سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

hadiifi

کاربر سایت
Oct 17, 2018
8
اين روش بالا نياز به مودم ندارد

مودم فقط سريع تر مسير يابي كرده يعني شما بدون مودم ١دقه الاف ميشي تا شروع به ريختن ديتا كنه
با مودم تو ١٠ثانيه شروع ميكنه

• Like
Reactions: wwewwe

hadiifi

کاربر سایت
Oct 17, 2018
8
کانکشن وای فای اینترنت رو شیر کن درست میشه

داداش اصلا به هيچ وجح اينترنت لازم نداري كه بخواي شير كني
دوم
وقتي كامپوتر و دستگاه ايپي دادي
فقط
Internet connection success
ميشه
الباقي همش بايد فيلد بخوره
فقط
لازمه كه ارتباط شما با لبتاب يا pc برقرار باشه

اگر درست ايپي بدي
و ابديت اخر نصب باشه
بعد كافي است بازي رو ريسوم كني

فقط يك بازي اونم فقط اوني كه ديتاش با psx

ادد كردي

شما زماني كه يه اكانت هكي ميخري
بازي رو بزاريد رو دانلود
تا ١٠مگ كه رسيد پيس رو بزنيد تا متوقف شه
الباقي كار با psx
هست
كه گفتم
تمام پارت هاي بازي بعلاوه ابديت اخر در يك پوشه
بعد
-Psx-select filder game-

شما بعد از دانلود ١٠مك بازي ديگر نيازي به نت نداريد
اكر استفاده كنيد بازي قفل ميشه
دادا

• Like
Reactions: omid_e_iran

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شما کافی یه ip جدید به صورت دستی تعریف کنین بدین صورت که, از منوی change adaptor گزینه Local connection قسمت inter port 4 برین up جدید مثل 192.168.43.200 و subnet 255.2555.2555.0 تعریف کنین. و بعد در کنسول در network use LAN cable, برین و گزینه custom. گزینه Manuel برین و گزینه ip باید ip کامپیوترو +1 کنین یعنی 192.168.43.201 و و بعدی 255.255.255.0 و گزینه default gateway رو همون ip کامپیوتر بزنین 192.168.43.200 و برین مراحل بعد تا proxy اینجا هم همون ip کامپیوترو بزنین.مشکل حله.
با این روشی که دوستمون نوشتن با کابل لن مستقیم وصل کردم بدون مشکل

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان
نمیدونم مشکلی که دارم به این بخش مروبط هست یا نه ولی ببخشید اگه به این بخش مربوط نیست
مشکلی که دارم اینه که هر لینکی که از این برنامه برنامه میگیرم و داخل idm دانلود میکنم تا 100 درصد تکمیل میشه ولی خطای درست نبودن سرور میده و میگه فایل خراب شده و دانلود از اول شروع میشه
نسخه جدید نرم افزار idm هم نصب کردم جواب نداد
از دیروز تا حالا نزدیک 30 گیگ همینطوری سوخت شد رفت
کسی نمیتونه راهنمایی کنه چه کنم؟

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان
نمیدونم مشکلی که دارم به این بخش مروبط هست یا نه ولی ببخشید اگه به این بخش مربوط نیست
مشکلی که دارم اینه که هر لینکی که از این برنامه برنامه میگیرم و داخل idm دانلود میکنم تا 100 درصد تکمیل میشه ولی خطای درست نبودن سرور میده و میگه فایل خراب شده و دانلود از اول شروع میشه
من رفیقمم همین مشکل داره بنده خدا کلی دانلود میکنه همیشه ولی اخرش فایلاش خرابه ارور میده مخصوصا دیتا بازی های ترکیبی ریختنی به مشکل میخوره ادم کسی بلده مشکل دقیق از کجاست بگه تا مشکل حل‌کنیم

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
من رفیقمم همین مشکل داره بنده خدا کلی دانلود میکنه همیشه ولی اخرش فایلاش خرابه ارور میده مخصوصا دیتا بازی های ترکیبی ریختنی به مشکل میخوره ادم کسی بلده مشکل دقیق از کجاست بگه تا مشکل حل‌کنیم
واقعا ریشه مشکل مشخص نیست حتی توی خود سایت idm هم یه سری راهکار داده ولی هیچکدوم مشکل رو حل نکردن
ولی روی سیستم قدیمیم که حتی نسخه نرم افزار قدیمیتره همچین مشکلی نیست و فعلا موقت از اون استفاده میکنم تا یه راه حل برا این مشکل پیدا شه

Behzad7531

عضو جدید
Aug 26, 2019
1
سلام من واسه دانلود دیتا از مودم و کابل لن و لب تاب استفاده میکنم، دیتای بازی رو دان کردم با dp ریختم تو ی پوشه کلا همه کارارو کردم مرحله اخر که تو pa4 ادامه دانلود میزنم که دیتارو انتقال بده سرعتش خیلیییی پایینه عملا انگار psx نقشی نداره نمیدونم مشکل کجاست خیلی راهارو تست کردم نمیشه ممکنه مشکل از کابل لن باشه ؟ اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه مچکر خیلی ضروریه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان

با ایرانسل داری دانلود میکنی؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آره
جالبیش اینه رو یه سیستمم این مشکل رو داره ولی روی سیستم قدیمیم هیج مشکلی نداره

متاسفانه ایرانسل بعضی موقع ها لینک هارو خراب میکنه، مثل اینکه در حین دانلود IP زیاد عوض میشه و باعث میشه که فایل خروجی خراب بشه. سه تا راه حل هست :
1 - از نت همراه اول استفاده کنی!
2 - داخل IDM، تنظیمات و Connection و بعد ConnectionType رو بزاری روی 4G و تعداد کانکشن رو به 1 یا 2 تغییر بدی! سرعت دانلود میاد پایین ولی به احتمال 90% مشکلت حل میشه! واسه خودم اینطوری حل میشد بعضی مواقع ولی کلا نت همراه برا دانلود های سنگین بهتره
3 - استفاده از لینک های مستقیم مثل شاتلند

• Like
Reactions: Behnams923

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
متاسفانه ایرانسل بعضی موقع ها لینک هارو خراب میکنه، مثل اینکه در حین دانلود IP زیاد عوض میشه و باعث میشه که فایل خروجی خراب بشه. سه تا راه حل هست :
1 - از نت همراه اول استفاده کنی!
2 - داخل IDM، تنظیمات و Connection و بعد ConnectionType رو بزاری روی 4G و تعداد کانکشن رو به 1 یا 2 تغییر بدی! سرعت دانلود میاد پایین ولی به احتمال 90% مشکلت حل میشه! واسه خودم اینطوری حل میشد بعضی مواقع ولی کلا نت همراه برا دانلود های سنگین بهتره
3 - استفاده از لینک های مستقیم مثل شاتلند

من کلا با wifi مشکل داشتم بعد فهمیدم از idm هست یه نسخه جدید با کرک دیگه نصب کردم اوکی شد.

بازم اتفاق میفته مشکل داشته باشه ولی خیلی بهتر شده.

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر