هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,927
من امروز بعد مدت ها اومدم با اکانت قدیمیم لاگین کنم تو psn (یه چند سالی کنسول نداشتم)
اولش پسوردشو پیدا نکردم زدم ریست پسورد و دو تا سوال امنیتی شهر و تاریخ تولد جلوم گذاشت که هیچ کدوم رو یادم نبود گفت غلطه
تو همین حین پسوردشو پیدا کردم لاگین کرد پیغام داد اکانتت لاک شده و دوباره همون دو تا سوال رو داد
الان این لاک شدن موقتیه یا باید با ساپرت سونی تماس بگیرم؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من امروز بعد مدت ها اومدم با اکانت قدیمیم لاگین کنم تو psn (یه چند سالی کنسول نداشتم)
اولش پسوردشو پیدا نکردم زدم ریست پسورد و دو تا سوال امنیتی شهر و تاریخ تولد جلوم گذاشت که هیچ کدوم رو یادم نبود گفت غلطه
تو همین حین پسوردشو پیدا کردم لاگین کرد پیغام داد اکانتت لاک شده و دوباره همون دو تا سوال رو داد
نه لاک شدن موقتی نیست و باید سوالا رو جواب بدی. قبلا شماره موبایل نداده بودی تا بتونی باهاش ریکاوری کنی.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,927
نه لاک شدن موقتی نیست و باید سوالا رو جواب بدی. قبلا شماره موبایل نداده بودی تا بتونی باهاش ریکاوری کنی.

نه فکر نکنم. ریست پسورد هم میزنم نمیگه شماره موبایل بده.
الان تو فروم یا همون کامیونیتی سونی تاپیک زدم مشکل رو مطرح کردم. (قسمت ساپرت مربوطه)
خود کارمندا چک میکنن جواب میدن؟ یا نه و حتما باید زنگ زد به ساپرتش تو امارات یا جاهای دیگه؟

پ.ن: اینکه نام کاربری و پسوردتو داشته باشی نتونی لاگین کنی رو هیچ جا ندیده بودم تا حالا:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,927
تو فرومش که پاسخگو نیستن! گویا با آی پی ایران رفتم جواب نمیدن:D
گشتم تو سایتش اینو پیدا کردم:

If you’re contacting support to regain access to your account, we require some or all of the following information:

• The PSN Account Online ID and email address
  • The Credit Card used to make purchases on the account
  • The serial number of the first console used to create or log into your account
  • Details of recent transactions made on the account

Our agents will not be able to assist you without verifying these details.

اون مورد سریال نامبر اولین کنسول فقط:))
باید بگردم ببینم PS3 فت صد سال پیشم دست کیه:D
اگه چنین چیزایی رو نخوان و فقط مورد اول رو بخوان که هیچ. وگرنه اکانت قدیمیم پر تروفی و خاطره به لقاالله میپیونده :(

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
پشتیبانی محاله ممکنه بدون تاریخ تولد اصلا جوابت رو بده.شما موقع ساخت اکانت حتما باید تاریخ تولد ورودی رو به خاطرت بسپاری.در کنارش هم باید شهر محل زندگی و pin که روز اول ازت خواسته بودن رو هم بلد باشی.اگر مبایلم بدی که چه بهتر.
نکته جالب اینجاست 95 درصد اکانت ایرانی ها که اکانتشونو از دست دادن , هیچکدوم تاریخه تولد ورودی رو نمیدونستن ! یعنی اینقدر سخته ادم تاریخ تولد خودش رو وارد کنه که بعد بخواد گیر بیوفته؟

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
پشتیبانی محاله ممکنه بدون تاریخ تولد اصلا جوابت رو بده.شما موقع ساخت اکانت حتما باید تاریخ تولد ورودی رو به خاطرت بسپاری.در کنارش هم باید شهر محل زندگی و pin که روز اول ازت خواسته بودن رو هم بلد باشی.اگر مبایلم بدی که چه بهتر.
نکته جالب اینجاست 95 درصد اکانت ایرانی ها که اکانتشونو از دست دادن , هیچکدوم تاریخه تولد ورودی رو نمیدونستن ! یعنی اینقدر سخته ادم تاریخ تولد خودش رو وارد کنه که بعد بخواد گیر بیوفته؟
دقیقا اینطوره من الان اکانت psnم رو از زمان ps3 دارم و همه مشخصاتم واقعیه. یه بار مشکل پسورد داشتم و درجا برام لینک تغییر پسورد رو اس ام اس کرد و راحت عوضش کردم

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,927
قضیه اونطور که شما فکر میکنی نیست. این اکانت رو سال 2009 ساختم:D
موبایلی در کار نبود گزینه ش.
الانم تو ایمیل هام ایمیل تایید ساختش رو برای سال 2009 گیر اوردم. شهر رو زده بودم لندن و آدرس الکی. همونم تو سکیورتی کوسشن زدم قبول نکرد قبلا.
تاریخ تولدم فکر کنم بعد اون هک شدن و یه ماه داون شدن psn (زمان پلی استیشن3) ازم خواست هول هولکی روز اول ماه اول یه سال رو زدم رفتم تو فکر نکرده بودم اینطوری میشه. موقع ثبت نام یادم نمیاد خواسته باشه سال 2009.

• Like
Reactions: ps34

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یه آواتار خریدم اما نمیتونم برم ادیت پروفایل هر کانکشنی هم ست کردم نشد ک نشد!

راهی نی بتونم از آواتار استفاده کنم در واقع ست آواتار کنم:/؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,927
سیو بازی ظرفیت 3 رو میشه انتقال داد به یوزر دیگه روی دستگاه؟
یا اینکه یه بازی رو ظرفیت 3 داشته باشیم، بعد ظرفیت دوش رو بخریم. در این صورت میشه سیوش رو به نحوی به ظرفیت 2 منتقل کرد؟

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام . دوستان میخوام ارزون ترین هارد اکسترنال موجود ( 1TB Toshiba Advance ) رو برای ps4 بخرم خواستم بدونم تاثیری توی اجرای بازی نداره نسبت به هارد های usb 3.1 حالا بحث ssd ها رو که میدونم جداست . ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سیو بازی ظرفیت 3 رو میشه انتقال داد به یوزر دیگه روی دستگاه؟
یا اینکه یه بازی رو ظرفیت 3 داشته باشیم، بعد ظرفیت دوش رو بخریم. در این صورت میشه سیوش رو به نحوی به ظرفیت 2 منتقل کرد؟
سیو ها اکانت لاک هستن نه به اکانت دیگه و نه به ریجن دیگه منتقل نمیشن (البته بازیایی که سرور ساید هستن فکر کنم بشه مثل رینبو ولی تست نکردم)
سلام . دوستان میخوام ارزون ترین هارد اکسترنال موجود ( 1TB Toshiba Advance ) رو برای ps4 بخرم خواستم بدونم تاثیری توی اجرای بازی نداره نسبت به هارد های usb 3.1 حالا بحث ssd ها رو که میدونم جداست . ممنون
خیر مشکلی تو اجرای بازیا نداره مثل هارد اصلی راحت میتونید ازش استفاده کنید هرچند من وسترن دیجیتال رو بیشتر توصیه میکنم تجربه توشیبا رو نداشتم ولی وسترن مدل ارزون داره چک کنید ببینید چقدر تفاوت قیمت داره من ارزون ترین مدلو دارم چند سالم میشه بدونه مشکل دارم ازش رو کنسول استفاده میکنم برند پرفروشیه تو ایران

• Like
Reactions: owj

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بچه ها به نظرتون الان بهترین روش برای دانلود دییتای بازیها چیه؟؟
فعال کردن بسته شبانه سیم کارت (ترجیحا همراه اول چون هزینش خیلی کمتره) و دانلود از سرورای اصلی
البته بستگی داره آنتن دهی سیم کارت چطور باشه اگه خوب آنتن بده با سرعت بالا و راحت میتونید دانلود کنید
سرورای اصلی هم یه خوبی داره که مجبور نیستید فایل زیپ رو برای هر بازی باز کنید و کلی وقت بذارید برای اکسترکت کردنشون توی idm هم میتونید تنظیماتو تغییر بدید فایلای pkg صاف بره توی پوشه ای که به psx وصله

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
فعال کردن بسته شبانه سیم کارت (ترجیحا همراه اول چون هزینش خیلی کمتره) و دانلود از سرورای اصلی
البته بستگی داره آنتن دهی سیم کارت چطور باشه اگه خوب آنتن بده با سرعت بالا و راحت میتونید دانلود کنید
سرورای اصلی هم یه خوبی داره که مجبور نیستید فایل زیپ رو برای هر بازی باز کنید و کلی وقت بذارید برای اکسترکت کردنشون توی idm هم میتونید تنظیماتو تغییر بدید فایلای pkg صاف بره توی پوشه ای که به psx وصله

منظورت این بسته های نامحدود شبانه هست؟ این بسته ها سرعتشون پایین نیست؟

123415

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر