Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
دارم Fullmetal Alchemist BrotherHood رو می بینم.تا قسمت ده نگاه کردم فعلا،ولی در حد انتظارم نبوده و خیلی حال نکردم باهاش. خیلی تعریفشو شنیدم نمیدونم چرا خوشم نیومده ازش!
ادامه بدم بهتر میشه ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام
دارم Fullmetal Alchemist BrotherHood رو می بینم.تا قسمت ده نگاه کردم فعلا،ولی در حد انتظارم نبوده و خیلی حال نکردم باهاش. خیلی تعریفشو شنیدم نمیدونم چرا خوشم نیومده ازش!
ادامه بدم بهتر میشه ؟
ادامه بده...منم یادمه که سر همون قسمت اول یا دوم انیمه بودش....برای یه مدت خیلی خیلی طولانی انیمه رو درآپ ـش کردم....
ولی وقتی که دوباره شروع به دیدنش کردم....هر چی جلوتر میرفت، داستان و شخصیت پردازی اون عمق بیشتری می گرفت و هی بهتر میشد...و تبدیل به یه شاهکار شد

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
برای یه مدت خیلی خیلی طولانی انیمه رو درآپ ـش کردم....
شیم ان یو :D
اتفاقا فول متال از همون اول شاهکار بود...من سر همون فلش بک قسمت 2 کف و خون قاطی کردم و جذبش شدم :x

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
شیم ان یو :D
اتفاقا فول متال از همون اول شاهکار بود...من سر همون فلش بک قسمت 2 کف و خون قاطی کردم و جذبش شدم :x
:D
سال 2011 بودش...تازه 1سال بود که انیمه دیدن رو شروع کرده بودم و اون تم طنز ای که تو انیمه بود برام ناشناخته بودش :D
و همچنین تحت تاثیر انیمه های قبلی که دیدم بودم....مثلاً
Death Note
Ergo Proxy
Samurai Champloo
blood+
Elfen Lied
Code Geass
Angel Beats
برا همین......برام سخت بودش که یکهو وارد فاز جدیدی از انیمه بشم....ولی دیگه الان همه چیز بین شدم رفت :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سال 2011 بودش...تازه 1سال بود که انیمه دیدن رو شروع کرده بودم و اون تم طنز ای که تو انیمه بود برام ناشناخته بودش :D
نچ این بهانه بنی اسرائیلیه :D
من تازه یک ماه انیمه دیدنو شروع کرده بودم ولی وقتی دیدمش از همون اول جذبش شدم...با دیدن همون 3-4 قسمت اول حس کردم داستان خفنی پشتش خوابیده...خلاصه اینکه بازم شیم ان یو:-":D:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
و همچنین تحت تاثیر انیمه های قبلی که دیدم بودم....مثلاً
Death Note
Ergo Proxy
Samurai Champloo
blood+
Elfen Lied
Code Geass
Angel Beats
برا همین......برام سخت بودش که یکهو وارد فاز جدیدی از انیمه بشم....ولی دیگه الان همه چیز بین شدم رفت :D
خدایی این همخ به سلیقه من گیر میدید:(
ولی چجوری اون Elfen Lied رو تموم کردی؟؟؟
مطلقا آشغاله:|

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239

Elfen Lied حرف نداره.
روحیات لطیف نمی طلبه البته.
انیمه دارک به تمام معناست. (به جز OVA اش)

مانگا اشم بخونید حتما. چون پایانشون یکی نیست. هم زمان انیمه رو که داشتن می ساختن مانگا هم داشت جلو می رفت برای همین پایانشون فرق می کنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
Elfen Lied حرف نداره.
روحیات لطیف نمی طلبه البته.
انیمه دارک به تمام معناست. (به جز OVA اش)

مانگا اشم بخونید حتما. چون پایانشون یکی نیست. هم زمان انیمه رو که داشتن می ساختن مانگا هم داشت جلو می رفت برای همین پایانشون فرق می کنه.
روحیه لطیف چیه...
دارک چیه! به شدت مضحک بود:|

اینکه چون خون داره به معنیه دارک بودن نیست! الکی خون ریختن وسط و N*dity که بگن آره انیمه بزرگ سالانه ست!
برووووو بابا! مسخره بازیه مگه:| به قول استکبار دونو، آدم مثل خیارشور قاچ میزدن:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
روحیه لطیف چیه...
دارک چیه! به شدت مضحک بود:|

اینکه چون خون داره به معنیه دارک بودن نیست! الکی خون ریختن وسط و N*dity که بگن آره انیمه بزرگ سالانه ست!
برووووو بابا! مسخره بازیه مگه:| به قول استکبار دونو، آدم مثل خیارشور قاچ میزدن:))
ماشالا اینقدر Edgy بود و از شربت "من افسرده هستم" کرکترا نوشیده بودن، بیشتر شبیه کمدی شده بود تا یک اثر معنا دار:))

خدا لعنت کنه جماعت اونور آبی رو که همچین اثاری رو بزرگ میکنن...مثل اوانجیلیون. قشنگ جزو اب قطع ترین انیمه هایی بود که دیده بودم:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

فکر کنم elfen Lied تنها انیمه معروفیه که تک و تنها هم شده روی این قله که انیمه آشغالیه میمونم و جون میدم

هیچ رقمه نمی شد پلات و شخصیت هاش رو تحمل کرد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
فکر کنم elfen Lied تنها انیمه معروفیه که تک و تنها هم شده روی این قله که انیمه آشغالیه میمونم و جون میدم

هیچ رقمه نمی شد پلات و شخصیت هاش رو تحمل کرد
کرکتر های مونث عجب پلاتی داشتن...قشنگ همش پلات بود!
IYKWIM:D

مانگا اش ورژن بهتر انیمه بود ولی خب همون اش و کاسه بود رسما.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
حالا که کار به جایی رسید که elfen lied اورریتد شد:D!! منم خیلی وقت بود میخواستم نظرم رو درباره ی یک اثری بگم...:D
بی پرده اعلام میکنم اورریتد ترین اثری که از بدو تولدم دیدم با اجازه از دوستان violet evergarden بوده:D!!
سر حرفمم ادعا دارم:D
زیاد حرفمو طولانی نمی کنم اما نمونه این موضوع داستان رو هرسال تو هزارتا اثر میتونید پیدا کنید که انسان ها با یک ربات یا یک موجود ماورایی چه رفتار زننده ای دارند و... به چه دیدی نگاهشون می کنند! این اثر یک سری داستان کلیشه ای رو با کمی تغییرات تقدیم مخاطب کرده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر