6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
سلام من مدیا گو میخوام واسه همین ورژن که باید مدیا گو ورژن 1.3 باشه درسته؟؟؟سنس می میخوام اینارو باید از کجا بگیرم؟؟؟؟
با اون یکی برنامش که واسه 6.2 هست

benjamin007

کاربر سایت
May 27, 2009
72
آپدیت کردم هیچی تازه نیاورد...هر دفعه واسه بازی کردن باید پاتاپون رو اجرا کنم؟؟؟چطوری باری کنم؟؟؟ توی فولدر iso میریزم از iso loader تو برنامه hen اجرا می کنم باز نمیکنه...بعد این ریکاوری منو نداره؟؟؟ راستی بعد اینکه هن رو میزنم و میاد تو محیطش ...تو پوشه game وقتی چیزی رو اجرا می کنم دستگاه خاموش میشه....در کل من الان چطوری بازی کنم....و این که این بخش comic واسه من نیاورده

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
ببخشید من یه مشکل دیگه دارم...موقعی که با isoloader بازی modnation racers رو باز میکنم دوباره به منو xmb بر میگرده...چیکار کنم...؟:(

سلام همین مشکل برای منم پیش امد

در این حالی یو ام دی مود رو عوض کن اگر اشتباه نکنم دکمه سلکت تو همون منوی ایسو لودر این کار رو انجام میده

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام بر تاهریسم عزیز

اقا من تو پی اس پی هک چرخیدم نتونستم اطلاعات مربوط به هک 6.25 رو پیدا کنم

اگه میشه منبع بدید تا من دستگاه هم رو به 6.25اپدیت کنم وببینم اون برنامه ها اجرا میشه یا نه

و به اطمینان دارم که 6.25 هم هک خاهد شد

ولی خودمانیم اگر دارک الکس دنیا ی هک رو فراموش نمی کرد خیلی وقت پیش پی اس پی کپی خور دایم هم شده بود واسه مدتی امد همه چی رو راستو ریست کرد

قر با نتان عارف

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ترو خدا منم کمک کنید...من خیلی اماتورم
مشکلتون چی هسن خوب؟!
آقا من به شکل مسخره ای تو همون مرحله اول گیرکردم!
اولش که اصلا فایل آپدیت تو قسمت گیم دیده نمیشد بعد فهمیدم باید یه فولدر دیگه به اسم update بسازم بعد بندازم اونجا.حالا هم که گزینه آپدیت دیده میشه وقتی اجرا میکنم میگه:
.!!!!The system software Of your psp is VERSION 9.9" there is no need to update
حالا من کارم اورژانسی نیست شما مریض بد حال داری به اونا برس ولی فایلا رو دانلود کردیم موندیم چه کنیم.

4-PSP FAT 1000 CFW5.50 prometheus
شما فایل های آپدیت 5.50 رو دارید اگر ندارید بگید بدم بعد بگم باید چه کار کنید!
خودم پیدا کردم باید به آخر متن عدد یک 1 رو اضافه کنید#:-s
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1241359&postcount=114
شما وقتی دقت نمی کنید همینه دیگه!تازه عدد 1 رو براتون بولد هم کرده بودم!/:)
سلام من مدیا گو میخوام واسه همین ورژن که باید مدیا گو ورژن 1.3 باشه درسته؟؟؟سنس می میخوام اینارو باید از کجا بگیرم؟؟؟؟
با اون یکی برنامش که واسه 6.2 هست
باید وصل شید به نت دانلود کنید
من خودم دانلود می کنم یه جه آپلود می کنم قرار می دم!
سلام مجدد اقا این گو مدیا 1.3 یا اون یکی سنس می یا اون یکی دیجیتال کمیکو از کجا بگیرم؟؟؟؟اصلا اجرا میشن اینا؟؟؟
اینترنت از طریق PSP
آپدیت کردم هیچی تازه نیاورد...هر دفعه واسه بازی کردن باید پاتاپون رو اجرا کنم؟؟؟چطوری باری کنم؟؟؟ توی فولدر iso میریزم از iso loader تو برنامه hen اجرا می کنم باز نمیکنه...بعد این ریکاوری منو نداره؟؟؟ راستی بعد اینکه هن رو میزنم و میاد تو محیطش ...تو پوشه game وقتی چیزی رو اجرا می کنم دستگاه خاموش میشه....در کل من الان چطوری بازی کنم....و این که این بخش comic واسه من نیاورده
توی پست اول گفتم باگ هست آموزش رفع باگ هم توی یه اسپویلر گفتم!
CWCHEAT 0.2.2 REV.D for 6.20 TN-A *Updated
این به چه درد میخوره تازه اومده
تو بازی های می توندی چیت بزنید!(رمز)
سلام همین مشکل برای منم پیش امد

در این حالی یو ام دی مود رو عوض کن اگر اشتباه نکنم دکمه سلکت تو همون منوی ایسو لودر این کار رو انجام میده
درست شد؟!
سلام بر تاهریسم عزیز

اقا من تو پی اس پی هک چرخیدم نتونستم اطلاعات مربوط به هک 6.25 رو پیدا کنم

اگه میشه منبع بدید تا من دستگاه هم رو به 6.25اپدیت کنم وببینم اون برنامه ها اجرا میشه یا نه

و به اطمینان دارم که 6.25 هم هک خاهد شد

ولی خودمانیم اگر دارک الکس دنیا ی هک رو فراموش نمی کرد خیلی وقت پیش پی اس پی کپی خور دایم هم شده بود واسه مدتی امد همه چی رو راستو ریست کرد

قر با نتان عارف
فعلا صبر کنید!

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
آقا دستگاه من 3004 فرمور 5.50 هست ، منم میتونم ارتقاء بدم به 6.20 و مراحل پست اول رو اجرا کنم تا دستگاه کپی خور موقت بشه؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
سلام دوستان
یه سوال فنی در رابطه با پی خور شدن PSPgo و سری های دیگه PSP دارم
توی Gran Turismo PSP میشه ماشین هایی که تو بازی میگیری رو بیاری تو Gran Turismo 5 و روی PS3 بازی کنی
آیا وقتی کپی خور میکنین و ماشین هایی که تو PSP بازی میکنین رو میتونین با Gran Turismo 5 بالا بیارین؟
taherism جان بی زحمت یه امتحان بکن چون خیلی واسم مهم ـه
مرسی

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
سلام من فایلای مربوط به 6.20 همشو دانلود کردم
امشب می خواستم اپدیت کنم قبلش خواستم بپرسم من تا gen d3 اپ کردم میشه مستقیماً برم رو 6.20 یا قبلش باید اپدیتای دیگه ایم بکنم؟
psp fat 5.50 gen d3

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
امشب می خواستم اپدیت کنم قبلش خواستم بپرسم من تا gen d3 اپ کردم میشه مستقیماً برم رو 6.20 یا قبلش باید اپدیتای دیگه ایم بکنم؟
psp fat 5.50 gen d3
بله میتونین مستقیم برین به 6.20 ...
ولی به نظر من فعلا با این اوضاع ISO Loader که همه ی بازیهارو اجرا نمیکنه و از همه مهمتر خود 6.20 هم Extras های جالبی نداره به نظر من اشتباه ـه که به این FW آپ کنین فعلا ...
بهتره که خودتونو به زحمت نندازین و راه دوباره دانگرید کردن رو جلو پاتون نزارین ...

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا دستگاه من 3004 فرمور 5.50 هست ، منم میتونم ارتقاء بدم به 6.20 و مراحل پست اول رو اجرا کنم تا دستگاه کپی خور موقت بشه؟
بله
سلام دوستان
یه سوال فنی در رابطه با پی خور شدن PSPgo و سری های دیگه PSP دارم
توی Gran Turismo PSP میشه ماشین هایی که تو بازی میگیری رو بیاری تو Gran Turismo 5 و روی PS3 بازی کنی
آیا وقتی کپی خور میکنین و ماشین هایی که تو PSP بازی میکنین رو میتونین با Gran Turismo 5 بالا بیارین؟
taherism جان بی زحمت یه امتحان بکن چون خیلی واسم مهم ـه
مرسی
من نسخه اوریج gt5 رو ندارم
psp fat 5.50 gen d3
برای دارنگان پی اس پی کپی خور دائم:
از انجایی که فریم ویر 5.50 GEN D3 تا فریم ویر 9.90 را ساپورت می کند در هنگام ورود به فریم ویر 6.20 با ارور مواجه می شویم پس:
ابتدا فایل های زیر را دانلود کنیدکسانی که فایل های آپدیت به 5.50 GEN D3 را دارن نیازی به دانلود ندارن!)
لینک دانلود!
سپس همه فایل ها را به قسمت روت مموری اضافه کنید
سپس از طریق قسمت GAME برنامه رو اجرا کنید!
حالا گزینه ی flash install ofw 5.50 را انتخاب کنید و بعد از پایان مموری رو فرمت کنید(فایل های آپدیت قبلی رو پاک کنید کفایت می کنه!)
حالا با خیال راحت به 6.20 آپدیت کنید!
بله میتونین مستقیم برین به 6.20 ...
ولی به نظر من فعلا با این اوضاع ISO Loader که همه ی بازیهارو اجرا نمیکنه و از همه مهمتر خود 6.20 هم Extras های جالبی نداره به نظر من اشتباه ـه که به این FW آپ کنین فعلا ...
بهتره که خودتونو به زحمت نندازین و راه دوباره دانگرید کردن رو جلو پاتون نزارین ...
نه متاسفانه اینطور نیست

آخرین ویرایش:

benjamin007

کاربر سایت
May 27, 2009
72
اقا god of war و دانته رو ریختم تو فولدر iso اما اجرا نمیشه میپره بیرون.....چیکار کنم؟؟؟؟ راستی برنامه یا تم و چیزمیزای بدردبخور واسه این fw هست؟؟؟؟؟ راستی فیرمور من comic رو نیاورده چیکارکنم؟؟؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام.
need for speed most wanted روی این هک اجرا نمیشه؟
من نتونستم اجراش کنم.
آقا راشل چطور تونست اجراش کنه؟
امتحان می کنم!(الان دیر وقته!)
اقا god of war و دانته رو ریختم تو فولدر iso اما اجرا نمیشه میپره بیرون.....چیکار کنم؟؟؟؟ راستی برنامه یا تم و چیزمیزای بدردبخور واسه این fw هست؟؟؟؟؟ راستی فیرمور من comic رو نیاورده چیکارکنم؟؟؟

fake region هارو تغییر بدید ببینید میاره!
وسط بازی می پره بیرون؟!یا اصلا توش نمی ره؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر