سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
نهایت سرعت با کابل cat6 و شبکه گیگابایتی همینقدره؟؟۶۰ مگ؟؟
اصولا این CAT6 تا سرعت حداقل 1 گیگ و حداکثر تا 10 گیگ سرعت انتقال رو ساپورت میکنه و باکیفیت ترین کابل فعلا محسوب میشه
ولی در اصل سرعت انتقال PC و سرعت گیرندگی دستگاه حرف اول رو میزنه استفاده از کابل با کیفیت نوسان سرعت و نویز و اینجور موارد رو کاهش میده

• Like
Reactions: Goyafilter

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
اصولا این CAT6 تا سرعت حداقل 1 گیگ و حداکثر تا 10 گیگ سرعت انتقال رو ساپورت میکنه و باکیفیت ترین کابل فعلا محسوب میشه
ولی در اصل سرعت انتقال PC و سرعت گیرندگی دستگاه حرف اول رو میزنه استفاده از کابل با کیفیت نوسان سرعت و نویز و اینجور موارد رو کاهش میده
پس میفرمایید شما هم cat6 دارید ولی سرعت انتقال بالا نیست؟؟ نهایت ۶۰ تا رو دارید؟؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
چطور میشه سرعت انتقال رو بیشتر کنیم؟؟
نوشته بودم سرعت انتقال به کشش و قدرت ارسال و دریافت دستگاه ها مربوط میشه
همیشه میبینی یا ارسال یا دریافت یک دستگاه یک حدی داره و از اون بیشتر نیست
مثلا الان لپ تاپ من تا یک حدی سرعت دریافت و ارسال داره PS4 هم به همین شکل

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
نوشته بودم سرعت انتقال به کشش و قدرت ارسال و دریافت دستگاه ها مربوط میشه
همیشه میبینی یا ارسال یا دریافت یک دستگاه یک حدی داره و از اون بیشتر نیست
مثلا الان لپ تاپ من تا یک حدی سرعت دریافت و ارسال داره PS4 هم به همین شکل
من یک فایل ۵ گیگ بین pc و لبتاب رو با کابل لن انتقال دادم نهایت ۸۰ مگ میرفت.

فکر کنم به سیستم هم بستگی داره

Maziardm

کاربر سایت
Sep 4, 2019
6
سلام دوستان
من قبلا دادم یکبار بازی ها رو بیرون برام ریختن. ولی الان می خوام خودم بازی بریزم. می خواستم بدونم اگه از این راه برای ریختن بازی ها استفاده کنم دستگاه Ban نمیشه؟
چون باید به اینترنت وصل شد و فروشنده به من گفته به اینترنت وصل نشم تا دستگاهم بن نشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Sina_09

کاربر سایت
Nov 14, 2018
13
سلام ببخشی یه سوال من دیتای فیفا20 رو دانلود کردم با psxمیریزم همش کنات دانلود(cannat download) میزنه یه بار دیگم دیتاشو گرفتم باز کنات دانلود میزنه مشکلش چیه؟

حتی میزارم هر بار یه مقدارشو از نت بگیره ولی باز کنات دانلود میزنه

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
سلام دوستان
من قبلا دادم یکبار بازی ها رو بیرون برام ریختن. ولی الان می خوام خودم بازی بریزم. می خواستم بدونم اگه از این راه برای ریختن بازی ها استفاده کنم دستگاه Ban نمیشه؟
چون باید به اینترنت وصل شد و فروشنده به من گفته به اینترنت وصل نشم تا دستگاهم بن نشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگر اکانت هکی ریختن براتون احتمال داره بازب هاتون بپره. بن شدن شانسیه بیشتر برای کسایی هست که از پول طرف بازی بخرن.

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
سلام ببخشی یه سوال من دیتای فیفا20 رو دانلود کردم با psxمیریزم همش کنات دانلود(cannat download) میزنه یه بار دیگم دیتاشو گرفتم باز کنات دانلود میزنه مشکلش چیه؟

حتی میزارم هر بار یه مقدارشو از نت بگیره ولی باز کنات دانلود میزنه
فایلها ناقص دانلود نشده؟؟

کابل رو درست وصل کردید؟؟

آدرس فایل رو درست به نرم افزار دادید؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر