Alice: Madness Returns | XBox 360 Thread

ديگه زيادي طولانيش كردن به نظر من بازي ايده ي جديد و خلاقانه اي نداره و گيم پلي يكنواختي داره ...
در واقع هر مرحله اي كه عوض ميشه فقط كمي محيط تغيير مي كنند و لباس آليس ! گرافيك بازي هم زياد جالب نيست ولي به سبك و سياق اين بازي مي خوره !
الان اواسط چپتر 4 هستم و صرفا ً به خاطر نداشتن بازي ديگه مجبوري دارم تحملش مي كنم ...

ديگه زيادي طولانيش كردن به نظر من بازي ايده ي جديد و خلاقانه اي نداره و گيم پلي يكنواختي داره ...
در واقع هر مرحله اي كه عوض ميشه فقط كمي محيط تغيير مي كنند و لباس آليس ! گرافيك بازي هم زياد جالب نيست ولي به سبك و سياق اين بازي مي خوره !
الان اواسط چپتر 4 هستم و صرفا ً به خاطر نداشتن بازي ديگه مجبوري دارم تحملش مي كنم ...
خدایی گرافیک هنری بازی خیلی خیلی خوبه!
تو همه سایتایی که من خوندم میگفتن بازی تو هر چیتر انقدر تغییر میکنه که آدم حال میکنه و خستگی ــش درمیره:دی
بازی هم که 5 چیتر بیشتر نیست و لی 15-20 ساعت ــه:دی

یه سوال داستانی :
دوستانی که بازی را تمام نکردند نخوانند :
خطر اسپویل :
1- دوستان آخر بازی وقتی آلیس اون کلید طلایی ( ششمین کلید ) رو از اون یارو گرفت مگه در حالت واقعی نبود !؟ پس یعنی آلیس واقعا ً اونو در واقعیت هل داد زیر قطار و کشت !؟ 2- و چرا اون گربه آخر بازی به آلیس گفت که دیگه نمی تونه به خونش برگرده !؟

خب بازی دیشب تموم کردم
نمیدونم بنظرم چپتسر 2 و3 خیلی شبیه هم بود در واقع همه دشمن ها شبیه هم بودن ولی فقط شکلشون تغییر داده بودن به نظرم هر چپترش طولانی و خسته کننده بود اگه کمترش میکردن خیلی بهتر می شد
گرافیکش معمولی بود ولی از نظر هنری خیلی خوب بود ولی گیم پلی بازی من اذیت کرد مخصوصا تو بعضی از پرش ها گریه من درآورد :|
کلا تو بی بازی بازی خوبی هست ولی 2ماه دیگه هیچ بنی بشری سراغش نمیرفت :d
من تو این آخر بازی موندم چی شد همین سوال جناب مولانا دارم البته فهمیدم نسخه دیگری هم داره بازی و ادامه داره زیادی تابلو بود ولی چی شد آخرش دقیقا؟

خب بازی رو تموم کردم - عالی بود - واقعا خستگیم دررفت بعد این همه بازی سنگین و شوتر خشن - همچین بازی با این گرافیک زیبا و متنوع و طولانی واقعا لازم بود برای آماده شدن برای عنوان هایی مثل Gears of war3 و ...

گیم پلی به نظرم خوب بود - گرافیک هنری عالی بود - اونیکی گرافیک که معمولا میمیرن برای معمولی بود - موسیقی بازی هم به نظرم چیزه خاصی نداشت ولی تقریبا راضیم کرد - تنوع سلاح ها کم بود - به نظرم به غیر از چپتر6 اون 5 چپتر

میتونست 4تا هم بشه - و اگه این کار رو میکردن و بیشتر رو قسمتهای دیگه وقت میزاشتن واقعا فوق العاده میشد - بازی باگ داشت (با توجه با بازی هایی که الان تولید میشن باید بگم متاسفانه خیلی باگ داشت)

درجه سختی بازی هم به نظرم خوب بود - ولی درکل واقعا از این بازی لذت بردن و امیدوارم هرچه زودتر خبرهای جدیدی از شماره بعدیش بخونم . . . امتیاز هم 8.5

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or