6 سال انتظار پایان یافت و اینک شبیه ساز قرن Pcsx2

pcsx2 0.9 اعصلبه منو خورد كرد با اين پارازيتهاش !!!

:razz: آقاي SAKAMOTO من عضو انجمن هم شدم وكارايي رو كه گفتي انجام دادم وهمه چيز رو دانلود كردم ولي يه مشكل ديگه كه هنگام اجراء كردن شبيه ساز از قسمت Execute صدا اصلا با كيفيت بسيار پايينتري اجراء ميشه وپارازيتهايه زيادي رو ايجاد ميكنه ولي در ورژنهاي قبلي چنين نبود !!!!!!!!:neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

ای بابا !
LICH KING جان ! از شما بعیده که این حرفها را می زنید !!!!؟؟؟؟
نسخه 0.9 سوم آوریل انتشار یافت و خودم هم آن را دانلود کردم. نسبتا" سریع تر شده است. من که تاحالا بازی ای تست نکردم اما بایوس اش را 5 فریم سریع تر اجرا می کند.
درسته من اشتباه کردم حق با شماست از لینک هم که دادید متشکرم!
اما من اون موقع که این حرفو زدم فقط وارد سایت خودش شدم و خبرشو که در صفحه اول بود رو کامل نخوندم و به قسمت Downloads سایت رفتم و ستاپ ورژن 0.9 رو پیدا نکردم. بعد که کامل خبر انتشار ورژن 0.9 رو خوندم دیدم آخرش نوشته:
Until the site is working properly again we cannot host it locally, so use either of these 2 mirrors:
Mirror 1
Mirror 2
خوب نشون می ده منم زیاد تقصير ندارم چون خودشون گفتن که فعلا لینک مستقیم در خود سایت نداریم و من اون لینک های mirror را ندیده بودم!!!:cheesygri

وقت کنم برنامشو می گیریم و یه تستی روی چنتا بازی می کنم ببینم چه تغییراتی کرده.

komsoftpc
آقاي SAKAMOTO من عضو انجمن هم شدم وكارايي رو كه گفتي انجام دادم وهمه چيز رو دانلود كردم ولي يه مشكل ديگه كه هنگام اجراء كردن شبيه ساز از قسمت Execute صدا اصلا با كيفيت بسيار پايينتري اجراء ميشه وپارازيتهايه زيادي رو ايجاد ميكنه ولي در ورژنهاي قبلي چنين نبود !!!!!!!!
ممکن است کارت صدای شما ضعیف باشد. شاید هم قوی باشد. شما باید یک خورده پلاگین صوتی را دستکاری کنی.
مثلا" در پلاگین PEOPS اینجوری تنظیم کن :
mode : 0 fast mode
reverb : noreverb
interpolation : 2 gaussian interpolaration
misc : IRQ wait

اگر باز هم نشد تغییر بده.

mehrdad :
من این برنامه رو تست کردم با بازی God of War ولی هیچ تغییری با قبلا نکرده اگه کسی دیگم تست کرده بگه چطور بوده؟؟؟
در قسمت cpu سه گزینه اول را تیک بزن.(مثل vu0rec - vu1rec)

----------------------------------
درسته من اشتباه کردم حق با شماست از لینک هم که دادید متشکرم!
اما من اون موقع که این حرفو زدم فقط وارد سایت خودش شدم و خبرشو که در صفحه اول بود رو کامل نخوندم و به قسمت Downloads سایت رفتم و ستاپ ورژن 0.9 رو پیدا نکردم. بعد که کامل خبر انتشار ورژن 0.9 رو خوندم دیدم آخرش نوشته:

نقل قول:
Until the site is working properly again we cannot host it locally, so use either of these 2 mirrors:
Mirror 1
Mirror 2
خوب نشون می ده منم زیاد تقصير ندارم چون خودشون گفتن که فعلا لینک مستقیم در خود سایت نداریم و من اون لینک های mirror را ندیده بودم!!!

وقت کنم برنامشو می گیریم و یه تستی روی چنتا بازی می کنم ببینم چه تغییراتی کرده.
no problem.... always some mistakes are inevitable !!
most of times their servers are down. so, you should check www.generalemu.be or www.pcsx2.net.

مشكل فريم بازهم حل نشد !!!!!!! Komsoftpc

سلام آقاي sakamato من در مورد صدا مشكلم حل شده وصدا حتي در بازيها هم بهتره ولي يه چيزي كه منو ديو.نه ميكنه اينه كه اصلا بازيها باسرعت بالايي اجراء نميشن مثلا من همين رزيدنت اويل 4 رو تا 1 ساعت بازي كردم از نظر صدا مشكلي نداشت ولي از نظر فريم بسيار كند بود البته اينم بگم كه من اين شبيه ساز رو روي سيستم قدرتمندي كه داراي يه كارت گرافيك Geforce 5500 -256 و يه سي پي يو يه دو هسته اي 3 گيگا هرتزي تستش كردم ولي فريم از 5.67 به بالا نرفت ! :(

نسخه Pcsx2 0.9 (slower) ,pcsx2 0.9 vm

آقاي SAKAMOTO ميخواستم بگم بعد از اينكه شبيه ساز رو نصب ميكنيم دو تا فايل اجرايي وجود داره كه Pcsx2 0.9 (slower) ,pcsx2 0.9 vm هستن من اين دو تارو باهم مقايسه كردم ولي تغييراتي فقط در اجراء شدن ديدم به نظر شما اين دوتا چه فرقي باهم دارن !

بازي silent hill 3 رو تونستم بر روي pcsx2 0.9 vm اجراش كنم ! يه چيزه ديگه نظرت در مورد اين شبيه ساز چيه ميخوام بدونم البته نظر من اينه كه اين شبيه ساز تنها در افزايش سرعت بايوسها بهتره چون بازيهايي رو كه من در نسخه ي 0.8 اجراء ميكردم در اين نسخه اجراءنميشن !!!!!!!!! هي هي هي ووو بگو ببينم من در اين شبيه ساز بازي اويل رو بازي ميكنم ولي تو دموهاش شبيه ساز هنگ ميكنه به نظرت اين مشكل با ايميج برداشتن حل ميشه !:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

Gsdx9 0.9 !!!

سلام دوسته من آقايه Sakamoto :
ميخواستم بدونم كه بازي هايي رو كه خوده برنامه نويسا تست كردن رو همين نسخه تستش كردن يا نه ولي به نظر من اين بازي ها روي نسخه ي pcsx2 0.9 (vcr) 2006 compiled تست شدن ولي ما نسخه اي رو كه دانلودش كرديم اسمش 0.9 vm , slower هستش اگه اطلاعاتي رو در اين مورد براي من بدين متشكرم !

بابا اين ورژن 0.9 هم اثلا پيشرفت نكرده ها ميخواستم بدونم 0.9 نعه ديگه ايهم داره كه از اين بهتر باشه يا هميني بود كه دانلود كرديم !!!;)

جناب komsoftpc عزیز اگر بتوانی در همان انجمن ها که گفتم ثبت نام کردی ، اگر خواستی آنجا سوالاتهایت را مطرح کن.
آنجا بیشتر برایت توضیح می دهم !
سلام آقاي sakamato من در مورد صدا مشكلم حل شده وصدا حتي در بازيها هم بهتره ولي يه چيزي كه منو ديو.نه ميكنه اينه كه اصلا بازيها باسرعت بالايي اجراء نميشن مثلا من همين رزيدنت اويل 4 رو تا 1 ساعت بازي كردم از نظر صدا مشكلي نداشت ولي از نظر فريم بسيار كند بود البته اينم بگم كه من اين شبيه ساز رو روي سيستم قدرتمندي كه داراي يه كارت گرافيك Geforce 5500 -256 و يه سي پي يو يه دو هسته اي 3 گيگا هرتزي تستش كردم ولي فريم از 5.67 به بالا نرفت !

برای dual core اینها را تیک بزن البته در قسمت cpu :
EErec
Vu01rec
Vu1rec
Multithreading GS mode
Dual Core mode (DC)

تا حدودی سرعت را افزایش می دهد. اما ممکن است سیستمت هنگ یا crash کند.

آقاي SAKAMOTO ميخواستم بگم بعد از اينكه شبيه ساز رو نصب ميكنيم دو تا فايل اجرايي وجود داره كه Pcsx2 0.9 (slower) ,pcsx2 0.9 vm هستن من اين دو تارو باهم مقايسه كردم ولي تغييراتي فقط در اجراء شدن ديدم به نظر شما اين دوتا چه فرقي باهم دارن !

بازي silent hill 3 رو تونستم بر روي pcsx2 0.9 vm اجراش كنم ! يه چيزه ديگه نظرت در مورد اين شبيه ساز چيه ميخوام بدونم البته نظر من اينه كه اين شبيه ساز تنها در افزايش سرعت بايوسها بهتره چون بازيهايي رو كه من در نسخه ي 0.8 اجراء ميكردم در اين نسخه اجراءنميشن !!!!!!!!! هي هي هي ووو بگو ببينم من در اين شبيه ساز بازي اويل رو بازي ميكنم ولي تو دموهاش شبيه ساز هنگ ميكنه به نظرت اين مشكل با ايميج برداشتن حل ميشه !
شما نسخه اولیه را دالود کردی. الان اگر دانلود کنی چیزی به نام vm دیگر وجود ندارد ! از آنجایی که vm در بسیاری از سیستم ها اجرا نشده و پر از باگ هست توسط نویسندگان برداشته شده است !
vm به گفته نویسندگان شاید یک یا دو فریم از نسخه غیر vm سریع تر است ! پس زیاد فرقی ندارند !
------------------
درست است چون بعضی از بازی ها در نسخه 0.8 اجرا اما در 0.9 اجرا نمی شود. به گفته نویسندگان : """ در شبیه سازی همیشه وقتی یک بازی را درست می کنی ، بازی دیگر که قبلا" اجرا می شد ممکن است اجرا نشود !!""".
------------------
برای اینکه در دموها هنگ نکند باید patch داشته باشی. ربطی به ایمیج گیری ندارد.

سلام دوسته من آقايه Sakamoto :
ميخواستم بدونم كه بازي هايي رو كه خوده برنامه نويسا تست كردن رو همين نسخه تستش كردن يا نه ولي به نظر من اين بازي ها روي نسخه ي pcsx2 0.9 (vcr) 2006 compiled تست شدن ولي ما نسخه اي رو كه دانلودش كرديم اسمش 0.9 vm , slower هستش اگه اطلاعاتي رو در اين مورد براي من بدين متشكرم !
آن نسخه بتا بود و نسبتا" قدیمی است اما این را که دانلود کردیم جدیدتر است. همانطور که گفتم فرقی بین vm و غیر vm نیست (مگر یکی الی دو فریم در سیستم های خیلی سریع که محسوس نیست). در نسخه vm تنها از virtual memory موجود بر روی هارد دیسک که ویندوز ایکس پی می سازد ، استفاده می شود. در سیستم های آهسته تر دو نسخه مزبور اصلاگ از نظر سرعت فرقی ندارند.

بابا اين ورژن 0.9 هم اثلا پيشرفت نكرده ها ميخواستم بدونم 0.9 نعه ديگه ايهم داره كه از اين بهتر باشه يا هميني بود كه دانلود كرديم !!!
بهترین اش همان است که آخرین بار دانلود کردی. اگر vm بر روی سیستم ات جواب می دهد واقعا" شانس آوردی چون روی سه چهارم افراد اجرا نمی شود ! پس اگر اجرا شد از همان استفاده کن.

Gsdx9 0.9 !!!
گفتی که کارتم fx5500 است. کارت گرافیکی ات ضعیف است. البته شبیه سازی پلی استیشن 2 ربطی زیاد به کارت گرافیک ندارد و بیشر مربوط به سی پی یو است. خوب می توانی برای افزایش سرعت در پلاگین مزبور shader 1.4 یا 1.1 را انتخاب کنی تا سرعت باز هم افزایش یابد.
در ضمن می توانی از پلاگین zeroGS هم استفاده کنی که خیلی قوی تر است و ممکن است به دلیل ضعیف بودن کارت گرافیکی تان با مشکل اجرا شود. امتحان کن و ببین کدام بهتر هستند.
ضمنا" اگر سیستم ات از sse2 پشتیبانی می کند (فکر کنم به احتمال 99% پشتیبانی می کند) در مورد هر دو پلاگین از نسخه sse2 استفاده کنید.

Pcsx2 Tlb-0.9 Compile Data

ديدين گغتم بياين برين كيف كنين اينم لينك 0.9 ورژن كامل http://server1.plunder.com/447/Pcsx2_09_Setup.rar
آقاي SAKAMOTO شما اين نسخع9 رو امتحان كنين خيلي بهتره درضمن قسمت تنضيمات CPU اين نسخه فرق داره ! برو حالشو ببر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;) :D :D :D

آخرین ویرایش:
Vc7 با قسمت Advanced

آقاي sakamoto اگه ميشه در مورد اين قسمت من دارم كار ميكنم نظر خودتون در مورد اين قسمت چيه ولي خدايي اين نسخه سرعتش خيلي بالاست ها در ضمن مثل نسخه ي قبلي دو فايل اجرايي نداره كامله !:cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or