Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
هه... فکر کن یکی بگه از انیمه های خشن خوشش نمیاد و هانتر هانتر دوست داشته باشه

Such an Irony

خدایی خشونتش خیلی با توکیو غول و attack on titan فرق داره. قبول ندارید؟

خشونت محور اصلی Hunter x Hunter نیست.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
خدایی خشونتش خیلی با توکیو غول و attack on titan فرق داره. قبول ندارید؟

خشونت محور اصلی Hunter x Hunter نیست.
هانتر هانتر یک ایده ناب بود که به مغز یه احمق رسید.اخه اون همه شخصیت پردازی کرد اصلا ازش استفاده کردد؟اون ارک کیمارو رو می دادن اودا بنویسه زیر 200 چپتر نمی نوشت؟؟خیلی سرش حرص خوردم

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
یاعلی B-(

من انیمه اکشن دوست دارم مثل Fullmetal Alchemist, Hunter x Hunter و My Hero Academia یا انیمه های ورزشی مثل Kuroko no basuke و Haykyuu ;;)
نگفتم فقط از انیمه خشن خوشم میاد تو همه ژانرها انیمه دیدم و از هیچ ژانری بدم نمیاد(به غیر از ژانر ایچی و مشتقاتش) فقط با خشونت تو انیمه ها برخلاف شما مشکلی ندارم و از دیدنش لذت می برم اتک هم خیلی خشونتش زیاد نیست در مقایسه با انیمه ای مثل هلسینگ.هانتر و فول متال هر دو تو ۵ تا انیمه برترم هستن(فول متال ۱ و هانتر هم ۳) مای هیرو اکادمیا هم عالیه فقط یکم بالا پایین داره یعنی یه جاهاییش واقعا عالیه باز یه جاهاییش معمولی میشه کوروکو بسکتبال هم خوب بود ولی بر خلاف هایکیو خیلی باهاش حال نکردم.

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نگفتم فقط از انیمه خشن خوشم میاد تو همه ژانرها انیمه دیدم و از هیچ ژانری بدم نمیاد(به غیر از ژانر ایچی و مشتقاتش) فقط با خشونت تو انیمه ها برخلاف شما مشکلی ندارم و از دیدنش لذت می برم اتک هم خیلی خشونتش زیاد نیست در مقایسه با انیمه ای مثل هلسینگ.هانتر و فول متال هر دو تو ۵ تا انیمه برترم هستن(فول متال ۱ و هانتر هم ۴) مای هیرو اکادمیا هم عالیه فقط یکم بالا پایین داره یعنی یه جاهاییش واقعا عالیه باز یه جاهاییش معمولی میشه کوروکو بسکتبال هم خوب بود ولی بر خلاف هایکیو خیلی باهاش حال نکردم.

چه جالب برخلاف شما من بسکتبال کوروکو رو به هایکیو ترجیح می دم، اکشنش برای من هیجان انگیزتر بود از سبک نقاشیش هم بیشتر از هایکیو خوشم میاد. البته می دونم امتیاز هایکیو بیشتره. درواقع هردوشونو دوست دارم ولی کوروکو رو بیشتر دوست دارم :Excited:

درمورد My Hero Academia هم کاملا موافقم.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
چه جالب برخلاف شما من بسکتبال کوروکو رو به هایکیو ترجیح می دم، اکشنش برای من هیجان انگیزتر بود از سبک نقاشیش هم بیشتر از هایکیو خوشم میاد. البته می دونم امتیاز هایکیو بیشتره. درواقع هردوشونو دوست دارم ولی کوروکو رو بیشتر دوست دارم :Excited:

دیگه سلیقست برای من طنز هایکیو خنده دار تر بود و کارکترها و شخصیت پردازی هایکیو کامل تر و جالب تر البته هاجیمه نو ایپو هم در کنار این دوتا واقعا قشنگه ولی بین این سه تا به نظرم اول هایکیو دوم هاجیمه نو ایپو و سوم کوروکو نو بسکت(البته یک دلیل دیگه تو تفاوت سلیقه انیمه های ورزشی علاقه فرد به اون ورزش هم هست مثلا من با والیبال بیشتر از بسکتبال حال می کنم و تو عمرم یک مسابقه بسکتبال رو کامل ندیدم ولی والیبال زیاد نگاه می کنم)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
دیگه سلیقست برای من طنز هایکیو خنده دار تر بود و کارکترها و شخصیت پردازی هایکیو کامل تر و جالب تر البته هاجیمه نو ایپو هم در کنار این دوتا واقعا قشنگه ولی بین این سه تا به نظرم اول هایکیو دوم هاجیمه نو ایپو و سوم کوروکو نو بسکت(البته یک دلیل دیگه تو تفاوت سلیقه انیمه های ورزشی علاقه فرد به اون ورزش هم هست مثلا من با والیبال بیشتر از بسکتبال حال می کنم و تو عمرم یک مسابقه بسکتبال رو کامل ندیدم ولی والیبال زیاد نگاه می کنم)

هر کسی نظر خودشو داره همونقدر که من از توکیو غول منتفرم بقیه کشته مردشن.

البته منم موافقم والیبال خیلی ورزش قشنگیه و همیشه نگاه می کردم مسابقات ایرانو :clap::Excited:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
شاید بشه نکته مثبت ترین و خاص ترین مورد Kimetsu no Yaiba رو افکته قدرتی هاشون(مخصوصا افکت آب تانجیرو) دونست!
خیلی تو دل برو هست آرت استایلشون:x
قسمت آخر هم که کولاک بود! شدیدا چسبید:x >:) عجییییب حال داد>:)

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
لطفا بعد خوندن این کامنت آرامش خودتون رو حفظ کنید:D

کسی هست اینجا مثل من از دوتا شخصیت اصلی فول متال آلکمیست به شدت بَدش بیاد؟:D هرجا میری تعریف این انیمه رو میکنن ولی من اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. یعنی تو داستان (تا جایی که دیدم، حدودا قسمت 30-35 بعد دراپ کردم) اینا انسان نیستن، انگار خود پیامبرن از بس که خوب و مثبت و کمک کننده به دیگرانن، ذره ای بدی تو وجودشون ندارن، شخصیتشون سفید سفیده. مگه میشه؟:| خیلی غیر طبیعی و رو اعصاب:|

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف

کسی هست اینجا مثل من از دوتا شخصیت اصلی فول متال آلکمیست به شدت بَدش بیاد؟:D هرجا میری تعریف این انیمه رو میکنن ولی من اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. یعنی تو داستان (تا جایی که دیدم، حدودا قسمت 30-35 بعد دراپ کردم) اینا انسان نیستن، انگار خود پیامبرن از بس که خوب و مثبت و کمک کننده به دیگرانن، ذره ای بدی تو وجودشون ندارن، شخصیتشون سفید سفیده. مگه میشه؟:| خیلی غیر طبیعی و رو اعصاب:|
درسته شخصیتشون سفیده ولی تو گذشته بزرگترین تابو و کار ممنوع رو انجام دادن دیگه که همین خودش حسابه و ادوراد هم یکی از کول ترین و باحال ترین کارکترهایی که دیدم و بیشتر از کارکتر هایی مثل لایت و لولوش ازش خوشم میاد البته سلیقه ها متفاوته و سلیقه شما هم محترمه ولی حتما بشین از اونجایی که دراپ کردی ادامشو نگاه کن چون ۱۴ ۱۵ قسمت اخرش بهترین قسمتاشه و یهو اوج خفنی می گیره.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali

113310
113311

----------------------

با اتمام این فصل جوجو یه خلأ خاصی رو احساس میکنم ، بدون سهمیه هفتگی جوجو حجم ماهیچه هام داره کاهش پیدا میکنه ... میخوام برای جلوگیری از این قضیه یه meme master دیگه رو شروع کنم :

113312

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza

باهات موافقم و منم این انیمه رو وسطاش دراپ کردم ولی واقعا از شخصیت اصلی های انیمه های شونن اونقدر انتظار خاصی نمیشه داشت. اکثرا خیلی غیر طبیعی و رو اعصابن:D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

من هر دوشونو خیلی دوست دارم، گوگولی های منن اینا.
چه عیبی داره بچه های خوبی باشن؟ :Thumbsup:

هه هه
تم من روشنه برای همین نوشته هارو درست می بینم معمولا هم رنگ نوشته هامو تغییر می دم برای همون شما درست نمی بینی هه هه :Smoke1:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
View attachment 113310
View attachment 113311

----------------------

با اتمام این فصل جوجو یه خلأ خاصی رو احساس میکنم ، بدون سهمیه هفتگی جوجو حجم ماهیچه هام داره کاهش پیدا میکنه ... میخوام برای جلوگیری از این قضیه یه meme master دیگه رو شروع کنم :

View attachment 113312
من مانگاش دوسال پیش خوندمش!
واقعا اثر توپیه;,so many manly mens. :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر