Ace Combat: Assault Horizon | PC

درود خوب بی شک سری بازی های Ace Combat یکی از بهترین بازی های سبک نبردهای هوای بوده . هست

شاید باورتون نشه این بار اخرین ورژن بازی که 1 سال قبل برای کنسول منتشر شد قرار هست برای pcمنتشر شود

به گفته Namco Bandai بازی برای 3 ماهه اول سال جدید برای pc منتشر می شود

آخرین ویرایش:

sunlight

کاربر سایت
Apr 17, 2013
4
با سلام به دوستان گیمی..
اقا من این بازی رو نصب کردم و ران میشه مشکلی نداره ولی وسط بازی یه دفعه صفحه شطرنجی قهوه ای میشه و چند ثانیه بعدش صفحه سیا میشه و گرافیک تصویر نمیده و وقتی هم کلید ویندوز یا ctral+alt+del رو میزنم هیچی نمیاد این مشکل رو واسه یه سری از بازی های دیگه مثل خدابیامورز crysis 1 داشتم ....ولی تو بازی های مثل resident evil6 یا sniper 2 , need for speed مشکل خاصی نداشتم....نکته دیگه اینه که وقتی تو ویندوز 8 ران میکنم دیرتر اینطوری میشه(نسبت به xp)و کرکی که استفاده میکنم همونی هست که حجمش 9.04 مگابایته
مشخصات سیستمم
گرافیک 1gig radeon 4670HD
ram 2gb ddr2 gskill
cpu amd phenom II 955x4 blackedition
راستی شما هم از این مشکلات تو بازیها دارین؟؟؟؟نمیدونم مشکل کجاست جون مادرتون اگه میدونین بگین....

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
احتمال داره واسه این باشه که دما کارت گرافیکتون خیلی بالا رفته باشه. تنظیمات گرافیکی را پایین تر بیارید ، ببینید تاثیری داره یا نه؟

which

کاربر سایت
Jul 1, 2013
50
مرحله که زن و مرد با هم هستن مرحله زن رو که رد میکنی بعدش هواپیما کوچیک میده که چند تا هواپیما که میزنی یکدفعه آهنگ عوض میشه و هواپیماها میریزن سرت که نمیتونم رد کنم یک بمبی هم میده که میزنی هواپیما ویبره میشه راهنمایی بفرمایید ولی واقعا اول بازی افتضاحه ولی بعدش کلی حال میده

• Like
Reactions: reza01

Sir.Ahrimad

کاربر سایت
Jan 29, 2013
11
نام
احمد نظامی پور
اینجا که همه دارن از مرحله اول بازی حرف میزنن! میدونم خیلی دیره ولی من تازه رفتم سراغ این بازی. مرحله اولش بدجور رو مخه. البته نمیدونم شاید مشکل از بازی باشه. تو مرحله اول (آسمون ساحل میامی) چنتا هواپیما رو به صورت آزمایشی منهدم میکنم و بازی قابلیت های خودشو بهم یاد میده. چیزایی مثل قفل کردن، داگ فایت، فرار از دست موشک و تعقیب دشمن. بعد یه نوع موشک مخصوص میده که هدف رو دنال میکنه و با اون دوتا هواپیما رو میترکونم. بعدش میگه که باید کل اسکادران دشمن رو نابود کنم. مشکل منم دقیقا اینجاس. از اینجا به بعد که دیگه مراحل آموزشی تموم شدن و بازی دست خودمه، نه روی هواپیماهای دشمن قفل میکنه و نه میره تو حالت داگ فایت. 10 یا 12 هواپیمای هدف تو هوا هستن ولی رو نقشه هم نشونشون نمیده. دقیقا میرم پشت سرشون و نزدیک میشم ولی نمیره حالت داگ فایت. موشکا هم روشون قفل نمیکنن. چند بار بازی رو از اول شروع کردم. الان دیگه نمیدونم چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر