هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
زمان انتقال هم پی سی هم پلی 4 باید روشن باشن برای تبادل دیتا ؟ بعدش یجا خوندم باید کنسولم به اینرنت وصل باشه کپی خورش نمیپره ؟
شما اگه کپی خور هستی میتونی هارد وصل کنی بازی ها رو نصب کنید
ورژن کنسلتون 5.05 هست ؟

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
شما اگه کپی خور هستی میتونی هارد وصل کنی بازی ها رو نصب کنید
ورژن کنسلتون 5.05 هست ؟
بله این ورژن هستش ... چطور هارد وصل کنم ؟ خلاصه اییی میکی چیکار باید کرد ؟ میخاستم این بازی رو دانلود کنم Need for Speed Payback 2017 . آپدیتش هس ج میده ؟

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام دوستان یه سوال دارم اگر کنسول کپی خور بخرم بعد از مدتی میخوام ریست فکتوری کنم و از امکانات آنلاینش اسفاده کنم مشکلی نداره؟؟؟
خیر مشکلی نداره ..فقط کپی خورت میپره ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soheilarfaei

bp1366

عضو جدید
Oct 5, 2019
1
سلام رفقا . بعد از مدت ها میخواستم دوباره Ps4 بخرم ممنون میشم پاسخ بدید .
اول اینکه الان واقعا اعتماد کردن سخت شده جایی رو میشناسید که هم منصف باشه و هم قابل اطمینان مثلا دسته کپی داخل جعبه نزارن .
دوم اینکه من خیلی وقته که کنسول نداشتم . الان چه بازی هایی خیلی رو بورسه که بگیرم . مثلا خودم Red Dead و last of us و uncharted مد نظرم که سرچ کردم دیدم هر کدوم چند عنوان دارند.
بهترین بازی در سبک ریسینگ هم معرفی کنید ممنون میشم.
دستگاه کپی خور هم نمیخوام بگیرم و میخوام آنلاین هم بازی کنم .

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام , درمورد رایگان شدن یه ماهه بازی ها سوال دارم , این ماه لست آف آز رایگان شده , من پلاسی که میخرم به صورت ظرفیتیه , یعنی خودم اکانت پلاس ندارم , دوهفته ای ظرفیتی میگیرم استفاده میکنم , سوالم اینه که الان بازی رو دان کنم مدت دوهفته ای پلاسم تموم شه , دوباره دوهفته بخرم بازی برام از صفر میاد یا میتونم ادامشو برم ؟ نمیدونم تونستم منظوومو برسونم یا نه
یه سوال دیگه که ربطی به داستان بالایی نداره اینکه وقتی بازی ای رو میرم سیوهام تو اکانت psnام میمونه ؟ مثلا بعدها تو یه دستگاه دیگه بخوام انجام بدم از اول میاد یا سیوهام هست ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام رفقا . بعد از مدت ها میخواستم دوباره Ps4 بخرم ممنون میشم پاسخ بدید .
اول اینکه الان واقعا اعتماد کردن سخت شده جایی رو میشناسید که هم منصف باشه و هم قابل اطمینان مثلا دسته کپی داخل جعبه نزارن .
دوم اینکه من خیلی وقته که کنسول نداشتم . الان چه بازی هایی خیلی رو بورسه که بگیرم . مثلا خودم Red Dead و last of us و uncharted مد نظرم که سرچ کردم دیدم هر کدوم چند عنوان دارند.
بهترین بازی در سبک ریسینگ هم معرفی کنید ممنون میشم.
دستگاه کپی خور هم نمیخوام بگیرم و میخوام آنلاین هم بازی کنم .
اون آنچارتد اگه نسخه چهارشم نرفتید پس میشه گفت تقریبا اکثر بازیارو نرفتید
بنظرم اگه دنبال پلات کردن یا چیز خاصی نیستید یه کنسول کپی خور بگیرید بازیای قدیمیو با اون برید بعد کنسولو آپدیت کنید بازیای جدیدو قانونی بگیرید اینجوری هزینه و دردسرش خیلی کمتره باز تصمیمش با خودتونه
درمورد بازیا هم من نمیدونم چیارو بازی کردید چیارو نکردید یا دنبال چه سبکی بیشتر هستید تاپیک مربوط به بازی‌های پی اس فور هست اونجا میتونید بپرسید god of war - persona 5 - yakuza 6 - days gone و... کلی بازی هست
ریسینگم gran turismo sport - driveclub - crew 2 و need for speed payback هست
سلام , درمورد رایگان شدن یه ماهه بازی ها سوال دارم , این ماه لست آف آز رایگان شده , من پلاسی که میخرم به صورت ظرفیتیه , یعنی خودم اکانت پلاس ندارم , دوهفته ای ظرفیتی میگیرم استفاده میکنم , سوالم اینه که الان بازی رو دان کنم مدت دوهفته ای پلاسم تموم شه , دوباره دوهفته بخرم بازی برام از صفر میاد یا میتونم ادامشو برم ؟ نمیدونم تونستم منظوومو برسونم یا نه
یه سوال دیگه که ربطی به داستان بالایی نداره اینکه وقتی بازی ای رو میرم سیوهام تو اکانت psnام میمونه ؟ مثلا بعدها تو یه دستگاه دیگه بخوام انجام بدم از اول میاد یا سیوهام هست ؟
من پلاس ظرفیتی استفاده نکردم اگه اکانتی که روش پلاسه رو روی کنسول اکتیو میکنید برمیگردید رو اکانت خودتون بازی میکنید که بعد از عوض کردن اکانت پلاس بازیو از جایی که بودید ادامه میدید منتها ریجن اکانتایی که روشون پلاسه باید یکی باشه
سیو بازیا هم روی کنسول ذخیره میشه اگه دستگاه عوض بشه تمام بازیا از اول میان بجز بازیای مولتی پلیری مثل رینبو که سرور ساید هستن میتونید فلش وصل کنید از سیوا بک آپ بگیرید اگه روی خود اکانتتون هم پلاس بخرید میتونید سیوارو روی کلاود آپلود کنید

• Like
Reactions: s@eed_ps4 and gr.s

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان راهی روشی پچی برای ps4 وجود داره بشه فیفا 19 اپدیتش کرد از نظر نقل و انتقالات اگه لینکی سایتی هست ممنون میشم برام بزارین تشکر . الان بازیکنا همه سر جای خودشون نیستن ولی بازیو اپدیت میزنم اپدیت میشه ولی تا قدیمیه هستش مثلا هازارد ریال نیستش یا کوتینیو بایرن نیستش و ...

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام دوستان امروز برای ورود به اکانتم از طریق موبایل وقتی درخواست Verification Code دادم از یه شماره 0938 تو ایران برام کد ارسال شد و وقتی دوباره زدم همون کد از طریق سونی ارسال شد، این شماره 938 احیانا هکر هست یا مربوط به همون وریفکیشن سونی هست؟ ممنون

پس وورد عوض کردم دوباره سعی کردم ایندفعه از یه 0922 اومد.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر