Ace Combat: Assault Horizon | PC

درود خوب بی شک سری بازی های Ace Combat یکی از بهترین بازی های سبک نبردهای هوای بوده . هست

شاید باورتون نشه این بار اخرین ورژن بازی که 1 سال قبل برای کنسول منتشر شد قرار هست برای pcمنتشر شود

به گفته Namco Bandai بازی برای 3 ماهه اول سال جدید برای pc منتشر می شود

آخرین ویرایش:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
با اینکه بازی رو یه بار روی 360 نیمه راه ول کرده بودم،اما بازی رو دوباره دانلود و اجرا کردم ... کنترل بازی تقریبا خوب روی کیبورد مَپ شده ، البته در بعضی موارد ماوس هم وارد قضیه میشه و لذت بازی رو دوچندان میکنه ...گرافیک مانند برادران کنسولی میمونه و تفاوت زیادی جز در رزولوشن و یه گزینه آنتی آلایزینگ وجود نداره ... بازی بسیار خوب و روون اجرا میشه و در بیشتر لحظات با یه سیستم رو به بالا میتوانیم بالای 100 فریم بگیریم (البته با روشن کردن گزینه آنتی آلایزینگ فریم ها به یک سوم تقلیل پیدا میکنن! :|)...
کلا بازی شبیه ساز که صرفا هدفش جنگهای هوایی با مدرن ترین هواپیماها هستش رو نمیشه با هیچ بازی دیگری که بعضا چند مرحله و تعداد انگشت شماری هواپیما دارد رو با این غول شبیه ساز مقایسه کنیم.
معذرت می خوام به این بازی گفتید شبیه ساز جنگ های هوایی ؟!!!!!!!!!!!! شوخی که نمی کنی؟!!!!!!!!!!!!!! غوووووووووووووولللل شبیه ساز؟!!!!!!!!!! بازم با عرض معذرت ولی شما تا حالا چند تا بازی شبیه ساز بازی کردی که به این میگی شبیه ساز؟
این بازی Arcade هستش! نه شبیه ساز. اگه شبیه ساز خواستی بگو اسم چند تا از غول هاشو بهت بگم بری ببینی ، شاید نظرت عوض شد دوست من !!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نسخه ps3 و xbox سال پیش بود فکر کنم که 5.5 گرفت!!!

باو كوين ون اورد با اين يه كم چپ افتاده بود :d
من نقد تصويري ايش رو ديدم يعني انگار صبح كه از خواب بلند شده بود گفته بذار امروز عقده هاي دعواي ديشب ام با زنم رو سر يه چيزي خالي كنم از قضا هم همون روز نقد AC رو بهش واگذار كرده بودن :d
اخه مي گه مشكل بازي اين كه شما هي بايد لاك كنيد شليك كنيد و هواپيماهارو بتركونيد :| خوب توي بازي هواپيمايي بايد چي كار كرد ؟ بايد با خلبان با دمپايي بزنه تو سر فرمانده تانك و از كار بندازتش ؟:|:d

بهترين نقد رو از بازي GT داشت كه خوب نمره هم داده بود كه نمره اش 8.2 بود و نمره پايين اش هم مربوط به داستانش بود

سياوش جان به نظرم بازي يه سر و گردن از HAWX بالاتره ! با اون تعاريفي كه از HAWX شنيدم !

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
باو كوين ون اورد با اين يه كم چپ افتاده بود :d
من نقد تصويري ايش رو ديدم يعني انگار صبح كه از خواب بلند شده بود گفته بذار امروز عقده هاي دعواي ديشب ام با زنم رو سر يه چيزي خالي كنم از قضا هم همون روز نقد AC رو بهش واگذار كرده بودن :d
اخه مي گه مشكل بازي اين كه شما هي بايد لاك كنيد شليك كنيد و هواپيماهارو بتركونيد :| خوب توي بازي هواپيمايي بايد چي كار كرد ؟ بايد با خلبان با دمپايي بزنه تو سر فرمانده تانك و از كار بندازتش ؟:|:d

بهترين نقد رو از بازي GT داشت كه خوب نمره هم داده بود كه نمره اش 8.2 بود و نمره پايين اش هم مربوط به داستانش بود

سياوش جان به نظرم بازي يه سر و گردن از HAWX بالاتره ! با اون تعاريفي كه از HAWX شنيدم !

منم باهات موافقم . گیم اسپات بعضی موقع ها جوگیر میشه. ولی GT امتیاز دادنش یه حالت استاندارد تری داره
..............
امروز امتحان کردم بازی رو همون نسخه کنسولی هستش + رزولوشن + فریم خیلی خوب ( البته بسته به سیستم اجرا کننده)
واقعا بازی خوبیه . با اینکه تمومش کرده بودم ولی هنوز هم برام جذاب بود. از بازی HAWX 1 ,2 خیلی بهتره به نظره من

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
کسی سیو کامل یا مراحل بالای این بازی رو نداره برای ما آپلود کنه؟
سر جمع 100 کیلوبایت هم بیشتر نیست...ممنون:)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
مگه چنتا دیگه بازی تو این سبک واسه PC هست که اینو بازی نکنیم؟؟!!

مثل بازیهای چرت ایرانی هستش که گیم پلیش مشکل داره و نمیشه 1 مرحلشم رد کرد .:thumbdown
1 ساعت هی دارم دنبال این یارو میکنم .:oops:
آقا اعصابم خورد شد . نزدیک بود کلمو بکوبونم تو مانیتور .:wallbash:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
مثل بازیهای چرت ایرانی هستش که گیم پلیش مشکل داره و نمیشه 1 مرحلشم رد کرد .:thumbdown
1 ساعت هی دارم دنبال این یارو میکنم .:oops:
آقا اعصابم خورد شد . نزدیک بود کلمو بکوبونم تو مانیتور .:wallbash:
درست نمیتونی بازی کنی روی بازی عیب نذار.گیم پلی بازی نه مشکل داره،نه سخته.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
شما هرچی میخوایید بگید بگید . به نظر من آشغالترین بازیه . اصلا نمیشه بازی کرد
هی میرم پشت هدف c رو میزنم چند راکت میزنم دوباره از دستم میپره .
حالم بهم خورد .
DVD رو هم شکوندم:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر