سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
خیلی زیاد برام اتفاق افتاده که فایل ها ناقص دانلود میشن. حتی با adsl و شاتل لند هم که استفاده میکنم بازم مشکل پا برجاست.
توی نرم افزار ارور میده. کانکشن رو قطع میکنم و چند مگی رو از اینترنت دانلود میکنه و ادامه رو باز میذارم روی فایل ها.
از اونجایی میره رو اعصاب که یه بازی بالای 50 60 گیگ تعداد ناقصی هاش زیاد میشه. و باید صد بار هی فایل ها رو جا به جا کنم تا اون ناقصی رو از نت بگیره.

TL-DR:
راهی نداره که نرم افزار به طور اتومات قسمت های ناقص دانلود شده رو خودش از نت بگیره و باقی رو از فایل ها؟

mahmood2077

عضو جدید
Sep 6, 2019
1
سلام دوستان مشکلی برا من پیش امده اینه که دیتا رو وقتی میخوام بریزم یه مقداریش رو با سرعت تقریبا ۱۰ مگ میریزه بعدش خودش شروع میکنه دانلود کردن یعنی از رو سیستم و دیتایی که من دارم کپی نمیکنه ادرس دیتا رو هم تو برنامه نمیزنه و مستقیما خودش شروع میکنه دانلود کردن هر کارشم میکنم درست نمیشه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان برنامه PSX تو لپ تاپ من وقتی انتقال شروع میشه، تو صفحه اصلی که لینکها نمایش داده میشن هی Refresh میشه و بعد انتقال حدودا 15 گیگ برنامه تو لپ تاپ بسته میشه باید مجددا کلیک کنم برنامه باز بشه و ادامه انتقال انجام بشه( بعد هر 15 گیگ هی بسته میشه باید باز کنم )
ویندوز هم 10 هستش عوض هم کردم بازم همین مشکل هست
با انتقال مشکلی ندارم فقط موندم چرا هر 15 گیگ برنامه بسته میشه باید کلیک کنم باز بشه
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
سلام دوستان برنامه PSX تو لپ تاپ من وقتی انتقال شروع میشه، تو صفحه اصلی که لینکها نمایش داده میشن هی Refresh میشه و بعد انتقال حدودا 15 گیگ برنامه تو لپ تاپ بسته میشه باید مجددا کلیک کنم برنامه باز بشه و ادامه انتقال انجام بشه( بعد هر 15 گیگ هی بسته میشه باید باز کنم )
ویندوز هم 10 هستش عوض هم کردم بازم همین مشکل هست
با انتقال مشکلی ندارم فقط موندم چرا هر 15 گیگ برنامه بسته میشه باید کلیک کنم باز بشه
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
موقعی که انتقال شروع شد برو رو تب سیتینگ بمون دیگه بسته نمیشه

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
سلام
چطوری دیتای بازی بدون (آبدیت)نصب کنم یعنی فقط بازی رو مثلا بازی pes19 بدون آبدیت نصب کنم فقط دیتای اصلی بازی نصب شه ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستم کنسول داد بیرون بازی هکی ریخت کل بازی هاش بدون ابدیت نصب شده بود

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
خیلی زیاد برام اتفاق افتاده که فایل ها ناقص دانلود میشن. حتی با adsl و شاتل لند هم که استفاده میکنم بازم مشکل پا برجاست.
توی نرم افزار ارور میده. کانکشن رو قطع میکنم و چند مگی رو از اینترنت دانلود میکنه و ادامه رو باز میذارم روی فایل ها.
از اونجایی میره رو اعصاب که یه بازی بالای 50 60 گیگ تعداد ناقصی هاش زیاد میشه. و باید صد بار هی فایل ها رو جا به جا کنم تا اون ناقصی رو از نت بگیره.
TL-DR:
راهی نداره که نرم افزار به طور اتومات قسمت های ناقص دانلود شده رو خودش از نت بگیره و باقی رو از فایل ها؟
این حرکت رو من انجام دادم شاید کار تو هم راه افتاد
دقت کرده باشی بعضی از بازیها این مشکل خرابی دیتا براشون به وجود میاد و اذیت میکنه نه همه، برای من تو Mafia 3 اتفاق افتاد 60 گیگ داشتم دیوونه میشدم
رفتم یکبار دیگه اون پارت رو که میگفت خرابه رو دانلود کردم 4 گیگ در کمال ناباوری بازم نوشت خرابه! دیوونه شدم
تا یه چیزی رسید به ذهنم گفتم بذار اینترنتی که میرسونم به دستگاه رو از ف..لتر شکن رد کنم
من لپ تاپ رو مستقیم با لن وصل میکنم به دستگاه و کانکشن وای فای رو share میکنم رو لن . چشمم خورد دیدم در کنار کانکشن وای فای ف..لتر شکن هم کانکشن داره
ف..لتر شکن رو کانکت کردم بعد کانکشن ف..لتر شکن رو share کردم رو کانکشن LAN
یعنی مشکل کلا رفع شد بدون یکبار توقف و ارور خرابی فایلها کلا یکضرب رفتن تو دستگاه همون فایلهایی که هی ارور میداد مینوشت خراب هستن
---------------------------------------------------------------
وصل لپ تاپ از طریق وای فای به نت >>> فعال کردن ف..لتر شکن و share کانکشن به کانکشن LAN لپ تاپ >>> سیم لن هم مستقیم از لپ تاپ وصل به دستگاه >>> باز کردن PSX و تنظیمات پر..وکسی طبق روال هر دفعه
-------------------------------------------------
این روش مشکل من رو حل کرد خلاصه با یه راهی این شکلی وصل شو برای انتقال دیتا مشکل دار امیدوارم مشکل تو هم حل بشه

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
این حرکت رو من انجام دادم شاید کار تو هم راه افتاد
دقت کرده باشی بعضی از بازیها این مشکل خرابی دیتا براشون به وجود میاد و اذیت میکنه نه همه، برای من تو Mafia 3 اتفاق افتاد 60 گیگ داشتم دیوونه میشدم
رفتم یکبار دیگه اون پارت رو که میگفت خرابه رو دانلود کردم 4 گیگ در کمال ناباوری بازم نوشت خرابه! دیوونه شدم
تا یه چیزی رسید به ذهنم گفتم بذار اینترنتی که میرسونم به دستگاه رو از ف..لتر شکن رد کنم
من لپ تاپ رو مستقیم با لن وصل میکنم به دستگاه و کانکشن وای فای رو share میکنم رو لن . چشمم خورد دیدم در کنار کانکشن وای فای ف..لتر شکن هم کانکشن داره
ف..لتر شکن رو کانکت کردم بعد کانکشن ف..لتر شکن رو share کردم رو کانکشن LAN
یعنی مشکل کلا رفع شد بدون یکبار توقف و ارور خرابی فایلها کلا یکضرب رفتن تو دستگاه همون فایلهایی که هی ارور میداد مینوشت خراب هستن
---------------------------------------------------------------
وصل لپ تاپ از طریق وای فای به نت >>> فعال کردن ف..لتر شکن و share کانکشن به دستگاه >>> سیم لن مستقیم از لپ تاپ وصل به دستگاه >>> باز کردن PSX و تنظیمات پر..وکسی طبق روال هر دفعه
-------------------------------------------------
این روش مشکل من رو حل کرد خلاصه با یه راهی این شکلی وصل شو برای انتقال دیتا مشکل دار امیدوارم مشکل تو هم حل بشه
دوست عزیز اگر دیتا خراب باشه میفرمایید با سنگ شکن اوکی میشه؟؟

دقیقا چطوری این اتفاق میفته؟؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوست عزیز اگر دیتا خراب باشه میفرمایید با سنگ شکن اوکی میشه؟؟
دقیقا چطوری این اتفاق میفته؟؟
بره من ارور میداد تو دستگاه دیتا خرابه من به همین صورت اینترنت رو با عبور از ف..لتر شکن رسوندم به دستگاه بدون مشکل انتقال پیدا کرد
نظر شخصی من اینه :
به نظر من امکان داره بعضی از بازیها یا اسمشون یا نمیدونم ip server حالا هر چیزیشون تو زمان انتقال به دستگاه با سد ف..لتر مواجه میشه و مانع از انتقال دیتا میشه و دستگاه ارور خرابی فایل میده
بنده هم اینجا شاهد و حاضر میگم این حرکت رو انجام دادم مشکل انتقال دیتا Mafia 3 بره من حل شد با وجود اینکه ارور خرابی دیتا میداد
امتحانش فکر کنم مجانی باشه شاید مشکل برطرف شد

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
بره من ارور میداد تو دستگاه دیتا خرابه من به همین صورت اینترنت رو با عبور از ف..لتر شکن رسوندم به دستگاه بدون مشکل انتقال پیدا کرد
نظر شخصی من اینه :
به نظر من امکان داره بعضی از بازیها یا اسمشون یا نمیدونم ip server حالا هر چیزیشون تو زمان انتقال به دستگاه با سد ف..لتر مواجه میشه و مانع از انتقال دیتا میشه و دستگاه ارور خرابی فایل میده
بنده هم اینجا شاهد و حاضر میگم این حرکت رو انجام دادم مشکل انتقال دیتا Mafia 3 بره من حل شد با وجود اینکه ارور خرابی دیتا میداد
امتحانش فکر کنم مجانی باشه شاید مشکل برطرف شد

آیا بازی ها رو مستقیم از سایت سونی دانلود میکنید یا از سایتهای ایرانی که دیتا رو برای دانلود میزارن؟؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آیا بازی ها رو مستقیم از سایت سونی دانلود میکنید یا از سایتهای ایرانی که دیتا رو برای دانلود میزارن؟؟
مستقیم از سرورهای خود سونی
مافیا 3 رو کلا با آپدیت 60 گیگ دانلود کردم همون پارت اول تو دستگاه مینوشت Data Corrupted هرچی resume میزدم میزد cannot download ولی خود دستگاه مستقیم از نت دانلود میکرد و مشکلی نداشت مشکل تو انتقال دیتا بود یه بار دیگه پارت اول رو دانلود کردم بازم زمان انتقال همین ارور رو نوشت . ف..لتر شکن رو share کردم هیچ اروری نداد و منتقل شد

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
مستقیم از سرورهای خود سونی
مافیا 3 رو کلا با آپدیت 60 گیگ دانلود کردم همون پارت اول تو دستگاه مینوشت Data Corrupted هرچی resume میزدم میزد cannot download ولی خود دستگاه مستقیم از نت دانلود میکرد و مشکلی نداشت مشکل تو انتقال دیتا بود یه بار دیگه پارت اول رو دانلود کردم بازم زمان انتقال همین ارور رو نوشت . ف..لتر شکن رو share کردم هیچ اروری نداد و منتقل شد
قبل از انتقال دیتا حجمی هم از خود بازی رو دانلود میزدید ؟؟ مثلا ۱۰ مگ یا بیشتر

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
قبل از انتقال دیتا حجمی هم از خود بازی رو دانلود میزدید ؟؟ مثلا ۱۰ مگ یا بیشتر
سری اول که ارور داد 100 مگ 100 مگ شروع کردم به دانلود ببینم کجا رد میکنه تا 1 گیگ رفتم ارور رد نشد
اینجوری 100 مگ مستقیم دانلود میکردم با دستگاه بعد تیک auto find psx رو میزدم باز ارور دیتا میداد تیکه تیکه تا 1 گیگ مستقیم دانلود کردم ارور رد نشد بعدش رفتم پارت 4 گیگ رو از نو دانلود کردم بازم ارور داد دیگه دیوونه شدم (بعد از این کارها فکر share ف..لترشکن اومد به سرم)

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
سری اول که ارور داد 100 مگ 100 مگ شروع کردم به دانلود ببینم کجا رد میکنه تا 1 گیگ رفتم ارور رد نشد
اینجوری 100 مگ مستقیم دانلود میکردم با دستگاه بعد تیک auto find psx رو میزدم باز ارور دیتا میداد تیکه تیکه تا 1 گیگ مستقیم دانلود کردم ارور رد نشد بعدش رفتم پارت 4 گیگ رو از نو دانلود کردم بازم ارور داد دیگه دیوونه شدم (بعد از این کارها فکر share ف..لترشکن اومد به سرم)

دستت درد نکنه همه تستها رو انجام دادی پس. پس فایل دیتا دانلود شده اوکی بوده.

۶۰ گیگ تو چند دقیقه ریختید؟؟

ممنون از تجربتون که به اشتراک گذاشتید.

کلا نباید اینطوری باشه باید بدون سنگ شکن زد.

چون حجم اولیه رو شما از نت گرفتید. بازم ممنون

آیا اتصال به سنگ شکن و share کردن اون باید تا اتمام کار ریختن دیتا باشه؟؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دستت درد نکنه همه تستها رو انجام دادی پس. پس فایل دیتا دانلود شده اوکی بوده.
۶۰ گیگ تو چند دقیقه ریختید؟؟
ممنون از تجربتون که به اشتراک گذاشتید.
کلا نباید اینطوری باشه باید بدون سنگ شکن زد.
چون حجم اولیه رو شما از نت گرفتید. بازم ممنون
آیا اتصال به سنگ شکن و share کردن اون باید تا اتمام کار ریختن دیتا باشه؟؟
فایل دیتا اوکی بوده مثل اینکه فقط بعضی از بازیها به خاطر سد ف..لتر ارور خرابی دیتا میدن
من همه بازیها رو با share ف..لتر شکن نمیریزم چون همه بازیها مشکل اینجوری ندارن اونایی که مشکل ندارن رو با share کانکشن وای فای به لن انتقال میدم
من قدیم این مدلی انتقال میدادم (لن لپتاپ به مودم، از لن مودم به لن دستگاه) که سرعت فاجعه 10-12 مگ میریخت ولی الان وقتی میخوام انتقال انجام بدم (لن لپ تاپ رو مستقیم وصل میکنم به لن دستگاه) با این روش دیتا با سرعت 40-50-60 مگ منتقل میشه که 60 گیگ رو حدودا 20-25 دقیقه میریزه
بله من بازیهایی که ارور نمیدن رو بدون ف.شکن انتقال میدم و مشکلی نیست فقط اونایی که ارور میدن رو ف.شکن share میکنم
من که تا آخر انتقال ف.شکن فعال بود و بدون مشکل تا آخرش رفت
نکته تست من اینه انتقال دیتا از طریق کابل لن انجام میشه ولی اینترنتی که share میشه بره دستگاه ف.لتر بودنش تو بعضی بازیها مشکل ساز میشه و انتقال رو کنسل میکنه چون بعضی چک های دستگاه از نت انجام میشه حتی زمان انتقال
درکل نوشتم من شانسی با این حرکت نتیجه گرفتم همه میتونن یه تست بزنن شاید دیگه مشکل دانلود مجدد بعضی دیتاها دیگه نیازی نباشه و مشکل از ف..لتر بودن نت ما باشه

• Like
Reactions: Goyafilter

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
کابل ca
فایل دیتا اوکی بوده مثل اینکه فقط بعضی از بازیها به خاطر سد ف..لتر ارور خرابی دیتا میدن
من همه بازیها رو با share ف..لتر شکن نمیریزم چون همه بازیها مشکل اینجوری ندارن اونایی که مشکل ندارن رو با share کانکشن وای فای به لن انتقال میدم
من قدیم این مدلی انتقال میدادم (لن لپتاپ به مودم، از لن مودم به لن دستگاه) که سرعت فاجعه 10-12 مگ میریخت ولی الان وقتی میخوام انتقال انجام بدم (لن لپ تاپ رو مستقیم وصل میکنم به لن دستگاه) با این روش دیتا با سرعت 40-50-60 مگ منتقل میشه که 60 گیگ رو حدودا 20-25 دقیقه میریزه
بله من بازیهایی که ارور نمیدن رو بدون ف.شکن انتقال میدم و مشکلی نیست فقط اونایی که ارور میدن رو ف.شکن share میکنم
من که تا آخر انتقال ف.شکن فعال بود و بدون مشکل تا آخرش رفت
نکته تست من اینه انتقال دیتا از طریق کابل لن انجام میشه ولی اینترنتی که share میشه بره دستگاه ف.لتر بودنش تو بعضی بازیها مشکل ساز میشه و انتقال رو کنسل میکنه چون بعضی چک های دستگاه از نت انجام میشه حتی زمان انتقال
درکل نوشتم من شانسی با این حرکت نتیجه گرفتم همه میتونن یه تست بزنن شاید دیگه مشکل دانلود مجدد بعضی دیتاها دیگه نیازی نباشه و مشکل از ف..لتر بودن نت ما باشه

ممنون از توضیحاتتون.

راستی کابل cat6 استفاده میکنی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر