adsl شرکت مخابرات استان تهران .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سرعتش خوبه (من باهاش راحت مي تونم أنلاينم بازي كنم )
براي بار هزارم : محدوديت نداره
بىنكشم خوبه
هيتلر هم فرقي نداره
قطعم نميشه

دوست عزیز مشه لطفا یاهو را پینگ کنی و نتیجه را اینجا بگی.مقدار ،Timeرا منظورم.

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
سرعتش خوبه (من باهاش راحت مي تونم أنلاينم بازي كنم )
براي بار هزارم : محدوديت نداره
بىنكشم خوبه
هيتلر هم فرقي نداره
قطعم نميشه
پینگ با سرور های ایران چطوره؟
اگه میشهirib.ir پینگ کنین ببینین چنده لطفا

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام
آقا من منطقه ی 16هستم آیا میتونم از مخابرات سرویس بگیرم؟(128ش برای آنلاین توی live خوبه؟)
برای انلاین فقط سرعت مهم نیست پینگ هم مهمه 128 اگه پینگ خوبی داشته باشی راحت میتونی بازی کنی!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
برای انلاین فقط سرعت مهم نیست پینگ هم مهمه 128 اگه پینگ خوبی داشته باشی راحت میتونی بازی کنی!
ممنون دوست عزیز ولی جواب سوال اولم.
آیا به همه جای تهران سرویس میدن؟(128به افراد حقیقی)منطقه ی ما 16هستش میتونم یه سرویس 128بگیرم؟(به اشخاص حقیقی 256هم میدن؟آخه تو روزنامه خوندم نوشته بود قراره افراد حقیقی رو تا 512افزایش بدن!!)

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
دوستانی از مخابرات adsl گرفتن پینگ چطوره قطعی داره و اینکه اگه بخوام اداری بگیرم چه مدارکی میخواد؟
خیلی ممنون

sasi...

کاربر سایت
Oct 8, 2009
39
سلام
آقا من منطقه ی 16هستم آیا میتونم از مخابرات سرویس بگیرم؟(128ش برای آنلاین توی live خوبه؟)
سلام اگه مخابرات شهید رمضانی هستی 128 میده;)
من تو ps3 انلاین بازی میکنم خوبه /:)
روزی هم دو تا فیلم دانلود میکنم ( در روز میتونی (با توجه به سرعتش ) یک گیگ و صد مگ حدودا دانلود کنی (24 ساعت ))b-)
در ضمن رمضانی رو مطمئن گفتم چون بابام اونجا کار میکنه :>

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ممنون دوست عزیز ولی جواب سوال اولم.
آیا به همه جای تهران سرویس میدن؟(128به افراد حقیقی)منطقه ی ما 16هستش میتونم یه سرویس 128بگیرم؟(به اشخاص حقیقی 256هم میدن؟آخه تو روزنامه خوندم نوشته بود قراره افراد حقیقی رو تا 512افزایش بدن!!)
والا در مورد 256 باید بگم که هنوز به منازل بیشتر از 128 نمیدن...مگه این که با کارت دانشجویی یا مثلا یه تاییدیه از یه شرکتی جایی بهشون ارائه بدی تا بیشتر از 128 بدن..

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
کسی خبر نداره پورت خالی کی اماده میشه و یا پورت جدید کی میدن؟
ما رفتیم ثبت نام کردیم و گزاشتنمون تو نوبت و هنوزم خبری نشده.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام میشه یکی از دوستان زحمت بکشه و مدارکی رو که به عنوان افراد حقوقی تایید میکنند نام ببره؟
با فیش حقوقی باز نشسته ها میشه(اگه آره واسه بابا بزرگمه ها قبول میکنن؟)؟باید مدرک رو بذاریم اونجا بمونه یا فقط نشونشون میدیم؟کارت پایان خدمت چطور میشه؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام میشه یکی از دوستان زحمت بکشه و مدارکی رو که به عنوان افراد حقوقی تایید میکنند نام ببره؟
با فیش حقوقی باز نشسته ها میشه(اگه آره واسه بابا بزرگمه ها قبول میکنن؟)؟باید مدرک رو بذاریم اونجا بمونه یا فقط نشونشون میدیم؟کارت پایان خدمت چطور میشه؟
up...................

Synix

کاربر سایت
Aug 16, 2010
2
من از مخابرات 128 دارم، قطعی به هیچ وجه نداره، دانلود بین 11-13 هست و پینگم تو world of warcraft بین 100-300 هست! (سرور اروپا)
تنها مشکلم اینه که یه ماهه بازی توی loading گیر می کنه... یعنی 100% میشه و همونجا می مونه! ولی بعضی موقع ها شانسی درست میشه! مثلا جمعه و شنبه راحت بازی کردم، ولی الآن دو روزه به هیچ وجه تو بازی نمیره... اگه با dialup وصل شم درست میشه. احیانا کسی راه حلی می دونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر