Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
بنظرم نمیشه کلا گفت استفاده از مدلهای 3D تو انیمه بد هست ، نمونش Beastars

من این انیمه رو ندیدم ولی چیزی که تریلرش نشون می ده 2.5D هست نه 3D
2.5D هم انیمه زیاد داریم که اتفاقا خوبم هستن. ولی مدل های انیمه 3D این شکلی واقعا غیر قابل تحمل ان. حداقل برای من.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
زجر آور تر از انیمه ۳ بعدی چیز دیگه ای نیست. واقعا زجر Live-Action در مقابلش هیچه :D

همین چند هفته پیش Ghost in the Shell: SAC_2045 رو می خواستم ببینم به ۱۰ دقیقه نشد بی خیالش شدم
بنظرم این نتفلیکس از انیمه بکشه بیرون....بهتره

ولی...کارهای انیمشین خوب هم کم نداریم...
مثلاً الان همینطوری بخام بگم.
Final Fantasy VII: Advent Children - پسر وقتی این رو دیدم...تا چند روز قاطی کرده بودم
Kingsglaive Final Fantasy XV
Appleseed Alpha - این رو ندیدم ولی میدونم که شماره آخر سری Appleseed ـه...که گرافیک خفن ای داره
Asura - این که بیشتر شبیه 3D anime هستش...ولی کار خیلی قشنگه
Space Pirate Captain Harlock
Tekken Blood Vengeance

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
بنظرم این نتفلیکس از انیمه بکشه بیرون....بهتره

ولی...کارهای انیمشین خوب هم کم نداریم...
مثلاً الان همینطوری بخام بگم.
Final Fantasy VII: Advent Children - پسر وقتی این رو دیدم...تا چند روز قاطی کرده بودم
Appleseed Alpha - این رو ندیدم ولی میدونم که شماره آخر سری Appleseed ـه...که گرافیک خفن ای داره
Asura - این که بیشتر شبیه 3D anime هستش...ولی کار خیلی قشنگه
Space Pirate Captain Harlock
Tekken Blood Vengeance

من که اینو به نیت CGI اه قبل بازی دیدم.
FF VII هم به نیت CGI دیدم.

من از Production I.G. تعجب می کنم چرا همچین بلایی سر Ghost in the Shell آورد.

Netflix لطفی که باید بکنه اینه که از لایو اکشن ساختن روی انیمه ها بکشه بیرون.
اون فاجعه Deathnote به کنار. الان باید منتظر زباله Cowboy Bebop و بعدشم خدا می دونه چی می خوان سر One Piece بیارن (البته من با این آخری مشکلی ندارم :D)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
خدایی این همخ به سلیقه من گیر میدید:(
ولی چجوری اون Elfen Lied رو تموم کردی؟؟؟
مطلقا آشغاله:|

:D

با این وجود که دست کم 9 سال پیش دیدمش...ولی بنظرم بازم از Kimi to Boku بهتر بودش :D

نچ این بهانه بنی اسرائیلیه :D
من تازه یک ماه انیمه دیدنو شروع کرده بودم ولی وقتی دیدمش از همون اول جذبش شدم...با دیدن همون 3-4 قسمت اول حس کردم داستان خفنی پشتش خوابیده...خلاصه اینکه بازم شیم ان یو:-":D:D

بالاخره هر کسی یه سری نقاط سیاه تو زندگیش داره :D ولی خوب، هنوز این سلیقه ی داغون ای که دارم...اون موقعه هنوز شکل نگرفته بود....و گرنه اصلاً همچین اتفاقی نمی افتاد.

مثلاً یادمه که Wolf's Rain رو قبل از FMA:BH اوردم......دقیقاً همین اتفاق افتاد....با دیدن قسمت اولش...درآپ ـش کردم...تا الان هم هنوز نگاش نکردم

اقا موافقین Darling in the franxx هم انیمه داغونی بود
بخصوص روابط بین کارکترهاش خیلی ابکی و بد بود...

خلاصه اینکه ای کاش میشد یک سری از انیمه ها رو از ذهن پاک کرد

همه چیز فرنکس بنظرم خوب بودش...فقط نتونستن از پتانسیل داستان خوب استفاده کنن...زدن تو در و دیوار

این انیمه هایی که شما میگین هنوز به پای آشغال هایی که من توی سطل آشغالم دارم نمیرسه:D فقط یه مورد Diabolik Lover رو مثال میزنم، دیگه خودتون تا تهش برین:D

نمیدونم واقعاً این عنیمه چی داره....من برا خواهر یکی از دوستام که خودش خواسته بود...دانلودش کردم...2فصل بودش....
همینطوری که دانلودش میکردم....یه نگا بهش کردم، اصلاً قابل تحمل نبودش، نمیدونم سلیقه ی دخترها چطوریه...شاید همونطور که ما از دیدن کانوجو تو انیمه لذت کافی رو می بریم، اونها هم برعکس ـشن :D

نمی دونم...یکی بیاد قضیه رو باز کنه :D
ی انیمه بود توش پسره ابه دهنه دختره رو میخورد و اگه ی مدتی نمیخورد مریض میشد :D کسی اسمه این شاهکارو یادشه؟
حالا اگه واقعاً انیمه ی بدرد بخوریه :D...یکی از دوستام زده تو کار "ایچی" بهش پیشنهاد بدم....که دست از سر کچلم برداره (":

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
یه چیزی هم که بودش...توی فروم AW یه لیست اماده بودش تو تاپیک "مشاوره براي ديدن انيمه" هر تازه کاری می امد و انیمه میخاست اون لیست رو copy/paste میکردن براش....این Elfen Lied بدبخت هم پای ثابت همیشه اون لیست بودش....و هدایتش میکردن به تاپیک "پخش بدون منفعت انیمه"

سر همون لیست شد که این انیمه رو از "پخش بدون منفعت انیمه" گرفتم...خدایش هم این حرکت AW خیلی خوب بودش، تو اون زمان با اون مشکلات دانلود، انجام همچین کاری، حرکت بزرگی بودش.
اون لیست با وجود کارکردهای مثبتش، الان لیست نسبتا وحشتناکی محسوب میشه:D

ولی بخش «پخش بی‌منفعت» انقلاب دوران خودش بود. تقریبا دنیای انیمه به قبل و بعد از اون بخش تقسیم میشه. از این موفقیت‌هایی بود که لابه‌لای صفحات تاریخ گم شد:D

در دوران ماقبل تاریخ انیمه پارادایس شاید ۲۰ تا کاربر آنلاین هم نداشت اما دوران طلایی انیمه ورلد شاهد لحظات چندهزار نفری کاربران آنلاین هم بود.
و فکر می‌کنم اون بخش نقش کلیدی توی این رشد انفجاری اون سال‌ها داشت.

به جهت مرور خاطرات، توی این پست خودت هم به اون بخش اشاره شده Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

مال شش سال پیشه. به قول اجنبی‌ها six faqing years ago و نکته جالب اینه که همون زمان هم داشتیم با @Akiba توی سر کله هم می‌زدیم که انیمه‌های بلندی مثل وان‌پیس ارزش وقت تلف کردن ندارن=))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
:D

با این وجود که دست کم 9 سال پیش دیدمش...ولی بنظرم بازم از Kimi to Boku بهتر بودش :D

بالاخره هر کسی یه سری نقاط سیاه تو زندگیش داره :D ولی خوب، هنوز این سلیقه ی داغون ای که دارم...اون موقعه هنوز شکل نگرفته بود....و گرنه اصلاً همچین اتفاقی نمی افتاد.

مثلاً یادمه که Wolf's Rain رو قبل از FMA:BH اوردم......دقیقاً همین اتفاق افتاد....با دیدن قسمت اولش...درآپ ـش کردم...تا الان هم هنوز نگاش نکردم

همه چیز فرنکس بنظرم خوب بودش...فقط نتونستن از پتانسیل داستان خوب استفاده کنن...زدن تو در و دیوار

نمیدونم واقعاً این عنیمه چی داره....من برا خواهر یکی از دوستام که خودش خواسته بود...دانلودش کردم...2فصل بودش....
همینطوری که دانلودش میکردم....یه نگا بهش کردم، اصلاً قابل تحمل نبودش، نمیدونم سلیقه ی دخترها چطوریه...شاید همونطور که ما از دیدن کانوجو تو انیمه لذت کافی رو می بریم، اونها هم برعکس ـشن :D

حالا اگه واقعاً انیمه ی بدرد بخوریه :D...یکی از دوستام زده تو کار "ایچی" بهش پیشنهاد بدم....که دست از سر کچلم برداره (":
با استناد به ضرب المثل «هر سیاه‌بختی ۴۰ روز سپیدبختی داره» میشه گفت @akiba‌ هم با وجود همه سلیقه داغونی که داره اما در مورد Kimi to Boku و گوسیک حق داره و هر دوشون انیمه‌های خوبی هستن:D
-----
الان دیگه دیدن یه چیزی مثل Wolf's Rain خیلی سخته. به جاش برو Escaflowne ببین:-" یه Last Exile:D
---
عنیمه هم مخاطب‌های خاص خودش رو داره. وقتی سوپ خفاش طرفدار داره، دیابلوتیک لاور هم می‌تونه طرفدارانی داشته باشه.
-----
اگر دوستت علاوه به ایچی به کلیپ‌هایی مثل «دو دختر و یک فنجان» هم علاقه داره، می‌تونی بهش توصیه‌اش کنی. حتماً خوشش میاد.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من تا اخر دیدمش ولی چیزه بدردبخوری نیست و پیشنهاد نمیشه :D
ماشالا پهلوان...منکه تصور میکنم بعدش چشم هام رو با اسید میشستم!:D
یادمه اون موقع که دیدمش یکی از بچه های تاپیک کلی شاکی شده بود و میگفت چجوری تونستی تحملش کنی :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud
این انیمه هایی که شما میگین هنوز به پای آشغال هایی که من توی سطل آشغالم دارم نمیرسه:D فقط یه مورد Diabolik Lover رو مثال میزنم، دیگه خودتون تا تهش برین:D
حالا که همه نقطه ننگ انیمه دیدنشون گفتن منم باید بگم که همین Diabolik Lover بدترین بوده :D
اصلا نمیدونم چرا اینو شروع کردم به دیدن ، فکر کنم اون زمان جوون بودم بیشتر فصلی هارو میدیدم اینم رفته تو لیست :|
خلاصه که خیلی داق(غ؟)ونه ، درسته تا آخرش ندیدم ولی همون چند قسمت هم نمیدونم چرا تحمل کردم و دیدم ، قشنگ یادمه زجر میکشیدم موقع دیدنش ، یعنی سمی به تمام معنا بود :|
الان دیگه یه مقدار بد باشه سه سوت دراپ میشه میره ، احتمالا به خاطر تجربه باشه.
به جهت مرور خاطرات، توی این پست خودت هم به اون بخش اشاره شده Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

مال شش سال پیشه. به قول اجنبی‌ها six faqing years ago و نکته جالب اینه که همون زمان هم داشتیم با @Akiba توی سر کله هم می‌زدیم که انیمه‌های بلندی مثل وان‌پیس ارزش وقت تلف کردن ندارن=))

رفتم تو این صفحه ، واقعا 6 سال گذشته؟ پست هارو که میخوندم برام خیلی آشنا بودن ، انگار همین چند وقت پیش خونده بودمشون :|
خیلی جالبه تو همون صفحه اسم Nazo no Kanojo X اورده بودن بچه ها :D

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان به akame ga kill توهین نکنید این انیمه برا من مقدسه من و خیلیای دیگه کلا انیمه رو با این شروع کردیم :D

متاسفانه این domestic na kanojo هم یک چپتر مونده و در 3 چپتر اخر چنان ریدن بهش که در تاریخ ریدنای جهان جاودانه میشه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
شاید همونطور که ما از دیدن کانوجو تو انیمه لذت کافی رو می بریم، اونها هم برعکس ـشن :D

بطرز عجیبی همینطوره،‌قشنگ اینا حساب کتابشون رو میکنن که کدوم انیمه مشتری کدوم مخاطب ها هستن:D
و اگه فکر میکنی مخاطب های پسر سمجن...وایسا مخاطب های دختر رو ببینی که چه دست و پایی برای Husbando هاشون میشکنن.:))
عنیمه هم مخاطب‌های خاص خودش رو داره. وقتی سوپ خفاش طرفدار داره، دیابلوتیک لاور هم می‌تونه طرفدارانی داشته باشه
از وقتی فهمیدم، عنیمه هایی مثل بوکونوپیکو و یوری ان پهن گاو طرفدار دارن.
اصلا ایمانم به بشریت نصف شد:D
----
اگر دوستت علاوه به ایچی به کلیپ‌هایی مثل «دو دختر و یک فنجان» هم علاقه داره، می‌تونی بهش توصیه‌اش کنی. حتماً خوشش میاد.
اینقدر میخوای بچه مردم خودکشی کنه؟:|:(
متاسفانه این domestic na kanojo هم یک چپتر مونده و در 3 چپتر اخر چنان ریدن بهش که در تاریخ ریدنای جهان جاودانه میشه
اوخ دیروز خوندمش...قشنگ سریال ایرانی و کره ایی اخرشه!

یعنی قشنگ حس میکردم نویسنده اش یک ایرانیه:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
دوستان به akame ga kill توهین نکنید این انیمه برا من مقدسه من و خیلیای دیگه کلا انیمه رو با این شروع کردیم :D
بت دروغینی رو انتخاب کردی!:D
----
@Akiba
@Z-fan بیاید لکه های ننگ انیمه بینی اتون رو بگید!:D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
@m.a.t
من خودم از اون جماعتم که با پخش بی منفعت انیمه وارد این وادی شدم! دمشون گرم واقعا!!!! >:)
پارسال که کی درگیر تمیز کردن کمدهام بودم، یافتمشون :-" واقعا یک حرکت تاریخی و انقلابی بود:D

+حالا باید زیرخاکی در میوردی که یاد آن دوران خوب اخوی ها بیفتیم؟ :((

+از همون موقع شرم کن که به انیمه بلند هیت میورزیدی و میورزی:|

---

@Police _ 110
شرم کن!!!!! :| یعنی الفن لاید رو بهتر از kimi to boku میبینی؟ شرم! حیا! :|

---

@Mj74

کاریش نداشتیم، ولی حالا که خودت اومدی... آخه آکامه گا کیل؟ :|

---
از آشغال جاتی که دیدم، جا داره به Gantz هم اشاره کنم! آخه چی داشت انقدر معروف بود:|
البته میگفتن مانگاش یه چی دیگه ست و بهتره..‌
ولی کلا آشغال بود:|

اوانجلیون هم که همیشه اشاره میکنم:D نیم ساعت دیدم، بلند شدم یه لیوان آب بخورم... الان چندین سال از اوم زمان گذشته و هنوز حسش نیمده برم ادامه ش رو ببینم:-" خیلی نچسب بود:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر