afro samurai

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آره من هم نفهمیدم؟؟؟؟چجوری باید پرتشون کرد؟؟؟؟؟:confused::confused:
سلام ...
ابتدا باید در برابر ضربه دشمن با شمشیر دفاع کنید و بعد بلافاصله کلید پرش را بزنید و جهت بدید تا پرتاب کنه فکر کنم 3 بار باید پرتاب کنید داخل دستگاه.

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
سلام ...
ابتدا باید در برابر ضربه دشمن با شمشیر دفاع کنید و بعد بلافاصله کلید پرش را بزنید و جهت بدید تا پرتاب کنه فکر کنم 3 بار باید پرتاب کنید داخل دستگاه.
آقا خیلی ممنون از راهنماییتون.....

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
سلام
کسی میدونه ریجن پال این بازی کی میاد؟
چون مثل اینکه از تاریخ عرضه ی جهانی نسخه ی پال گذشته ولی تو ایران هنوز نیومده!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم رفتم تو gamespot دیدم که آخرای ژانویه بازی اومده بوده نمی دونم چرا تو مغازه ها نیستش؟
من رفتم تو سایت دو سه تا مغازه مثل Nextgen و ..... ولی نبودش

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بازی تازه تو نت اومده تا دان کنن و تکثیر یه یکی دوروزی وقت میبره ولی فک کنم از دوشنبه یا سه شنبه همه جا داشته باشن !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان من تو اون مرحله هستم که باید در اول بازی یک طناب رو ببرید ولی هر کاری می کنم نمی تونم ببرمش. راستی میشه در مورد برگشت دادن تیر هم توضیح بدید ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا بازیش چطوره باحال هست ارزش بازی کردن رو داره

بچه ها راست میگن که دوربین بازیش خیلی بده؟؟!
بازیش رو بگیر به نظر من که خیلی خوب هستش. در مورد دوربین به جز دو تا جا من خیلی به مشکل بر نخوردم. آقا برای این مشکل من کسی نیست

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام دوستان من تو اون مرحله هستم که باید در اول بازی یک طناب رو ببرید ولی هر کاری می کنم نمی تونم ببرمش.
سلام ...
بریدن طناب ها یکم ناجور هست ولی باید صحنه را اهسته کنی و وقتی نشانه برش روی طناب رسید با شمشیر بزنی من خودم داخل مرحله ای که چند طناب بود همین مشکل را داشتم ولی بلاخره بریده میشه.

راستی میشه در مورد برگشت دادن تیر هم توضیح بدید ممنون
بهتر هست برای برگشت تیر صحنه را اهسته کنید و وقتی تیر شلیک شد و به نزدیکی شما رسید کلید شمشیر را بگیرید و نگه دارید تا تیر را گرفته و بعد از مدتی یک نوری از شمشیر برخواسته میشه در این زمان با رها کردن کلید تیر به سمت دشمن پرتاب میشه.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من نمیدونم اون مرحله ای که هی اون موجودا از برق درست میشن باید چیکار کنم سه چهار تا سیم برق وصله معلوم نیست چطوری قطع میشن :mad::mad::mad:
ویرایش: اهان فهمیدم
:)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا این Boss آخر این مرحله طنابا چقدر سخته. من هر کاری می کنم تیرش برگشت پیدا نمی کنه اصلا باید تیرش رو برگردونم یا کار دیگه ای باید بکنم

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بابا این Boss آخر این مرحله طنابا چقدر سخته. من هر کاری می کنم تیرش برگشت پیدا نمی کنه اصلا باید تیرش رو برگردونم یا کار دیگه ای باید بکنم

سلام ...
لازم نیست موشکی که به سمتتون ارسال میکنه را برگشت بدید کافیه فقط از وسط ببریدش. صحنه را اهسته کنید و بصورت عمودی موشک را دو نیم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر