6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
اقا god of war و دانته رو ریختم تو فولدر iso اما اجرا نمیشه میپره بیرون.....چیکار کنم؟؟؟؟ راستی برنامه یا تم و چیزمیزای بدردبخور واسه این fw هست؟؟؟؟؟ راستی فیرمور من comic رو نیاورده چیکارکنم؟؟؟

سلام اقا اون بو ام دی مد رو تغییر بدید حل میشه

تو همون برنامه ایسو لودر

لطفا امضا را بخوانید

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
تشکر از تاپیک...
من متوجه نشدم :
1. این copy و paste ها که توضیح دادید باید روی memory خود psp انجام بشه یا روی memory که بش وصل میکنیم(M2)؟
2. منظورتون چیه از قسمت اول که گفتید از Psp آبدیت کنید؟ من اون فایل رو ریختم روی memory خود Psp توی قسمت PSP>game اما بعدش رفتم با خود PSp روش Ok میکنم اما میگه file coropted>>>؟؟؟؟
درضمن PSp من آبدیت 6.31 روش نصبه.....psp go

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
ی دارنگان پی اس پی کپی خور دائم:
از انجایی که فریم ویر 5.50 GEN D3 تا فریم ویر 9.90 را ساپورت می کند در هنگام ورود به فریم ویر 6.20 با ارور مواجه می شویم پس:
ابتدا فایل های زیر را دانلود کنیدکسانی که فایل های آپدیت به 5.50 GEN D3 را دارن نیازی به دانلود ندارن!)
لینک دانلود!
سپس همه فایل ها را به قسمت روت مموری اضافه کنید
سپس از طریق قسمت GAME برنامه رو اجرا کنید!
حالا گزینه ی flash install ofw 5.50 را انتخاب کنید و بعد از پایان مموری رو فرمت کنید(فایل های آپدیت قبلی رو پاک کنید کفایت می کنه!)
حالا با خیال راحت به 6.20 آپدیت کنید!
taherismعزیز اول به خاطره اینکه نمیذاری تاپیک psp بخوابه خیلی‌ ممنون
دوم اینکه من دقیق متوجه نشدم می‌شه یکم واضحتر بگین؟
من همهٔ لینکا که توی پوست اول بودو دانلود کردم الان psp با اینا آاپ میشه یا نه؟
فایل دیگیم واسه آاپ لازمه بگو دان کنم ببخشید سرم گرمه نمیتونم آزمون خطا کنم بعدن جبران می‌کنم ایشالا مرامت عشق داداش

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
تشکر از تاپیک...
من متوجه نشدم :
1. این copy و paste ها که توضیح دادید باید روی memory خود psp انجام بشه یا روی memory که بش وصل میکنیم(M2)؟
2. منظورتون چیه از قسمت اول که گفتید از Psp آبدیت کنید؟ من اون فایل رو ریختم روی memory خود Psp توی قسمت PSP>game اما بعدش رفتم با خود PSp روش Ok میکنم اما میگه file coropted>>>؟؟؟؟
درضمن PSp من آبدیت 6.31 روش نصبه.....psp go

برای کپی خور کردن ، فرمویر PSP شما نباید از 6.20 بالاتر باشه.........;)

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام
taherism عزیز من cwcheat را دانلود کردم همه کارای که گفتی هم انجام دادم.:d
اما تو بازی gow-ghost of sparta هر چقدر select را میگیرم هیچ منویی نمیاد.
اگه میشه منو راهنمایی کن.;)
ممنون

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
اینطور که بوش میاد نمی ارزه به این FW اب کرد هم اینطور که دوستان میگن ایراد داره تو اجرای بازیها هم دردسر داره نصب کردنش.
از 6.20 نسخه بهتری میاد؟؟؟

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
شایعه !

اینطور که بوش میاد نمی ارزه به این FW اب کرد هم اینطور که دوستان میگن ایراد داره تو اجرای بازیها هم دردسر داره نصب کردنش.
از 6.20 نسخه بهتری میاد؟؟؟

سلام . من واقعا نمیدونم بچه ها این همه مشکل رو از کجا در میارن ! تاحالا بیشتر 20 تا بازی iso ریختم فقط 2تاش کار نکرده ! همشون هم بازی های تاپ و جدید . تازه از سایت pspslimhacks یه پک هک دانلود کردم که هم شامل save بازی و hen بود و هم hbl رو طوری طراحی کردن که دیگه اصلا لازم نیست وارد محیط hbl بشی ... ! فقط save رو از داخل patapon لود که میکنی بعد از 10 ثانیه psp هک میشه ! خیلی هم راحت . البته مال منم اولش که وارد hbl میشدم (قبل دانلود این پک) hen رو که اجرا میکردم نمیتونست بازی باز کنه و هنگ میکرد ... اما با این پک خیلی راحت شدم . هیـــــــــــــــــــــــــــــچ مشکلی نداره ... پیشنهاد من به همه نصب کردم اون پکه . تو pspslimhacks.com بگردید حتما پیدا میکنید . اگر هم پیدا نکردید بگید بزارم براتون ... >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر