Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,236
نه. دی پد راست بزن عوض میشه. من خودم چند دقیقه گیر کردم اینجا :D
درست نشد. باگ خورده بود.از چک پوینت قبلش هم رفتم باز درست نشد.محبور شدم کل سیو ها رو پاک کردم از اول برم.خیلی روی معما ها وقتم گرفته شده بود.کل مپ ها رو شخم میزدم.این باگ ضد حال بدی بود.دوباره باید وقت بزارم !!!

حالا جدای از این صحبتا این سم لیک چرا اینقدر نچسبه تو بازی.8-|زوری خودشو چپونده تو بازی:))

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,758
درست نشد. باگ خورده بود.از چک پوینت قبلش هم رفتم باز درست نشد.محبور شدم کل سیو ها رو پاک کردم از اول برم.خیلی روی معما ها وقتم گرفته شده بود.کل مپ ها رو شخم میزدم.این باگ ضد حال بدی بود.دوباره باید وقت بزارم !!!

حالا جدای از این صحبتا این سم لیک چرا اینقدر نچسبه تو بازی.8-|زوری خودشو چپونده تو بازی:))
انگار فقط میخواستن آخر عمری یه بار دیگه نقش مکس پین رو به جیمز مک کفری بدن

• Sad
Reactions: mohsen2019

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
617

اتفاقا برای من هم نوستالژی و هم جذاب بود من دوست دارم برای ریمیک مکس پین هم از چهره خود سم استفاده بشه اصلا با چهره مکس پین 2 و مخصوصا قسمت سوم حال نکردم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
حالا که گفتی منم یه Unpopular opinion ول بدم وسط تاپیک :-"

مشکل از سم لیک نبود، قیافش به نقشش میخورد اما مرحوم James McCaffrey واقعا بنظرم جذاب نبود اینجا، اصلا مدل صحبت کردنش حس واقعی بودن نمیداد حداقل برا من.
تو مکس پین خیلی خوب بود چون بیشتر حالت راوی داشت و صداش به ابهت مکس پین میخورد اما اینجا دیالوگاش حالت شعار مانند داشت بجای اینکه حس مکالمه داشته باشه.

برعکس خود alan wake که هم بازیگر هم وویس اکترش معرکه بودن.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,236
داستان بازی جالبه...بازی خیلی خوب حس ترس رو القا میکنه .محیط ها جالب طراحی شدن.پازل ها واقعا جذاب کار شدن.گرافیک بازی عالیه.حس نسل نهمی بودن رو میده....ولی بعضی جاها جالب نیست.فیزیک و صدا گزاری و مخصوصا گان پلی بازی عالیه واقعا.با سیستم سینمایی بازی کنید پشماتون میریزه از کیفیت صدا گذاری...
اما بازی جوریه که میبرت لب چشمه و تشنه برت میگردونه.!!!!!ای کاش گیم پلی بازی چالشی تر میبود!!!از اول بازی تا اخر بازی با یک کراس باو دارم بازی رو میرم.!!تو هر محیطی میری دو تا انمی بیشتر تو بازی نگذاشتن.!!!!!! این همه اسلحه جذاب تو بازی طراحی شده ولی رسما استفاده خاصی ازشون نمیشه تو بازی ...!!بعضی اوقات از چک پوینت قبلی میرم تا یک کم بیشتر از گان پلی بازی لذت ببرم!!!

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,866
چند وقت پیش این بازی رو بعد 23 ساعت تموم کردم و از این تایم فکر کنم 13 ساعتش رو مشغول فیلم دیدن و ایستادن در یک نقطه و گوش دادن به دیالوگ و ... بود . بازی 7 تا 8 ساعت گیمپلی داره و جععا کلا دو سه ساعت گان پلی داره . برعکسش بازی مثل Dead Spase چیزی حدود 90 در صدش گیمپلی هست و 10 در صد کات سین و .. .

گرافیکش روی ps5 از نظر جزییات در سطح last 2 نبود و تاریکی توی بازی بیش از حد بود و وقتی نور بازی رو زیاد میکردم نور چراغ قوه هم خیلی زیاد میشد و تصویر بهم میریخت و بعضی ابجکتها توی نور دیده نمیشد .

در مورد باس آخر دوس داشتم خودم مبارزه میکردم میکشتمش نه این که توی فیلم کشته بشه

این بازی اگر فیلم یا سریال بود جزابتر میشد ولی بعنوان گیم جای کار داشت .

امیدوارم دنیای max payne رو دیگه انقدر پیچیدش نکنن گیمپلی رو در اولویت بذارن

یه مورد دیگه یادم رفت در مورد خود الن ویک که اسم بازی روی اون هست و دوس داشتم مهره سنگینتر و تاثیر گذارتر می بود ولی در عمل سگا اندرسون وزنه سنگینتری هست توی بازی نسبت به آلن

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,236
خوب بازی تموم شد.داستان بازی جالب بود و پر از قافلگیری.احساس میکنم یک مقدار الکی پیچیدش کرده بودن
به نظرم بازی پازل محور بود.
بیشتر وقتم سر همین پازل ها صرف شد.جالبم طراحی شده بودن.محیطهای بازی گیرا و خوفناک طراحی شده بودن و حس ترس رو بهت میدادن ..
گرافیک و انیمیشن ها نسل نهمی بودن. اسلحه ها جالب طراحی شده بودن ولی بیمصرف.رسما با همون کراس باو از اول تا اخر با همون رفتم.نمیدونم این همه اسلحه برای چی بود.هر چک پوینیتی دو تا انمی بیشتر ظاهر نمیشد... با کراس باو میزدیشون دوباره تیر ها رو از روی جسدا برمیداشتی:D!!!!!در کل تجربه جالبی بود.یک نکته اینکه بازی ارزش تکرار مجدد نداره.
به نظرم هنوزم مکس پین با اختلاف بهترین اثر ریمیدی هستش..یک اثر سراسر اکشن با داستانی گیرا

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,181
نام
Ahmad
دی ال سی Night Springs که امروز منتشر میشه شامل 3 اپیزود هست با محوریت سه شخصیت:
-Tim Breaker .......The Actor
-Jesse Faden........The Sibling
-Rose Marigold -........The Waitress

Photo Mode جدید هم خواهیم داشت با آپدیت

تریلر:

View attachment Alan Wake 2- Night Springs DLC - Official Reveal Trailer.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر