Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
خلاصه اینکه ای کاش میشد یک سری از انیمه ها رو از ذهن پاک کرد:|
اخ گفتی....Yuri on Garbage
لکه ننگ انیمه دیدن منه:(( خداوند باعث و بانی دیدنش رو جزغاله کنه:D

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
حالا که کار به جایی رسید که elfen lied اورریتد شد:D!! منم خیلی وقت بود میخواستم نظرم رو درباره ی یک اثری بگم...:D
بی پرده اعلام میکنم اورریتد ترین اثری که از بدو تولدم دیدم با اجازه از دوستان violet evergarden بوده:D!!
سر حرفمم ادعا دارم:D
زیاد حرفمو طولانی نمی کنم اما نمونه این موضوع داستان رو هرسال تو هزارتا اثر میتونید پیدا کنید که انسان ها با یک ربات یا یک موجود ماورایی چه رفتار زننده ای دارند و... به چه دیدی نگاهشون می کنند! این اثر یک سری داستان کلیشه ای رو با کمی تغییرات تقدیم مخاطب کرده...
سخت میگیری عزیز. کلیشه همه جا هست؛ مشکل وایولت بیشتر پیسش اون اواسط بود ولی جلوه های بصری خارق العاده ش ایمپکتشو برده بود بالا. بین انیمه های سریالی چیزی نیست تا این حد.
کلاً انیمه خوب انیمه ایه که با ویژوال هاش قصه بگه و VE به نحو احسن از پسش براومد.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اخ گفتی....Yuri on Garbage
لکه ننگ انیمه دیدن منه:(( خداوند باعث و بانی دیدنش رو جزغاله کنه:D
البته جا داره به Tokyo Ghoul re هم اشاره کنیم که بسی داغون بود
مانگاش هم در حال حاضر دارم میخونم زیاد جذبم نکرده ولی بازم از انیمش خیلی بهتره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
البته جا داره به Tokyo Ghoul re هم اشاره کنیم که بسی داغون بود
مانگاش هم در حال حاضر دارم میخونم زیاد جذبم نکرده ولی بازم از انیمش خیلی بهتره.
اونم کلهم اجمعین انیمه اش اشغاله...مانگا اخراش وحشتناک افت کرد ولی ارزش یکبار خوندن رو داره.

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
روحیه لطیف چیه...
دارک چیه! به شدت مضحک بود:|

اینکه چون خون داره به معنیه دارک بودن نیست! الکی خون ریختن وسط و N*dity که بگن آره انیمه بزرگ سالانه ست!
برووووو بابا! مسخره بازیه مگه:| به قول استکبار دونو، آدم مثل خیارشور قاچ میزدن:))

Elfen Lied؟ Nudity؟!
Elfen Lied از بیخ داستانش دارک بود. ربطی به نصف کردن آدم از وسط نداره. کل انیمه تراژدی بود و پایانشم به همین صورت بود.

این حرفایی که در مورد Elfen Lied می زنی بیشتر در مورد Devilman Crybaby صدق می کنه که اول تا آخرش به صورت بی هدفی فقط خون و خون ریزیه و آخرشم مثلا اومدن فلسفی درست کنن که به معنای واقعی ر*دن :D

---------
Overrated تر از Paranoia Agent نداریم.
بدترین انیمه ای هست که تاحالا دیدم. :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
این حرفایی که در مورد Elfen Lied می زنی بیشتر در مورد Devilman Crybaby صدق می کنه که اول تا آخرش به صورت بی هدفی فقط خون و خون ریزیه و آخرشم مثلا اومدن فلسفی درست کنن که به معنای واقعی ر*دن :D
وای این رو واقعا موافقم، عجب زباله ایی بود:D
من EL رو اثر خیلی بهتری میدونم...یعنی خاک تو سر هر یوتیوبری که من رو گول زد اینو ببینم.

باز این ویبو ها دیدن توی انیمه ها صحنه های منکراتیه، تا خود آسمون اون انیمه رو بالا بردن:|

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اونم کلهم اجمعین انیمه اش اشغاله...مانگا اخراش وحشتناک افت کرد ولی ارزش یکبار خوندن رو داره.
دقیقا من سری اول مانگاشو بیشتر دوست داشتم
سری دومش اولاش خوب شروع شد بعدش کم کم همه چی خر تو خر شد:D
البته اینم بگم مانگاش ارت و پس زمینه خوبی هم نداره
+
وایولت اورگاردن...اورریت...برید توبه کنید:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
البته اینم بگم مانگاش ارت و پس زمینه خوبی هم
نیمه سری اول واقعا بده، نیمه دوم جدا عالیه.
نیمه اول سری دوم خوبه ولی واقعا سکانس های مبارزه قاب بندی گیج کننده و جدا بده!
نیمه دوم اشم افت شدید داشت.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
روحیه لطیف چیه...
دارک چیه! به شدت مضحک بود:|

اینکه چون خون داره به معنیه دارک بودن نیست! الکی خون ریختن وسط و N*dity که بگن آره انیمه بزرگ سالانه ست!
برووووو بابا! مسخره بازیه مگه:| به قول استکبار دونو، آدم مثل خیارشور قاچ میزدن:))
ماشالا اینقدر Edgy بود و از شربت "من افسرده هستم" کرکترا نوشیده بودن، بیشتر شبیه کمدی شده بود تا یک اثر معنا دار:))

خدا لعنت کنه جماعت اونور آبی رو که همچین اثاری رو بزرگ میکنن...مثل اوانجیلیون. قشنگ جزو اب قطع ترین انیمه هایی بود که دیده بودم:-"
فکر کنم elfen Lied تنها انیمه معروفیه که تک و تنها هم شده روی این قله که انیمه آشغالیه میمونم و جون میدم

هیچ رقمه نمی شد پلات و شخصیت هاش رو تحمل کرد

خدا هر سه تاتون رو به یه راه راستی هدایت کنه...

الفن تنها انیمه ای بود که از اول تا آخرش این حس و این جمله که بخوام خیلی خوب منظورم رو برسونم و بن نشم... Wtf is this
روی زبونم بود

اصلا ما بین اتفاقات هر قسمت با شروع اوپنینگش آدم رعشه بهش دست میده

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
این حجم از اختلاف نظری که رو elfen lied هست رو death note حتی بعید می دونم باشه :D
من شخصا به نظرم یه اثر معمولی بود در حدی که یه بار دیدنش اگه انیمه درجه 1 برا دیدن ندارید بد نیست :-"
دقیقا تو مایه های Evangelion که اونم برا یه بار دیدن بد نیست...
در مورد ننگ انیمه ای هم یه انیمه بود به اسم majide watashi ni koi shinasai و تگ هنرهای رزمی هم خورده بود زیرش منم خام شدم سر همون دیدم... و چشمتون روز بد نبینه هنوز که هنوز کابوسش رو میبینم ?:D
خدا نگذره از سازنده ش :-"
ادیت:الان یادم اومد یه انیمه کذایی دیگه هم بود به اسم seikon no qwaser که خدا رو شکر اونو دو قسمت دیدم دراپ کردم و دیگه کار به کابوس دیدن نرسید :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
این انیمه هایی که شما میگین هنوز به پای آشغال هایی که من توی سطل آشغالم دارم نمیرسه:D فقط یه مورد Diabolik Lover رو مثال میزنم، دیگه خودتون تا تهش برین:D
برو اقا، ترامایی که تو داری خیلی معموله به حد زجر های ما نمیرسه.:D:))

نمیدونم چرا، این Reverse Harem ها دختره اصلا مالی نیست، چرا براش دست و پا میشکنن!
حالا پسرای Harem های معمولی هم مالی نیستن ولی یک فرق اساسی هست...
Technically she is a wh@re
:D

تنها مورد پاکدامن ایی که من یادمه، Yona از Akatsuki no Yona بوده! :-"

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
ی انیمه بود توش پسره ابه دهنه دختره رو میخورد و اگه ی مدتی نمیخورد مریض میشد :D کسی اسمه این شاهکارو یادشه؟:D
والا با این توضیحاتی که تو دادی، تضمینی هست توی Category انیمه حتما باشه؟:D

شیر خوردن دیده بودم ولی این دیگه واقعا نوبره:|
خدایا ذهن مریض ژاپنی ها رو شفا بده!:))
اره بابا انیمه بود(فک کنم :D) حالا اینجا نمیشه راجع به این اثر خیلی باز صحبت کرد ولی در همین حد بگم که توی یکی از قسمت ها دختره لباسشو دراورد و ابه دهنشو داد پسره بخورده و ابه دهنش وقتی لباس تنش نبود با وقتی بود حسش کاملا متفاوت بود تازه برای وقتایی که از هم دور بودن هم ی چاره پیدا کرده بودن اونم این بود که دختره ابه دهنشو میریخت تو شیشه میداد پسره با خودش ببره:D یعنی فک کنم الان دیگه هرکی تا اینجای پست خونده یکی دو باری بالا اورده باشه:D
Nazo no kanojo x ؟
ای قربونت برم من خوده خودشه :D
...

هنتای داشتی می دیدی خوابت میومده فکر کردی انیمه س :-":D
دیدی انیمه بود :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر