3 DLC اول عنوان Fallout 4 معرفی شد + قیمت Season Pass افزایش یافت

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
43vi0mj0aa4ktui4od7h.jpg

Bethesda امروز با عنوان اینکه Fallout 4 موفق ترین عنوان این ناشر تا به امروز بوده است , جزئیات 3 بسته الحاقی اول این بازی را مشخص کرد :
اولین dlc با نام Automatron در March 2016 با قیمت 9.99$ منتشر خواهد شد. در ادامه dlc دوم با عنوان Wasteland Workshop در April 2016 با قیمت 4.99$ و در نهایت dlc سوم که بزرگتر خواهد بود و منطقه جدیدی را دارا خواهد بود با نام Far Harbor در May 2016 با قیمت 24.99$ منتشر خواهد شد.

جزییات محتوای هر DLC به صورت زیر خواهد بود:

Automatrion:
The mysterious Mechanist has unleashed a horde of evil robots into the Commonwealth, including the devious Robobrain. Hunt them down and harvest their parts to build and mod your own custom robot companions. Choose from hundreds of mods; mixing limbs, armor, abilities, and weapons like the all-new lightning chain gun. Even customize their paint schemes and choose their voices!

Wasteland Workshop:

With the Wasteland Workshop, design and set cages to capture live creatures – from raiders to Deathclaws! Tame them or have them face off in battle, even against your fellow settlers. The Wasteland Workshop also includes a suite of new design options for your settlements like nixi tube lighting, letter kits, taxidermy and more!

Far Harbor:

A new case from Valentine’s Detective Agency leads you on a search for a young woman and a secret colony of synths. Travel off the coast of Maine to the mysterious island of Far Harbor, where higher levels of radiation have created a more feral world. Navigate through the growing conflict between the synths, the Children of Atom, and the local townspeople. Will you work towards bringing peace to Far Harbor, and at what cost? Far Harbor features the largest landmass for an add-on that we’ve ever created, filled with new faction quests, settlements, lethal creatures and dungeons. Become more powerful with new, higher-level armor and weapons. The choices are all yours.

Bethesda برنامه دارد که در سال 2016 بیشتر از ارزش 60$ برای Fallout 4 محتوای اضافه منتشر کند که به همین علت قیمت Season Pass این عنوان در اول March 2016 از 29.99$ به 49.99$ افزایش خواهد یافت.
کسانی که season pass را قبلا خریداری کرده اند یا تا تاریخ اول March 2016 برای خرید اقدام کنند season pass به همان قیمت $29.99 لحاظ خواهد شد و این افراد همه ی DLC های این عنوان را دریافت خواهند کرد.

همینطور اعلام شده است که هر بسته الحاقی قبل از عرضه دارای Closed Beta خواهد بود که علاقه مندان میتوانند از طریق Bethesda.net اقدام به ثبت نام کنند و کسانی که برای Beta انتخاب شوند نیازی به خرید این محتواهای اضافه نخواهند داشت. همینطور هر beta نسخه کامل Dlc همراه با achievements را شامل خواهد شد.

آپدیت های رایگان جدیدی نیز در ادامه سال 2016 که برای اجرای بهتر بازی و همینطور اضافه کردن Survival Mode در راه خواهد بود. Creation Kit نیز در حال اماده سازی برای انتشار ابتدا برای X1 و PC و مدتی بعد برای PS4 است که قابلیت ساختن و بازی کردن Mod ها را فراهم میسازد.

First Three Fallout 4 DLC Packs Detailed, Season Pass Price Increasing to $49.99 on March 1

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مسخره بازی؟ مسخره بازی اینه که یه آشغال نصفه نیمه عرضه کنی، بعد که منتقدها لهش کردند و طرفدارها هم صداشون در اومد، تازه متوجه بشی که چکار کردی و بیوفتی به فکر انجام وظیفه... انجام وظیفه اینه که کسایی که اعتماد کردند و برای بازی ای که به خیالشون کامله پول خرج کردند، رو کند ذهن فرض کنی و به فکر کلاه گذاشتن سرشون باشی، بعد متوجه بشی نه خیلی بیشتر می فهمند و مجبور بشی کارتو درست انجام بدی...

انجام وظیفه اینه ...
واقعا ممنونم از توهین هایی که به ملت و دو میلیون خریدار DC کردید. باشه ماها کند ذهنیم شماها نابغه عالم هستید. ادب از سرو روتون داره میباره. اینکه به بازی میگید آشغال فقط فقط فانتزی شما هست. هیچ کس هم بعدا به فکر نیفتاد. از روز اول هر چی برنامه گفته بودن رو دونه به دونه و حتی بیشترش رو به اجرا در آوردن بدون هیچ گونه گدایی از بازیکنان. حداقل بازی ای انجام ندادیم که گرافیکی مثل نسل قبل داره و با فریم 10-15 روی کنسول اجرا میشد و بعد به فکر بیفتن پچ بدن که فریم یکم بره بالا!

جالبه که قضیه DC همین الان سر SF هم هست اما ندیدم منتقد ها مثل اون بازی باهاش برخورد کنن. چرا؟ چون SF هست!
driveclub وقتی عرضه شد حتی اندازه یک سوم ریسینگ های دیگه هم محتوا نداشت رسما Demo عرضه کرده بودن حالا اینکه اومده بعدش جبران کرده وظیفش بوده.
درست نیست که بازی ای رو که از هر چیش ایراد بگیری از محتوا گستردش نمیتونی ایراد بگیری رو با یه بازی که بیشتر محتواش بعد از عرضه بهش اضافه شده مقایسه بکنی
شکی نیست که Fallout 4 از نظر محتوا کامل بود و نمیتونی بگی که DLCهارو از بازی اصلی کندن. هر کسی هم این DLC ها رو نخره به تجربه fallout 4اش هیچ ضربه ای وارد نمیشه
حالا اگه بازی اصلی ناقص بود اولین نفر خودم شاکی میشدم.
از نظر مد کردن هم Bethesda اولین ناشری نیست که قیمت season passاشو بالا میبره همین یه ماه پیش قیمت season pass بازی Dying light هم اضافه شد.
من بحث محتوای بازی رو کردم؟ من بحثم تغییر قیمت یه جنسه. وقتی یه چیزی رو قیمت گذاری میکنید نباید بیای بعدا تغییرش بدی. این حرکت یعنی دبه کردن و گدایی کردن. حالا از دایینگ لایت خبر ندارم اما اگه اونا هم همین کار رو کرده باشن اشتباه کردن. از فردا ترس تغییر قیمت محتوا و سیزن پس میفته به جون ملت و برای اینکه بعدا قیمت سیزن پس بازی X نره بالا همه با کله میریزن میخرن که خوب این حرکت خودش هم میدونیم یعنی چی. منی که مثلا منتظر میشم که ببینم چه چیزایی برای بازی میاد و بازخورد ها رو میبینم و بعدا به خرید سیزن پس اقدام میکنم همیشه ترس این تو دلم میمونه که بعدا مجبورم مثلا 20$ هم اضافه بدم!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
PC Gamer جماعت داره در رابطه با Driveclub نظر میده :)) حالا اینکه اصلا چجوری بازی رو امتحان کرده و فهمیده از اول اشغال بوده جز نکاتی هست که باید خواننده این پست ها بفهمه که چقدر منطق پشت حرف های این دسته از افراد هست!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ممن بحثم تغییر قیمت یه جنسه. وقتی یه چیزی رو قیمت گذاری میکنید نباید بیای بعدا تغییرش بدی. این حرکت یعنی دبه کردن و گدایی کردن. حالا از دایینگ لایت خبر ندارم اما اگه اونا هم همین کار رو کرده باشن اشتباه کردن.
نه اینکار رو نکردن، وقتی این expansion جدید اومد ( که واقعا expansion هست نه DLC، یه نقشه کاملا جدید و کلا یه بازی جدید) اومدن اون رو باندل کردن با قیمت کمتر با باقی DLC قدیمی ها که اگر کسی خواست بخزه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حرکت Dying Light هم اصلا با این کاری که بتسدا کرد قابل مقایسه نیست! Dying Light قول یه تعداد DLC داده بود که براش سیزن پس رو هم تایید کرده بود و به قول اش هم وفا کرد و تمامی DLC ها رو داد و تموم. الان اومده یه اکسپنشن کاملا جدا داده و خب براش هم قیمت تعیین کرده، کاری که دقیقا Driveclub هم کرد، به عهد اش سر dlc های سیزن پس کاملا وفا کرد و تازه خیلی خیلی خیلی بیشترم به مشتری داد و حالا که محتوای سیزن پس تموم شد، تور پک No Limits رو داره جدا به قیمت 4 دلار میفروشه!
اونایی که به Driveclub اعتراض دارن که سر بازی اصلی کم کاری کرد یا اطلاع دارن یک نفر مثل بنده کل بازی با سیزن پس رو 20 دلار خریداری کردم؟ اونم با این محتوای نابودگر بازی؟

اما اینجا بتسدا هنوز کارش با DLC ها نه تنها تموم نشده بلکه چیزی هم نداده و تازه فکر کرده که داشته از ملت کم پول میگرفته و باید بیشتر بگیره! این چیزیه که واقعا اعصاب آدم رو میریزه بهم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,772
نام
مراد حلیمی
اما اینجا بتسدا هنوز کارش با DLC ها نه تنها تموم نشده بلکه چیزی هم نداده و تازه فکر کرده که داشته از ملت کم پول میگرفته و باید بیشتر بگیره! این چیزیه که واقعا اعصاب آدم رو میریزه بهم.
اتفاقا ناراحتی نداره
هر کسی خودش مسیول اینه که دور و بر باهاش چطور رفتار کنن....کسایی که بعد دیدن همچین کارای متحیر العقولی باز میرن و همچین چیزایی رو از بتزدا میخرن یعنی خودشون داوطلبانه میخوان که سرشون کلاه بره
کسی هم که خودش میخواد سرش کلاه بره به خودش مربوطه و ادم تا میتونه باید خودش رو از همچین شرکتای دزدی جدا کنه.

.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من بحث محتوای بازی رو کردم؟ من بحثم تغییر قیمت یه جنسه. وقتی یه چیزی رو قیمت گذاری میکنید نباید بیای بعدا تغییرش بدی. این حرکت یعنی دبه کردن و گدایی کردن. حالا از دایینگ لایت خبر ندارم اما اگه اونا هم همین کار رو کرده باشن اشتباه کردن. از فردا ترس تغییر قیمت محتوا و سیزن پس میفته به جون ملت و برای اینکه بعدا قیمت سیزن پس بازی X نره بالا همه با کله میریزن میخرن که خوب این حرکت خودش هم میدونیم یعنی چی. منی که مثلا منتظر میشم که ببینم چه چیزایی برای بازی میاد و بازخورد ها رو میبینم و بعدا به خرید سیزن پس اقدام میکنم همیشه ترس این تو دلم میمونه که بعدا مجبورم مثلا 20$ هم اضافه بدم!

قضیه اینه که این همون جنس نیست و اون جنس قبلی 30$ دلار بود. الان این یه جنس دیگس که احتمالا 25-30$ دلار محتوای بیشتری نسبت به قبلیه داره. ینی داری میگی چون قبلا برنامه داشتن که کمتر بازیو ساپورت کنن حالا که تصمیم گرفتن بازیو بیشتر ساپورت کنن باید 25-30$ رو رایگان بدن؟(که همین الانشم تا 15 روز دیگه همینطوریه)
بعدا مجبورم مثلا 20$ هم اضافه بدم!
اخه این 20$ اضافه نیست!
قبلا 30$ میدادی 40$ content میگرفتی الان 50$ میدی +60$ content میگیری. حالا اگه به Bethesda اعتماد داری تو این 15 روز season pass رو میخری و از فرصت استفاده میکنی یا صبر میکنی وقتی Review ها منتشر شدن با همون قیمت اصلی میخریش. خیلی سادست! نمیدونم کجای این گداییه؟!
دبه کردن هم یعنی یه چیزی رو میخوای بفروشی بعدش زیر حرفت میزنی و قیمت بالاتر میدی(برای همون جنس) نه اینکه یه چیزی هم بزاری روش بعدش قیمت بالاتر بدی
نمیدونم قابلیت قانع شدن دارید یا نمیخوایید خلاف نظر اولیتون چیزیو قبول کنید(با بقیه هم هستم) ولی به نظر قضیه کاملا مشخصه و نیاز به توضیح دوباره نداره

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
اگر افزایش قیمتِ Season Pass باعث میشه اینا اضافه بر اون مقداری که قرار بود، محتوا برای بازی عرضه کنن - خصوصا با این شرایط - من خیلی هم موافقم. مشکل من اینه که الان از این 3 تا DLC که معرفی کردن 2 تاش شبیه Hearthfire ـه که اگه قرار بود برای اینا 30$ پول بدیم به درد عمشون میخورد! :d هیچ اطلاعاتی هم در موردِ اون "محتوای اضافه" ندادن حداقل بدونیم ارزش 20$ رو داره یا نه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
PC Gamer جماعت داره در رابطه با Driveclub نظر میده :)) حالا اینکه اصلا چجوری بازی رو امتحان کرده و فهمیده از اول اشغال بوده جز نکاتی هست که باید خواننده این پست ها بفهمه که چقدر منطق پشت حرف های این دسته از افراد هست!
بر اساس چه منطقی PCگیمرها نمیتونن عناوین کنسولی رو تجربه کنن? احتمالا شما فکر می کنی اگه یه روزی دستشون به دسته کنسول بخوره قطع میشه دستشون!!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بر اساس چه منطقی PCگیمرها نمیتونن عناوین کنسولی رو تجربه کنن? احتمالا شما فکر می کنی اگه یه روزی دستشون به دسته کنسول بخوره قطع میشه دستشون!!
بحث سر PC Gamer نیست، اون نفر کلا کنسول نداشته! بازی انحصاری یه کنسول رو دقیقا چجوری رو اول عرضه امتحان کرده و کامل اش هم کرده و بعد فهمیده آشغال بوده؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بحث سر PC Gamer نیست، اون نفر کلا کنسول نداشته! بازی انحصاری یه کنسول رو دقیقا چجوری رو اول عرضه امتحان کرده و کامل اش هم کرده و بعد فهمیده آشغال بوده؟
خودش کنسول نداره، دوستش هم نمیتونه داشته باشه?:|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا ممنونم از توهین هایی که به ملت و دو میلیون خریدار DC کردید. باشه ماها کند ذهنیم شماها نابغه عالم هستید. ادب از سرو روتون داره میباره. اینکه به بازی میگید آشغال فقط فقط فانتزی شما هست. هیچ کس هم بعدا به فکر نیفتاد. از روز اول هر چی برنامه گفته بودن رو دونه به دونه و حتی بیشترش رو به اجرا در آوردن بدون هیچ گونه گدایی از بازیکنان. حداقل بازی ای انجام ندادیم که گرافیکی مثل نسل قبل داره و با فریم 10-15 روی کنسول اجرا میشد و بعد به فکر بیفتن پچ بدن که فریم یکم بره بالا!

جالبه که قضیه DC همین الان سر SF هم هست اما ندیدم منتقد ها مثل اون بازی باهاش برخورد کنن. چرا؟ چون SF هست!
ممنون که پست منو مطالعه نکردی، که اگر مطالعه کرده بودید مشخص بوده بنده سازنده رو خطاب قرار دادم و اون طور که لایقش بود صحبت کردم، تو پستم گفتم گیمرها با هوش تر از اونی هستند که سازنده ها فکر می کنند، این توهینه یا کوچه علی چپ؟

واقعا برام جالبه طرف رسما به خریدارها توهین کرده، بعد که فهمیده چه گندی زده شروع کرده به انجام وظیفه و الان که کارشون انجام داده شما فکر می کنی منت سرتون گذاشته و شده فرشته ...

دوست عزیز من چی گفتم که نیاز به تجربه DC داشته باشه؟

شما که تجربه کردی بگو DC ابتدای عرضه مشکل کمبود محتوا نداشت؟ در مورد اون قسمت که گفتم آشغال هم منظورم خود بازی نبود از اونجایی که بحث سر محتوا بود، اون کلمه در همین رابطه بود...

آخرین ویرایش:

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
جالب تر از اینایی که گفتی همین دوستان F4 فن قبل از عرضه بازی هم انقدر محکم صحبت میکردن که دیدیم چی شد بازی :bighug:تازه اون موقع خیلی محکم و قاطع هم GOTY رو حق مسلم F4 میدونستن که بازم دیدیم چی شد :-jالانم خیلی دقیق و محکم از این حرکت و dlc ها دارن دفاع میکنن که باز میبینیم چی میشه :))
من فن افراطی این بازی نیستم اکثر game ها هم تجربه میکنم.F4 واقعا زمانی که شروع به بازی کردم، واقعا فکر نمیکردم یه روزی محیط آخر الزمانی FO3 رو بتونم یه روز با این کیفیت بازی کنم(اگه احساس میکنید بهتر از این گرافیک رو بازی نکردم باید بگم که THE ORDER رو روزی که وارد ایران شد 260 تومن براش پول دادم)نمیگم در حد the order هست میدونم خیلی ضعیف تر از این نسل هست ولی قبول کنید همچین بازی عظیمی با همچین اتمسفری بخاطر hate پیش اومده کوبیده نشد؟در مورد game play بازی هم میدونید لذت بخشه.فروش بازی هم داره نتیجه این بحث رو نشون میده. در مورد این dlc far harbor هم :
کسایی که Expansion Pack ـه Shivering Isles آبلیویون رو بازی کرده باشن میفمن معنی بزرگ ترین ـه بتزدا ینی چی

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
جالبه هنوز چیزی از چیزایی که قراره اضافه کنن گفته نشده بعد دوستان مارو متهم میکنن که چرا طرفداری میکنی ... چیزی که مشخصه بتزدا برا این کارش دلیل اورده خیلی صریح و روشن بزارید هر وقت به چیزایی که گفته عمل نکرد بعد بیاید اینجا متهم کنید :) در مورد DC همه باید بگم هنر این نیست که بازیتو ناقص عرضه کنی بعد سر تک تک فایلایی که میده زوق مرگ بشی اگه خیلی با مشتریش صادق بود و حس مشتری مداری داشت بازیش رو کامل لانچ میکرد بعد شروع به اپدیت دادن میکرد نه الان که تازه میشه بهش گفت بازی کامل ! بعد توی دادن اپدیت برا بازی ریسینگ دادن این دست اپدیتای رایگان عرف شده الان سازنده PC هم داره واسه بازیش چپ و راست اپدیت میده این ینی چه ینی دادن چنین اپدیتایی هنر نیست و ی جورایی وظیفه سازندس و کاری شاقی به حساب نمیاد ...

پ.ن : ای کاش بتزدا بازیو ناقص عرضه میکرد بعد لانچ لیستای بلند بالا از چیزایی که قراره اضافه بکنه رو میخوندیمو چپ و راست زوق مرگ میشدیم :)

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
کلا کسی که پول بالای DLC بده باید به عقلش شک کرد :d وظیفه ی استودیو اینه که یه بازی بسازه و ازش پشتیبانی کنه, تکرار میکنم این پشتیبانی بعدش وظیفشه. هیچ استودیو یا کمپانی ای حق نداره بابت محتوای جدید برای بازی ای که قبلا 60$ فروخته پول بخواد ولی اینقد استانداردای گیمرا پایین اومده و الان دارن برا DLC فال اوت به به و چه چه میکنن و میگن چه قیمت خوبیم داره. با این وضعی که گیمرای امروز پول مفت میریزن تو جیب شرکتا و استودیوها بابت محتوایی که وظیفشون بوده عرضه کنن, احتمالا از سال دیگه EA میاد برا آپدیت کردن ترکیب تیما تو فیفا سیزن پَس میذاره و بزرگان سر تناسب قیمتش بحث میکنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر