Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
سلام
ببینم برا درجه سختی هم تروفی داره؟
من تازه دیشب تموم کردم بازی رو میخوام دو سه روز دیگه شروع کنم تا پلات کنم.
نه ولی با این حال من رو proud mode پلات کردم.. متاسفانه بر خلاف 1 و 2 تروفی درجه سختی نداره..حالت proud mode میشه گفت مثل نرمال یا حتی easy کینگدام هارتس های قبلی هست..میشه گفت سخت ترین کار جمع کردن متریال برای ساختن 88 آیتم و گرفتن کلید ultima هست که اونم بیشتر ازین که سخت باشه لذت بخشه..آشپزی هم تخم مرغ شکستنه یکم منو اذیت کرد..قبل اینکار حتما سیو کن..

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان OST بازی امده؟

رو Spotify اومده ولی من لینکی برای دانلود ندیدم یه لینک youtube همه اهنگها رو گذاشته ولی mp3 نیست.به هر حال بهتر از هیچ ه :D

بازی رو پلات کردم #:-S تو این شماره داستان و خیلی خوب و کامل توضیح دادن خیلی عالی بود :D
مشخص بود خیلی رو بازی کار کردن.از گرافیک تا صداگذاری و حتی گیم پلی. البته گیم پلی برای من یکم تکراری شده بود چون از یه کی بلید استفاده میکردم :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
رو Spotify اومده ولی من لینکی برای دانلود ندیدم یه لینک youtube همه اهنگها رو گذاشته ولی mp3 نیست.به هر حال بهتر از هیچ ه :D

بازی رو پلات کردم #:-S تو این شماره داستان و خیلی خوب و کامل توضیح دادن خیلی عالی بود :D
مشخص بود خیلی رو بازی کار کردن.از گرافیک تا صداگذاری و حتی گیم پلی. البته گیم پلی برای من یکم تکراری شده بود چون از یه کی بلید استفاده میکردم :D

یاسر وایه پلت کردن باید اون عکس ها رو هم بگیری؟ چون به نظرم از همش سر کاری تره.

بعد این گومیی شیپه هم تروفی داره؟ از KH یک تا الان، تنها بخش بازی که هیچ وقت باهاش حال نکردم همین مراحل گومی شیپه. موقع بازی کردنش کهیر میزنم.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یاسر وایه پلت کردن باید اون عکس ها رو هم بگیری؟ چون به نظرم از همش سر کاری تره.

بعد این گومیی شیپه هم تروفی داره؟ از KH یک تا الان، تنها بخش بازی که هیچ وقت باهاش حال نکردم همین مراحل گومی شیپه. موقع بازی کردنش کهیر میزنم.

اره اون عکس ها خیلی مهمه یکیش که فقط باید یه تعدادی عکس بگیری که مهم نیست از چی باشه یکی هم باید از lucky emblem عکس بگیری .لاکی به یه تعدادی برسه فکر کنم 50 تا یه سکرت اندینگم باز میشه که میتونی از منوی اصلی بازی بری ببینی :D
با گومی خیلی کار داری مخصوصا که بخوای پلات کنی برای جمع کردن ایتم و 3 تا تروفی دیگه #-o
کلا بخش بیخودیه ولی برای پلات مجبوری تحملش کنی :D

آخرین ویرایش:
  • Like

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من اولین تجربه ام بود ولی اصلا انتظار چنین چیزی نداشتم بازی توی چند وقت اکثر بازی های که کردم یه طرف این بازی یه طرف یه حس عجیب به ادم میده

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
به نظرم اگه به جای کلید در مبارزات از شمشیر های خود فاینال به خصوص مال کلود استفاده میکرد بازی بهتر میشد

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
آقا منم شروع کردم خیلییییییییییییییییییی خوبه اووووووووف آهنگاش خیلی خفنن مخصوصا همون Opening ـش . به شدت حال دارم میکنم با بازی فقط یک چیزی . یا من نوبم و پیر شدم یا به شدت بازی خر تو خره کلا :| :D من تو مبارزات اصلا نمیفهمم چی میشه فقط ضربدر و مثلث میزنم همه میمیرن :D خیلی هم همش یه چیز جدید یاد میده اصلا مخم نمیکشه از بس تنوع داره . همین سفینه سواریش اووووو 2 ساعت داشت میگفت این اینه , اون اینه من مخم نمیکشه کلا فکر میکنم خر تو خره همینجور میرم جلو . سیو کردنش هم نمیدونم چطوریه یهو میبنی 2 ساعت میری جلو یه save point نیست حالا نمیدونم auto ش چه وقتایی سیو میکنه .
پ.ن :صدای دانلد داک هم رو مخه :D

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
بعد 30 ساعت بازی کردن، رو لول 60 بازیو تموم کردم. البته خوب تروفی نگرفتم و شد 41%. باید فردا بشینم وقت بزارم دونه دونه دنیا هارو کامل کنم.

اگه بخوام مختصر و مفید درباری پایان بازی نظر بدم، باید بگم داستان رو خوب تموم کردن و آرک زئانورت و کارکترهای فعلی خوب جمع شد. و این چیز کمی نیست، چون خیلی کارکترها زیاد بودن و داستان واقعا خر تو خر شده بود. البته به نظرم اواخر بازی کاملا نشون بده عجله ای ساخته شده و تلاش کردن زود تف مال کنن بره بازی بدن بیرون. دنیاها کم محتوا هستن، هرچند تنوع خوبی دارن و خیلی عجیب غریبن. فقط همون ایراد اینه که زود تموم میشن میرن و مثل شماره های قبل پرداخت قوی ندارن.

پ.ن: لعنت بر پدر و مادر اون کسی که تز دادن شخصیت های FF تو بازی نباشن. قشنگ نبودشون حس میشه.
پ.پ.ن: KHIII قشنگ جزو 5 تا بازی خفن این نسله. و شاید متفاوت ترین بازی AAA این نسل. واقعا به معنی کلمه پشم ریزون بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
آقا منم شروع کردم خیلییییییییییییییییییی خوبه اووووووووف آهنگاش خیلی خفنن مخصوصا همون Opening ـش .

کلا که وکال تم های KH شاهکارن و من Sanctury رو هم خیلی دوست داشتم، اما اینبار واقعا شاهکاره! Face my Fears تنظیم وحشتناکی داره. و البته تم آخر بازی که فک براندازه!

یا من نوبم و پیر شدم یا به شدت بازی خر تو خره کلا

KH اساسا سیستم مبارزاتش خر تو خره:D یکم نوبی:D ولی کم کم دستت میاد داری چیکار میکنی:D

صدای دانلد داک هم رو مخه :D

چطور از دلت میاد آخه؟:D من که عاشق شورا (سورا) گفتنشم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر