بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

allireyhani

کاربر سایت
May 15, 2013
39
4
دوستان کسی اگر پارس آنلاین داره لطف میکنه بگه پینگش با این سرور چنده؟(یگی از دیتا سنتر های پابجی هستش که در ایرلنده)
ec2.eu-west-1.amazonaws.com
لطفا اگر ممکنه پینگ داخلیتون هم بگید. برای من این 110هستش(نت شاتل) و پینگ داخلیم هم 17
چون میخوام شاتل رو بخاطر گرون فروشی تخلیه کنم و پارس آنلاین یا ی شرکتی که کیفیت خوبی داشته باشه بگیرم
ممنونم

• Like
Reactions: ...Moein...

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
390
14
نام
ANOSHIRVAN
دوستان کسی اگر پارس آنلاین داره لطف میکنه بگه پینگش با این سرور چنده؟(یگی از دیتا سنتر های پابجی هستش که در ایرلنده)
لطفا اگر ممکنه پینگ داخلیتون هم بگید. برای من این 110هستش(نت شاتل) و پینگ داخلیم هم 17
چون میخوام شاتل رو بخاطر گرون فروشی تخلیه کنم و پارس آنلاین یا ی شرکتی که کیفیت خوبی داشته باشه بگیرم
ممنونم
برای من پارس انلاینه و پینگم با سرور اونجا 103 هستش و پینگ داخلیم 7 قبل از خرید بهت پیشنهاد میکنم اسیا تک رو هم تست کنی از بنر های متفرقه هم خرید نکنی بهتره سمت مخابرات هم کلانرو که پشیمون میشی

• Like
Reactions: allireyhani

allireyhani

کاربر سایت
May 15, 2013
39
4
برای من پارس انلاینه و پینگم با سرور اونجا 103 هستش و پینگ داخلیم 7 قبل از خرید بهت پیشنهاد میکنم اسیا تک رو هم تست کنی از بنر های متفرقه هم خرید نکنی بهتره سمت مخابرات هم کلانرو که پشیمون میشی
دمت گرم داداش
شما اهل تهران باید باشید که پینگ داخلیتون 7 هستش!
آسیاتک طرح گیم داره؟چون تا اونجایی که میدونم آسیاتک پینگ خوبی نداره(استفاده کردم ولی حالت گیم یا طرح گیم رو نمیدونم داشته باشه)

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
27
8
ممنونم
درود 109 هستش پینگ داخلی 14(کرمانشاه)

• Like
Reactions: allireyhani

qozmyox

فروشنده
Oct 29, 2010
1,671
448
دوستان کسی در مورد شرکت زیتل اطلاعات داره ؟ ادعا سرعت بسیار بالا و نامحدود کامل رو داره ولی میخوام بدونم پینگش در چه حدی هست .

• Like
Reactions: ...Moein...

qozmyox

فروشنده
Oct 29, 2010
1,671
448
این سایت و چندتا سایت دیگه رو دیدم ، ولی با یک نفر از پشتیبانی صحبت کردم برام فیلم گرفت فرستاد که 8.8.8.8 داره 85 پینگ میگیره . بهش چند تا آیپی دادم گفتم اینارو برام بگیر ولی خبری ازش نشد . البته قرار شده امروز یا فردا بیان اینجا برای تست ببینم پینگ خارجش چطوریه.
البته واقعا تعرفه خوبی داره اگر کسی نخواد بازی کنه . 40مگ دانلود 8مگ آپلود ، نامحدود 150تومن.

qozmyox

فروشنده
Oct 29, 2010
1,671
448
خب دوستان من زیتل رو تست کردم امروز ، از لحاظ سرعت واقعا خوب هست ، تا 60 مگابیت دانلود و 7مگابیت آپلود رو نشون میداد ، ولی پینگ به شدت نوسانی و غیر قابل قبول برای بازی های آنلاین. اگر بازی آنلاین ندارید و مصرف ماهیانه بالایی هم دارید ، گزینه خوبی هست چون دانلود نامحدود بهتون میده .ماهی هم 150تومن
من البته نگرفتم ولی تقریبا یک تست کامل کردم ، اگر سوالی دارید بفرمایید

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
850
216
نام
حمید
خب دوستان من زیتل رو تست کردم امروز ، از لحاظ سرعت واقعا خوب هست ، تا 60 مگابیت دانلود و 7مگابیت آپلود رو نشون میداد ، ولی پینگ به شدت نوسانی و غیر قابل قبول برای بازی های آنلاین. اگر بازی آنلاین ندارید و مصرف ماهیانه بالایی هم دارید ، گزینه خوبی هست چون دانلود نامحدود بهتون میده .ماهی هم 150تومن
کل تهران رو که پوشش نمیده سمت شهرستانم که فکر نکنم این شرکتا بیان ما هم مجبوریم با همون سرعت دانلود 1 مگ سر بکنیم

qozmyox

فروشنده
Oct 29, 2010
1,671
448
کل تهران رو که پوشش نمیده سمت شهرستانم که فکر نکنم این شرکتا بیان ما هم مجبوریم با همون سرعت دانلود 1 مگ سر بکنیم
فعلا فقط تهران و کرج هست . محدوده پوشش رو هم میتونید در سایتشون ببینید که البته همونطور که گفتید کل تهران نیست.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
853
2,202
نام
MohammadAli
یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
کجای تهران اینترنتشونو تست کردید؟ شرکت خودشون بود یا اومده بودن نصب کرده بودن؟
تو خود سایت زده ماکسیموم ۴۰ مگابیت و سرعتی که تضمین میکنن ۵ مگابیت هست. در مورد ۶۰ مگا اونم بایت مطمئنید؟
عدد پینگ رو میشه بگید؟
هزینه یه روترش تقریبا چقد میشه چون تو سایتشون قیمت نداده بود گفته بود براساس وضعیت بازار.

qozmyox

فروشنده
Oct 29, 2010
1,671
448
یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
کجای تهران اینترنتشونو تست کردید؟ شرکت خودشون بود یا اومده بودن نصب کرده بودن؟
تو خود سایت زده ماکسیموم ۴۰ مگابیت و سرعتی که تضمین میکنن ۵ مگابیت هست. در مورد ۶۰ مگا اونم بایت مطمئنید؟
عدد پینگ رو میشه بگید؟
هزینه یه روترش تقریبا چقد میشه چون تو سایتشون قیمت نداده بود گفته بود براساس وضعیت بازار.
جردن که به گفته خودشون از بهترین جاهایی هست که میتونند سرویس بدن - اومده بودن اینجا
تست که گرفت اون عدد هایی که گفتم رو تا 60 مگابیت نشون میداد! البته شاید بعد برقراری سرویس روی همون 40 قفل کنند !
روی پینگش اصلا حساب نکنید . مثلا 8.8.8.8 100 بود ولی تا 90 میومد پایین و تا 140 هم بالا میرفت و شدید نوسانی بود .
هزینه آنتنی که بالای پشت بوم قرار میدن 200 تومن به صورت امانی هست ، اما روتر یا مودم رو نپرسیدم .

در کل از نظر من اگر دانلود زیاد دارید و حجم مصرفی زیادی دارید سرویس تقریبا مناسبی هست و بهترین گزینه ولی برای بازی بدترین گزینه .

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
27
8
جردن که به گفته خودشون از بهترین جاهایی هست که میتونند سرویس بدن - اومده بودن اینجا
تست که گرفت اون عدد هایی که گفتم رو تا 60 مگابیت نشون میداد! البته شاید بعد برقراری سرویس روی همون 40 قفل کنند !
روی پینگش اصلا حساب نکنید . مثلا 8.8.8.8 100 بود ولی تا 90 میومد پایین و تا 140 هم بالا میرفت و شدید نوسانی بود .
هزینه آنتنی که بالای پشت بوم قرار میدن 200 تومن به صورت امانی هست ، اما روتر یا مودم رو نپرسیدم .

در کل از نظر من اگر دانلود زیاد دارید و حجم مصرفی زیادی دارید سرویس تقریبا مناسبی هست و بهترین گزینه ولی برای بازی بدترین گزینه .
پینگش ب درده بازی نمیخوره نمیصرفه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
853
2,202
نام
MohammadAli

به نظرم هنوز واسه دانلود بهترین گزینه هم اینترنت شبانه ایرانسل هست. اولش فک کردم منظورتون 60 مگابایت هست که عددی فضاییه و فک نکنم تو ایران هنوز شرکتی بتونه چنین سرعتی ارائه بده. همون 60 مگابیت رو اگه به بایت تبدیل کنیم میشه حدود 7 که بهترین حالت اینترنتشون هست. در حالی که 4G+ ایرانسل تو تهران در حالت نسبتا خوبش حدود 15 مگابایت سرعت میده که قیمتش هم اگه شبانه فقط واسه دانلود استفاده کنید خیلی کمتر درمیاد. برای پینگ هم اینترنت ADSL خیلی گزینه بهتری هست.
در کل به صرفه به نظر نمیرسه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟