Ace Combat: Assault Horizon | PC

درود خوب بی شک سری بازی های Ace Combat یکی از بهترین بازی های سبک نبردهای هوای بوده . هست

شاید باورتون نشه این بار اخرین ورژن بازی که 1 سال قبل برای کنسول منتشر شد قرار هست برای pcمنتشر شود

به گفته Namco Bandai بازی برای 3 ماهه اول سال جدید برای pc منتشر می شود

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من رو 360 بازیش کردم.همون مرحله ی اولش ممکنه از بازی زده بشید و بیخالش شید
چون همون اول بازی دنبال یه جت میکنید که باید نابودش کنید و این تعقیبو گریز برای کسانیکه اولین بارشونه سرگیجه میاره ولی بعدش...............................
بازی میچسبه :)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من رو 360 بازیش کردم.همون مرحله ی اولش ممکنه از بازی زده بشید و بیخالش شید
چون همون اول بازی دنبال یه جت میکنید که باید نابودش کنید و این تعقیبو گریز برای کسانیکه اولین بارشونه سرگیجه میاره ولی بعدش...............................
بازی میچسبه :)
یادمه سر اون مرحله اول که اشاره کردید میخواستم دیسک بازی رو بشکنم از بس سخت بود ولی مراحل بعدیش عالی بود امیدوارم فقط گرافیکش بهتر شده باشه البته من اکس باکس رو فروختم و تا اون مرحله که کنترل هلی کوپتر با ماست دیگه بیشتر نتونستم برم

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
برای کسی که پرواز با جت مولتی بتل ۳ رو تجربه کرده باشه و داگ تگ و کل ضمائمش رو انلاک کرده باشه و نشان jet star رو گرفته باشه این ی شوخیه .همینطور هلی کوپترش که ده برابر هدایتش و موقعیت شلیکش متفاوت و سخت تره . در کل خوش به حال اونی که رو پی سی تجربش میکنه . ما که از جت و جت سواری زده شدیم . نوببابگان حالشو ببرن . *

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یعنی هیچ کی این را بازی نکرده؟:-/ یه عزیزی بیاد یه کم از بازی واسه ما تعریف کنه:(
ببینیم چه جوریاس... ارزش وقت گذاشتن داره؟:-/
من 1 ساعتی بازیش کردم.
گیم پلیش عالیبود. اول بازی یه هیجان توپ بهم داد.
ولی گرافیم بازی چنگی به دل نمیزنه. بافت ها بی کیفیت هستن و ناامید کننده.
من که ازبازی هواپیمایی خوشم نمیومد خیلی با این حال کردم.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
این بازی رو قبلا من تموم کردم واقعا تو سبک خودش بازیه عالی هست یه مقدار هم اسانس ارکید بودن داره که از حالت شبیه ساز درش میاره و هیجان بازی رو بیشتر میکنه. سختی بازی هم متوسط رو به بالا هست و خیلی متفاوت و بهتر از بقول معروف جت سواری تو بتل 3 هستش

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
این بازی رو قبلا من تموم کردم واقعا تو سبک خودش بازیه عالی هست یه مقدار هم اسانس ارکید بودن داره که از حالت شبیه ساز درش میاره و هیجان بازی رو بیشتر میکنه. سختی بازی هم متوسط رو به بالا هست و خیلی متفاوت و بهتر از بقول معروف جت سواری تو بتل 3 هستش

جت سواری تو بتل کجا !بازی که کل توش بیش از 40 مدل جنگنده داره کجا

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من خودم اين بازي رو بازي كردم خيلي هم دوستش داشتم اما مجبور شدم فروختمش :(
براي من بازيه قشنگ و جالبي بود خيلي باهاش حال كردم
ولي فرق جت بتل تا اين زمين تا اسمونه ! دو مدل كنترل داشت يكي اركيد بود يكي هم اوريجينال كه اوريجينالش تا حدودي شبيه بتل بود !
مثلا" توي حالت اركيد اش نميتونستي BARREL ROLL انجام بدي اما توي اوريجينالش ميشد ولي همون اركيد اش بهتر بود

هلي كوپتر سواري هم داخلش خيلي فرق داشت با بتل ! خيلي اسونتر بود كاري نداشت عملا" فقط شدن راكت هاش بد فرم بود چون يهو همه راكتها رو پشت سر هم شليك مي كرد نميذاشت ادم با دقت كارش رو انجام بده و دقت در خرج كردن مهمات داشته باشه

من خودم پيشنهاد ميكنم خصوصا" اين كه مثل من مجبور نبوديد پاي بازي 89000 تومن پول بديد :d:|
كلا" 5-6 تومن ميديد ميره !

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
اگه اهل شبیه ساز نیستید این بازی خوبه واستون!
این بازی واسه کسایی ساخته شده که می خواند Arcade بازی کنند. والا این سری بازی ها در زمینه Simulation حرفی زیادی واسه گفتن ندارند!
من که شخصا در زمینه مولتی پلیر War Thunder را سخت پیشنهاد می کنم.
در ضمن خودم تویه بتل 3 چاپر سوارم . ولی کلا اونم یه توهین به بازی های شبیه ساز هوایی ه ! مخصوصا جتش!
کلا می گم اگه از سری HAWX خوشتون میاد برید بازی کنید والا سمتش نرید!
مثلا شما 1 ساعت بازی DCS: A-10C Warthog کنید تا بفهمید پرواز با یه هواپیما ی جنگنده مدرن یعنی چی. روی حالت Full Simulation ش بدون دونستن کامل Cockpit و اصول پرواز اصلا نمی تونید هواپیما را آماده پرواز کنید چه برسه بخواید Take Off کنید!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
با اینکه بازی رو یه بار روی 360 نیمه راه ول کرده بودم،اما بازی رو دوباره دانلود و اجرا کردم ... کنترل بازی تقریبا خوب روی کیبورد مَپ شده ، البته در بعضی موارد ماوس هم وارد قضیه میشه و لذت بازی رو دوچندان میکنه ...گرافیک مانند برادران کنسولی میمونه و تفاوت زیادی جز در رزولوشن و یه گزینه آنتی آلایزینگ وجود نداره ... بازی بسیار خوب و روون اجرا میشه و در بیشتر لحظات با یه سیستم رو به بالا میتوانیم بالای 100 فریم بگیریم (البته با روشن کردن گزینه آنتی آلایزینگ فریم ها به یک سوم تقلیل پیدا میکنن! :|)...
کلا بازی شبیه ساز که صرفا هدفش جنگهای هوایی با مدرن ترین هواپیماها هستش رو نمیشه با هیچ بازی دیگری که بعضا چند مرحله و تعداد انگشت شماری هواپیما دارد رو با این غول شبیه ساز مقایسه کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر