Alpha Protocol, X360 Version

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:biggrin1:به نظر من بهترین بازی ار پی جی مدرن همین الفا پروتوکل هست منم خریدم بازی هم گرافیکش عالیه(از نظر من) هم گیم پلیش توپه(شبیه متال گیر بازم از نظر من)و درجه سختیش بالاست . ولی گه گاهی دشمنا چت میزنن

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
:biggrin1:به نظر من بهترین بازی ار پی جی مدرن همین الفا پروتوکل هست منم خریدم بازی هم گرافیکش عالیه(از نظر من) هم گیم پلیش توپه(شبیه متال گیر بازم از نظر من)و درجه سختیش بالاست . ولی گه گاهی دشمنا چت میزنن

پی کلا باید 10 میگرفت از نظر شما
این همه هم که دارن میگن خوب نیست ، وسایتها هم گفتن خیلی افتضاحه
پس الکی میگن به نظر شما؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
موندم بعضي ها نظر ميدن با نظر اونها رو ميده !! :confused::biggrin1:

واقعا برام سواله : اين نظرات رو از كجاشون ميارن ؟! :biggrin1:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
موندم بعضي ها نظر ميدن با نظر اونها رو ميده !! :confused::biggrin1:

واقعا برام سواله : اين نظرات رو از كجاشون ميارن ؟! :biggrin1:
جناب دکتر:biggrin1:من حوصله سر و کله زدن با شما ها رو به دلایل معلومی ندارم پس اگه بعد از 12 بار خوندن پست من جمله ی نظر شخصی منه رو ندیدی (همون که تو پرانتزه ) باید یه فکر دیگه بکنی من از اکشن ار پی جی خوشم میاد اینم عالیه ولی لایق نمره 7.0 هستش میدونی مث چی میمونه یه نفر که از بازی فرار از زندان خوشش میاد همه مسخره اش کنن(خودمو نمیگم چون اون نمره 2 هم زیادش بود)پس بحث رو تموم کنین هر کسی هم یک نظر داره شما به چروک لباس ها هم دقت کن حرکت که میکنن چروک ها هم تکون میخورن مثل pes 2008تمومش کنین لطفا.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
جناب دکتر:biggrin1:من حوصله سر و کله زدن با شما ها رو به دلایل معلومی ندارم پس اگه بعد از 12 بار خوندن پست من جمله ی نظر شخصی منه رو ندیدی (همون که تو پرانتزه ) باید یه فکر دیگه بکنی من از اکشن ار پی جی خوشم میاد اینم عالیه ولی لایق نمره 7.0 هستش میدونی مث چی میمونه یه نفر که از بازی فرار از زندان خوشش میاد همه مسخره اش کنن(خودمو نمیگم چون اون نمره 2 هم زیادش بود)پس بحث رو تموم کنین هر کسی هم یک نظر داره شما به چروک لباس ها هم دقت کن حرکت که میکنن چروک ها هم تکون میخورن مثل pes 2008تمومش کنین لطفا.

نظره شما كاملا محترمه ! درضمن من پست شمارو نقل نكردم كه شما پست من رو نقل كردي و ...

به هرحال اتفاقيه كه افتاده ! جسارت نباشه ولي واقعا موندم چه طور با اين بازي حال كردي ؟! :confused:

درضمن بحثي نبوده - فقط يه گپ و گفت دوستانه بود !!! پايان.

PµήЇЅнёҐ

کاربر سایت
Sep 7, 2009
28
سلام
من بازی رو تموم کرد:((م وقتی از اول می خوام بازی کنم نمی شه با همون مشخصاتی که بازی تموم شد شروع کنم ؟(اخه کلی ضد تیر و مسسل خریده بودم 3 تا از توانایی هام هم به حداکثر رسیده بود) راستی چرا veteran تو بخش مشخصات فرد آزاد نشده ؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام
من بازی رو تموم کرد:((م وقتی از اول می خوام بازی کنم نمی شه با همون مشخصاتی که بازی تموم شد شروع کنم ؟(اخه کلی ضد تیر و مسسل خریده بودم 3 تا از توانایی هام هم به حداکثر رسیده بود) راستی چرا veteran تو بخش مشخصات فرد آزاد نشده ؟

برای باز کردن Veteran حتما باید بازیو با پیش زمینه Recruit بری تموم کردن بازی با چارتا پیش زمینه دیگه بازش نمیکنه ... عوضش اگه بازش کنی همون اول 120 امتیاز برای اپگرید کردن کاراکتر بهت میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر