6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
سلام . من واقعا نمیدونم بچه ها این همه مشکل رو از کجا در میارن ! تاحالا بیشتر 20 تا بازی iso ریختم فقط 2تاش کار نکرده ! همشون هم بازی های تاپ و جدید . تازه از سایت pspslimhacks یه پک هک دانلود کردم که هم شامل save بازی و hen بود و هم hbl رو طوری طراحی کردن که دیگه اصلا لازم نیست وارد محیط hbl بشی ... ! فقط save رو از داخل patapon لود که میکنی بعد از 10 ثانیه psp هک میشه ! خیلی هم راحت . البته مال منم اولش که وارد hbl میشدم (قبل دانلود این پک) hen رو که اجرا میکردم نمیتونست بازی باز کنه و هنگ میکرد ... اما با این پک خیلی راحت شدم . هیـــــــــــــــــــــــــــــچ مشکلی نداره ... پیشنهاد من به همه نصب کردم اون پکه . تو pspslimhacks.com بگردید حتما پیدا میکنید . اگر هم پیدا نکردید بگید بزارم براتون ... >:d<
خوب لینکش رو بزار تا دانلود کنیم

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
خوب منم به لطف آموزش های پست اول دستگاه 3004 با فرمور 5.50 خودم رو به 6.20 ارتقاء و کپی خور موقت کردم ، حالا میخواستم بدونم اگر همیشه کنسول رو با حالت استندبای خاموش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون نمیخوام همیشه این دمو رو اجرا کنم تا دستگاه کپی خور بشه . با تشکر

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
حل مشکل اجرا نشدن....

دوستان سلام....
با اجازه آقا taherism می خوام یه راه حل بگم برای کسایی که با مشکل روبرو شدن....
.............................................................................................................
PSP رو Format کنید...
این پک رو دانلود کنید و unzip کنید ==>
http://pspslimhacks.com/downloads/cfw/UO_TN_HEN_A_vflame.zip
پک دانلود شده رو تو Root مموری کپی کنید...
ISO Loader رو دانلود کنید و unzip کنید....
http://www.1.megaupload.com/?d=6XFKM9VA
سپس پوشه رو در قسمت PSP/Game کپی کنید....
دموی Patapon 2 هم تو (پوشه ی UCUS98734) رو PSP/Game کپی کنید....
حالا به روت مموری بروید...پوشه ی hbl رو باز کنید...
hbl_config.txt رو باز کنید و هر خطی که با # شروع میشه پاک کنید...
(راستی یه پوشه ISO تو روت مموری بسازید و بازی ها رو تو اون بریزید....)
---
دموی Patapon 2 رو اجرا کنید...و گزینه ی Continue رو انتخاب کنید
و Save رو که ایکون HEN 6.20 داره اجرا کنید پس از پایان load دکمه ی R رو فشار بدید و چند لحظه صبر کنید....حالا به منوی اصلی PSP برمیگردید....حالا تو قسمت Game پایین دموی patapon 2 گزینه Prometheus Iso loader رو مثل یک بازی اجرا کنید حالا بازی مورد نظر رو انتخاب و لذت ببرید.....
موفق باشید...

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
تشکر از تاپیک...
من متوجه نشدم :
1. این copy و paste ها که توضیح دادید باید روی memory خود psp انجام بشه یا روی memory که بش وصل میکنیم(M2)؟
2. منظورتون چیه از قسمت اول که گفتید از Psp آبدیت کنید؟ من اون فایل رو ریختم روی memory خود Psp توی قسمت PSP>game اما بعدش رفتم با خود PSp روش Ok میکنم اما میگه file coropted>>>؟؟؟؟
درضمن PSp من آبدیت 6.31 روش نصبه.....psp go
خوب متاسفانه چون شما 6.31 دارید نمی تونید به 6.20 برگردید!(فعلا البته!)
taherismعزیز اول به خاطره اینکه نمیذاری تاپیک psp بخوابه خیلی‌ ممنون
دوم اینکه من دقیق متوجه نشدم می‌شه یکم واضحتر بگین؟
من همهٔ لینکا که توی پوست اول بودو دانلود کردم الان psp با اینا آاپ میشه یا نه؟
فایل دیگیم واسه آاپ لازمه بگو دان کنم ببخشید سرم گرمه نمیتونم آزمون خطا کنم بعدن جبران می‌کنم ایشالا مرامت عشق داداش
شما مگه فریم ویر حال دستگاهتون 5.50 gen d3 نیست؟
خوب دیگه باید آپدیت 5.50 رو دانلود کنید و از منوی برنامه اول به 5.50 آفیشل آپدیت کنید!بعد به 6.20 آفیشل
بازم نفهمیدید بگید!;)
یادت نره ما همچنان منتظریم زود ترتیبشو بده
این دانشگاه دهنه منو سرویس کرده!:d
چشم;)
سلام
taherism عزیز من cwcheat را دانلود کردم همه کارای که گفتی هم انجام دادم.:d
اما تو بازی gow-ghost of sparta هر چقدر select را میگیرم هیچ منویی نمیاد.
اگه میشه منو راهنمایی کن.;)
ممنون
توی فایل vsh.txt به آخر خطش 1 رو اضافه کنید!(پلاگین رو فعال کنید!)آموزش می ذارم وقتم خالی بشه!
سلام
یه سوال داشتم. شاید جاش اینجا نباشه شرمنده:">
psp چه طور به recovery mode میره.
ممنون
این هک منوی ریکاوری نداره!
ببخشید قصد اسپم کردن نداشتم.
من هرچی R+power on را میزنم به recovery menu نمیره.
من psp 3000 با فریمور 6.20 دارم. باید چه کار کنم.
پست بالا رو بخونید!
اینطور که بوش میاد نمی ارزه به این FW اب کرد هم اینطور که دوستان میگن ایراد داره تو اجرای بازیها هم دردسر داره نصب کردنش.
از 6.20 نسخه بهتری میاد؟؟؟
زیاد اشکال خاصی نداره!ولی اگر الان می تونید بازی کنید فعلا به این فریم ویر آپدیت نکنید!;)
دوستان psp من دقیقا 6.31 هست ورژنش!! ( کپی خور دائم بود ولی پریده! )
امیدی هست؟:|
اگر دائم هست از روش پاندورا درست می شه!
سلام . من واقعا نمیدونم بچه ها این همه مشکل رو از کجا در میارن ! تاحالا بیشتر 20 تا بازی iso ریختم فقط 2تاش کار نکرده ! همشون هم بازی های تاپ و جدید . تازه از سایت pspslimhacks یه پک هک دانلود کردم که هم شامل save بازی و hen بود و هم hbl رو طوری طراحی کردن که دیگه اصلا لازم نیست وارد محیط hbl بشی ... ! فقط save رو از داخل patapon لود که میکنی بعد از 10 ثانیه psp هک میشه ! خیلی هم راحت . البته مال منم اولش که وارد hbl میشدم (قبل دانلود این پک) hen رو که اجرا میکردم نمیتونست بازی باز کنه و هنگ میکرد ... اما با این پک خیلی راحت شدم . هیـــــــــــــــــــــــــــــچ مشکلی نداره ... پیشنهاد من به همه نصب کردم اون پکه . تو pspslimhacks.com بگردید حتما پیدا میکنید . اگر هم پیدا نکردید بگید بزارم براتون ... >:d<
:x
سلام
آقای taherism چی سد قرار بود امتحان کنید؟؟؟
دانشگاه!(الان اومدم!):(
حتما امشب ردیفه!
خوب منم به لطف آموزش های پست اول دستگاه 3004 با فرمور 5.50 خودم رو به 6.20 ارتقاء و کپی خور موقت کردم ، حالا میخواستم بدونم اگر همیشه کنسول رو با حالت استندبای خاموش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون نمیخوام همیشه این دمو رو اجرا کنم تا دستگاه کپی خور بشه . با تشکر
بله! می شه
من با همین روش پست اول انجام دادم و همه بازیها رو جز شاهزاده ایرانی بدون مشکل انجام شده حتی gow-ghost of sparta
:x
دوستان سلام....
.............................................................................................................
PSP رو Format کنید...
---
و Save رو که ایکون HEN 6.20 داره اجرا کنید پس از پایان load دکمه ی R رو فشار بدید و چند لحظه صبر کنید....حالا به منوی اصلی PSP برمیگردید....حالا تو قسمت Game پایین دموی patapon 2 گزینه Prometheus Iso loader رو مثل یک بازی اجرا کنید حالا بازی مورد نظر رو انتخاب و لذت ببرید.....
موفق باشید...
ممنون!
تو صفحه 2یا 3 این رو گفتم!
دوستان من گیج شدم بلاخره الان 6.20 کرک شد یا نه ؟ بازی های کپی جدید روش اجرا میشه یا هنوز فقط Homebrew ?
همه بازی ها ولی بعضی ها مشکل داره!

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
دوستان سلام....
PSP رو Format کنید...
---
موفق باشید...

دوستمون محبت کردن زحمتش رو کشیدن با توضیحات کامل . منظور بنده همین پک بود ... :thanks:

softkadeh

کاربر سایت
Jan 27, 2008
44
نام
بهنام
ممنون . بعد اینکه میشه یه لیست از بازیهایی که در فریمور های قبلی اجرا نمیشد و در این فریمور اجرا میشه رو بذارید ؟ یه لیست هم از بازیهایی که با این فریمور مشکل دارن رو

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
شما مگه فریم ویر حال دستگاهتون 5.50 gen d3 نیست؟
خوب دیگه باید آپدیت 5.50 رو دانلود کنید و از منوی برنامه اول به 5.50 آفیشل آپدیت کنید!بعد به 6.20 آفیشل
بازم نفهمیدید بگید!;)
شرمنده سوال پیچ می کنم یعنی به جز فایلایی که تو پست اول بود لازمه فایل دیگه ای هم دانلود بشه؟

اگه اره لینک بدین لطفاً فقط ساری جون اصلاً فرصت نمیکنم برم خودم بگردم چون واقعاً سرم گرمه ایشالا جبران می کنم

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
نمی دونم تبریک بگم یا تسلیت
تبریک به بروبچ گیمر ایران
تسلیت به بروبچ سونی
مسئلتون اگه دستگاهممو خاموش کنم مشکل پریدن یا از این حرفا نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟