Alpha Protocol, X360 Version

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ای بابا یعنی یکی نیس بیاد یه چیزی از بازی بگه که ما رو شیفته ی اون کنه ؟ اینو میدونم که سبکش ار پی جی هستو تو مایه مس افکت اکشن داره(منظورم اکشن ار پی جی هست)مخفی کاریشو هم که از پدر بزرگ مخفی کار ها سم فیشر به ارث برده ولی فک نکنم به با حالی اون باشه.من الان سر دو راهی موندم گیم اسپات به این داده 6.5و به PRINCE 5داده 7.5 امروز میخواستم برم شاهزاده ایرانی رو بخرم دیدم این تاپیکشو زدین حالا من گیر کردم الفا پروتوکول رو بگیرم یا پرینس رو؟(ببخششید بحث رو عوض کردم ولی لطفا جواب بدین)

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
ای بابا یعنی یکی نیس بیاد یه چیزی از بازی بگه که ما رو شیفته ی اون کنه ؟ اینو میدونم که سبکش ار پی جی هستو تو مایه مس افکت اکشن داره(منظورم اکشن ار پی جی هست)مخفی کاریشو هم که از پدر بزرگ مخفی کار ها سم فیشر به ارث برده ولی فک نکنم به با حالی اون باشه.من الان سر دو راهی موندم گیم اسپات به این داده 6.5و به PRINCE 5داده 7.5 امروز میخواستم برم شاهزاده ایرانی رو بخرم دیدم این تاپیکشو زدین حالا من گیر کردم الفا پروتوکول رو بگیرم یا پرینس رو؟(ببخششید بحث رو عوض کردم ولی لطفا جواب بدین)
تو صفحه ی قبل یه توضیحی از بازی نوشتم. این دو تا بازی اصلا سبک های مختلفی دارن هر کدومشو حوص کردی بگیر!!!!:p

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
خب بازیو برای بار اول تموم کم گفتم بد نیست بیام منم نظرمو بگم
این بازی چیزی نیست که بخوام بگم بده بیشتر مساله اینه که با وجود همه تاخیراش بازم یه جورایی نیمه کاره مونده ... پر از باگا و ایرادای گرافیکی و مشکلات هوش مصنوعیه ... ولی خب اگه قرار به پیشنهاد دادن بازی باشه بذارین اینطوری بگم که اگه مثل نصف بچه های فروم بازیو تموم میکنین بدون اینکه اخرش بفهمین لیلی زن بود یا مرد و کلا نه یه کلمه از داستانو نمیفهمین و اهمتیم نمیدین خدایی خریدنش پول حروم کردنه براتون ولی اگه دنبال بازیایی هستین که دستتونو توی شکل دادن داستان باز بذاره ونحوه انجام ماموریتارو کامل دست خودتون بده فکر کنم بتونین برای چند ساعتم که شده از ایرادای بازی چشم پوشی کنین

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
شما Prince رو بگیری خیلی بهتره

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
پرینس رو بگیري بهترههههههه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
15 تا 20 ساعت تقریبا.
منم بازی رو تموم کردم درسته بازی اشکالات زیاد داشت ولی به نظر من خیلی سرگرم کننده بود. من که می گم ارزش بازی کردن رو داره دوستان.:-"

سبک بازی چه طور هست ؟
یعنی اکشن بازی زیاده یا بیشتر صرف rpg و مخفی کاری و بقیه شده ؟

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
بالاخره منم این بازی رو امتحان کردم فقط 15 دقیقه بازی کردم و باید بگم خیلی بازی افتضاح هست.
گیم پلی که ماشالا هیچ نو آوری نداشت و اصلا سرگرم کننده نیست.
داستان هم که واقعا بد روایت میشه طوری که من اصلا نفهمیدم قضیه چیه کلا 2 تا سکانس نشون داد اونم 30 ثانیه ای بدون هیچ حرف و سخنی!
گرافیک هم در حد 2 نسل قبل ( PS1 )!
هوش مصنویی که دیگه حرف نداره من یه تیکه اومدم رد کنم 50 بار Spot شدم.
دشمن ها هم یه Health دارن اندازه غول بازی God of war.

حالا خوب شد دانلود کردم و پول بابت بازی ندادم که دلم بسوزه چون اصلا ارزش نداره الکی هی نگید اگر بری جلو قشنگ می شه!

آخرین ویرایش:

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
گرافیک پایین هست ولی نه در حد PS1 که
آره راست میگی الان که فکرش رو می کنم میبینم گرافیک PS1 از این بهتر بود :biggrin1:
پس ویرایش شد : گرافیک بازی در حد Sega ! ;):biggrin1:

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سبک بازی چه طور هست ؟
یعنی اکشن بازی زیاده یا بیشتر صرف rpg و مخفی کاری و بقیه شده ؟
ببین همه جور بخوای میتونی mission انجام بدی سر حرف زدن می تونی سری اسلحه بکشی یارو رو زرتی بکشی یا تهدیدش کنی یا به صورت زیرکانه وارد عمل شی و باهاش دوست شی. در مورد اکشن هم می تونی مخفی و همه رو silent بکشی و هم می تونی shotgun رو وردی دهن ملت سرویس کنی دیگه خود دانی!!!!!!

آخرین ویرایش:

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
این بازی اینقدر هم بد نیس که هی میزنین تو سرش در حده خودش بازیه قابل قبولیه.... هر بازی که می آد بیرون که نباید مثه SC یا AW آس آس باشه. این بازی واقعا می تونه سرتون و گرم کنه من الان دوباره دارم میرم یک کلاس جدید هم به نام vetern باز شده که همه ی قدرت هاتون تا نصف آپگریده. یک انتخاب دیگه هم تو مکالمه هاتون دارین. پس اونقدر جالب بوده که من دارم دوباره میرم دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر