Alice: Madness Returns | XBox 360 Thread

دوستان سبک بازی ماجراجوییه یا اکشنه؟؟؟
یه توضیحی میدید در مورد گیم پلی....

گیم پلی بازی که تیریپ H&S هستش یه جورایی :d یه چاقو داری با اون مبارزه تن به تن میکنی خیلی جالب هم هستش و یه چیزی میده بهت نمیدونم دقیقا اسمش چیه یکی از وسایل آشپزخونه باید باشه که در نقش Gatlin Gun هستش :d خیلی خفنه با اون میشه از دور تیر زد و کلا طراحی جالبی داره . Jump زدن هم داره ازینور به اونور دیگه بیشتر ازین بگم حال نمیده بگیر بازی کن خوبه میرزه

دوستان بازی: (اسپویل اسلحه ها و چپتر ها :دی)

6 چپتر داره، و 5 تا اسلحه، چاقو، بمب تایمی، سر اسب اسباب بازی (برای حمله های سنگین، یک مسلسل که در اصل از همین وسایل آشپزخونه هست و یک قوری که میشه باهاش شلیک کرد و آبجوش میریزه.
همه ی اسلحه های بازی به غیر از بمب آپگرید میشن :دی

در کل بازی خوبیه، توصیه میشه خریدش :دی

به نظر من بهترین بازی فانتزی>:d< و معمو لا بازی هایی که از روی کارتون میسازند زشت است:( ولی این بهترین است:"> غیر از من کسی تموم کرده:d

به نظر من بهترین بازی فانتزی>:d< و معمو لا بازی هایی که از روی کارتون میسازند زشت است:( ولی این بهترین است:"> غیر از من کسی تموم کرده:d
آره بازی خیلی زیبایی هست، ولی از روی کارتون یا فیلم ساخته نشده!

نه من در حال تموم کردن هستم، حالا بگو چقدر طول کشید؟ :دی

این بازی رو 360 شماره قبل هم داشته؟؟؟
اگه آره این شماره ادامه ی اونه؟؟
نسخه ی اول اسمش American Mcgee Alice بود.اگر اشتباه نکنم سال 2001 اومد.این ادامه ی همونه و اتفاقا داستان خود بازی هم ده سال بعد از اونه.بازیه اوله علاوع بر H&S,به شدت تم horror داشت ولی این نداره ولی هنوز فضای سورئال آشنای آلیس تو بازی هست.اصولا آلیس داستان شادی نیست,همیشه این فضای گرفته رو داشته.تو این سری بازی ها که american mcgee ساخته بیش از پیش هم شده...

• Like
Reactions: BehzaDG
خوب بود من که باهاش حال کردم بخصوص با قیافه اون گربه پیشنها میکنم حتماً بازی کنین
فقط این فونت زیرنویسش یه کم ریز بود نتونستم قیقاً داستانش رو بفهمم
اگه یکی از دوستان لطف کنه داستان این نسخه رو بگه که ممنون میشم

از رو کارتون نساختن که!آلیس یه افسانه ی بریتانیاییه...مثل اینکه بگی Batman:AC زو از رو فیلم ساختن....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or