Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
یعنی اینقدر داغون بود؟؟؟؟؟
اره جدا از ضعیف بودن گرافیک و صحنه های اکشن نسبت به دو فصل اول حذفیات و پرش های داستان واقعا رو اعصاب بود:Wallbash:
ایول فول متال دوباره اول شد:D

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
ایول فول متال دوباره اول شد مثل اینکه شش هزار نفر رفتن و ۱۰ دادن و امتیازش دوباره شد ۹.۲۴
شده مثل قضیه اتوبوسی آدم آوردن واسه رای گیری های استانی ما :D:-"

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
اره واقعا.جدا از ضعیف بودن گرافیک و صحنه های اکشن نسبت به دو فصل اول حذفیات و پرش های داستان واقعا رو اعصاب بود.

ایول فول متال دوباره اول شد مثل اینکه شش هزار نفر رفتن و ۱۰ دادن و امتیازش دوباره شد ۹.۲۴

جریان چیه یهو کلی ادم 0 بدن, یهو کلی ادم بیان 10 بدن!!! مگه میشه:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یعنی اینقدر داغون بود؟؟؟؟؟
غیر قابل وصف ، منم کلا از این جور انیمه های تین ایجر پسند خوشم نمیاد، ولی کلا آنقدر نت رو و شبکه های اجتماعی رو منفجر کرده بودن از این انیمه رفتم دیدم و هر فصل ادامه می‌دیدم بلکه دلیل این همه طرفدار رو بفهمم، هر فصل هم بدتر از فصل قبل ، فصل چهارم سه چهار قسمت دیدم ، بعدش کلا فراموش کردم که همچین انیمه ای رو دنبال میکردم !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اره واقعا.جدا از ضعیف بودن گرافیک و صحنه های اکشن نسبت به دو فصل اول حذفیات و پرش های داستان واقعا رو اعصاب بود.

جدا هنوز به لیست ، انیمه لیست اعتماد دارید؟
مگه بچه بازیه که یهو چند هزار نفر یه شبه برن رای بدن ، این چند هزار نفر کجا بودن تا حالا ! مگه اینکه اکانت جدید ساخته باشن! کلا جدا از اینکه رنکینگ انیمه لیست توسط صاحبان سایت دست کاری میشه! و حتی انیمه های که شش هفت سال پیش جز ۸۰۰-۹۰۰ تا انیمه نبودن هم الان میبینی اومدن جز ۳۰۰ تا اصلا داستانیه! جدا از اینا با یه نگاه به این لیست میتونی راحت متوجه بشی که این رنکینگ هیچ ربطی به محتوا غنی و کیفیت نداره، و بیشتر روی این سه اصل هیجان و و سرگرم کنندگی استوار شده!

جریان چیه یهو کلی ادم 0 بدن, یهو کلی ادم بیان 10 بدن!!! مگه میشه:|
دست کاری خود اداره کنندگان سایته! با همین جا به جایی موقتی کلی بازدید میگیرن

دوستان سینمایی های neon genesis evangelion داستان مجزا از انیمه دارن یا بازسازی هستن؟

وقت تلف کن ترین انیمه تاریخ ، دلیل این همه محبوبیت برای یه انیمه روی نرو و بی سرو ته خصوصا با اون دو قسمت پایانی رو نفهمیدم!

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
جدا هنوز به لیست ، انیمه لیست اعتماد دارید؟
مگه بچه بازیه که یهو چند هزار نفر یه شبه برن رای بدن ، این چند هزار نفر کجا بودن تا حالا ! مگه اینکه اکانت جدید ساخته باشن! کلا جدا از اینکه رنکینگ انیمه لیست توسط صاحبان سایت دست کاری میشه! و حتی انیمه های که شش هفت سال پیش جز ۸۰۰-۹۰۰ تا انیمه نبودن هم الان میبینی اومدن جز ۳۰۰ تا اصلا داستانیه! جدا از اینا با یه نگاه به این لیست میتونی راحت متوجه بشی که این رنکینگ هیچ ربطی به محتوا غنی و کیفیت نداره، و بیشتر روی این سه اصل هیجان و و سرگرم کنندگی استوار شده!

دست کاری خود اداره کنندگان سایته! با همین جا به جایی موقتی کلی بازدید میگیرن

وقت تلف کن ترین انیمه تاریخ ، دلیل این همه محبوبیت برای یه انیمه روی نرو و بی سرو ته خصوصا با اون دو قسمت پایانی رو نفهمیدم!

انصافا من هر جور می شمرم هیجان و سرگرم کنندگی دو تا بیشتر نیستا :-?:D
-------------
قسمت 19 kimetsu no yaiba کرک و پرم ریخت :-"
نزوکو و تانجیرو همینطور پیش برن به بهترین زوج خواهر برادری تو انیمه ها پتانسیل دارن تبدیل بشن...

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
قسمت 19 Demon Slayer چقدر خوب بود \m/، خدا کنه کیفیتش رو همینطور نگه دارن.[-o<

شرمنده کسی از دوستان چیزی درباره سیزن بعدی Haikyuu!! جایی شنیده؟ممنون
هایکیو فصل ۴ تایید شده ولی تاریخ دقیق پخشش معلوم نیست ولی کاش فصل ۴ هاجیمه نو ایپو رو هم می ساختن واقعا حیف شد دیگه نساختن.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
انیمه Toradora رو دیروز تموم کردم کار خیلی خوبی بود ولی خیلی بد تموم شد!یدفعه اصلا نفهمیدم قسمت 25 اخرین قسمت انیمه هستش :Dیه نقد کوچیک دارم بهش هرکی دیده انیمه رو بخونه
اوایل انیمه خیلی خوب شروع بعد ولی یدفعه اوسط انیمه دراما یا تراژدی بوجود اومد که به نظرم بد نبود ولی نتونست شخصیت هارو بهم نزدیک کنه!!بعد از اون بدتر ریوجی یدفعه به همه لینک شد و همه هم عاشق ریوجی شدن!ولی اخر سر طرف میاد اون دختری که کمتر بهش اهمیت میداده رو .... انتخاب میکنه و بقیه هم خوشحال خندان از این انتخاب راضی میشن:|:-??رسما اخر انیمه بجای این که هاپی اندینگ باشه یدفعه میبینی همه فدای یکنفر شدن و تمام!من خیلی دلم می خواست ریوجی با امی باشه واقعا از بین همه اون دختر ها تک بود و رو راست احساستش رو به ریوجی می گفت اینم خودش رو نفهمی زده بود ولی سره کوشیدا قشنگ گرفت مطلب رو!!از اون طرف کوشیدا از اول تا اخر ماسک یه ادم ابله رو به صورتش زده بود و یا همین تایگا از تا اخر انیمه این همه ریوجی بهش کمک کرد و.... ولی باز دلش با یکی دیگه بود یدفعه چرخش 180 درجه ای زد با کلی داد و فریاد و... گفت عاشق ریوجی هست بعد ریوجی رو پاس میداد به کوشیدا نه تو برش دار:D من گه دلم برای امی شدیدا سوخت واقعا ریوجی در حق اش نامردی می کرد و تبعیش قائل میشد
خلاصه انیمه بدی نبود اویل عالی شروع شد ولی بعد از رد کردن نصف قسمت ها شروع به افت میکنه ولی نه سقوط ازاد:D اخرش هم متوسط رو به بد تموم کرد!
امتیاز من به انیمه 7/10 هست و پیشنهاد میشه به کسایی که دنبال یه کمدی رومنس مدرسه ای هستن!!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من فصل سه Attack on titan رو هنوز نگاه نکردم یعنی واقعا اینقدر خوب بود که داشت جای Fullmetal Alchemist عشق منو می گرفت؟ ~X(
حالا لایق شماره 1 بودن یا نبودنش بحث دیگه ایه، ولی فصل 3 aot بدون شک توی top 10 انیمه های سریالی ساخته شده هست!
هم اینکه از نظر داستانی یکی از بهترین بخش های مانگا هست و هم اینکه استدیوی سازنده واقعا کم نزاشتن و کیفیت انیمیشن ها و ... فوق العاده بالاست.

خلاصه اینکه اب دستته بزار زمین برو ببینش :D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
حالا لایق شماره 1 بودن یا نبودنش بحث دیگه ایه، ولی فصل 3 aot بدون شک توی top 10 انیمه های سریالی ساخته شده هست!
هم اینکه از نظر داستانی یکی از بهترین بخش های مانگا هست و هم اینکه استدیوی سازنده واقعا کم نزاشتن و کیفیت انیمیشن ها و ... فوق العاده بالاست.

خیلی خشنه آخه همه دارن تیکه تیکه می شن، دو فصلشو به زور نگاه کردم ~X(
هفته پیش داشتم Sword Art Online نگاه می کردم بدک نبود.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف

چرا فقط فصل ۳ به نظر من تمامی فصل های اتک جزو ۱۰ تا انیمه برتر هست.

خیلی خشنه آخه همه دارن تیکه تیکه می شن، دو فصلشو به زور نگاه کردم ~X(
هفته پیش داشتم Sword Art Online نگاه می کردم بدک نبود.
من که خیلی با خشونت حال می کنم در حدی که Hellsing Ultimate رو دو بار کامل دیدم صحنه های اکشن اتک هم از لحاظ گرافیکی و طبیعی بودن و خشونت فوق العادست و هر بار که می بینم حال می کنم بخصوص سلاخی کردن های لیوای رو(که کلا ۳ تا بود) راحت بالای ۳۰ بار نگاه کردم

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من که خیلی با خشونت حال می کنم در حدی که Hellsing Ultimate رو دو بار کامل دیدم صحنه های اکشن اتک هم از لحاظ گرافیکی و طبیعی بودن و خشونت فوق العادست و هر بار که می بینم حال می کنم بخصوص سلاخی کردن های لیوای رو(که کلا ۳ تا بود) راحت بالای ۳۰ بار نگاه کردم

یاعلی B-(

من انیمه اکشن دوست دارم مثل Fullmetal Alchemist, Hunter x Hunter و My Hero Academia یا انیمه های ورزشی مثل Kuroko no basuke و Haykyuu ;;)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یاعلی B-(

من انیمه اکشن دوست دارم مثل Fullmetal Alchemist, Hunter x Hunter و My Hero Academia یا انیمه های ورزشی مثل Kuroko no basuke و Haykyuu ;;)

هه... فکر کن یکی بگه از انیمه های خشن خوشش نمیاد و هانتر هانتر دوست داشته باشه

Such an Irony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر