Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
ی انیمه بود توش پسره ابه دهنه دختره رو میخورد و اگه ی مدتی نمیخورد مریض میشد :D کسی اسمه این شاهکارو یادشه؟:D
والا با این توضیحاتی که تو دادی، تضمینی هست توی Category انیمه حتما باشه؟:D

شیر خوردن دیده بودم ولی این دیگه واقعا نوبره:|
خدایا ذهن مریض ژاپنی ها رو شفا بده!:))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"
Elfen Lied و Violet evergarden هر دو به شدت overrated و الکی هایپ شدن :-":-":-"
اولی که رسما و از اون دقیقه اول تلاش میکنه بیش از حد edgy باشه و داستان و کاراکتر ها هم خیلی خیلی مضحک و غیر قابل باور بودن :-"
دومی هم که تنها نکته مثبتش انیمیشن خوب بود والا از قرص خواب هم بهتر عمل میکرد انقدر نچسب بود :-"
ولی خوب هر 2 تاشون افتضاح و خیلی بود هم نیستن، فقط زیادی هایپ شدن .... :-"
+
من معمولا انیمه هایی که به درد سطل اشغال میخورن رو سریع دراپ میکنم، معمولا با دیدن 3-5 اپیزود، ولی یه انیمه مزخرفی 1-2 سال پیش پخش میشد، Mayoiga، اینو من تا اخرش هفتگی دنبال کردم. قشنگ یادمه هر هفته به خودم فحش میدادم که چرا من دارم اینو میبینم ولی به هر حال و بزور تا اخرش دیدم، مطمئنم اگه انیمه 3-4 قسمت بیشتر ادامه داشت رسما یا خودمو میکشتم یا سرطان میگرفتم :| خییلی بد بود :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
Violet evergarden هر دو به شدت overrated و الکی هایپ شدن
خائن....باید بدیمت دست خلیل دونو، ببرت کوهستان توبه، تا به راه راست برگردی.:-"

بابا این روایت کندش اتفاقا قشنگ اش کرده بود، یکهو نقطه اوج احساسی داستان رو میبینی اشکت در میاد!:((

اخ اخ اون رو من شانس آوردم من کامل ندیدم ولی از همون قسمت اول از بس نچسب بود... کلا دراپ شد:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اولی که رسما و از اون دقیقه اول تلاش میکنه بیش از حد edgy باشه و داستان و کاراکتر ها هم خیلی خیلی مضحک و غیر قابل باور بودن :-"
دومی هم که تنها نکته مثبتش انیمیشن خوب بود والا از قرص خواب هم بهتر عمل میکرد انقدر نچسب بود :-"
+
من معمولا انیمه هایی که به درد سطل اشغال میخورن رو سریع دراپ میکنم، معمولا با دیدن 3-5 اپیزود، ولی یه انیمه مزخرفی 1-2 سال پیش پخش میشد، Mayoiga، اینو من تا اخرش هفتگی دنبال کردم. قشنگ یادمه هر هفته به خودم فحش میدادم که چرا من دارم اینو میبینم ولی به هر حال و بزور تا اخرش دیدم، مطمئنم اگه انیمه 3-4 قسمت بیشتر ادامه داشت رسما یا خودمو میکشتم یا سرطان میگرفتم :| خییلی بد بود :|

بدید اون تبر رو
View attachment EIiMeoeXkAArNbx.mp4

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
برو اقا، ترامایی که تو داری خیلی معموله به حد زجر های ما نمیرسه.:D:))

نمیدونم چرا، این Reverse Harem ها دختره اصلا مالی نیست، چرا براش دست و پا میشکنن!
حالا پسرای Harem های معمولی هم مالی نیستن ولی یک فرق اساسی هست...
Technically she is a wh@re
:D

تنها مورد پاکدامن ایی که من یادمه، Yona از Akatsuki no Yona بوده! :-"
من همون اوایل که انیمه بین شده بودم این اتفاق برام افتاد، تازه هنوزم اصلاً نمیدونستم همچین ژانری هم وجود داره:D

اتفاقاً همینم یه دختری توی انجمن انیم ورلد با کلیا آب و تاب بهم پیشنهاد کرد:D بعدش بلاکش کردم:D

ی انیمه بود توش پسره ابه دهنه دختره رو میخورد و اگه ی مدتی نمیخورد مریض میشد :D کسی اسمه این شاهکارو یادشه؟:D

اره بابا انیمه بود(فک کنم :D) حالا اینجا نمیشه راجع به این اثر خیلی باز صحبت کرد ولی در همین حد بگم که توی یکی از قسمت ها دختره لباسشو دراورد و ابه دهنشو داد پسره بخورده و ابه دهنش وقتی لباس تنش نبود با وقتی بود حسش کاملا متفاوت بود تازه برای وقتایی که از هم دور بودن هم ی چاره پیدا کرده بودن اونم این بود که دختره ابه دهنشو میریخت تو شیشه میداد پسره با خودش ببره:D یعنی فک کنم الان دیگه هرکی تا اینجای پست خونده یکی دو باری بالا اورده باشه:D

البته فلسفه اش این بود که وقتی لباس ز*ی*ر تنش نبود میتونست احساساتش رو بدون مانع ابراز کنه ولی فکر کنم همچین موضوعی فقط برای خود نویسنده جذاب بود:D

والا با این توضیحاتی که تو دادی، تضمینی هست توی Category انیمه حتما باشه؟:D

شیر خوردن دیده بودم ولی این دیگه واقعا نوبره:|
خدایا ذهن مریض ژاپنی ها رو شفا بده!:))
اصلاً کند و کاو در مورد ذهن مریض ژاپنی ها اشتباه محضه. به هر کی وارد این صنعت میشه باید هشدار داد که اشتباه ما رو تکرار نکنه:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سلیقه همه تو این تاپیک تا حدی تو در و دیواره :D:D باشد که همه رستگار شوید!
سلیقه خودت از همه داغونتره که :-":D:D
این حجم از اختلاف نظری که رو elfen lied هست رو death note حتی بعید می دونم باشه :D
من تو فروم های خارجی زیاد میگردم اکثریت دث نوت رو به عنوان یک کار "خوب" یا "عالی" (8 یا 9) قبولش دارن...خلاصه میخوام بگم خیلی هم روش اختلاف نظر نیست :D (گرچه خودم بهش 10 دادم:>:x)
تنها مورد پاکدامن ایی که من یادمه، Yona از Akatsuki no Yona بوده! :-"
این Akatsuki no Yona رو من تازگی ها دیدم...کارکترهاش هر از گاهی با نمک بودن ولی در کل کار معمولی بود...خلاصه که الکی هایپش کردن البته فکر کنم مانگاش بهتر باشه.
شرم بر تو...سپوکو یا توبه...یکی رو انتخاب کن :D
جدا از شوخی چجوری به وایولت میگین اورریت و خواب اور...تقابل عشق و جنگ و غم درون انیمه و به تصویر کشیدن ارزش روابط بین انسانها و گره خوردنش با طبیعت و بکگراند های خیره کننده لحظات جادویی رو بوجود میاره که بدون اغراق نظیرشو تو کمتر انیمه ای میشه دید :x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من همون اوایل که انیمه بین شده بودم این اتفاق برام افتاد، تازه هنوزم اصلاً نمیدونستم همچین ژانری هم وجود داره:D

اتفاقاً همینم یه دختری توی انجمن انیم ورلد با کلیا آب و تاب بهم پیشنهاد کرد:D بعدش بلاکش کردم:D
کلا این ژاپنی ها هر ژانری دارن ژانر مخالف اش هم دارن.
البته تهش اینکه یک مشت پسر بچه خوشگل دیدی برای یک دختر خودشون رو جر میدن!

آفرین راضیم ازت:))....باز خدا بهت رحم کرده بوکونو پیکویی یا یوری ان بولشتی بهت نگفته ببینی.
:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
این Akatsuki no Yona رو من تازگی ها دیدم...کارکترهاش هر از گاهی با نمک بودن ولی در کل کار معمولی بود...خلاصه که الکی هایپش کردن البته فکر کنم مانگاش بهتر باشه.
مانگاش ادامه داستانه که شخصیت پردازی کرکترا رو میبینی...و بنظرم مانگاشم اثر بشدت خوش ساختیه.:D

Lupin Sansei: The First
خلیل دونو خوش خبر باشی، خیلی منتظرش بودم. :x:x:x:x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
+
نمیشه گفت Elfen Lied که Overrated ـه. چون نمره خیلی شاخی نداره. فقط توی جوامع انیمه بین ایرانی زیادی تحویل گرفته شده.
در ایام ماضی که بضاعت اینترنت و سواد انیمه‌ای ما محدود بود و از اون مهم‌تر خیلی نسبت به امورات دنیوی چشم و گوش بسته بودیم، یه چیزایی مثل Elfen Lied و Queens Blade و ... به دلایل مختلف خیلی توی چشم بودن.
الان دیگه این جوری نیست و هر زباله‌ای نمی‌تونه اون قدر سر و صدا کنه. مثلا همین اواخر Goblin Slayer رو داشتیم که خیلی ها با استقرا بر تجربیات گذشته، توقع داشتن جهان رو تکون بده اما نهایت هنرش در حافظه جمعی این بود که الان توی هر مانگایی اگر گوبلین دیده بشه، یه نفر یه میم بی‌مزه از این مانگا/انیمه توی بخش کامنت‌ها رها می‌کنه.

نمونه کمی قدیمی‌ترش انیمه/مانگای Akame ga Kill! که اونم پهن‌گاو نری (پارسی سازی بول‌شت) بود که توی بلاد ما کلی طرفدار پیدا کرده و اگر بگی بالای چشم این انیمه ابرو بوده و شخصیت‌هاش مقوا، امکانش هست متهم به نفهمی هنری و عدم درک بازی‌های زیرپوستی آکامه بشی:D

خوشبختانه مانگاکای Elfen Lied بعد از اون مانگا تعارف رو با خودش و خوانندگانش کنار گذاشت و آثار بعدیش رو کاملاً میشه در دسته هن*ای دسته بندی گرد. و البته اگر توی یه کشور دیگه بود احتمالش زیاد بود بابت کشیدن همچین چیزهایی یه بلایی سرش بیارن:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نمیشه گفت Elfen Lied که Overrated ـه. چون نمره خیلی شاخی نداره. فقط توی جوامع انیمه بین ایرانی زیادی تحویل گرفته شده.
در ایام ماضی که بضاعت اینترنت و سواد انیمه‌ای ما محدود بود و از اون مهم‌تر خیلی نسبت به امورات دنیوی چشم و گوش بسته بودیم، یه چیزایی مثل Elfen Lied و Queens Blade و ... به دلایل مختلف خیلی توی چشم بودن.
الان دیگه این جوری نیست و هر زباله‌ای نمی‌تونه اون قدر سر و صدا کنه. مثلا همین اواخر Goblin Slayer رو داشتیم که خیلی ها با استقرا بر تجربیات گذشته، توقع داشتن جهان رو تکون بده اما نهایت هنرش در حافظه جمعی این بود که الان توی هر مانگایی اگر گوبلین دیده بشه، یه نفر یه میم بی‌مزه از این مانگا/انیمه توی بخش کامنت‌ها رها می‌کنه.

نمونه کمی قدیمی‌ترش انیمه/مانگای Akame ga Kill! که اونم پهن‌گاو نری (پارسی سازی بول‌شت) بود که توی بلاد ما کلی طرفدار پیدا کرده و اگر بگی بالای چشم این انیمه ابرو بوده و شخصیت‌هاش مقوا، امکانش هست متهم به نفهمی هنری و عدم درک بازی‌های زیرپوستی آکامه بشی:D

خوشبختانه مانگاکای Elfen Lied بعد از اون مانگا تعارف رو با خودش و خوانندگانش کنار گذاشت و آثار بعدیش رو کاملاً میشه در دسته هن*ای دسته بندی گرد. و البته اگر توی یه کشور دیگه بود احتمالش زیاد بود بابت کشیدن همچین چیزهایی یه بلایی سرش بیارن:-"

یه چیزی هم که بودش...توی فروم AW یه لیست اماده بودش تو تاپیک "مشاوره براي ديدن انيمه" هر تازه کاری می امد و انیمه میخاست اون لیست رو copy/paste میکردن براش....این Elfen Lied بدبخت هم پای ثابت همیشه اون لیست بودش....و هدایتش میکردن به تاپیک "پخش بدون منفعت انیمه"

سر همون لیست شد که این انیمه رو از "پخش بدون منفعت انیمه" گرفتم...خدایش هم این حرکت AW خیلی خوب بودش، تو اون زمان با اون مشکلات دانلود، انجام همچین کاری، حرکت بزرگی بودش.

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
View attachment 144693

Lupin Sansei: The First

نسخه ی web-dl سینمایی انیمیشن لوپین روی Nyaa امده....

زجر آور تر از انیمه ۳ بعدی چیز دیگه ای نیست. واقعا زجر Live-Action در مقابلش هیچه :D

همین چند هفته پیش Ghost in the Shell: SAC_2045 رو می خواستم ببینم به ۱۰ دقیقه نشد بی خیالش شدم :D

انیمه mirai nikki برای من خیلی بد بود، شدیدا از شخصیت هاش بدم میومد و دراپش کردم
هنوزم که بهش فکر میکنم گل گاو زبان لازم میشم :/

اتفاقا Yuno شخصیت باحالی داره. Mirai Nikki یکمی آخرش دیگه زیادی زد جاده خاکی وگرنه انیمه خوبی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر