Alice: Madness Returns | XBox 360 Thread

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان میشه توی این تاپیک راهنمایی بخوام؟
من توی اون مرحله ی ورق گیر افتادم.اونجایی که دو تا از اون پدال ها هست یکی رو بزنی در روبه رویی رو باز میکنه اون یکی رو بزنی اون پله نا مرئی رو میاره پایین
من وقتی در رو میزنم باز شه و ÷له رو میارم ÷ایین تا میام برسم به در دیر میشه و در دوباره بسته میشه.:(
باید چیکار کرد که سریع به در برسم.؟
نزدیک یه ساعت تلاش کردم هیچ جوره نمیتونم به موقع بهش برسم:(

از حرفهات معلومه که میدونی چطور به در برسی پس این رو بخیال
باید خیلی سریع عمل کنی وقتی هم که به در میرسی تقریباً داره میبنده باید سریع LB رو بزنی که کوچیک بشه و از زیر در رد بشی( بازم میگم باید خیلی سریع عمل کنی)

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

عجب چیز شاخیه این بازی ...

مهم نشدن این تاپیک، یه ننگه واسه بازی سنتر و اعضای تحریریه و ناظم ها و ....
قول میدم اگه این بازی رو با همین سبک و سیاق یه شرکت اسم و رسم دار میساخت، الان نصف اعضای این فروم ، آواتار و امضاشون عکس این دختره، آلیس بود ....

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بازی چقدر طول میکشه؟
من بازی شروع کردم به نظرم خیلی فوق العاده هست شاید گرافیک بالایی نداشته باشه ولی واقعا عالی کار شده

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
بازی چقدر طول میکشه؟
من بازی شروع کردم به نظرم خیلی فوق العاده هست شاید گرافیک بالایی نداشته باشه ولی واقعا عالی کار شده
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 15 ساعتی بشه !!
ولی اواسط بازی خیلی خسته کننده میشه !! به نظرم !!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام علیکم...

عجب چیز شاخیه این بازی ...

مهم نشدن این تاپیک، یه ننگه واسه بازی سنتر و اعضای تحریریه و ناظم ها و ....
قول میدم اگه این بازی رو با همین سبک و سیاق یه شرکت اسم و رسم دار میساخت، الان نصف اعضای این فروم ، آواتار و امضاشون عکس این دختره، آلیس بود ....
هر چند قول داده بودم به خودم که دیگه پست های شما رو نقل و قول نکنم,ولی فقط برای افزایش اطلاعاتتون,کارگران بازی کم کسی نیست.همه هم می دونن که سازنده ی بازی آدم شاخیه.جناب american mcgee تو ساخت quake دست داشته.

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

بازی رو تموم کردم...

اگه فقط به عنوان یه بازی بهش نیگا کنیم، هیچی کم نداره... ولی نمیشه از مضمون به سادگی رد شد...

از لحاظ مضمون، یه بازی به شدت بد و ضعیفه که یه سری خرافات رو تزریق میکنه، اونم با 20 - 30 ساعت گیم پلی...

فصل QUEEN بهترین فصل بازیه...همین یه فصل یکی از سه بازی برتر تاریخ گیم از نظره منه...

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
515
نام
حمید رضا
سلام بر همه بزرگان.

آقا من وقتی بازی رو میریزم رو هارد بازم بازی رو از رو DVD میخونه!!!

میشه راهنماییم کنین مشکل از چیه؟!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام بر همه بزرگان.

آقا من وقتی بازی رو میریزم رو هارد بازم بازی رو از رو DVD میخونه!!!

میشه راهنماییم کنین مشکل از چیه؟!!
اگر هاردت اكسترناله طبيعيه !!
بعضي بازيا روي اكسترنال اين مشكلو داشتن
از جمله مورتال كامبت

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
515
نام
حمید رضا
اگر هاردت اكسترناله طبيعيه !!
بعضي بازيا روي اكسترنال اين مشكلو داشتن
از جمله مورتال كامبت
نه هاردم اکسترنال نیست . رو هارد خود کنسول میریزم .
با بازی های دیگه مشکلی ندارم فقط این اینجوریه!!!!

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
منم دیشب این بازیو تمام کردم و به نظرم بازی خوبی بود و خوشم اود البته بازی نواقصی هم داشت و شاید به قول BEHESHTeBARIN خرافاتی را هم به ادم تزریق میکرد و بعضی از مراحلش سخت و اعصاب خرد کن بود ولی در کل من از این بازی خوشم اومد

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خیلی وقت بود این بازی رو گرفته بودم و متاسفانه وقت شروع کردنش رو نداشتم - امروز موفق شدم و 2تا چپتر رفتم و باید بگم تا اینجا که فوق العادست فقط گرافیک درحده خوب یا متوسطه که میتونستن

بیشتر روش کار کنن - موسیقی عالی - گرافیک هنری واقعا عالی و لذت بخش - تنوع در بازی تا اینجا عالی - البته همه اینایی که گفتم واسه همین 2چپتر بود و واسه قضاوت کلی هنوز خیلی زوده . . .

ولی اگه اینجوری پیش بره خیلی دوست دارم به بازی امتیاز 9 یا 9 به بالا بدم ! . . .

راستی کسی خبر داره میانگین امتیاز این بازی از سایتها چند بوده ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,893
نام
SubZero
salam
بازیو روی هارد نصب کردم ولی بازم از رو dvd بازیو میخونه.چرا؟؟یعنی درایو در حال چرخیدنه حین بازی...........
کمک...............

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام
منم بازی رو تموم کردم
میشه گفت بازی خلاقانه س مخصوصا تو طراحی محیصش . اما نمادهای فراماسونری چقدر تو این بازی بیداد میکنه ! مرحله ی آخر دیگه به اوج میرسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر