هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
493
229
پلاس به طور کل شامل بازی مجانی به صورت ماهانه ، تخفیف ویژه ، دسترسی به بتای برخی از بازی ها زودتر از کاربران دیگه میشه . برای انلاین بازی کردن برای ps4 پلاس اجباریه البته این مورد شامل عناوین فری تو پلی نمیشه. برای استفاده روی دوکنسول کافیه کد رو تو اکانت ریدم کنید و اکانت رو روی دو کنسول بزنید.
خیلی ممنون از جوابتون والا ps4 ندارم و قصد خریدش هم ندارم پرسیدم پلاس ps3 به ps4 میخوره تا بفهمم میتونم بفروشمش یا نه.

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40
4
درود..DLC های مربوط به بازی ها رو برای کنسول کپی خور از کجا و چه سایتی دانلود کنم؟؟ایا نرم افزار خاصی هست که ایدی بازی رو بدیم و لینک دانلود DLC رو بهمون بده؟؟ممنون
بی نهایت سپاسگزارم از پاسخ عزیزان:-bd

• Like
Reactions: se.phi.roth

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
19
2
سلام " کسی میدونه تو فریمور 4.84ریباگ فرق cex با dex چیه ؟ گزینه toggle rebug modچه کاری انجام میده ؟کبرا باید فعال باشه یا نه ؟ toggle debug seting باید روی کدوم منو باشه ؟ ممنون میشم اگه یه استاد جواب من رو بده .

• Like

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
50
سلام " کسی میدونه تو فریمور 4.84ریباگ فرق cex با dex چیه ؟ گزینه toggle rebug modچه کاری انجام میده ؟کبرا باید فعال باشه یا نه ؟ toggle debug seting باید روی کدوم منو باشه ؟ ممنون میشم اگه یه استاد جواب من رو بده .
dex یعنی نسخه دولوپر کنسول و به درد افراد عادی نمیخوره
کبرا فعال باشه بهتره
دوتای دیگه هم باید چک کنم بهتون بگم

saeed king

کاربر سایت
Apr 16, 2015
3
3
سلام عرض ادب.من کنسول ps3 اسلیم داره کپی خوره ریباگه.میخوام از کپی خور درش بیارم آنلاین بازی کنم.آیا تو روم مثلا جی تی ای وی کسی هستش؟یا خ خلوته و ارزش نداره؟

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
160
47
نام
محمد
سلام عرض ادب.من کنسول ps3 اسلیم داره کپی خوره ریباگه.میخوام از کپی خور درش بیارم آنلاین بازی کنم.آیا تو روم مثلا جی تی ای وی کسی هستش؟یا خ خلوته و ارزش نداره؟
به نظرم خیلی کنه تو خیلی از بازیps4متل بیژن وبتل۴ و .... پلیر نیست خلوته تازه بازی های نسل هشتم!هستن و پلی ۳ دیگه خودت بخون داستان البته شاید در مورد gtaقضیه فرق کنه

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
634
255

با درود
اول که این کار انجام نده
دوم من اوایل سال یه PS3 اورجینال خور دستم بود که mw3 بازی میکردم آنلاینشم بد نبود ولی به قول دوستمون ارزش نداره و وقتی ps4 هست کسی زیاد سمت Ps3 نمیره

Aryan ac

عضو جدید
Sep 16, 2019
1
1
این تاپیک رو باز کردم تا هر کسی هر سوال یا اطلاعاتی در مورد ps3 داره اینجا بنویسه تا تاپیک های اضافی باز نشود امیدوارم این تاپیک رو افراد منحرف نکنند:thumbup:

ویرایش مدیریت: این تاپیک محل پرسش و پاسخ به هر سوال و مطلبی در مورد PS3 است به غیر از مسائل مربوط به هک، Jailbreak و کپی خور کردن دستگاه. برای مطرح کردن این گونه مسائل می توانید از تالار مخصوص Jailbreak استفاده می کنید.

هرگونه پست در مورد مسائل ذکر بدون اخطار قبلی پاک خواهند شد و کاربران خاطی اخطار دریافت می کنند و همچنین به کسانی که به سوالات از این قبیل پاسخ بدهند نیز تذکر داده می شود.
سلام من خواستم تم پلی۳ رو عوض کردم ولی خوشم نیومد خواستم به حالت اول برگرده که برگشت ولی وقتی دکمه پاور دسته رو میزنم نشان دهنده باتری و دسته سفیده چیکار کنم

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
160
47
نام
محمد
سلام من بعضی وقتا دارم بازی میکنم گوشه صحفه یه ارور میده درباره کاستوم فریمور بعد دسته اصلا کار نمیکنه و دستگاه همینجوری بوق میزنه مدل دستگام فت چهل گیگه لطفا یکی کمکم کنه
ارورhot system نیست احتمالا؟ دستگات بعد خاموش می شه.؟

• Like

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
49
1
دوستان سلام
من یه دستگاه fat 60gb دارم که چند هفته پیش موقع بازی خاموش شد بعد هم که روشن میکنم بعد یکی دو دقیقه همه چی کند میشه و بعد چراغ پاور زرد و بعد قرمز چشمک زن میشه . کسی میدونه مشکل از چیه و اگه تعمیر میخاد کجا بدم انجام بده ؟
ممنون

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
160
47
نام
محمد
دوستان سلام
من یه دستگاه fat 60gb دارم که چند هفته پیش موقع بازی خاموش شد بعد هم که روشن میکنم بعد یکی دو دقیقه همه چی کند میشه و بعد چراغ پاور زرد و بعد قرمز چشمک زن میشه . کسی میدونه مشکل از چیه و اگه تعمیر میخاد کجا بدم انجام بده ؟
ممنون
سلام ببین این مشکل هات سیستم هسته مال سی پیو و جی پیو هسته سخت افزاری راه کارش ریباگ کردن هیتر کردن و عوض کردن خمیر سلیکون هسته توسط تمیر کار متخصص هسته توصزه من اینه هزینه براش نکنی چون بازم به سرنوشت دچار می شود تجربه داشتم رو خیلی از فتا دارم می گم بهتره فکر یه اسلیم دسته دو باشی امیدوارم کمکت کرده باشم

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
49
1
سلام ببین این مشکل هات سیستم هسته مال سی پیو و جی پیو هسته سخت افزاری راه کارش ریباگ کردن هیتر کردن و عوض کردن خمیر سلیکون هسته توسط تمیر کار متخصص هسته توصزه من اینه هزینه براش نکنی چون بازم به سرنوشت دچار می شود تجربه داشتم رو خیلی از فتا دارم می گم بهتره فکر یه اسلیم دسته دو باشی امیدوارم کمکت کرده باشم
دوست عزیز .من این دستگاه رو 11 ساله دارم الان هم خیلی باهاش بازی نمیکنم میخواستم آرشیوی با بلوری هاش نگهش دارم بعضی وقتا هم کمی بازی کنم چون الان ps4 دارم . با ریبال کردن درست میشه ؟ اگه میشه جای مطمئن تو تهران کجاست ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟