Ace Combat: Assault Horizon | PC

درود خوب بی شک سری بازی های Ace Combat یکی از بهترین بازی های سبک نبردهای هوای بوده . هست

شاید باورتون نشه این بار اخرین ورژن بازی که 1 سال قبل برای کنسول منتشر شد قرار هست برای pcمنتشر شود

به گفته Namco Bandai بازی برای 3 ماهه اول سال جدید برای pc منتشر می شود

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
شما هرچی میخوایید بگید بگید . به نظر من آشغالترین بازیه . اصلا نمیشه بازی کرد
هی میرم پشت هدف c رو میزنم چند راکت میزنم دوباره از دستم میپره .
حالم بهم خورد .
DVD رو هم شکوندم:-&

قبل از اینکه دیسک بازیتو میشکوندی میومدی پیش من و بچه های دیگه راههای ترکوندن جتهارو بهت میگفتیم
همش که نباید با دنبال کردن جت بترکونی.کلی راه دیگه هست که باید توش خبره باشی.ولی چه فایده دیسکتو ترکوندی :)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
قبل از اینکه دیسک بازیتو میشکوندی میومدی پیش من و بچه های دیگه راههای ترکوندن جتهارو بهت میگفتیم
همش که نباید با دنبال کردن جت بترکونی.کلی راه دیگه هست که باید توش خبره باشی.ولی چه فایده دیسکتو ترکوندی :)

دیسک جلو دستم بود زدم شکوندم دیگه ولی سیستم دارم بازی رو .
حالا بگید این جت نحث اول بازی رو چیکار کنم ؟

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
مرحله اول به اندازه چند تا از مراحل بعدی وقتمو گرفت.مرحله اولو باید یه طوری بسازن که آدم جذب بازی بشه نه اینکه اینطوری آدمو پشیمون کنه.
ولی مراحل بعدی واقعا خوبن ارزششو داشت.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
مرحله اول به اندازه چند تا از مراحل بعدی وقتمو گرفت.مرحله اولو باید یه طوری بسازن که آدم جذب بازی بشه نه اینکه اینطوری آدمو پشیمون کنه.
ولی مراحل بعدی واقعا خوبن ارزششو داشت.

چطوری ردش کردی ؟
نمیشه اصلا)x

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دیسک جلو دستم بود زدم شکوندم دیگه ولی سیستم دارم بازی رو .
حالا بگید این جت نحث اول بازی رو چیکار کنم ؟

چطوری ردش کردی ؟
نمیشه اصلا)x

اول اینکه پیشنهاد میشه با گیم پد بازیش کنی که خیلی راحتتر میشه
دوم اینکه وقتی دنبال یه جت میوفتی سعی کن جتو تو دایره سبزه دنبال کنی .وقتی جته تو دایره سبزه افتاد دایره سبزه میشه قرمز اون موقع موشکو شلیک کن و تمام
بعد از مرحله آموزشی با چند روش میتونی جتارو نابود کنی.یکیش همین دنبال کردنه یکی دیگش استفاده از موشک های ردیاب هست که میتونه 2-6 تا هدفو(بستگی به تعداد موشکهایی که حمل میکنی داره) بزنه
بعد اینکه میتونی جتهارو به رگبار ببندی و .................
حالا تو مرحله اول و آموزشی هستی.بعدش دستت میاد و بازی برات لذت بخش میشه
در ضمن من وقتی این بازی برای pc اومد تو همین تاپیک گفتم اونایی که اولین بارشونه ممکنه از بازی تو مرحله اول زده بشن و دیگه سمتش نرن

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اول اینکه پیشنهاد میشه با گیم پد بازیش کنی که خیلی راحتتر میشه
دوم اینکه وقتی دنبال یه جت میوفتی سعی کن جتو تو دایره سبزه دنبال کنی .وقتی جته تو دایره سبزه افتاد دایره سبزه میشه قرمز اون موقع موشکو شلیک کن و تمام
بعد از مرحله آموزشی با چند روش میتونی جتارو نابود کنی.یکیش همین دنبال کردنه یکی دیگش استفاده از موشک های ردیاب هست که میتونه 2-6 تا هدفو(بستگی به تعداد موشکهایی که حمل میکنی داره) بزنه
بعد اینکه میتونی جتهارو به رگبار ببندی و .................
حالا تو مرحله اول و آموزشی هستی.بعدش دستت میاد و بازی برات لذت بخش میشه
در ضمن من وقتی این بازی برای pc اومد تو همین تاپیک گفتم اونایی که اولین بارشونه ممکنه از بازی تو مرحله اول زده بشن و دیگه سمتش نرن

خب ما تو همون تئ دایره نگه داشتنش داره دهنمون سرویس میشه !
اصلا بی خیال شم بهتره

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
واقعا من نمیدونم ادم باید از یه بازی چه انتظاری داشته باشه روم های خارجی که پر تعریفه اینجا انگار کسی بازی نمیکنه دیگه DMC و Dead Space 3 همرو جذب کرده کسی سمت این نمیاد...بازی خیلی خوش دسته برای من که اهل سیمولیتر زدنم این عالی بود همچیم توش داره سازگارترین بازی با تمام گیم پدها من 2بار تموم کردم دارم میرم دفه 3وم.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
واقعا من نمیدونم ادم باید از یه بازی چه انتظاری داشته باشه روم های خارجی که پر تعریفه اینجا انگار کسی بازی نمیکنه دیگه DMC و Dead Space 3 همرو جذب کرده کسی سمت این نمیاد...بازی خیلی خوش دسته برای من که اهل سیمولیتر زدنم این عالی بود همچیم توش داره سازگارترین بازی با تمام گیم پدها من 2بار تموم کردم دارم میرم دفه 3وم.
ای بابا! بازم اینجا این بازی رو گذاشتن جز سیمولیتر ها! آقایی که سیمیلاتور زدی ! میشه بدونم چه سیمولیتر هایی زدی ؟؟؟؟

کدوم سیمولیتر این شکلیه آخه؟ 100000000000 بار گفتم به این بازی نگید سیملاتور!!!
این بازی Arcade هست! دیگه خواهشا بهش نگید شبیه ساز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ای بابا! بازم اینجا این بازی رو گذاشتن جز سیمولیتر ها! آقایی که سیمیلاتور زدی ! میشه بدونم چه سیمولیتر هایی زدی ؟؟؟؟

کدوم سیمولیتر این شکلیه آخه؟ 100000000000 بار گفتم به این بازی نگید سیملاتور!!!
این بازی Arcade هست! دیگه خواهشا بهش نگید شبیه ساز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پست رو درست بخون برادر:p.بنده خدا کی به این گفت شبیه ساز؟
گفت من سیمو بازم اما با این حال کردم.

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
من تازه اینو دانلود کردم یک جاش گیرکردم پس با گیم پد راحت تره!
امتحان میکننم ببینم چی میشه!

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من نگفتم این سیمولیتوره ، من فلات میزنم.اما محض اطلاع داخل control settings یه قسمت داره control type که اگه اون رو روی orginal بگذارید کنترل بازی دیقیقا شبیه به سیمو ها میشه و اگه جوی فلات داشته باشید کاملا متوجه منظورم میشید.
من تازه اینو دانلود کردم یک جاش گیرکردم پس با گیم پد راحت تره!
امتحان میکننم ببینم چی میشه!

پیشنهاد میکنم اگر جوی معمولی دارین از شبیه ساز جوی xbox استفاده کنید رون تره.خود جوی ها رو میشناسه اما کاستم کردنش یه کم حال میخواد اما xbox چیدمان خوبی رو گذاشته.

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
با گیم پد که سخت تره من از این گیم پدای 6 تومنی دارم البته قبلا خریده بودم :p چه جوری تنظیمش کنم که راحت بتونم بازی کنم ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
با گیم پد که سخت تره من از این گیم پدای 6 تومنی دارم البته قبلا خریده بودم :p چه جوری تنظیمش کنم که راحت بتونم بازی کنم ؟

اتفاقا راحتتره با گیم پد
الان همون 6 تومنی ای که خریدی شده 56 تومن.
با برنامه 360ce میتونی دسته 56 تومنیتو :D تبدیل به دسته 360 کنی.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
بازی خوبیه از نظر گیم پلی با اینکه محدودیت داره و نمیتونی مانور زیاد بدی با هواپیما حالم گرفته شد .. از طرفی هم تنظیمات گرافیکی هم که آ آاااا .. در کل خوبه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بازی واقعا خوش ساختیه.من که کلی حال کردم باهاش.الان فکر کنم آخرای بازیم اما وقتی یه جت میوفته دنبالمو سرعتو کم میکنم بعدش LB+RB و DFM مثل دفعه اول هیجانزده میشم.خدا پدر steam رو بیامورزه که با ظهورش این بازیهای کنسولی هم برا پی سی میاد.بچه ها حتما بازیو تهیه کنین واقعا ارزششو داره.منتظر نسخه بعدیشم:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر