Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
واقعأ گاهی اوقات خیلی برای سایت Myanimelist و کاربراش متأسف میشم. وقتی انیمه مزخرفی مثل Kimetsu No Yaiba امتیاز 8.8 میگیره اونم درحالی که هم بخشی از داستانش و هم بعضی دیالوگ هاش تقلیدی بسیار ناشیانه از انیمه Claymore هست و انیمه Claymore فقط بخاطر حاشیه‌هایی که درست کرد (که مثلأ آخرش از مانگا پیروی نکرد) امتیازش 7.8 میشه.
یکم تعادل داشته باشین جذابیت یک اپیزود Claymore معادل جذابیت کل اپیزودهای Kimetsu No Yaiba هست. گرافیک و آرتش با وجودی که سال 2007 ساخته شده بود همین الآن هم صد برابر بهتر از اونه. کارگردانیش صد برابر بهتره. موسیقیش صد برابر بهتره. غافلگیری‌هاش صد برابر بیشتره. داستانش صد برابر قشنگ‌تر و گسترده‌تره.
واقعأ فقط میشه تأسف خورد...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
واقعأ گاهی اوقات خیلی برای سایت Myanimelist و کاربراش متأسف میشم. وقتی انیمه مزخرفی مثل Kimetsu No Yaiba امتیاز 8.8 میگیره اونم درحالی که هم بخشی از داستانش و هم بعضی دیالوگ هاش تقلیدی بسیار ناشیانه از انیمه Claymore هست و انیمه Claymore فقط بخاطر حاشیه‌هایی که درست کرد (که مثلأ آخرش از مانگا پیروی نکرد) امتیازش 7.8 میشه.
یکم تعادل داشته باشین جذابیت یک اپیزود Claymore معادل جذابیت کل اپیزودهای Kimetsu No Yaiba هست. گرافیک و آرتش با وجودی که سال 2007 ساخته شده بود همین الآن هم صد برابر بهتر از اونه. کارگردانیش صد برابر بهتره. موسیقیش صد برابر بهتره. غافلگیری‌هاش صد برابر بیشتره. داستانش صد برابر قشنگ‌تر و گسترده‌تره.
داداش پیاده شو با هم بریم :D
مگه خوب بودن انیمه وحی منزل هست و اینام کافر که خوب بودن claymore رو درک نکردن و برعکس به Kimetsu نمره دادن :-"
بحث سلیقه س ملت هم با Kimetsu بیشتر حال کردن دیگه تاسف خوردن نداره :-??

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
فهمیدیم سلیقه شما خوبه و از ما بد. دیگه نیازی نیست صد بار جار بزنی.
برادر من چرا حرف می زاری دهن آدم :|
کلا دارم می گم یه مبحث شخصیه و خوب و بد نداره...

میخواستم همون موقع جوابت رو بدم ولی واقعأ هیچ دلیلی نمیبینم که ثابت کنم سلیقه ام خوبه یا بد. اصلأ فکر نمیکنم به کسی ربطی داشته باشه و نظرم رو هم در مورد انیمه ها بدون رودربایستی میگم.
والا من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و شوخی بوده. اگه ناراحت شدین عذرخواهی می کنم...

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بابا بیخیال دوست باشید.. جدی نگیرید...اینقدر توی این تاپیک از این حرف ها بوده، اتفاقا برای همینه من اینجا خاطره بهتری دارم تا AW قدیم.
اونجا تخصصی تر میشد صحبت کرد ولی به فان بودن و دوستانه بودن اینجا اتمسفرش نبود.

حالا که بحثشه...اتفاقا حودم لیست @XsmokeX رو دیدم... میخواستم بگم سلیقه خودت هم که اندازه اونا داغونه! لیستت خوب بود این Boku dake ga inai machi زد خرابش کرد!اخه مرد حسابی این چیش خوب بود توی لیست گذاشتی؟پایان و نیمه دوم انیمه حتی از مانگا هم فاجعه امیز تر بود:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
حالت خوب نیست شما گیر دادی به سلیقه من.
من نظرم رو در مورد انیمه ها گفتم نه در مورد سلیقه شما
در اینکه انیمه Claymore صد برابر بهتر از Kimetsu no Yaiba هست هم یک درصد شک ندارم. از هر نظر که فکرش رو کنی. از داستان و کارگردانی و موسیقی و آرت بگیر تا هرچی که فکرش رو کنی.
?How about a big no
:D
حالا بگذریم اون شوننه این سنین رنج مخاطبین و اینطور چیزا فرق دارن... تا جایی که یادمه ما قدیما به کلیمور میگفتیم برسرک مونث اصلا:))
بعد ایده داستان اون هم اورجینال ترین ایده دنیا نبود که بگیم کیمیتسو از روی این کپی ایی چیزی کرده... خود مانگاشم یادمه کلی هم از اخر خود مانگا هم شاکی بودیم:D
انیمه هم بعد ایتکه فیلر شد زد جاده خاکی... بنظرم خودم خیلی کیمیتسو از حیث انیمه کلیمور رو رسما میخوره:D
حالا شما هم خیلی اون لیستا رو جدی نگیر... برای من همونقدر تاپ 10 های یوتیوب ارزش دارن که اون لیست ها دارن:D

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
صرفنظر از اینکه از اولش هم با یه نگاه بدبینانه سراغش رفتم ولی واقعاً این سینمایی ای که از کد گیاس ساختن چی چی بود؟ نه داستان درست حسابی داشت نه ویلین بدردبخوری... کاش حداقل حالا که میخواستن خاطراتمون رو از پایان کدگیاس خراب کنن مینشستن و مثل آدم یه داستان پدر مادر دار براش مینوشتن.

پ.ن: 90 درصد شخصیت ها رو فراموش کرده بودم. میگم مگه شرلی نمرده بود؟ لطفاً نگین که به خاطر فن ها دوباره از توی قبر بیرون کشیدنش
پ.ن: بعضی از این تصوراتی که ژاپنی ها از مردم خاورمیانه دارن واقعاً خیلی جالبه، مخصوصاً در مورد زن هاشون:D
قبلا گفته بودن وقایع فیلم‌ها یه خط داستانی موازی با داستان اصلی رو دنبال می‌کنن. ادامه خط داستانی فیلم‌ها می‌شه سریالی که قراره بیاد. برای همین هم پایان سری اصلی سر جای خودش هست :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
حالا که بحثشه...اتفاقا حودم لیست @XsmokeX رو دیدم... میخواستم بگم سلیقه خودت هم که اندازه اونا داغونه! لیستت خوب بود این Boku dake ga inai machi زد خرابش کرد!اخه مرد حسابی این چیش خوب بود توی لیست گذاشتی؟پایان و نیمه دوم انیمه حتی از مانگا هم فاجعه امیز تر بود:D
والا من خیلی باهاش حال کردم و اتفاقا به نظرم یه طوری قضیه رو جمع کرد که نه سیخ بسوزه نه کباب:-"
من شخصا طرفدار هپی اندینگ هستم ولی در عین حال از هپی اندینگ آبکی به شدت بدم میاد و خب این ایده ای که پیاده کردن رو Boku dake ga inai machi به نظرم دیگه معقول ترین حالتی بود که می شد داستان رو جمعش کرد :D
غیر این می خواست چیزی باشه باید پایان گریه دار در میاوردن :-"

نهایتا اگه قانع نمی شی از 5 تای اول در بیار بزار تو 5 تای دوم شینگکی رو بیار جاش :D دیگه آتیش زدم به مالم :-"

آخرین ویرایش:

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
بنظرم خودم خیلی کیمیتسو از حیث انیمه کلیمور رو رسما میخوره
شما یک مورد از برتری های انیمه کیمیتسو رو نسبت به انیمه کلیمور نام ببر. فقط یک مورد

بابا بیخیال دوست باشید.. جدی نگیرید...اینقدر توی این تاپیک از این حرف ها بوده، اتفاقا برای همینه من اینجا خاطره بهتری دارم تا AW قدیم.
اونجا تخصصی تر میشد صحبت کرد ولی به فان بودن و دوستانه بودن اینجا اتمسفرش نبود.

دوست عزیز شما یک انیمه رو فقط به خاطر پایانش که نمیبینی! انیمه Boku dake ga inai machi تدوین خیلی خوبی داشت. اکثر قسمت‌هاش درگیرکننده بودن حتی قسمتای پایانیش که کمی انیمه افت میکنه هم ارزش دیدن داشتن. این مشکل پایان‌بندی رو حتی انیمه‌های بهتر از اینم داشتن. به نظر من این انیمه از نظر داستانی جذاب بود (خودم به شخصه از انیمه‌های معمایی خوشم میاد) هرچند مفهوم آنچنانی نداشت. در مجموع این انیمه نقطه ضعف بزرگی نداشت.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
والا من خیلی باهاش حال کردم و اتفاقا به نظرم یه طوری قضیه رو جمع کرد که نه سیخ بسوزه نه کباب:-"
من شخصا طرفدار هپی اندینگ هستم ولی در عین حال از هپی اندینگ آبکی به شدت بدم میاد و خب این ایده ای که پیاده کردن رو Boku dake ga inai machi به نظرم دیگه معقول ترین حالتی بود که می شد داستان رو جمعش کرد :D
غیر این می خواست چیزی باشه باید پایان گریه دار در میاوردن :-"

نهایتا اگه قانع نمی شی از 5 تای اول در بیار بزار تو 5 تای دوم شینگکی رو بیار جاش :D دیگه آتیش زدم به مالم :-"
مشکل اینجا بود همون ایده هپی اندینگ رو مانگا وحشتناک بهتر اجرا کرده بود.
پایان انیمه که اورجینال بود. انیمه مادر و پدر ابکی بود:D
کلا سر مانگا یک پلن باحال و هوشمندانه داشتن که باعث شد خیلی بیشتر خوشم بیاد:D
حالا مشکلات کلی داستان رو هر دو داشتن ولی بازم یک پایان خوب باعث شده بود که کمتر به چشمم بیاد.
شخصیت منفی داستان هم توی مانگا بک استوریش کوتاه بود ولی بازم جالب بود توی انیمه رسما بیشترش زدن کات کردن.
کلا کلی محتوای کات شده انیمه داشت.
حالا مشکلات کلی:
اون پلات توییست اصلی اش که خدا وکیلی برای کار جنایی که ثانیه اول به محتمل ترین طرف شک کنی بعد همون بشه...یعنی نویسنده زاییده:D
یعنی نگاه کن خدا شاهده من مانگا رو اولین بار خوندم ثانیه اولی که طرف رو دیدم گفتم خودشه، اخر هم همون شد، وقتی اون بود رسما داشتم میخندیدم:))
اخ اخ هدف اصلی و اون رومنسه که واویلا...نمیدونم چه هیزم تری شخصیت اصلی به نویسنده فروخته بود که همچین بلایی سرش اورد!
فک کن واسه یک شخص اینقدر فداکاری کنی تهش با بچه اش (باباش بهترین دوستش بود، مگه نه؟:)) یادم رفته:D) بهت میدل فینگر نشون بده:))
پ.ن: اوه یادم رفت دلیل تایم تراول هم هیچی... اصلا هیچ منطقی پشتش حرفی چیزی نبود:D

خوب دیگه ما به همون هم راضی هستیم:))

آخرین ویرایش:

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
خیلی از انیمه‌ها قبل از اینکه اقتباس بشن کلی طرفدار روی سورس اصلی (حالا می‌خواد مانگا باشه یا لایت ناول) به دست اُوردن. همین طرفدارها کسایی هستن که قبل از شروع انیمه کلی هایپش کردن و نظر ملت رو بهش جلب کردن. این افراد انتظاری که از این انیمه دارن متفاوت از فردیه که هیچ پیش زمینه‌ای نداره. مثلا همین فصل tower of god یا I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess کلی طرفدار از قبل داشتن و این طرفدارها انتظار متفاوتی از انیمه دارند و طبیعی هم هست. از اون طرف بعضی از انیمه‌ها، مثل Arte توی همین فصل، با وجود اینکه مانگاشون ترجمه شده و خیلی‌ها دنبالش کردن، ولی fan base قابل توجهی ندارن و به خاطر همین هم انیمه خیلی تحت تاثیر اون سورس اصلی نیست.

داستان Claymore هم همینه. اگه این انیمه اورجینال بود، قطعا نمراتش بیشتر بود؛ ولی الان که اورجینال نیست و منبع اقتباس مشخصی داره، انتظار طرفدارها هم ازش متفاوته. مانگاکای Claymore یاگی نوریهیرو (YAGI Norihiro) هست. اسم این بنده‌ی خدا رو تریلی هم نمی‌تونه بکشه. یکی از بهترین نویسنده‌های شونن هست. قبل از Claymore یه مانگای دیگه به نام The legend of an angle نوشته که اونم برای خودش شاهکاریه. این فرد و مانگای Claymore کلی طرفدار از قبل داشتن. طرفدارهایی که انتظار یه اقتباس خوب رو داشتن. انتهای انیمه کلا فاجعه است. بحث یه پیروی نکردن ساده نیست، داستانی رو که به یک سوم نرسیده بود، تمومش کردن :D یه همچین فاجعه‌ای طبیعتا منِ طرفدار رو عصبانی می‌کنه. من خودم اگه قرار بود نمره‌ای بدم، بیشتر از 7.5 نمی‌دادم. همین نمره‌ای هم که گرفته با توجه به فاجعه‌ی انتهای انیمه، نمره‌ی خیلی بالاییه. توی یه اثر اقتباسی شما لازم نیست خیلی روی پلات داستان وقت بذاری، چون آماده است. توی چنین شرایطی وقتی یه همچین فاجعه‌ای توی پلات داستان به وجود می‌یاری، اونم در مورد یه اثری که کلی طرفدار داره، طبیعتا عواقب سنگینی داره.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
شما یک مورد از برتری های انیمه کیمیتسو رو نسبت به انیمه کلیمور نام ببر. فقط یک مورد

دوست عزیز شما یک انیمه رو فقط به خاطر پایانش که نمیبینی! انیمه Boku dake ga inai machi تدوین خیلی خوبی داشت. اکثر قسمت‌هاش درگیرکننده بودن حتی قسمتای پایانیش که کمی انیمه افت میکنه هم ارزش دیدن داشتن. این مشکل پایان‌بندی رو حتی انیمه‌های بهتر از اینم داشتن. به نظر من این انیمه از نظر داستانی جذاب بود (خودم به شخصه از انیمه‌های معمایی خوشم میاد) هرچند مفهوم آنچنانی نداشت. در مجموع این انیمه نقطه ضعف بزرگی نداشت.
اتفاقا پایان بنظرم چیزی که باعث میشه یک اثر برامون ماندگار بمونه یا نه، ولی خوب این انیمه حتی معمایی که میگفت هم اینقدر واضح بود که فک کنم معمایی هم نمونده باشه:D
برای یک اثر معمایی که دیگه بدتر... چون اون بیلد اپ داستان همش برای جوابه:D
تا نیمه اول جالب بود ولی وقتی جواب ها و سیر اتفاقات یکی از یکی ناامید کننده تر بودن فایده ایی نداره.

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
اتفاقا پایان بنظرم چیزی که باعث میشه یک اثر برامون ماندگار بمونه یا نه، ولی خوب این انیمه حتی معمایی که میگفت هم اینقدر واضح بود که فک کنم معمایی هم نمونده باشه:D
برای یک اثر معمایی که دیگه بدتر... چون اون بیلد اپ داستان همش برای جوابه:D
تا نیمه اول جالب بود ولی وقتی جواب ها و سیر اتفاقات یکی از یکی ناامید کننده تر بودن فایده ایی نداره.

بله قبول دارم ولی از روی پایان یک انیمه نمیشه فکت کلی صادر کرد و گفت اون انیمه مطلقأ خوبه یا بد! مثلأ انیمه مانستر که از نظر داستانی رودست نداره هم پایانش کاملأ بی منطق و بی مفهوم تموم شد (منظورم فقط قسمت‌های پایانی و پایان‌بندیش هست) ولی یکی از بهترین انیمه‌های تاریخه.
اتفاقأ برخلاف نظر شما یکی از نقاط قوت انیمه Boku dake ga inai machi این بود که نمیتونستین به راحتی تشخیص بدین کار کیه. از نظر تدوین هم انیمه حرف نداشت. من به شخصه به همه شک کرده بودم بجز اون و خیلیای دیگه هم مثل خودم سراغ دارم که فریب نویسنده داستان و کارگردان رو خوردن. پس چون شما فهمیدید بازم نمیتونین فکت صادر کنید که تابلو بود و این حرفا.
پایان انیمه رو منم قبول دارم نسبت به اپیزودهای ابتدایی افت کرد چون دیگه اصل قضیه معلوم شده بود هرچند بازم جذاب بود.
در واقع پایان‌بندی انیمه ایرادی نداشت فقط بعد از معلوم شدن ماهیت اون شخص دیگه ادامه اش جذابیت اولش رو نداشت.

آخرین ویرایش:

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
خیلی از انیمه‌ها قبل از اینکه اقتباس بشن کلی طرفدار روی سورس اصلی (حالا می‌خواد مانگا باشه یا لایت ناول) به دست اُوردن. همین طرفدارها کسایی هستن که قبل از شروع انیمه کلی هایپش کردن و نظر ملت رو بهش جلب کردن. این افراد انتظاری که از این انیمه دارن متفاوت از فردیه که هیچ پیش زمینه‌ای نداره. مثلا همین فصل tower of god یا I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess کلی طرفدار از قبل داشتن و این طرفدارها انتظار متفاوتی از انیمه دارند و طبیعی هم هست. از اون طرف بعضی از انیمه‌ها، مثل Arte توی همین فصل، با وجود اینکه مانگاشون ترجمه شده و خیلی‌ها دنبالش کردن، ولی fan base قابل توجهی ندارن و به خاطر همین هم انیمه خیلی تحت تاثیر اون سورس اصلی نیست.

داستان Claymore هم همینه. اگه این انیمه اورجینال بود، قطعا نمراتش بیشتر بود؛ ولی الان که اورجینال نیست و منبع اقتباس مشخصی داره، انتظار طرفدارها هم ازش متفاوته. مانگاکای Claymore یاگی نوریهیرو (YAGI Norihiro) هست. اسم این بنده‌ی خدا رو تریلی هم نمی‌تونه بکشه. یکی از بهترین نویسنده‌های شونن هست. قبل از Claymore یه مانگای دیگه به نام The legend of an angle نوشته که اونم برای خودش شاهکاریه. این فرد و مانگای Claymore کلی طرفدار از قبل داشتن. طرفدارهایی که انتظار یه اقتباس خوب رو داشتن. انتهای انیمه کلا فاجعه است. بحث یه پیروی نکردن ساده نیست، داستانی رو که به یک سوم نرسیده بود، تمومش کردن :D یه همچین فاجعه‌ای طبیعتا منِ طرفدار رو عصبانی می‌کنه. من خودم اگه قرار بود نمره‌ای بدم، بیشتر از 7.5 نمی‌دادم. همین نمره‌ای هم که گرفته با توجه به فاجعه‌ی انتهای انیمه، نمره‌ی خیلی بالاییه. توی یه اثر اقتباسی شما لازم نیست خیلی روی پلات داستان وقت بذاری، چون آماده است. توی چنین شرایطی وقتی یه همچین فاجعه‌ای توی پلات داستان به وجود می‌یاری، اونم در مورد یه اثری که کلی طرفدار داره، طبیعتا عواقب سنگینی داره.

این حرفایی که میزنین درست ولی برای من مخاطب بی‌طرف که میخوام برم سراغ یک انیمه ترجیح میدم برم انیمه‌های با امتیاز بالاتر رو ببینم، میبینم که انیمه Kimetsu no Yaiba حتی یک برتری خیلی کوچیک هم نسبت به Claymore نداره ولی داره این انیمه بچه‌گانه Kimetsu no Yaiba گنده گویی میکنه و لقمه بزرگتر از دهنش برمیداره. میاد همون داستان و همون مفاهیمی که توی کلیمور دیدیم رو خیلی ناشیانه و بچه‌گانه تحویلمون میده، آرتش هم واقعأ در حد و اندازه‌های کلیمور نیست و خیلی راحت‌تر میشه هم آرتش هم داستانش رو کوبید و ازش ایراد گرفت. من به شخصه هم انیمه‌ها و هم مانگاهای زیادی دیدم و یکی از مانگاهای مورد علاقه‌ام هم کلیمور هست. به جرأت میگم ساخت یک انیمه برای چنین مانگایی کار سختیه. نمیدونم تا چه حد اطلاع دارید ولی حتی مانگای حمله به غول از مانگای کلیمور الهام گرفته بوده و شما اگر دقت کنید مانگای کلیمور یک مانگای پیشرو بوده. اتفاقأ انیمه کلیمور بسیار اثر مهجور و خوبیه حتی پایان‌بندیش هم تا حدی خوبه منتها مشکل اصلی اینجاست که سیر روایت مانگا رو قطع میکنه. به قول شما به یک سوم از مانگا هم نرسیده بود و قبول دارم باید تاوان این اشتباهش رو میداد ولی نه در این حد که انیمه دست بالا گرفته شده‌ی Kimetsu no Yaiba که اونم بر اساس یک مانگا بوده امتیاز 8.8 بگیره و رتبه اش بالاتر از Claymore بشه. من از شما میخوام بپرسم یک ویژگی یا برتری این انیمه که اومده به طور واضح در همون قسمت‌های ابتدایی از مفاهیم و داستان کلیمور تقلید کرده رو به من بگین. موسیقیش بهتر بود؟ موسیقی انیمه کلیمور جزو برترین موسیقی‌های تاریخ انیمه‌هاست. آرتش بهتره؟ این دیگه شبیه شوخی میمونه چون آرت انیمه کلیمور کاملأ دارک هست و یک اثر جدیه نه یک اثر بچه گانه مثل Kimetsu no Yaiba. استودیو مدهاوس کاراش از نظر آرت خیلی خوبه. داستان Claymore چه روایتش در مانگا و چه در انیمه هر دو بسیار جذاب و غافلگیرکننده‌ست. کلیمور جزو غافلگیرکننده‌ترین انیمه‌های تاریخه فقط دست کم گرفته شده.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چقدر لیست =P~
3gatsu no Lion
شعط من 3gatsu رو یادم رفت بزارم توی لیستم :-"
واقعا از بهترین انیمه های چند سال اخیر هست لعنتی...
+
در مورد کلیمور، من 2-3 سال مانگاش رو خوندم، به نظرم بسی خسته کننده و کلیشه ای بود و اخراش به زور مانگا رو دنبال میکردم :-" نمیدونم اینجا هم در موردش پست گذاشتم یا نه، ولی همچنان یادمه که شخصیت های خیلی نچسبی داشت :D
kimetsu هم مانگاش در بهترین حالت 7ـه :| و از یه کار معمولی-نسبتا خوب بهتر نمیشه.

بزرگترین دلیل محبوبیت انیمه هم فقط و فقط بخاطر استدیو ufotable هست که سنگ تموم گذاشتن، ولی بازم قبول دارم 8.8 خیلی زیاده براش :| پیش بینی میکنیم امتیازش سقوط کنه در اینده نزدیک :-"

+
حالا که بحث مانگا هست،
@Z-fan
to you, the immortal رو رسیدم به اخرین چپتر منتشر شده، خیلی خیلی از این ارک جدید بدم میاد :-":-":-"
+
پسر من دیگه از 90 اینا انگویینگ نشدم ولی یعنی اینقدر؟
از اونجایی که داشت به سوالات جواب میداد و به مسیر تقابل واقعی داشت میرفت خیلی خوب بود:D

اگه درست یادم باشه، اون چپتر های 60-90 اوج مانگا بودن، بعدش کم کم برای من meh شد :D
و این 10 چپتر اخیر یکم زدن تو ذوقم، بیشتر بخاطر اینکه شخصیت اصلی همچنان iq شلغم رو داره...:-":-":-"

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
شعط من 3gatsu رو یادم رفت بزارم توی لیستم :-"
واقعا از بهترین انیمه های چند سال اخیر هست لعنتی...
+
در مورد کلیمور، من 2-3 سال مانگاش رو خوندم، به نظرم بسی خسته کننده و کلیشه ای بود و اخراش به زور مانگا رو دنبال میکردم :-" نمیدونم اینجا هم در موردش پست گذاشتم یا نه، ولی همچنان یادمه که شخصیت های خیلی نچسبی داشت :D
kimetsu هم مانگاش در بهترین حالت 7ـه :| و از یه کار معمولی-نسبتا خوب بهتر نمیشه.

بزرگترین دلیل محبوبیت انیمه هم فقط و فقط بخاطر استدیو ufotable هست که سنگ تموم گذاشتن، ولی بازم قبول دارم 8.8 خیلی زیاده براش :| پیش بینی میکنیم امتیازش سقوط کنه در اینده نزدیک :-"

+
حالا که بحث مانگا هست،
@Z-fan
to you, the immortal رو رسیدم به اخرین چپتر منتشر شده، خیلی خیلی از این ارک جدید بدم میاد :-":-":-"
پسر من دیگه از 90 اینا انگویینگ نشدم ولی یعنی اینقدر؟
از اونجایی که داشت به سوالات جواب میداد و به مسیر تقابل واقعی داشت میرفت خیلی خوب بود:D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر