Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
t_alanw_excl_policee_gp_gt_54iu_pt2_hd_wmv_snapshot_02_32_2009_11_25_20_15_53.jpg
باورتون میشه این عکس رو از گیم پلی بازی گرفتم؟
واقعا نمیشه بازیی رو برای این نور پردازی رقیب دونست!
فقط یه ذره تکسچرها تو محیط بسته ضعیف بودن که فکر میکنم تا زمان عرضه بازی خیلی مونده و تا اون وقع درست میشه! هر چند که برا من مهم نیست! برای من جو و داستان مهمه! انصافا از اون داستان پردازی هاست که تا ابد تو ذهنت میمونه!
یه تیکش هست تو ارتفاع هستین و پلیس ها با سگ دارن دنبالتون میگردن!
به قدری این صدای سگها طبیعی و با کیفیت هست که یه لحظه احساس کردم تو اون جنگلم!

آخرین ویرایش:
در سال 2010 بازیهای Top زیادی روی هردو کنسول عرضه میشن پس بهتره از الان انقدر زود جو زده نشید.
در مورد AW :
گرافیک این بازی شاید بگم کم اهمیت ترین و پایینترین قسمتشه! من همیشه با داستان و شخصیت پردازی بازیهای Remedy زندگی کردم و مطمئنا این بازی از این نظر به قول معروف میترکونه!:biggrin1: مخصوصا اینکه حتی خود Remedy هم از کار خودش فوق العاده راضی و هیجان زدست. سم لیک (نویسنده بازی) هم یادمه گفته بود که مطمئن باشید داستان AW فراتر از یه بازی خواهد بود.
حالا همش گرافیک گرافیک کنید.:biggrin1:

از نظر گرافیک هم هنوز خیلی زوده بهترین بازی سال رو انتخاب کنید!! هنوز خیلی بازیها مثل Halo Reach و ... نمایش داده نشدند و معلوم نیست گرافیکشون در چه سطحیه.

اگه بیشتر در مورد داستان صحبت بشه فکر کنم خیلی بهتره نا سلامتی یه جورایی کل بازی رو داستانشه.:biggrin1:

اتفاقا بخش اصليه يه بازي گيم پلي هستش ! داستان كه تو كتاب و فيلم و اين چيزا ريخته :biggrin1: البته خدارو شكر AW يه بازيه كامل هستش !

هر کی این کارو کرد دستش درد نکنه.دوستان اگه یه کم در مورد داستان جامع تر توضیح بدن خیلی خوب می شه.یعنی همین مطالب پراکنده رو یکی جمع و جور کنه و یه مطلب جامع بنویسه.

داستان این بازی که انقدر توضیح داده شده دیگه باید به جزییاتش رسید ولی فکر نمیکنم تا زمان ریلیز بازی چیزه بیشتری از بازی بگن.ولی مثل اینکه alan خیلی هم بیگناه نیست یعنی مثل اینکه بعضی جاها میتونه قاتل هم باشه.حالا اگه اشتباه کردم تصحیح بفرمایید.

داستان این بازی که انقدر توضیح داده شده دیگه باید به جزییاتش رسید ولی فکر نمیکنم تا زمان ریلیز بازی چیزه بیشتری از بازی بگن.ولی مثل اینکه alan خیلی هم بیگناه نیست یعنی مثل اینکه بعضی جاها میتونه قاتل هم باشه.حالا اگه اشتباه کردم تصحیح بفرمایید.
شما برای چی اینطوری فکر می کنی ؟ تا اونجایی که من میدونم این مامور FBI ( نایتنگل اسمش بود فکر کنم )هست که فکر می کنه همه اتفاقات شهر زیر سره الن هست در صورتی که بار ها در تریلر های دیدم راستی رو نیرو های تاریکی از بین می برند نه الن. برای اینکه داستان کامل متوجه بشیم باید حتما بازی کنیم الان نمیشه نظر درباره چیزی داد.

شما برای چی اینطوری فکر می کنی ؟ تا اونجایی که من میدونم این مامور FBI ( نایتنگل اسمش بود فکر کنم )هست که فکر می کنه همه اتفاقات شهر زیر سره الن هست در صورتی که بار ها در تریلر های دیدم راستی رو نیرو های تاریکی از بین می برند نه الن. برای اینکه داستان کامل متوجه بشیم باید حتما بازی کنیم الان نمیشه نظر درباره چیزی داد.

نمیدونم والا.ولی من یه جا خوندم که نوشته بود الن بیگناه نیست یا یه جورایی میتونه گناهکار باشه یا احتمالا داره گناهکار میشه:biggrin1:انقدر داستانش خفنه که همه رو پیچونده.

قظیه از این قراره که آلن یه داستانی نوشته که خودش اصلا یادش نیست! یعنی در اصل خودش ننوشته!
تیکه تیکه برگه هاش رو باید پیدا کنه وگرنه یه بلایی سر زنش میاد که حالا دلیلش رو نمیدونم!
هر تیکه هم که پیدا میشه میفهمه قراره چه اتفاقاتی رخ بده!
مثلا همون تریلر E3 دیدیم که میگفت یه برگه دسته Rusty مونده که باید حتما برم دنبالش و ازش بگیرم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or