجمه شده:((:((:((

@m.a.t استکبار دونو بیا پاسخگو باش:-"

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
Hunter x Hunter (شروعش خیلی بچگونه به نظر میرسه، در واقعیت از هر چی تا این جا دیدی خشن تره :D)
چقد من حسرت این انیمه رو میخورم که تازه بعد از بهترین بخشش تموم شد ... تازه میتونست شروع دوباره ای داشته باشه اما حیف و صد حیف

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,112
نام
محمد علی
خب بالاخره رفتم سراغ انیمه JoJo و شروع کردم به دیدنش و تا الان 18 قسمت دیدم و اینکه تا به اینجای کار اصلا در حد انتظارم نبوده انتظار یک کار یونیک و خاص با کلی کارکتر و فایت های خفن داشتم ولی تا به اینجا اونجوری که فکر میکردم نبود
و مبارزاتش تا حدود زیادی میشه گفت رو اعصابمه سر کوچکترین حرکت کلی حرف میزنن و ادا و اطوار در میان
امیدوارم فصل های بعدی بهتر بشه...
+
این Ginga Eiyuu Densetsu 1988 چرا کامل ترجمه نشده خیلی دلم میخواست ببینمش که متاسفانه نصفه ترجمه شده:((:((:((

@m.a.t استکبار دونو بیا پاسخگو باش:-"
اگه اشتباه نکنم یه نفر داشت به صورت one man army زیرنویسش رو جلو می‌برد که مثل همه چیزهای خوب زندگی از جمله زیرشلواری، پول توجیبی، شنبه تعطیل رسمی بعد از جمعه، ته‌دیگ سیب‌زمینی ماکارونی، رشد شاخص کل بورس، بنزین توی کارت، قرمه‌سبزی هفته پیش که توی یخچال مونده و جا افتاده و چیزهای خوب دیگه، انجمن AW هم تموم شد و کار نصفه موند.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
اصلا وقتی گفت واتاشی نو نامائوا رستمو ، نزدیک بود زمین رو گاز بزنم ....
..............

آرزو ها :

۱- این بیشتر مثل نفرین ابدی میمونه که هیچوقت محقق نمیشه و یه جایی خوندم (نمیدونم چقدر واقعیت داشت ) به خاطر موفقیت افسانه ای انیمه ،، مانگاکا دیگه اجازه ساخت فصل بعدی انیمه رو نداد ... بله فصل سوم k-on

2- فصل دوم و طولانی تر no game no life

۲.۵- یه انیمه درست حسابی از ghost in the shell و برگرداندن عصمت و شهرت ماکوتو کوساناگی ...

۲.۷۵- فصل جدید برای گراند بلو ... همین چند شب پیش برای بار چهارم دیدمش و انگار این انیمه تکراری و قدیمی نمیشه

3- یه اسپین آف یا هرچیز ممکنی از kill la kill

4- با اینکه داستان کامل تموم شد ، ولی کن واقعا دلم یه فصل بیشتر از nodame cantabile میخواد ... سه فصل اجرا ها و کنسرت های تکراری شینیچی رو دیدم ،، تا زمان درخشش نودامه رسید ،، خلاص ... No no no no no
Unforgivable

۵- حذف شدن آرک آخر مانگای بلیچ از حافظه بشریت ...

۶- خدایا یه رومنس مثل toradora برسون ...

۷- هر چه سریع تر جو ایسکای فروکش کنه ... نمودنمون هر فصل چند تا ایسکای ، که سالی یه دونش خوب در میاد ...

۸- برای فصل ۴ فول متال پنیک مجبور نباشم ۱۵ سال دیگه صبر کنم ...

۹- یه انیمه های تو مایه های کابوی بیباپ ، با المان های استار وارز ...

۱۰ یه فصل جدید از کارول و تیوزدی می‌تونه خیلی خوشحالم بکنه ...

البته خیلی بیشتر بود ... ولی خب خیلی هاش محقق شد که پشت کرونا گیر کردن ...

آخرین ویرایش:

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
سلام دوستان لطفاً اگر کسی سریال جادوگران محله ویورلی رو با زیرنویس فارسی کامل داره لینکش رو برام قرار بده واقعا ممنون میشم خیلی دنبالش گشتم ولی جایی پیدا نکردم

• Like
Reactions: zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• blak
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر